Meni to izgleda kao ona zafrkancija x-ray skener.Deniken wrote:odr0n wrote:Ima li se kupiti kakva stvarcica koja mjeri podrhtavanje tla, da ga nazovem zemljotresomjer ili kako vec?Ma moras kupit iPhone i onda ovo
http://itunes.apple.com/us/app/seismome ... 66259?mt=8
Zemljotres maloprije..
- odr0n
- Posts: 2082
- Joined: 29/07/2012 15:21
#2826 Re: Zemljotres maloprije..
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#2827 Re: Zemljotres maloprije..
onaj luster s kristalima koji zveckaju pri najmanjim vibracijama
meni je to odlican alaram. pogotovo u mraku
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#2828 Re: Zemljotres maloprije..
Prije 3 min osjetila sam zemljotres,zna li neko epicentar gdje je?
ili na kojoj stranici da provjerim?
ili na kojoj stranici da provjerim?
- plain vanilla
- Posts: 70277
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2829 Re: Zemljotres maloprije..
odakle siljuspica wrote:Prije 3 min osjetila sam zemljotres,zna li neko epicentar gdje je?
ili na kojoj stranici da provjerim?
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#2830 Re: Zemljotres maloprije..
Evo ga opet se vraćaju xd http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... ?id=288052
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#2831 Re: Zemljotres maloprije..
Pa gdje je epicentar?Nuken wrote:Evo ga opet se vraćaju xd http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... ?id=288052
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#2832 Re: Zemljotres maloprije..
278 km W Belgrade
62 km W Zenica
23 km W Bugojno
21 km W Donji vakuf Ni ja bas sad ne mogu tacno odrediti al evo ti otrprilike lokacija xd
62 km W Zenica
23 km W Bugojno
21 km W Donji vakuf Ni ja bas sad ne mogu tacno odrediti al evo ti otrprilike lokacija xd
- P.Starck
- Posts: 1322
- Joined: 14/07/2010 22:46
#2833 Re: Zemljotres maloprije..
BiH je pogodila serija zemljotresa, sa najjačim amplitudama u sarajevskoj općini N.Grad te u Bihaću, u FBiH. Treslo se i oko Banja Luke, u Prijedoru, zatim Doboju, Bijeljini i Trebinju. Zemlja se zatresla i u Vitezu, N.Travniku, Jajcu. Ljuljali su se stolovi i tresle se stare ali mnogima drage stolice. 
-
Kapri
- Posts: 832
- Joined: 20/11/2011 12:14
#2834 Re: Zemljotres maloprije..
Jel basP.Starck wrote:BiH je pogodila serija zemljotresa, sa najjačim amplitudama u sarajevskoj općini N.Grad te u Bihaću, u FBiH. Treslo se i oko Banja Luke, u Prijedoru, zatim Doboju, Bijeljini i Trebinju. Zemlja se zatresla i u Vitezu, N.Travniku, Jajcu. Ljuljali su se stolovi i tresle se stare ali mnogima drage stolice.
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2835 Re: Zemljotres maloprije..
Neobicno vala odavno nije zatreslo .. Taman sam se bio navikao ..I trebali smo i mi dati ime zemljotresu .. Kako Ameri imaju ime za oluju .. Mogli smo i mi zemljotres zvati Mujo,Fata ili nesto tako 
- Logovan
- Posts: 102805
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2836 Re: Zemljotres maloprije..
Zatreslo je nadavno na području Visokog, koliko se sjećam da sam pročitao.Bubalo1 wrote:Neobicno vala odavno nije zatreslo .. Taman sam se bio navikao ..I trebali smo i mi dati ime zemljotresu .. Kako Ameri imaju ime za oluju .. Mogli smo i mi zemljotres zvati Mujo,Fata ili nesto tako
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2837 Re: Zemljotres maloprije..
zzzzzzzzzzzzzzz... treseeeeeeeeeee 
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#2838 Re: Zemljotres maloprije..
Kad? Gdje? Sto? Cime?Bobi wrote:zzzzzzzzzzzzzzz... treseeeeeeeeeee
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2839 Re: Zemljotres maloprije..
da nije zenica?Bobi wrote:zzzzzzzzzzzzzzz... treseeeeeeeeeee
nista se ne osjeca ovdje u seheru.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2840 Re: Zemljotres maloprije..
Jel fakat? A ja govorim starom da trese, on je naravno rekao da umisljam.Bobi wrote:zzzzzzzzzzzzzzz... treseeeeeeeeeee
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2841 Re: Zemljotres maloprije..
e jebi ga 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2842 Re: Zemljotres maloprije..
Sto ga i koga jebi? 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2843 Re: Zemljotres maloprije..
Proizvoljno po voljiNot My Idea wrote:Sto ga i koga jebi?
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#2844 Re: Zemljotres maloprije..
ja ruznog osjecaja na stupskoj petlji... na sred mosta trese se auto ko da motor umire ili je poceo zemljotres, ustvari prolaze sleperi... ono ce propast jednom 
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#2845 Re: Zemljotres maloprije..
čini mi se sada bio u sa, jako kratko i slabo.
- hary
- Posts: 847
- Joined: 16/02/2005 17:08
- Location: Sarajevo
#2846 Re: Zemljotres maloprije..
Jel mi se ucinu il... 
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#2847 Re: Zemljotres maloprije..
Umislio ja ili? 
- Dioda
- Posts: 1353
- Joined: 20/01/2008 19:17
#2848 Re: Zemljotres maloprije..
Joj sto ovo bi gadno, zeludac me zabolio, dobro mi se zaljulja monitor 
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2849 Re: Zemljotres maloprije..
bas trazim ovu temu. cini mi se da sam ga i ja osjetio. lagano ljuljanje, ali ljuljanje.
jedno 2,9-3
jedno 2,9-3
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#2850 Re: Zemljotres maloprije..
znaci nije mi se ucinilo
onako slabo je bilo ali se osjetilo
onako slabo je bilo ali se osjetilo
