What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2826 Re: What to wear???

Post by zamzija »

BJB wrote:
alica.k wrote: Image
vec mi fali lijepo vrijeme
Ova zadnja kombinacija mi se bas svidja..
Aaaaa što je lijepa žena i kombinacija :-D
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#2827 Re: What to wear???

Post by Lady Saray »

alica.k wrote:
Lady Saray wrote:da izvines ko klovnovi :lol:
jasta, ajmo ih uniformisat.
ko spominje uniformu ali bar nek se odluce za nesto a ne ono ne znam sta obuci.. ma obucu sve.. evo sta fali ovoj u zuto-crnom? jel i to uniforma?
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#2828 Re: What to wear???

Post by Irm@ »

elvin85 wrote:Hvala, pomogli ste...Znaci to bi trebala biti 3...irma me cak uspjela i nasmijati :-D Boje kod 5 slike su puno ljepse i uskladjenije uzivo nego ovako...Mogla bi mozda i neka druga kosulja ali ja najvise volim bijele kosulje pa tako da sam sve rotirao izuzev kosulje...
e drago mi je da sam pomogla :-D ajde gud lak i javi sta bude ;-)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2829 Re: What to wear???

Post by alica.k »

mLogo mi je simpaticno kako se ovdje redovno ismijava sve sto je van neke norme.
ne fali njoj nista, ali ne fali ni njima. u tome je bit mode, razlicitost i izrazavanje kroz istu.
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#2830 Re: What to wear???

Post by Irm@ »

zamzija wrote:
BJB wrote:
alica.k wrote: Image
vec mi fali lijepo vrijeme
Ova zadnja kombinacija mi se bas svidja..
Aaaaa što je lijepa žena i kombinacija :-D
+1 :)

a za ono dvoje..izvini ako je ono moda..onda sam ja totalno demode :D i drago mi je sto je tako :-D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2831 Re: What to wear???

Post by alica.k »

necu ih branit, men na kraju krajeva svejedno, simpa su.

ali ima moda, a ima modni trend.
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2832 Re: What to wear???

Post by Allenass »

alica.k wrote:mLogo mi je simpaticno kako se ovdje redovno ismijava sve sto je van neke norme.
ne fali njoj nista, ali ne fali ni njima. u tome je bit mode, razlicitost i izrazavanje kroz istu.
Gdje ćeš se razlikovati?
Naprosto je nedopustivo obući bilo šta osim crnog, braon eventualno sa primjesama crvene i bijele,a obavezno da je usklađeno jer sa više od tri boje si cirkuski radnik. I da, obavezno torba i cipele da su iste ili barem slične boje,a o laku za nokte da i ne pričam.

Pravila,pravila... :roll:
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#2833 Re: What to wear???

Post by Irm@ »

e sad se vec pretjeruje..
ono na njima nije ni trend ni moda.. mozda zasebno svaki od onih komada odjece bi mogao izgledati lijepo..a ne onako..
ali ok..necemo o ukusima..samo mi je nejasno zasto si njih stavila i ovu djevojku u zutim hlacama..npr zamisli umjesto one kosulje ovu crnu majicu i sve ostalo ali na ovoj crnoj djevojci..a mozda je i do modela :-D :D
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2834 Re: What to wear???

Post by shin »

alica.k wrote:Image
Douche festival?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2835 Re: What to wear???

Post by alica.k »

hajmo ovako
Image
Image
Image
discuss
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2836 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

@shin :lol:
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2837 Re: What to wear???

Post by Allenass »

'čale su joj bjelosvjetske :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2838 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

oj @alice ova baba fakat definise kich. treba se znat ponasat u skladu sa svojim godinama, ebem mu
sanjat cu je veceras :cry:
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2839 Re: What to wear???

Post by shin »

Sto se tice babe, zena je vjerovatno odljepila vremenom.

Sto se tice dva douche degena, ovakvim likovima su u skoli uzimali pare od uzine svaki dan.
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2840 Re: What to wear???

Post by Allenass »

shin wrote:Sto se tice babe, zena je vjerovatno odljepila vremenom.

Sto se tice dva douche degena, ovakvim likovima su u skoli uzimali pare od uzine svaki dan.
A zašto smatraš da su degeni? Samo jer su obučeni tako kako jesu?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2841 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Allenass wrote:
shin wrote:Sto se tice babe, zena je vjerovatno odljepila vremenom.

Sto se tice dva douche degena, ovakvim likovima su u skoli uzimali pare od uzine svaki dan.
A zašto smatraš da su degeni? Samo jer su obučeni tako kako jesu?
odjeca na balkanu cini covjeka.

inace, zena je modna ikona.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2842 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

:lol:

edit,
sto se tice toga da je ona modna ikona-sve i da je ona duplo mladja-ovo bi bilo previse, prenapadno, screams for attention

a ovaj par... da je on obukao jednobojnu majicu pa haj al ovako-ne. ona i nije losa al zajedno kad ih gledam, ko sataraš
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2843 Re: What to wear???

Post by shin »

Jebiga, stereotipi su cudo.

Kada vidimo lika u koznjaku ili bijelim carapama, kazemo seljak pravi.

A ovi klinci bogatih osoba sto su sada 99% strajkaci po ameriKi iliti kriterion populacija kod nas su uber cool ako nose nesta nadjeno u kanti ili second hand shopu i nosano dva mjeseca bez pranja, bitno je da je Vogue, Cosmopolitan, Harper Bazar napisao da je trenutno in, ili da si in ako odudaras od normalnog svijeta.



Zaboravio sam dodati Pitchfork u tekst, ali jebi ga.
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2844 Re: What to wear???

Post by shin »

Ovo drage moje dame nije ni malo van nekakve norme, mjesta gdje se ovi likovi okupljaju svi isto izgledaju.

Image

Image

Image

Bas orginalno nema sta, ali eto ja balkanac to nesto ne kontam nikako.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2845 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

@amy22, nakit je lijep al pojedinacno stavljen a ne sav nakit svijeta navuc na sebe.

mislim, necemo se svadjat, samo iznosimo svoja misljenja i to mi je bas kul, cut sta i kako drugi vole

@shin, u principu se slazem s tobom...danas svi fora neki umjetnici, obuceni kao iz kante..postujem drugaciji stil, volim retro, vintage, alternativni neki al ovo gore-ne.
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2846 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Idete iz krajnosti u krajnost, to nije poenta.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2847 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

ama mal ne lanu! os to rec da je tebi normalno da se covjek ovako oblaci?
ja da ga vidim Ferhadijom dala bih mu jaknu i hlace, pa ga odvela da jede. izgleda kao beskucnik.
ako bi to odbio, uputila bih ga u Jagomir
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2848 Re: What to wear???

Post by shin »

Kad se jedan Thom Yorke moze obuci normalno, i biti avangardan do jaja, mozemo svi :lol:
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2849 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Problem i jest u tome što je normalno relativan pojam, svako ima svoje normalno.
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2850 Re: What to wear???

Post by alica.k »

shin, ti uporno potenciras te hipstere na ovoj temi. hipstere ne cini samo nacin na koji se oblace, nit je to default po kojem ih se prepoznaje.

i imam samo jedno pitanje? po cemu je bilo sta sto je iris apfel obukla neprikladno njenim godinama? jel pokazala guzicu? nije. jel pokazala sise? nije. jel se previse utegla? nije. sta je tacno neprikladno? sto je stavila vise od jednog komada nakita oko vrata, il obukla crveno il sareno? pliz.
Post Reply