Rockabilly - Psychobilly
Moderator: _BataZiv_0809
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2826 Re: Rockabilly - Psychobilly
Divljak, stigao sam OK i sreli smo se jucer na naplatnoj kuci kod Zagreba ... samo si ti otisao s RoadKingom na drugu stranu i nije bilo sanse da te stignem ... Inace jos pod veoma velikim utiscima i trebace mi vremena da ovo sve saberem i postavim kako treba ... idem sada da cujem sta je Muri napravio od pjesme pa se vratim ...
Hvala Tuljanima i posebno tebi na velikom gostoprimstvu ...
Omar
Hvala Tuljanima i posebno tebi na velikom gostoprimstvu ...
Omar
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#2827 Re: Rockabilly - Psychobilly
Eto i mene, na poslu sam samo fizički, buljim u ekran, ali sam još uvijek mentalno u Medulinu
Ljudi hvala na ovom vikendu, ispalo je da je ekipa još bolja u živo nego ovak preko tastature.
p.s. klinci su baki i dedi pričali samo o vama
Ljudi hvala na ovom vikendu, ispalo je da je ekipa još bolja u živo nego ovak preko tastature.
p.s. klinci su baki i dedi pričali samo o vama
- crorockabilly
- Posts: 64
- Joined: 18/04/2009 13:00
#2828 Re: Rockabilly - Psychobilly
Pozdrav labu i ekipi evo ja sam ranom zorom danas došao iz Medulina ...
Šta reći ..ko nije bio trebao je biti ...i kako kaže Divljak sada se znamo...više nisu bitna web imena
LAb hvala na svemu
Šta reći ..ko nije bio trebao je biti ...i kako kaže Divljak sada se znamo...više nisu bitna web imena
LAb hvala na svemu
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2829 Re: Rockabilly - Psychobilly
@Muri: Legendo ... pjesma je pravi hit, nedostaje samo Nick "The Loverman" Drag u numeri (jedini koji je zabio gol u gostima
) ... napravi remix ...
A ja iskreno sumnjam da cu napisati nesto puno oko Medulina prije kraja ove sedmice, jer sinoc sam gledao slike i strava su. Tokom sedmice cu da neke postavim ovdje, a onda cu da podjelim one familijarne i zajednicke i napraviti upload ... Zao mi je sto Karlo nije vise bio dole, ali i ono je dovoljno. Bar sam uspio da se slikam s Rayburn Anthony i upoznao vlasnika Rhythm Bomb Records i razmjenio odlicna iskustva oko odnosa izmedju blogera i vlasnika diskografskih kuca (o ovome vise kasnije takodjer)
Sada idem da gledam Tomicu i druzinu s malom princezom (koja me je sinoc okupirala i nakon 9h voznje, odmah odvela vani). A iduce godine, dolazim s "la familia" dole ...

A ja iskreno sumnjam da cu napisati nesto puno oko Medulina prije kraja ove sedmice, jer sinoc sam gledao slike i strava su. Tokom sedmice cu da neke postavim ovdje, a onda cu da podjelim one familijarne i zajednicke i napraviti upload ... Zao mi je sto Karlo nije vise bio dole, ali i ono je dovoljno. Bar sam uspio da se slikam s Rayburn Anthony i upoznao vlasnika Rhythm Bomb Records i razmjenio odlicna iskustva oko odnosa izmedju blogera i vlasnika diskografskih kuca (o ovome vise kasnije takodjer)
Sada idem da gledam Tomicu i druzinu s malom princezom (koja me je sinoc okupirala i nakon 9h voznje, odmah odvela vani). A iduce godine, dolazim s "la familia" dole ...
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#2830 Re: Rockabilly - Psychobilly
hej Šamar
, pogledao kaj ima na dvd-u, pola toga nemam, upravo se slušaju 'Hillbilly Hellcats', hvala stari
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#2831 Re: Rockabilly - Psychobilly
rastreznilo se...
hajlajt je, naravno, forumaška ekipa!!!
jedino sam promašio dona i krokanića, ostale sam upoznao i sve redom hajvani
Šamar, Đape i Goca rasturači, a čestitke Niče Draže, mislim za bodeve!
I Murisa se sjetismo više puta, ima da dođe!
Branko (zvijezda festivala) je bio rokabili baj dej i sajko baj najt
i mi imali svakakvih nepodopštinica, ali ništa čega bi se sramili, štoćereć stisle godine...
timbilding benda na terasi apartmana i više nego uspio, očekujte poziv za gigovaču u 9.mj
a već u srijedu se Sun vrti u Runi, you spin me round round...
pa flogin moli 14.6.
a onda zatišje do Koffin Katsa na DOF-u

