Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2826 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Šta fali pustiti emocije. Story je epic 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2828 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Zna pitar sta valja
samo sto to nije PC igra (mogla se igrati s emulatorom)
ali je u top 3 svih vremena definitivno...

ali je u top 3 svih vremena definitivno...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2829 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Na PS1 je prekuc'o 23478923 puta..
Tek sam nedavno uspio igrati tricu preko emulatora ( četvorku gled'o na jubitubiju
), kada nikad nisam kupio jebeni ps2/ps3. 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2830 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Hahaha, kad se samo sjetim tih starih vremena.
Ali se F1 igrala veoma aktivno na PS1 i zaboravih ime igre, ali vezano je uz avione
Inače, kakvi ste mi sa Diablo III. Frend mi je platio 70km mislim ili koliko ono bijaše za onaj kod. Kaže nije nikada bolju igru igrao na toj bazi. Inače je pro u mnogim igricama
Ali se F1 igrala veoma aktivno na PS1 i zaboravih ime igre, ali vezano je uz avione
Inače, kakvi ste mi sa Diablo III. Frend mi je platio 70km mislim ili koliko ono bijaše za onaj kod. Kaže nije nikada bolju igru igrao na toj bazi. Inače je pro u mnogim igricama
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2831 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ma ja slabo šta igram u zadnje 2-3 godine ( tako da nisam ni pomislio da uzmem Diablo ), nekad sokera i to je to. Za ovu godinu čekam RE6, eventualno možda skinem i novu Laru. 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2832 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kad se sjetim da sam dao mesečini 12km za Devil may cry III i nisam ga nikada prešao do kraja haahha. Jednostavno nije mi se igralo, ali mislim da je igra pro.
Prije sam bio bio dosta veći gamer. Instaliraš igru i ne jedeš, ne piješ dok je ne pređeš
Prije sam bio bio dosta veći gamer. Instaliraš igru i ne jedeš, ne piješ dok je ne pređeš
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2833 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jeb'ga, odraslo se sada, dojadilo..
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2834 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Nema se vremena. Evo u 10 dana upalim jednom tv i to je to. Comp zamjenio sve. Prije je čovjek iščekivao jednu epizode neke komedije sitcom-a, a danas samo skine čitavu sezone i pregleda je.
Sjetiš se vremena kada si na manager 2004 stizao do 2040 godine mislim ili je bila 2028
Sjetiš se vremena kada si na manager 2004 stizao do 2040 godine mislim ili je bila 2028
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2835 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Championship manager 2001/2002, 2003/2004 i onaj 99 su mi bili najjakiji 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2836 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ne mogu se sjetiti 1999 ili 2001 , ali jedan od ta dva, ja mislim ipak 2001 je best menedžer koji je ikada izašao. Najedanput su sve izmjenili , ali eto.
Volim igre gdje se grad. Igraš civilization i taman dođer do atomske bombe i skontaš da si uključio da imaš određeni broj poteza te da igra automatski završaje.
Također sam imao situacija da daleko dođeš i neki bug se desi i propadne sve. I jedino što mi se ne sviđa na toj igrici je da nema unlimited poteza. Eno na civilization I ili II neki lik zakucao igru da su se i samo kreatori igre oglasili govoreći da nisu nikada ni sanjala da će neko tako daleko doći haha.
Volim igre gdje se grad. Igraš civilization i taman dođer do atomske bombe i skontaš da si uključio da imaš određeni broj poteza te da igra automatski završaje.
Također sam imao situacija da daleko dođeš i neki bug se desi i propadne sve. I jedino što mi se ne sviđa na toj igrici je da nema unlimited poteza. Eno na civilization I ili II neki lik zakucao igru da su se i samo kreatori igre oglasili govoreći da nisu nikada ni sanjala da će neko tako daleko doći haha.
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#2837 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
A jel' iko igrao Sensible World Of Soccer (SWOS) u DOS-u?
Najjači soccer-manager ikad
A volio sam i tycoon igre kao Theme Park i Rollercoaster Tycoon 2
NegoTkd, pogledaj Devil May Cry 3 na youtube-u do kraja, ako vec nemas vremena da ga prekucas
Igra je ooo'lična!
