"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#2826 Re: "Majstori" parkiranja
meni nikad nece biti jasno jedno
dolazim maloprije kuci i djevojka parkira na trotoar (ono razmislja hoce li pola na cestu pola na trotoar) a mozda 100 metara dalje iza coska ima 2 mjesta prazna regularna za parking
al jok ona gleda kao hoce li smetati popravlja se da je ko ne udari i te stvari i onda mi je se cini popela na trotoar skroz
zar je tesko otici 100 metara dalje i parkirati normalno nista vremenski ne gubis jer isto ce ti proci dok se "parkiras" na trotoar mic tamo mic vamo i dok razmisljas hoce li te neko udariti ogrebati itd
dolazim maloprije kuci i djevojka parkira na trotoar (ono razmislja hoce li pola na cestu pola na trotoar) a mozda 100 metara dalje iza coska ima 2 mjesta prazna regularna za parking
al jok ona gleda kao hoce li smetati popravlja se da je ko ne udari i te stvari i onda mi je se cini popela na trotoar skroz
zar je tesko otici 100 metara dalje i parkirati normalno nista vremenski ne gubis jer isto ce ti proci dok se "parkiras" na trotoar mic tamo mic vamo i dok razmisljas hoce li te neko udariti ogrebati itd
- smak
- Posts: 1918
- Joined: 25/05/2010 18:18
- Location: Pitcairn Islands
- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40
#2828 Re: "Majstori" parkiranja
ovo ispred ulaza 25 ?
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2830 Re: "Majstori" parkiranja
jedan pakas jucer parkira na zelenu povrsinu i ja stanem pored njega otvorim prozor i upozorim ga da ne parkira na zelenu povrsinu. naravno pravio se magup a posto je bio sa nekom zenskom nisam htio da se i ja malo foliram pa sam prosao i nazvao policiju. i gledam sta ce biti. nakon desetak minuta kada se pakas udaljio od auta dolazi pozornik i vrti se oko auta. a pakas valjda vidio sa prozora i trci... vidio sam da obojica nesto granaju rukama, a pakas je preparkirao svog metalnog konja par metara dalje na trotoar pred policajcem. 
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2831 Re: "Majstori" parkiranja
To je bolje zvati eko policiju, oni deru sa 300-400 KM.
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2832 Re: "Majstori" parkiranja
bilo iza 8 navece. dezurni rece zovi eko policiju pa sam ga ubijedio da oni ne rade u ta doba i ipak je pozvao pozornika da ode na mjesto dogadjaja.quasar wrote:To je bolje zvati eko policiju, oni deru sa 300-400 KM.
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2833 Re: "Majstori" parkiranja
Jah, a i pješaci su, pa ako ih nema u blizini, neće ni doći.
-
Drule_sa
- Posts: 115
- Joined: 26/01/2010 16:19
#2835 Re: "Majstori" parkiranja
Ma nisa novo, vazda ima nekih auta tu natakarenih, nije ovaj jednini...maxell_sarajevo wrote:
969-A-848
Cak sam i jadno vrijeme ostavljo tu kad nema slobodnog kod grasa, kad sam iso na njemacki u poliglot, al tad jos nije bilo stabala zasadjenih...
-
nova_korisnica
- Posts: 1207
- Joined: 19/09/2008 12:48
#2836 Re: "Majstori" parkiranja
a ova stolica i daska?? rezervacija parkinga za nove goste??? 
-
Drule_sa
- Posts: 115
- Joined: 26/01/2010 16:19
#2837 Re: "Majstori" parkiranja
A ovaj sa dvicom sto ga je zasteko iza trafike fkt nije dobar hahhahahhhaha
-
Dendrlix
- Posts: 1136
- Joined: 09/05/2005 14:14
- Location: Sarajevo
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2839 Re: "Majstori" parkiranja
Dendrlix wrote:
Forza Jezero !
Mora se do DP-a otici
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2840 Re: "Majstori" parkiranja

jedno 20-30 metara od PU centar. a ovaj dio na kojem on stoji uopste ne pripada parking zoni...
a da bi stvar bila jos gora, bilo je bar jedno desetak praznih mjesta...
-
maxell_sarajevo
- Posts: 2303
- Joined: 08/02/2008 19:19
#2841 Re: "Majstori" parkiranja
Danas oko 10:30 sjedim na klupici u wilsu kod Raiffeisen banke i gledam papka u Nissan Primeri reg. oznaka M07-J-523(8) parkirao papak na zelenu povrsinu.Onako pijuckajuci sok i slusajuci muziku gledam kako dolazi papak do svog ljubimca i sad ceka ovog papka sa Golfom (njegov haver, izgrlili se) da se pomjeri da papak može izaci sa svojim autom.Nakon sto je ovaj papak sa Nisanom izasao na njegovo mjesto se parirao papak sa Golfom reg. oznaka E10-K-895.
Vracajuci se na posao svratim kod onih drotova u Novom Sarajevu i govorim drotu "Eno imate auta na zelenoj povrsini mogli bi zapisati" na sta ce meni doticni "ne'am ti sad vremena za to."