hajlajt je, naravno, forumaška ekipa!!!
jedino sam promašio dona i krokanića, ostale sam upoznao i sve redom hajvani
Šamar, Đape i Goca rasturači, a čestitke Niče Draže, mislim za bodeve!
I Murisa se sjetismo više puta, ima da dođe!
Branko (zvijezda festivala) je bio rokabili baj dej i sajko baj najt
i mi imali svakakvih nepodopštinica, ali ništa čega bi se sramili, štoćereć stisle godine...
timbilding benda na terasi apartmana i više nego uspio, očekujte poziv za gigovaču u 9.mj
a već u srijedu se Sun vrti u Runi, you spin me round round...
pa flogin moli 14.6.
a onda zatišje do Koffin Katsa na DOF-u

- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#2832 Re: Rockabilly - Psychobilly
nekaj si pomotal, tu stvar nebumo svirali - preteška je za navježbatmorbilly wrote:već u srijedu se Sun vrti u Runi, you spin me round round
odo ja probat nekaj delat, danas mi baš i ne ide
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#2833 Re: Rockabilly - Psychobilly
imaš PM
skinite verziju UK Phantom Rockersa
skinite verziju UK Phantom Rockersa
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2834 Re: Rockabilly - Psychobilly
Po meni jedan od boljih momenata je bilo Morbillyjevo rasturanje plesa zagrebackih purgerica u subotu vecer
... pregledao sam slike,sve za 5,postavljanje tokom ove sedmice ... narocito su ispale dobre one sektaske ... Naravno,vec se sprema nesto novo (ovaj put working shirts) i naziv cijele ekipe,po cemu ce nas Medulin upamtiti ... o tome vise kada na topic se vrate Pedja i Dejan
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#2835 Re: Rockabilly - Psychobilly
Vozdra raja...evo i nas da se zapljunemo.
Stigosmo konačno i mi. Živi i zdravi...2/3 familije...Didić nam je dobio sinoć temperaturu ali ćemo to brzo sanirati, Čarilja ostavismo kod familije u ZG pa brzom brzinom doma
Šta reći sem... "Dis is d bigining of d bjutful frendšip" ....i vidimo se nadam se uskoro na "20 godina M.Q." u oktobru u ZG
p.s. Uz žaljenje što smo morali da preskočimo današnje viđanje u ZG, posebna hvala Mariu što se potrudio da se proteklih 5 dana osećamo kao kod kuće
p.s.s. Tuljani hvala za majčice i meze
p.s.s.s. Rayburn Antoniju hvala što su nam se putevi konačno ukrstili

Fadille brate, stigo rukav...
Stigosmo konačno i mi. Živi i zdravi...2/3 familije...Didić nam je dobio sinoć temperaturu ali ćemo to brzo sanirati, Čarilja ostavismo kod familije u ZG pa brzom brzinom doma
Šta reći sem... "Dis is d bigining of d bjutful frendšip" ....i vidimo se nadam se uskoro na "20 godina M.Q." u oktobru u ZG
p.s. Uz žaljenje što smo morali da preskočimo današnje viđanje u ZG, posebna hvala Mariu što se potrudio da se proteklih 5 dana osećamo kao kod kuće
p.s.s. Tuljani hvala za majčice i meze
p.s.s.s. Rayburn Antoniju hvala što su nam se putevi konačno ukrstili
Fadille brate, stigo rukav...
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#2836 Re: Rockabilly - Psychobilly
E bas mi je drago da vam je fino bilo.
Stavljajte slike, video, sve sto imate sto prije...
Ja sam sa mojim triom bio u Kiruni, fascinantnom gradu na zadnjoj liniji sjevera svedske,
1200 kilometara sjeverno od Stockholma
blizu samog sjevernog pola. Grad je jedan veliki rudnik zeljeza, tako da ispod njega se nalazi 400 kilometara
asfaltiranih podzemnih tunela sto je izuzetno interesantno.
Za nekoliko godina se kompletan grad mora preseliti jer ce tunela i iskopavanja biti jos vise. Tako ce premjestiti svaku ciglu i svaku kucu na drugo mjesto.
Gore sunce ne zalazi po noci u ovo doba godine vec samo kruzi okolo po nebu. Zimi se moze vidjeti polarna svjetlost ili "aurora borealis" kako treperi po nebu.
Fenomen koji zavisi puno od elektromagnetizma oko nase lijepe planete.
Kad smo sisli sa aerodroma cekao nas je snijeg, sto nikad nisam dozivio u junu.
Zrak je izuzetno cist, totalno nezagadjen i imao sam utisak kao da mi je neko procistio bronhije kad sam prvi put udahnuo taj zrak. Po povratku u stockholm
sam imao osjecaj da me neko davi kad sam udahnuo ovaj nas smog.
Evo nekih slika, jedna sa mojim bendom a druga sa gitaristom iz drugog benda s kojim smo prijatelji od prosle godine.


