"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2826 Re: "Majstori" parkiranja

Post by respo »

meni nikad nece biti jasno jedno
dolazim maloprije kuci i djevojka parkira na trotoar (ono razmislja hoce li pola na cestu pola na trotoar) a mozda 100 metara dalje iza coska ima 2 mjesta prazna regularna za parking
al jok ona gleda kao hoce li smetati popravlja se da je ko ne udari i te stvari i onda mi je se cini popela na trotoar skroz

zar je tesko otici 100 metara dalje i parkirati normalno nista vremenski ne gubis jer isto ce ti proci dok se "parkiras" na trotoar mic tamo mic vamo i dok razmisljas hoce li te neko udariti ogrebati itd
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2827 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smak »

Image
Image
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#2828 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

ovo ispred ulaza 25 ?
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#2829 Re: "Majstori" parkiranja

Post by atko »

dobrinja 2 :roll:

Image
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2830 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

jedan pakas jucer parkira na zelenu povrsinu i ja stanem pored njega otvorim prozor i upozorim ga da ne parkira na zelenu povrsinu. naravno pravio se magup a posto je bio sa nekom zenskom nisam htio da se i ja malo foliram pa sam prosao i nazvao policiju. i gledam sta ce biti. nakon desetak minuta kada se pakas udaljio od auta dolazi pozornik i vrti se oko auta. a pakas valjda vidio sa prozora i trci... vidio sam da obojica nesto granaju rukama, a pakas je preparkirao svog metalnog konja par metara dalje na trotoar pred policajcem. :x
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2831 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

To je bolje zvati eko policiju, oni deru sa 300-400 KM.
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2832 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

quasar wrote:To je bolje zvati eko policiju, oni deru sa 300-400 KM.
bilo iza 8 navece. dezurni rece zovi eko policiju pa sam ga ubijedio da oni ne rade u ta doba i ipak je pozvao pozornika da ode na mjesto dogadjaja.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2833 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

Jah, a i pješaci su, pa ako ih nema u blizini, neće ni doći.
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#2834 Re: "Majstori" parkiranja

Post by maxell_sarajevo »

Image


969-A-848
Drule_sa
Posts: 115
Joined: 26/01/2010 16:19

#2835 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Drule_sa »

maxell_sarajevo wrote:Image


969-A-848
Ma nisa novo, vazda ima nekih auta tu natakarenih, nije ovaj jednini...
Cak sam i jadno vrijeme ostavljo tu kad nema slobodnog kod grasa, kad sam iso na njemacki u poliglot, al tad jos nije bilo stabala zasadjenih...
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#2836 Re: "Majstori" parkiranja

Post by nova_korisnica »

a ova stolica i daska?? rezervacija parkinga za nove goste??? :)
Drule_sa
Posts: 115
Joined: 26/01/2010 16:19

#2837 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Drule_sa »

A ovaj sa dvicom sto ga je zasteko iza trafike fkt nije dobar hahhahahhhaha
Dendrlix
Posts: 1136
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#2838 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dendrlix »

Image

:mrgreen:
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2839 Re: "Majstori" parkiranja

Post by PasHon1 »

Dendrlix wrote:Image

:mrgreen:

Forza Jezero !
Mora se do DP-a otici :lol:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2840 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mrtva kokoš »

Image
jedno 20-30 metara od PU centar. a ovaj dio na kojem on stoji uopste ne pripada parking zoni...
a da bi stvar bila jos gora, bilo je bar jedno desetak praznih mjesta...
maxell_sarajevo
Posts: 2303
Joined: 08/02/2008 19:19

#2841 Re: "Majstori" parkiranja

Post by maxell_sarajevo »

Danas oko 10:30 sjedim na klupici u wilsu kod Raiffeisen banke i gledam papka u Nissan Primeri reg. oznaka M07-J-523(8) parkirao papak na zelenu povrsinu.Onako pijuckajuci sok i slusajuci muziku gledam kako dolazi papak do svog ljubimca i sad ceka ovog papka sa Golfom (njegov haver, izgrlili se) da se pomjeri da papak može izaci sa svojim autom.Nakon sto je ovaj papak sa Nisanom izasao na njegovo mjesto se parirao papak sa Golfom reg. oznaka E10-K-895. :x
Vracajuci se na posao svratim kod onih drotova u Novom Sarajevu i govorim drotu "Eno imate auta na zelenoj povrsini mogli bi zapisati" na sta ce meni doticni "ne'am ti sad vremena za to." :bih:

