Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#2826 Re: reprezentacija

Post by zalizani »

mašala :D
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#2827 Re: reprezentacija

Post by hau jes no »

hrvati postaju nasa redovna musterija :D
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#2828 Re: reprezentacija

Post by mgogic »

uzesmo! :D
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2829 Re: reprezentacija

Post by Vodja uvale »

Ajde sto sam prati osvaki utakmicu ovog kupa..
Nego sto su mi ovom pobjedom donijeli pare!
Volim te Mirza, volim te bosno!
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2830 Re: reprezentacija

Post by Janjicar »

Ovo sto sam odgledao teletovic radi odlicnu stvar
navuce dvojicu na sebe i lagano napravi igraca vise a ovi znaju poentirat

Sve u svemu extra izgleda samo ne znam da li je ovo standardni tim hrvatske ?
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2831 Re: reprezentacija

Post by Melami »

karanana wrote:pa mi postajemo kosarkaska sila.
previse isforsiranih suteva po meni. treba vise uigranih akcija sa cistim sutevima. Iso nas je sut ovu tekmu strasno.
Uglavnom, ovo je veliki rezultat stvarno, samo naprijed.
78-66 trenutno
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2832 Re: reprezentacija

Post by Melami »

78-68 zavrseno
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2833 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Janjicar wrote:Ovo sto sam odgledao teletovic radi odlicnu stvar
navuce dvojicu na sebe i lagano napravi igraca vise a ovi znaju poentirat

Sve u svemu extra izgleda samo ne znam da li je ovo standardni tim hrvatske ?
U ovom trenutku boljeg nisu imali.

Zvučat ću prepotentno, ali ovakvu Hrvatsku smo mogli razbucati i sa +20, da smo samo bolje ušli u utakmicu ( 0-9). Ispucavanje svesti na minimum, ugirati još akcija i tražiti što je više moguće rješenja s klupe, smanjiti Acino živciranje i spremni smo za kvalifikacije.
User avatar
law2
Posts: 646
Joined: 30/09/2008 01:00

#2834 Re: reprezentacija

Post by law2 »

Aferim! zrelo odigrana utakmica :bih:
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2835 Re: reprezentacija

Post by Melami »

It_is_a_Leclerc wrote:
Janjicar wrote:Ovo sto sam odgledao teletovic radi odlicnu stvar
navuce dvojicu na sebe i lagano napravi igraca vise a ovi znaju poentirat

Sve u svemu extra izgleda samo ne znam da li je ovo standardni tim hrvatske ?
U ovom trenutku boljeg nisu imali.

Zvučat ću prepotentno, ali ovakvu Hrvatsku smo mogli razbucati i sa +20, da smo samo bolje ušli u utakmicu ( 0-9). Ispucavanje svesti na minimum, ugirati još akcija i tražiti što je više moguće rješenja s klupe, smanjiti Acino živciranje i spremni smo za kvalifikacije.
Slazem se, treba vise rjsenja, cijelu tekmu sam samo vidio prvo poluvrijeme Djedovica, drugo Teletovic, i povremeno onaj crnac, to je to. Mora biti vise opcija i cistih akcija. Hrvatska je prelose igrala, ispucavali su se samo tako.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2836 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

Lijepo . Ovakvu Hrvatsku smo morali dobit. Odlično smo zaključali reket u drugom, Mirza preuzeo šut, Wright leti, Kikan se priključio, malo smo poboljšali skok i 10 razlike. Samo još kad bi se ostali izvan standardne četvorke priključili, onda bi to bio vrlo dobar tim.
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2837 Re: reprezentacija

Post by House »

Majorizacija :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2838 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Kao što sam i najavio jučer , pa da napišem :

DOMINACIJA


:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

Next !
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#2839 Re: reprezentacija

Post by Jokericious »

Djedovic odlican! Mozda i bitniji igrac za nas od Teletovica. Odlican u odbrani a i u napadu se dosta popravio. Malo ga sut i dalje zeza. Poruzna mu vala i tehnika suta. :D
Moze li on u NBA, sta mislite?
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#2840 Re: reprezentacija

Post by and »

oduševljen.
kontinuitet dobrih igara u par dana.zrelost,napokon dizanje u 4 četvrtini i ono što me oduševljava raznovrsnost i širina u igri.ne zavisimo samo od mirze majstora.svi igraju :thumbup: :thumbup:
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2841 Re: reprezentacija

Post by Mustang1 »

Jel ide i prvi u drugi na Euro ?
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2842 Re: reprezentacija

Post by House »

Bubalo1 wrote:Jel ide i prvi u drugi na Euro ?