Stavljajte slike, video, sve sto imate sto prije...
Ja sam sa mojim triom bio u Kiruni, fascinantnom gradu na zadnjoj liniji sjevera svedske,
1200 kilometara sjeverno od Stockholma
blizu samog sjevernog pola. Grad je jedan veliki rudnik zeljeza, tako da ispod njega se nalazi 400 kilometara
asfaltiranih podzemnih tunela sto je izuzetno interesantno.
Za nekoliko godina se kompletan grad mora preseliti jer ce tunela i iskopavanja biti jos vise. Tako ce premjestiti svaku ciglu i svaku kucu na drugo mjesto.
Gore sunce ne zalazi po noci u ovo doba godine vec samo kruzi okolo po nebu. Zimi se moze vidjeti polarna svjetlost ili "aurora borealis" kako treperi po nebu.
Fenomen koji zavisi puno od elektromagnetizma oko nase lijepe planete.
Kad smo sisli sa aerodroma cekao nas je snijeg, sto nikad nisam dozivio u junu.
Zrak je izuzetno cist, totalno nezagadjen i imao sam utisak kao da mi je neko procistio bronhije kad sam prvi put udahnuo taj zrak. Po povratku u stockholm
sam imao osjecaj da me neko davi kad sam udahnuo ovaj nas smog.
Evo nekih slika, jedna sa mojim bendom a druga sa gitaristom iz drugog benda s kojim smo prijatelji od prosle godine.


- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#2837 Re: Rockabilly - Psychobilly
Muri brate vidimo se dogodine...10 ka za song i svirku na glasoviru
I za kraj, hvala g-đi Lab što je pustila onog hajvana od muža da nam donese gomilu majica diskova i koječega...živijo Meštre
I za kraj, hvala g-đi Lab što je pustila onog hajvana od muža da nam donese gomilu majica diskova i koječega...živijo Meštre
-
wild one
- Posts: 129
- Joined: 23/12/2008 17:03
#2838 Re: Rockabilly - Psychobilly
I dalje sam bez riječi... Peđa žao mi je zbog Didića... mali Mario pitao danas gdje je... bio sam sa Charliem na piću... moramo ovo da ponovimo...
-
wild one
- Posts: 129
- Joined: 23/12/2008 17:03
#2839 Re: Rockabilly - Psychobilly
nego, Omare, u 17 kod Begove džamije: Gdje je Walter?
Nosim ti poruku od njega!
Kakvu poruku?
Za tebe i mene posljednju!
E, onda im je jebo mater...(sjećaš se)
Nosim ti poruku od njega!
Kakvu poruku?
Za tebe i mene posljednju!
E, onda im je jebo mater...(sjećaš se)
- Nice Guy Eddie
- Posts: 586
- Joined: 03/09/2008 13:02
- Location: Beograd
#2840 Re: Rockabilly - Psychobilly
Evo malo fotki sa dialup-a dok Ša(O)mar ne krene da šamara...
L'equipe....



Tijana javi se, matere ti...

rockin family...

rockin' daddy....

Crazy Cavan u Medulinu...

Stari završi mi ono janje čim prije....izedoše ovi sektaši sve po Medulinu...

