Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2826 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Šta fali pustiti emocije. Story je epic ;-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2827 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »




Zakon.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2828 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by KPNCTNJAH »

Zna pitar sta valja :thumbup: samo sto to nije PC igra (mogla se igrati s emulatorom)
ali je u top 3 svih vremena definitivno...




:mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2829 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Na PS1 je prekuc'o 23478923 puta.. :D Tek sam nedavno uspio igrati tricu preko emulatora ( četvorku gled'o na jubitubiju :lol: ), kada nikad nisam kupio jebeni ps2/ps3. :-)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2830 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Hahaha, kad se samo sjetim tih starih vremena. :lol:

Ali se F1 igrala veoma aktivno na PS1 i zaboravih ime igre, ali vezano je uz avione :mrgreen:

Inače, kakvi ste mi sa Diablo III. Frend mi je platio 70km mislim ili koliko ono bijaše za onaj kod. Kaže nije nikada bolju igru igrao na toj bazi. Inače je pro u mnogim igricama 8-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2831 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Ma ja slabo šta igram u zadnje 2-3 godine ( tako da nisam ni pomislio da uzmem Diablo ), nekad sokera i to je to. Za ovu godinu čekam RE6, eventualno možda skinem i novu Laru. :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2832 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Kad se sjetim da sam dao mesečini 12km za Devil may cry III i nisam ga nikada prešao do kraja haahha. Jednostavno nije mi se igralo, ali mislim da je igra pro.

Prije sam bio bio dosta veći gamer. Instaliraš igru i ne jedeš, ne piješ dok je ne pređeš :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2833 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

:lol: :thumbup:

Jeb'ga, odraslo se sada, dojadilo..
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2834 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Nema se vremena. Evo u 10 dana upalim jednom tv i to je to. Comp zamjenio sve. Prije je čovjek iščekivao jednu epizode neke komedije sitcom-a, a danas samo skine čitavu sezone i pregleda je.

Sjetiš se vremena kada si na manager 2004 stizao do 2040 godine mislim ili je bila 2028 :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2835 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Championship manager 2001/2002, 2003/2004 i onaj 99 su mi bili najjakiji :mrgreen:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2836 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Ne mogu se sjetiti 1999 ili 2001 , ali jedan od ta dva, ja mislim ipak 2001 je best menedžer koji je ikada izašao. Najedanput su sve izmjenili , ali eto.

Volim igre gdje se grad. Igraš civilization i taman dođer do atomske bombe i skontaš da si uključio da imaš određeni broj poteza te da igra automatski završaje.

Također sam imao situacija da daleko dođeš i neki bug se desi i propadne sve. I jedino što mi se ne sviđa na toj igrici je da nema unlimited poteza. Eno na civilization I ili II neki lik zakucao igru da su se i samo kreatori igre oglasili govoreći da nisu nikada ni sanjala da će neko tako daleko doći haha.
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2837 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

A jel' iko igrao Sensible World Of Soccer (SWOS) u DOS-u? :D Najjači soccer-manager ikad :thumbup:
A volio sam i tycoon igre kao Theme Park i Rollercoaster Tycoon 2 :roll:

NegoTkd, pogledaj Devil May Cry 3 na youtube-u do kraja, ako vec nemas vremena da ga prekucas :) Igra je ooo'lična! :D
(iako nisam plakao tokom iste :lol: )
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2838 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Rollercoaster Tycoon :thumbup:


SWOS nisam igrao..
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2839 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

NenjiA wrote:A jel' iko igrao Sensible World Of Soccer (SWOS) u DOS-u? :D Najjači soccer-manager ikad :thumbup:
A volio sam i tycoon igre kao Theme Park i Rollercoaster Tycoon 2 :roll:

NegoTkd, pogledaj Devil May Cry 3 na youtube-u do kraja, ako vec nemas vremena da ga prekucas :) Igra je ooo'lična! :D
(iako nisam plakao tokom iste :lol: )

Hahhahahah, SENSIBLE SOCCER HAHAHAHAHA.

Imao sam hvala Bogu Amiga pc. Igrao sam i sensible soccer i sličnih sokera. Kako god, najbolje games na tom starom "pcu-u" su bili Mortal Combat, Eishockey Manager te Sensible soccer. Prejaka igra, i sada imam joystick od iste i potpuno amigu, samo što moram kabal jedan popraviti. I preko 100-tinjak disketa sa igricama. I tu sam imao civilization, no zeznuo sam diskete, jer sam premlad bio :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52674
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2840 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

za RollerCoaster Tycoon 3 imate moju preporuku, ali uzmite ekspanzije. :)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2841 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Jeste li ikada igrali Dungeon siege II. Nisam izlazio iz sobe, dok je nisam prešao. Ekspanzija koja je izašla sam kupio, no nisam je nikada instalirao :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52674
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2842 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

je l' tu bila ona ekspanzija Legends of Arana?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2843 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Jamislim da se ekspanzija zvala broken world.

A ta Legends of Arana je mislim ekspanzija za Dungeon Siege "kec" kojeg nisam igrao .
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2844 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Tkd wrote:Jeste li ikada igrali Dungeon siege II. Nisam izlazio iz sobe, dok je nisam prešao. Ekspanzija koja je izašla sam kupio, no nisam je nikada instalirao :lol:
Ja sam Dungeon Siege "kec" prekucao uzduž i poprijeko :D Čak sam nedavno opet zaigrao preko neta sa dva jarana i sestrom :D (nakon što smo se iživili na Age of Empires 1&2 i Age of Mythology)
Ali nije dugo trajalo jbg :)

Poslije toga sam OPET uzeo igrati DS2, ali mi nekako brzo dosadila... Kec mi je bio interesantniji, življi... Dvica je malo spora nekako...


@chmoljo: ovo sot je tkd rekao: Aranna je za "kec", a broken world za "dvicu" :)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2845 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Age of Mythology haha, je li to ono kada ti se ukaže meso kada si mišom , strelicom više ubijene životinje. :D
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2846 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Tkd wrote:Age of Mythology haha, je li to ono kada ti se ukaže meso kada si mišom , strelicom više ubijene životinje. :D
joj ako se dobro sjećam to je u AoE :D
AoM je malo napredniji :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52674
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2847 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

AoM ima dobru priču... evo bez guglanja titam': Arkantos i Atlandita :D

(Prostagma! Orthos!) :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52674
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2848 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

btw, Dungeon Siege mi je taraba u odnosu na Neverwinter Nights :) sorry :D
FMUP
Posts: 4
Joined: 17/07/2012 22:55
Location: 2. sprat

#2849 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by FMUP »

Chmoljo wrote:za RollerCoaster Tycoon 3 imate moju preporuku, ali uzmite ekspanzije. :)
Da li je u skladu sa zakonom to što predlažeš?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2850 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Neverwinter nights sam imao. Instalirao sam tu igricu i nije nešto htjela. Isto tako Gothic II.

http://www.youtube.com/watch?v=hhIjoHjf ... re=related
Eno meso sa strane :lol:
Last edited by Tkd on 17/07/2012 23:33, edited 1 time in total.
Post Reply