Image
Image
Image
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#2842 Re: "Majstori" parkiranja

Post by HaHaHa2 »

A na osnovu cega da ga zapise?
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2843 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mrtva kokoš »

hladno na travu, mogao je jos i rostilj raspaliti.. :-) :-)
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#2844 Re: "Majstori" parkiranja

Post by HaHaHa2 »

Lud i ponosan wrote:
HaHaHa2 wrote:A na osnovu cega da ga zapise?
Recimo nepropisno parkiranje?
po famoznom clanu 73/74 koji nema kaznene odredbe? :D :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2845 Re: "Majstori" parkiranja

Post by respo »

a recimo parkiranje na zelenoj povrsini za to cini mi se jos uvijek ima kazna ( ne znam jeli se zove parkiranje na zelenoj povrsini ili kako vec uglavnom zeleni pisu to regulara)
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#2846 Re: "Majstori" parkiranja

Post by metar_drva »

Privatna poruka wrote:Image

Prije 10 tak dana tako nekako, nisam imao vremena da objavim ..vrijeme oko 14:00
Uredno zakljucano..cak sam gledao da li je dosao da dostavi nesto u ovu trafiku ...bila je samo zena koja prodaje...

Za one koji nisu iz SA..ovo dodje tacno preko puta Predsjednistva
nažalost, ovaj imbecil je redovan ovdje. vidio sam ga barem 5-6 puta i nikad, ali baš nikad, nisam vidio nikakvog policajca u blizini (osim onih kod predsjedništva, kojima je jedina nadležnost sjedit u kućici)
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#2847 Re: "Majstori" parkiranja

Post by HaHaHa2 »

respo wrote:a recimo parkiranje na zelenoj povrsini za to cini mi se jos uvijek ima kazna ( ne znam jeli se zove parkiranje na zelenoj povrsini ili kako vec uglavnom zeleni pisu to regulara)
pa da "zeleni" mogu i vece su kazne al' murija ne moze kazniti (osim paukom odnjeti auto)
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#2848 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dr.Cuddy »

Utrpali su automobil u kombi kako bi smanjili troškove puta
Dvojac iz Kazahstana je s kombijem u koji su natovarili novu Mazdu krenuo na put prema domovini. Zaustavili su ih njemački policajci jer je kombi ''djelovao nestabilno''

Njemački policajci pratili su sumnjivi bijeli kombi kazahstanskih registracija na izlasku iz Hamburga. Vozilo se kretalo sporo, ljuljalo se i djelovalo vrlo nestabilno, pa ga je patrola odlučila zaustaviti. Nakon što su otvorili vrata, nisu mogli vjerovati svojim očima.

Kazahstanski dvojac utovario je u kombi novu Mazdu i krenuo na 3500 kilometara dug put u domovinu. Da stvar bude bolja, auto nije stao po širini, pa su ga domišljati putnici bočno utovarili u kombi, ispod njega stavili madrac, obložili ga jastucima da se ne ošteti, a na prozore polijepili novinski papir.

- Uopće mi nije jasno zašto su nas zaustavili. Troškovi puta za dva vozila do Kazahstana vrlo su skupi i nismo željeli trošiti novac na gorivo. A i namučili smo se da ga utovarimo - rekao je Konstantin Krol (38), kojemu policija nije dopustila da nastavi put s prijateljem Cezarom dok ne nabave prikolicu.

- Ne znam kako su utovarili auto, ali nije imao ni ogrebotinu - rekao je policajac.
Image
http://www.autobild.de/artikel/kurioser ... 99869.html

:thumbup:
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#2849 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dr.Mr.Fr. »

HaHaHa2 wrote:
Lud i ponosan wrote:
HaHaHa2 wrote:A na osnovu cega da ga zapise?
Recimo nepropisno parkiranje?
po famoznom clanu 73/74 koji nema kaznene odredbe? :D :D

Nema znaka i ne možeš mu ništa...jest da je na pola pješacke zone ali opet mu ne možeš ništa :roll:
User avatar
kosina
Posts: 27
Joined: 30/07/2007 18:11

#2850 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kosina »

Image

Ovaj ima nesto protiv pjesaka!
Locked