Da
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2843 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

Bubalo1 wrote:Jel ide i prvi u drugi na Euro ?
Da, i četiri najbolje trećeplasirane repke. Ovo europsko od 24 tima je velika budalaščina, al' et, bitno je da fiba ispanjka svaki dinar
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2844 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

CollegeGunner wrote:Djedovic odlican! Mozda i bitniji igrac za nas od Teletovica. Odlican u odbrani a i u napadu se dosta popravio. Malo ga sut i dalje zeza. Poruzna mu vala i tehnika suta. :D
Moze li on u NBA, sta mislite?

Može , što da ne. No i ovako će biti u Evropi ako Bog da top igrač na svojoj poziciji. Šut ga zeza, tu je stagnirao žestoko, ulaz fenomenalan, još je sada počeo i tako postizati poene. Osjeti se to na rezultatu :D
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#2845 Re: reprezentacija

Post by Jokericious »

Tkd wrote:
CollegeGunner wrote:Djedovic odlican! Mozda i bitniji igrac za nas od Teletovica. Odlican u odbrani a i u napadu se dosta popravio. Malo ga sut i dalje zeza. Poruzna mu vala i tehnika suta. :D
Moze li on u NBA, sta mislite?

Može , što da ne. No i ovako će biti u Evropi ako Bog da top igrač na svojoj poziciji. Šut ga zeza, tu je stagnirao žestoko, ulaz fenomenalan, još je sada počeo i tako postizati poene. Osjeti se to na rezultatu :D
Ma meni smijesno da neko draftuje Bavcica a Djedovica niko. Cak je i Sinanovic bio uzet. :lol:
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2846 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

Tkd wrote:Kao što sam i najavio jučer , pa da napišem :

DOMINACIJA


:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

Next !
Neno sve najavio i rekao :bih: :bih: :bih:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2847 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Da, ali ja sam najavio da ću napisati dominacija ako dobijemo , a dobili smo hvala Bogu. :D


Sada podrška ide u-18 timu BiH da se uzme ovo i uđe ako Bog da u A-diviziju.

A mislim da nismo nikad jači rooster imali, a Jusuf će aBd dominirati ! :bih:
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#2848 Re: reprezentacija

Post by Jokericious »

Ja tog Jusufa nikad gledao nisam, al cu se dobro razocarati ne bude li glavni igrac repke za koju godinu. Koliko ga hvalite. :oops:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2849 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Hahahahha, pa dobro, moramo hvaliti svoje malo više . Ponekad izgleda možda pretjerano, no NBA potencijal očit.

Kao što reče Neno prije par stranica, za njega je maksimum nba ili Hrvatska liga. Nema sredine :lol:
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2850 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

Tkd wrote:
CollegeGunner wrote:Djedovic odlican! Mozda i bitniji igrac za nas od Teletovica. Odlican u odbrani a i u napadu se dosta popravio. Malo ga sut i dalje zeza. Poruzna mu vala i tehnika suta. :D
Moze li on u NBA, sta mislite?

Može , što da ne. No i ovako će biti u Evropi ako Bog da top igrač na svojoj poziciji. Šut ga zeza, tu je stagnirao žestoko, ulaz fenomenalan, još je sada počeo i tako postizati poene. Osjeti se to na rezultatu :D
Ja bih rekao baš suprotno, šut je itekako popravio. Kako je prije imao klimav šut, sad je odličan. Evo pogledajmo i procente na Adeko kupu:
Protiv Slovenije: 2p: 3/5 60% 3p: 2/6 33%
Protiv Hrvatske : 2p: 6/11 55% 3p::1/2 50%
Protiv Srbije: 2p:4/6 67% 3p: 2/4 50%

Dakle, ovo su vrhunske brojke za jednog beka, ako uzmemo u obzir ovaj mali uzorak.
Post Reply