Spremni za bopanje....

L'equipe....



Tijana javi se, matere ti...

rockin family...

rockin' daddy....

Crazy Cavan u Medulinu...

Stari završi mi ono janje čim prije....izedoše ovi sektaši sve po Medulinu...

Spremni za bopanje....

- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#2841 Re: Rockabilly - Psychobilly
Eh da vidimo ko je ko?
Lab je pretpostavljam u crnoj maji i matrix cvikama naslonjen na zid na prvoj fotki.
Zulufi su Mashala !
Eddie-ja prepoznajem ( jesu to tvoja kolica?)
Nicka prepoznajem
Momak sa finom frizurom i juznjackom zastavom na maji? SUN??
Ko je biznismen sa torbicom naslonjen na ogradu? Jel neko sa foruma uopste?
Djecko u hawajki i mobilnim?? Cat?
Sta je to u vezi Shamara? Ko je koga oshamario i zasto?
Hocu sve da znam
Lab je pretpostavljam u crnoj maji i matrix cvikama naslonjen na zid na prvoj fotki.
Zulufi su Mashala !
Eddie-ja prepoznajem ( jesu to tvoja kolica?)
Nicka prepoznajem
Momak sa finom frizurom i juznjackom zastavom na maji? SUN??
Ko je biznismen sa torbicom naslonjen na ogradu? Jel neko sa foruma uopste?
Djecko u hawajki i mobilnim?? Cat?
Sta je to u vezi Shamara? Ko je koga oshamario i zasto?
Hocu sve da znam
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#2842 Re: Rockabilly - Psychobilly
.pozdrav Fadill,Muri i Lucky!!!
.pozdrav svim mojim prijateljima i najboljim ljudima na svetu!!!
...i najgori su se vratili...pre nekih pola sata sam ušao i "sure feels good to be back home" (možete da predpostavite da smo se autobusom i vratili...Vojkanu doživotna zabrana postojanja!!!)
.no...bila su ovo najlepša 4 dana mog dosadašnjeg r'billy života...toliko lepih stvari na jednom mestu da je to teško opisati rečima ali dobro...ima vremena sve ćemo po redu...
.hajlajt festivala a kasnije još po koja fotkica

.lični hit festa "My Baby's Car Crazy" - Rayburn Anthony
...mnogo lepih trenutaka
...mnogo dobrih ljudi
...malo vremena
...ali zato puna šaka divnih novih prijatelja!!!
p.s. kome nisam ostavio br. telefona
+381 62 585 225
+381 64 830 80 79
+381 11 2541 266
Gvozda aka Goca the Coca-Cola drinker
.pozdrav svim mojim prijateljima i najboljim ljudima na svetu!!!
...i najgori su se vratili...pre nekih pola sata sam ušao i "sure feels good to be back home" (možete da predpostavite da smo se autobusom i vratili...Vojkanu doživotna zabrana postojanja!!!)
.no...bila su ovo najlepša 4 dana mog dosadašnjeg r'billy života...toliko lepih stvari na jednom mestu da je to teško opisati rečima ali dobro...ima vremena sve ćemo po redu...
.hajlajt festivala a kasnije još po koja fotkica

