X FACTOR Adria
Moderator: anex
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2826 Re: X FACTOR Adria
ovoj tamari treba reći da kad se priča, treba otvoriti usta...kako me nervira 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2827 Re: X FACTOR Adria
uh sto se zajeba zenska 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2828 Re: X FACTOR Adria
a vala pjesma joj je urnebesnaVenomousV wrote:uh sto se zajeba zenska
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2829 Re: X FACTOR Adria
Tamara fula matrice na prvom "I came in like a wrecking ball".
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#2830 Re: X FACTOR Adria
Tamara.. iako mi je favorit bila, javno kazem - uzalud potrosena nada! :-(
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2831 Re: X FACTOR Adria
iiii evo opet 
- Nigella
- Posts: 52
- Joined: 24/08/2008 01:31
- Location: Tamna Vaseljena
#2832 Re: X FACTOR Adria
Tamara hajd i ti doma s Lukijanom
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2834 Re: X FACTOR Adria
raskopusa wrote:svaka cast tamara
svaka čast što je dokazala da ne zaslužuje ovo finale
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2835 Re: X FACTOR Adria
+1Nigella wrote:Tamara hajd i ti doma s Lukijanom
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#2836 Re: X FACTOR Adria
Maid mi je ispunio dugoočekivanu želju da pjeva Kao moja mati u finalu. Prekrasno.....
Maid - 4 na 091414404 - idem dat još glasova.
Tamara je bila ok. Jes malo bilja brža od matrice, al nema veze. U njenom slučaju sam dobro pogriješio jer sam mislio da neće dalje od 5 ili 6 mjesta.
Mislim da prvi ispadaju Lukijan i Doktori...
Maid - 4 na 091414404 - idem dat još glasova.
Tamara je bila ok. Jes malo bilja brža od matrice, al nema veze. U njenom slučaju sam dobro pogriješio jer sam mislio da neće dalje od 5 ili 6 mjesta.
Mislim da prvi ispadaju Lukijan i Doktori...
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2837 Re: X FACTOR Adria
+2VenomousV wrote:+1Nigella wrote:Tamara hajd i ti doma s Lukijanom
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2838 Re: X FACTOR Adria
tebi tvoji favoriti meni mojiazurna_obala wrote:raskopusa wrote:svaka cast tamara
![]()
![]()
![]()
![]()
svaka čast što je dokazala da ne zaslužuje ovo finale![]()
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#2839 Re: X FACTOR Adria
+3Ambrozija wrote:+2VenomousV wrote:+1Nigella wrote:Tamara hajd i ti doma s Lukijanom
i sad su nasli ovo sa exitom -,-
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2840 Re: X FACTOR Adria
crnoplavo wrote:svaka cast, nadam se da nije samo jedna porukica otislaAmbrozija wrote:Savrseno! Svaka cast! Glasala sam
ali ok je ako nemas vise![]()
svaka cast
Ponistavaju li se glasovi iz kruga u krug ili se svi zbrajaju?
- satira
- Posts: 293
- Joined: 23/09/2012 13:24
#2841 Re: X FACTOR Adria
evo poceh gledat, bolje da nisam...
zna li Maid otpjevat ijednu pjesmu koja nije Colina
a Tamara.. mlako vala, nista posebno, ne znam sto je hvale
zna li Maid otpjevat ijednu pjesmu koja nije Colina
a Tamara.. mlako vala, nista posebno, ne znam sto je hvale
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#2843 Re: X FACTOR Adria
Dobila Tamara utješnu nagradu da joj olakšaju zasluženi put kuci...
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2844 Re: X FACTOR Adria
sto cure s foruma hejtaju tamaru 
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2845 Re: X FACTOR Adria
Fina je Tamarica, ali nije za pjevanja. 
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2846 Re: X FACTOR Adria
1. Tamara
2. Daniel
3. Lukijan
Ovako će biti!
2. Daniel
3. Lukijan
Ovako će biti!
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2847 Re: X FACTOR Adria
nemam pojmaAmbrozija wrote:crnoplavo wrote:svaka cast, nadam se da nije samo jedna porukica otislaAmbrozija wrote:Savrseno! Svaka cast! Glasala sam
ali ok je ako nemas vise![]()
svaka cast
Ponistavaju li se glasovi iz kruga u krug ili se svi zbrajaju?
al posto nece ispast odmah maid, moze se cuvat malo snage i za sami kraj, da stisnemo kad bude trebalo najvise, kad se svi drugi istrose, a nemaju gdje nadopunit kredit...
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2848 Re: X FACTOR Adria
Dvoje od njih lete u prvom krugu.raskopusa wrote:1. Tamara
2. Daniel
3. Lukijan
Ovako će biti!
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2849 Re: X FACTOR Adria
crnoplavo wrote:sto cure s foruma hejtaju tamaru
cura je bezlična
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#2850 Re: X FACTOR Adria
prati li iko preko moja wb tv? Je li svima nestalo signala ili samo meni? 