Vracajuci se na posao svratim kod onih drotova u Novom Sarajevu i govorim drotu "Eno imate auta na zelenoj povrsini mogli bi zapisati" na sta ce meni doticni "ne'am ti sad vremena za to."



- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#2842 Re: "Majstori" parkiranja
A na osnovu cega da ga zapise?
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2843 Re: "Majstori" parkiranja
hladno na travu, mogao je jos i rostilj raspaliti..

- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#2844 Re: "Majstori" parkiranja
po famoznom clanu 73/74 koji nema kaznene odredbe?Lud i ponosan wrote:Recimo nepropisno parkiranje?HaHaHa2 wrote:A na osnovu cega da ga zapise?
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#2845 Re: "Majstori" parkiranja
a recimo parkiranje na zelenoj povrsini za to cini mi se jos uvijek ima kazna ( ne znam jeli se zove parkiranje na zelenoj povrsini ili kako vec uglavnom zeleni pisu to regulara)
- metar_drva
- Posts: 1202
- Joined: 26/08/2009 18:51
#2846 Re: "Majstori" parkiranja
nažalost, ovaj imbecil je redovan ovdje. vidio sam ga barem 5-6 puta i nikad, ali baš nikad, nisam vidio nikakvog policajca u blizini (osim onih kod predsjedništva, kojima je jedina nadležnost sjedit u kućici)Privatna poruka wrote:
Prije 10 tak dana tako nekako, nisam imao vremena da objavim ..vrijeme oko 14:00
Uredno zakljucano..cak sam gledao da li je dosao da dostavi nesto u ovu trafiku ...bila je samo zena koja prodaje...
Za one koji nisu iz SA..ovo dodje tacno preko puta Predsjednistva
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#2847 Re: "Majstori" parkiranja
pa da "zeleni" mogu i vece su kazne al' murija ne moze kazniti (osim paukom odnjeti auto)respo wrote:a recimo parkiranje na zelenoj povrsini za to cini mi se jos uvijek ima kazna ( ne znam jeli se zove parkiranje na zelenoj povrsini ili kako vec uglavnom zeleni pisu to regulara)
- Dr.Cuddy
- Posts: 2532
- Joined: 09/12/2006 22:48
- Location: House's Office
#2848 Re: "Majstori" parkiranja
Utrpali su automobil u kombi kako bi smanjili troškove puta
Dvojac iz Kazahstana je s kombijem u koji su natovarili novu Mazdu krenuo na put prema domovini. Zaustavili su ih njemački policajci jer je kombi ''djelovao nestabilno''
Njemački policajci pratili su sumnjivi bijeli kombi kazahstanskih registracija na izlasku iz Hamburga. Vozilo se kretalo sporo, ljuljalo se i djelovalo vrlo nestabilno, pa ga je patrola odlučila zaustaviti. Nakon što su otvorili vrata, nisu mogli vjerovati svojim očima.
Kazahstanski dvojac utovario je u kombi novu Mazdu i krenuo na 3500 kilometara dug put u domovinu. Da stvar bude bolja, auto nije stao po širini, pa su ga domišljati putnici bočno utovarili u kombi, ispod njega stavili madrac, obložili ga jastucima da se ne ošteti, a na prozore polijepili novinski papir.
- Uopće mi nije jasno zašto su nas zaustavili. Troškovi puta za dva vozila do Kazahstana vrlo su skupi i nismo željeli trošiti novac na gorivo. A i namučili smo se da ga utovarimo - rekao je Konstantin Krol (38), kojemu policija nije dopustila da nastavi put s prijateljem Cezarom dok ne nabave prikolicu.
- Ne znam kako su utovarili auto, ali nije imao ni ogrebotinu - rekao je policajac.

http://www.autobild.de/artikel/kurioser ... 99869.html
- Dr.Mr.Fr.
- Posts: 1235
- Joined: 29/12/2010 12:41
#2849 Re: "Majstori" parkiranja
HaHaHa2 wrote:po famoznom clanu 73/74 koji nema kaznene odredbe?Lud i ponosan wrote:Recimo nepropisno parkiranje?HaHaHa2 wrote:A na osnovu cega da ga zapise?![]()
Nema znaka i ne možeš mu ništa...jest da je na pola pješacke zone ali opet mu ne možeš ništa
- kosina
- Posts: 27
- Joined: 30/07/2007 18:11
#2850 Re: "Majstori" parkiranja

Ovaj ima nesto protiv pjesaka!



