Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2826 Re: Bundesliga
tek ušli u ligu, 9 bodova iz 5 utakmica, gol razlika 4:0, ništa tu smiješno nema
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2828 Re: Bundesliga
Na utakmici 2.Bundeslige Hertha - Dynamo Dresden 42.000 navijaca, od toga 10.000 gostujucih
Svaka cast
Svaka cast
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2829 Re: Bundesliga
Ja još predložih starom keca kad je sastavljao listićhypko_nurko wrote:katastrofalan stuttgart
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2830 Re: Bundesliga
Gdje su ti oci bileultima_palabra wrote:Ja još predložih starom keca kad je sastavljao listićhypko_nurko wrote:katastrofalan stuttgart
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#2831 Re: Bundesliga
Sjecam se, imali su Nihata i KovacevicaBHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju.
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2832 Re: Bundesliga
U Njemačkoj država subvencira dio cijene karata, zato su one 3 put jeftinije nego u drugim državama, i zato je posjećenost velika.
Bilo bi malo sutra toliko ljudi da su im gostujuće karte 49 funti koliko navijači Citya moraju platiti za utakmicu sa Fulhamom.
Bilo bi malo sutra toliko ljudi da su im gostujuće karte 49 funti koliko navijači Citya moraju platiti za utakmicu sa Fulhamom.
-
svabo_alen
- Posts: 21
- Joined: 08/10/2011 17:21
#2833 Re: Bundesliga
Nije istinaodesveuhonduras wrote:U Njemačkoj država subvencira dio cijene karata, zato su one 3 put jeftinije nego u drugim državama, i zato je posjećenost velika.
Bilo bi malo sutra toliko ljudi da su im gostujuće karte 49 funti koliko navijači Citya moraju platiti za utakmicu sa Fulhamom.
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#2834 Re: Bundesliga
od toga 30 uhapsenihTomahawk11 wrote:Na utakmici 2.Bundeslige Hertha - Dynamo Dresden 42.000 navijaca, od toga 10.000 gostujucih![]()
Svaka cast
http://www.klix.ba/sport/nogomet/uhapse ... /120926238
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2835 Re: Bundesliga
Da je tekma bila vikendom, bilo bi 76.000 gledalaca i 300 uhapsenihhypko_nurko wrote:od toga 30 uhapsenihTomahawk11 wrote:Na utakmici 2.Bundeslige Hertha - Dynamo Dresden 42.000 navijaca, od toga 10.000 gostujucih![]()
Svaka cast
http://www.klix.ba/sport/nogomet/uhapse ... /120926238
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#2836 Re: Bundesliga
Boris Vukčević u kritičnom stanju nakon saobraćajne nesreće
http://www.klix.ba/sport/nogomet/boris- ... /120928185
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2837 Re: Bundesliga
zlajapravaraja wrote: Da je tekma bila vikendom, bilo bi 76.000 gledalaca i 300 uhapsenih
Hebe se besposlenom Svabi je li radni dan ili nije
https://www.youtube.com/watch?v=LeTrhMITnxI
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#2838 Re: Bundesliga
Sad citam amputirali mu nogu...ccchypko_nurko wrote:![]()
Boris Vukčević u kritičnom stanju nakon saobraćajne nesreće
http://www.klix.ba/sport/nogomet/boris- ... /120928185
- PapeSusic
- Posts: 611
- Joined: 01/08/2012 14:10
#2839 Re: Bundesliga
???miki.ba wrote:Sad citam amputirali mu nogu...ccchypko_nurko wrote:![]()
Boris Vukčević u kritičnom stanju nakon saobraćajne nesreće
http://www.klix.ba/sport/nogomet/boris- ... /120928185
mozel link?
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2840 Re: Bundesliga
Nije mu amputirana noga, ne znam ko ti je to slagao, Borise izdrzi !!!
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#2841 Re: Bundesliga
Moguce je da je dezinformacija, sory.
-
Verocious
- Posts: 1613
- Joined: 28/06/2012 23:47
#2842 Re: Bundesliga
Ne pratim navijacku scenu i ne znam za bratske odnose... jesu li Horde Zla u bratskim odnosima sa navijacima Fortune Dusseldorf? Sad gledam na tribinama poprilicno velika zastava sa likom Vedrana Puljica 
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2843 Re: Bundesliga
Ha - i ja ugledah i fakat htio pitati isto na temi HZ!Verocious wrote:Ne pratim navijacku scenu i ne znam za bratske odnose... jesu li Horde Zla u bratskim odnosima sa navijacima Fortune Dusseldorf? Sad gledam na tribinama poprilicno velika zastava sa likom Vedrana Puljica
Ne vjerujem da se radi o slicnim odnosima kao sa UD, ali isto tako znam da medju Fortuninim Ultrasima ima jako mnogo Bosanaca i Hercegovaca
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#2844 Re: Bundesliga
oni su u bratskim odnosima sa dynamo dresdenom. mozda su se pobratili i sa njimaVerocious wrote:Ne pratim navijacku scenu i ne znam za bratske odnose... jesu li Horde Zla u bratskim odnosima sa navijacima Fortune Dusseldorf? Sad gledam na tribinama poprilicno velika zastava sa likom Vedrana Puljica
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2845 Re: Bundesliga
Ma to je Keno legenda rasirio zastavu. 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2846 Re: Bundesliga
29.09.1887. osnovan je HSV.
Sretan 125. rodjendan!!!
Sretan 125. rodjendan!!!
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#2847 Re: Bundesliga
u čast toga danas kec protiv hanoveraveella wrote:29.09.1887. osnovan je HSV.
Sretan 125. rodjendan!!!
- libertyBiH
- Posts: 617
- Joined: 24/12/2004 06:14
#2848 Re: Bundesliga
hypko_nurko wrote:od toga 30 uhapsenihTomahawk11 wrote:Na utakmici 2.Bundeslige Hertha - Dynamo Dresden 42.000 navijaca, od toga 10.000 gostujucih![]()
Svaka cast
http://www.klix.ba/sport/nogomet/uhapse ... /120926238
Derbi u Berlinu je uvijek preko 70.000
http://www.youtube.com/watch?v=EO8EVY3I ... re=related
-
juan
- Posts: 519
- Joined: 25/07/2002 00:00
- Location: Colonia
#2849 Re: Bundesliga
dade ga Vedo u 24 sekundi
toooo Vedaaaadddd
Nirnberg-Stuttgart 0:1
toooo Vedaaaadddd
Nirnberg-Stuttgart 0:1
- dječak sa šibicama
- Posts: 51227
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2850 Re: Bundesliga
Malo se Jupp kockao sa postavom, na kraju je uveo provjerene snage, 2:0, Luis Gustavo i Mandzukic po 1x