(iako nisam plakao tokom iste
)
A volio sam i tycoon igre kao Theme Park i Rollercoaster Tycoon 2
NegoTkd, pogledaj Devil May Cry 3 na youtube-u do kraja, ako vec nemas vremena da ga prekucas
(iako nisam plakao tokom iste
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2838 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Rollercoaster Tycoon
SWOS nisam igrao..
SWOS nisam igrao..
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2839 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
NenjiA wrote:A jel' iko igrao Sensible World Of Soccer (SWOS) u DOS-u?Najjači soccer-manager ikad
![]()
A volio sam i tycoon igre kao Theme Park i Rollercoaster Tycoon 2![]()
NegoTkd, pogledaj Devil May Cry 3 na youtube-u do kraja, ako vec nemas vremena da ga prekucasIgra je ooo'lična!
![]()
(iako nisam plakao tokom iste)
Hahhahahah, SENSIBLE SOCCER HAHAHAHAHA.
Imao sam hvala Bogu Amiga pc. Igrao sam i sensible soccer i sličnih sokera. Kako god, najbolje games na tom starom "pcu-u" su bili Mortal Combat, Eishockey Manager te Sensible soccer. Prejaka igra, i sada imam joystick od iste i potpuno amigu, samo što moram kabal jedan popraviti. I preko 100-tinjak disketa sa igricama. I tu sam imao civilization, no zeznuo sam diskete, jer sam premlad bio
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52674
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2840 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
za RollerCoaster Tycoon 3 imate moju preporuku, ali uzmite ekspanzije. 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2841 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jeste li ikada igrali Dungeon siege II. Nisam izlazio iz sobe, dok je nisam prešao. Ekspanzija koja je izašla sam kupio, no nisam je nikada instalirao 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52674
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2842 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
je l' tu bila ona ekspanzija Legends of Arana?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2843 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jamislim da se ekspanzija zvala broken world.
A ta Legends of Arana je mislim ekspanzija za Dungeon Siege "kec" kojeg nisam igrao .
A ta Legends of Arana je mislim ekspanzija za Dungeon Siege "kec" kojeg nisam igrao .
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#2844 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja sam Dungeon Siege "kec" prekucao uzduž i poprijekoTkd wrote:Jeste li ikada igrali Dungeon siege II. Nisam izlazio iz sobe, dok je nisam prešao. Ekspanzija koja je izašla sam kupio, no nisam je nikada instalirao
Ali nije dugo trajalo jbg
Poslije toga sam OPET uzeo igrati DS2, ali mi nekako brzo dosadila... Kec mi je bio interesantniji, življi... Dvica je malo spora nekako...
@chmoljo: ovo sot je tkd rekao: Aranna je za "kec", a broken world za "dvicu"
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2845 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Age of Mythology haha, je li to ono kada ti se ukaže meso kada si mišom , strelicom više ubijene životinje. 
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#2846 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
joj ako se dobro sjećam to je u AoETkd wrote:Age of Mythology haha, je li to ono kada ti se ukaže meso kada si mišom , strelicom više ubijene životinje.
AoM je malo napredniji
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52674
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2847 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
AoM ima dobru priču... evo bez guglanja titam': Arkantos i Atlandita 
(Prostagma! Orthos!)
(Prostagma! Orthos!)
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52674
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2848 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
btw, Dungeon Siege mi je taraba u odnosu na Neverwinter Nights
sorry 
-
FMUP
- Posts: 4
- Joined: 17/07/2012 22:55
- Location: 2. sprat
#2849 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Da li je u skladu sa zakonom to što predlažeš?Chmoljo wrote:za RollerCoaster Tycoon 3 imate moju preporuku, ali uzmite ekspanzije.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2850 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Neverwinter nights sam imao. Instalirao sam tu igricu i nije nešto htjela. Isto tako Gothic II.
http://www.youtube.com/watch?v=hhIjoHjf ... re=related
Eno meso sa strane
http://www.youtube.com/watch?v=hhIjoHjf ... re=related
Eno meso sa strane
Last edited by Tkd on 17/07/2012 23:33, edited 1 time in total.