.lični hit festa "My Baby's Car Crazy" - Rayburn Anthony
...mnogo lepih trenutaka
...mnogo dobrih ljudi
...malo vremena
...ali zato puna šaka divnih novih prijatelja!!!
p.s. kome nisam ostavio br. telefona
+381 62 585 225
+381 64 830 80 79
+381 11 2541 266
Gvozda aka Goca the Coca-Cola drinker
Last edited by gocatgoer on 09/06/2009 08:11, edited 1 time in total.
-
wild one
- Posts: 129
- Joined: 23/12/2008 17:03
#2843 Re: Rockabilly - Psychobilly
Dobro jutro Nikola
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#2844 Re: Rockabilly - Psychobilly
Muri wrote:Eh da vidimo ko je ko?
Lab je pretpostavljam u crnoj maji i matrix cvikama naslonjen na zid na prvoj fotki.
Zulufi su Mashala !
Muri wrote:Eddie-ja prepoznajem ( jesu to tvoja kolica?)
Nicka prepoznajem
Momak sa finom frizurom i juznjackom zastavom na maji? SUN??
Divljak (Wild One)Muri wrote:Ko je biznismen sa torbicom naslonjen na ogradu? Jel neko sa foruma uopste?
Muri wrote:Djecko u hawajki i mobilnim?? Cat?
moja kčerkica nikak nije mogla zapamtit Omar pa ga je nazvala ŠamarMuri wrote:Sta je to u vezi Shamara? Ko je koga oshamario i zasto?
Hocu sve da znam
slike sa moje strane (slikao Sun Jr.) uskoro, jer kak bi rekao Metessi (Zvijezde) u jednoj stvari 'vježbam novi bend i za svirke se spremam'
i slažem se Rayburn Anthony je car,
Sun Jr. je rekao da mu prebacim Rayburna i Starliterse na njegov mp4 player
moj highlight (nakon forumaša, naravno) - unpluged Dougha i Mad Mena kad je nestalo struje i faca gospođe Sun kad nam je Sun Jr. počeo pričat vic ' Znaš kako tuljan drka? ...'
i skoro sam zaboravio najvažnije, hvala ljudi posebno vama ali i tuljanima što ste Jr-u pokazali pravi put, više ne luta od ac/dc-a do gunsa nego od burnetta do catsa
najbolji ste na svijetu
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#2845 Re: Rockabilly - Psychobilly
Eeeeeeeeeee drugari ne mogu da se oporavim od chinjenice da je sve ovo proletelo jezivom brzinom!!!
Morachemo neshto da uradimo povodom sledecheg okupljanja.....leto je mozemo se naci na pola puta na po pivo anytime!!!
Thanks forumashi!
Thanks The Tuljans!
Thanks Wild 'un!
Thanks rockabilly
and ....... yeah thanks to every fun down there in Rockin' town o Medulin!!!
Morachemo neshto da uradimo povodom sledecheg okupljanja.....leto je mozemo se naci na pola puta na po pivo anytime!!!
Thanks forumashi!
Thanks The Tuljans!
Thanks Wild 'un!
Thanks rockabilly
and ....... yeah thanks to every fun down there in Rockin' town o Medulin!!!
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2846 Re: Rockabilly - Psychobilly
I evo malo slika za ekipu ... naravno prvo one sektaške (tu su i Karlo i Ivan ili Vam Don Karlos i Morbilly):





i naravno:
S LOVĆENA VILA KLIČE
SVAKA ČAST DRAG NIČE

Kasnije nesto vise informacija i slika ... uzivajte ...





i naravno:
S LOVĆENA VILA KLIČE
SVAKA ČAST DRAG NIČE

Kasnije nesto vise informacija i slika ... uzivajte ...
Last edited by lab3352 on 09/06/2009 12:12, edited 1 time in total.
- Nick Drag
- Posts: 350
- Joined: 11/03/2009 13:38
- Location: BEOGRAD
#2847 Re: Rockabilly - Psychobilly
aAAAAAAAAAAAAAAAAA
Lab ubijash me!!!!!!!
Lab ubijash me!!!!!!!
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2848 Re: Rockabilly - Psychobilly
Za Divljaka - malo sjećanja i najbolja scena:

- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2849 Re: Rockabilly - Psychobilly
I neponovljivi osmjeh Ljubise nakon saznanja:
- wayfaring stranger
- Posts: 107
- Joined: 10/03/2007 19:30
- Location: http://musical-heritage.blogspot.com
- Contact:
#2850 Re: Rockabilly - Psychobilly

VA - Flamenco Chillin'
Code: Select all
http://rapidshare.com/files/241936639/VA-FlameChill09.rar01. Agua Loca - Feeling Good (Original) 05:14
02. Dela Dap - Spain E Blaka (Original) 05:40
03. Madrid De Los Austrias - Un Mensaje (Original) 05:50
04. Zeb - Flamenco Al Arabia (Original) 05:32
05. Los Desterrados - Tres Klavinas En Un Tiesto (Minnush) 03:55
06. Madrid De Los Austrias - Los Canos De Meca (Original) 05:19
07. Up Bustle and Out - Guitar Ahoy Featuring Cuffy El Guapo Flamenco Guitar (Original) 04:23
08. El Angel Azul - El Angel Azul (Original) 05:39
