Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2826 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

tek ušli u ligu, 9 bodova iz 5 utakmica, gol razlika 4:0, ništa tu smiješno nema
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2827 Re: Bundesliga

Post by hypko_nurko »

katastrofalan stuttgart :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2828 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

Na utakmici 2.Bundeslige Hertha - Dynamo Dresden 42.000 navijaca, od toga 10.000 gostujucih :shock:
Svaka cast :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2829 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

hypko_nurko wrote:katastrofalan stuttgart :-)
Ja još predložih starom keca kad je sastavljao listić :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2830 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote:
hypko_nurko wrote:katastrofalan stuttgart :-)
Ja još predložih starom keca kad je sastavljao listić :oops:
Gdje su ti oci bile :lol: Stutt katastrofa, a Hoff dolazi sebi, gledao sam ih proslu kuci. Vedo i kompanija izgledaju ocajno.
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#2831 Re: Bundesliga

Post by PapeSusic »

BHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju. :mrgreen:
Sjecam se, imali su Nihata i Kovacevica
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2832 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

U Njemačkoj država subvencira dio cijene karata, zato su one 3 put jeftinije nego u drugim državama, i zato je posjećenost velika.

Bilo bi malo sutra toliko ljudi da su im gostujuće karte 49 funti koliko navijači Citya moraju platiti za utakmicu sa Fulhamom.
svabo_alen
Posts: 21
Joined: 08/10/2011 17:21

#2833 Re: Bundesliga

Post by svabo_alen »

odesveuhonduras wrote:U Njemačkoj država subvencira dio cijene karata, zato su one 3 put jeftinije nego u drugim državama, i zato je posjećenost velika.

Bilo bi malo sutra toliko ljudi da su im gostujuće karte 49 funti koliko navijači Citya moraju platiti za utakmicu sa Fulhamom.
Nije istina ;) U Spanjolskoj i Italiji su karte jeftinije nego kod nas. U Stuttgartu placas kartu prosjecno negdje oko 55 euro. Jedino u engleskoj su karte skuplje nego kod nas, zato su i navijaci Dortmunda bojkotirali utakmicu u Hamburgu.
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2834 Re: Bundesliga

Post by hypko_nurko »

Tomahawk11 wrote:Na utakmici 2.Bundeslige Hertha - Dynamo Dresden 42.000 navijaca, od toga 10.000 gostujucih :shock:
Svaka cast :thumbup:
od toga 30 uhapsenih
http://www.klix.ba/sport/nogomet/uhapse ... /120926238
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#2835 Re: Bundesliga

Post by zlajapravaraja »

hypko_nurko wrote:
Tomahawk11 wrote:Na utakmici 2.Bundeslige Hertha - Dynamo Dresden 42.000 navijaca, od toga 10.000 gostujucih :shock:
Svaka cast :thumbup:
od toga 30 uhapsenih
http://www.klix.ba/sport/nogomet/uhapse ... /120926238
Da je tekma bila vikendom, bilo bi 76.000 gledalaca i 300 uhapsenih :D
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2836 Re: Bundesliga

Post by hypko_nurko »

:(
Boris Vukčević u kritičnom stanju nakon saobraćajne nesreće

http://www.klix.ba/sport/nogomet/boris- ... /120928185
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2837 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

zlajapravaraja wrote: Da je tekma bila vikendom, bilo bi 76.000 gledalaca i 300 uhapsenih :D
:lol:

Hebe se besposlenom Svabi je li radni dan ili nije

https://www.youtube.com/watch?v=LeTrhMITnxI

:mrgreen:
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#2838 Re: Bundesliga

Post by miki.ba »

hypko_nurko wrote::(
Boris Vukčević u kritičnom stanju nakon saobraćajne nesreće

http://www.klix.ba/sport/nogomet/boris- ... /120928185
Sad citam amputirali mu nogu...ccc :(
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#2839 Re: Bundesliga

Post by PapeSusic »

miki.ba wrote:
hypko_nurko wrote::(
Boris Vukčević u kritičnom stanju nakon saobraćajne nesreće

http://www.klix.ba/sport/nogomet/boris- ... /120928185
Sad citam amputirali mu nogu...ccc :(
??? :(

mozel link?
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2840 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Nije mu amputirana noga, ne znam ko ti je to slagao, Borise izdrzi !!!
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#2841 Re: Bundesliga

Post by miki.ba »

Moguce je da je dezinformacija, sory.
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#2842 Re: Bundesliga

Post by Verocious »

Ne pratim navijacku scenu i ne znam za bratske odnose... jesu li Horde Zla u bratskim odnosima sa navijacima Fortune Dusseldorf? Sad gledam na tribinama poprilicno velika zastava sa likom Vedrana Puljica :thumbup:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#2843 Re: Bundesliga

Post by zlajapravaraja »

Verocious wrote:Ne pratim navijacku scenu i ne znam za bratske odnose... jesu li Horde Zla u bratskim odnosima sa navijacima Fortune Dusseldorf? Sad gledam na tribinama poprilicno velika zastava sa likom Vedrana Puljica :thumbup:
Ha - i ja ugledah i fakat htio pitati isto na temi HZ!

Ne vjerujem da se radi o slicnim odnosima kao sa UD, ali isto tako znam da medju Fortuninim Ultrasima ima jako mnogo Bosanaca i Hercegovaca :thumbup:
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2844 Re: Bundesliga

Post by hypko_nurko »

Verocious wrote:Ne pratim navijacku scenu i ne znam za bratske odnose... jesu li Horde Zla u bratskim odnosima sa navijacima Fortune Dusseldorf? Sad gledam na tribinama poprilicno velika zastava sa likom Vedrana Puljica :thumbup:
oni su u bratskim odnosima sa dynamo dresdenom. mozda su se pobratili i sa njima
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2845 Re: Bundesliga

Post by fosil »

Ma to je Keno legenda rasirio zastavu. :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2846 Re: Bundesliga

Post by veella »

29.09.1887. osnovan je HSV.
Sretan 125. rodjendan!!!
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#2847 Re: Bundesliga

Post by salle_eh1986 »

veella wrote:29.09.1887. osnovan je HSV.
Sretan 125. rodjendan!!!
u čast toga danas kec protiv hanovera :D
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#2848 Re: Bundesliga

Post by libertyBiH »

hypko_nurko wrote:
Tomahawk11 wrote:Na utakmici 2.Bundeslige Hertha - Dynamo Dresden 42.000 navijaca, od toga 10.000 gostujucih :shock:
Svaka cast :thumbup:
od toga 30 uhapsenih
http://www.klix.ba/sport/nogomet/uhapse ... /120926238


Derbi u Berlinu je uvijek preko 70.000

http://www.youtube.com/watch?v=EO8EVY3I ... re=related
juan
Posts: 519
Joined: 25/07/2002 00:00
Location: Colonia

#2849 Re: Bundesliga

Post by juan »

dade ga Vedo u 24 sekundi :D

toooo Vedaaaadddd

Nirnberg-Stuttgart 0:1
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51227
Joined: 29/06/2011 23:39

#2850 Re: Bundesliga

Post by dječak sa šibicama »

Malo se Jupp kockao sa postavom, na kraju je uveo provjerene snage, 2:0, Luis Gustavo i Mandzukic po 1x
Post Reply