Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#2827 Re: reprezentacija
hrvati postaju nasa redovna musterija 
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2829 Re: reprezentacija
Ajde sto sam prati osvaki utakmicu ovog kupa..
Nego sto su mi ovom pobjedom donijeli pare!
Volim te Mirza, volim te bosno!
Nego sto su mi ovom pobjedom donijeli pare!
Volim te Mirza, volim te bosno!
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#2830 Re: reprezentacija
Ovo sto sam odgledao teletovic radi odlicnu stvar
navuce dvojicu na sebe i lagano napravi igraca vise a ovi znaju poentirat
Sve u svemu extra izgleda samo ne znam da li je ovo standardni tim hrvatske ?
navuce dvojicu na sebe i lagano napravi igraca vise a ovi znaju poentirat
Sve u svemu extra izgleda samo ne znam da li je ovo standardni tim hrvatske ?
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#2831 Re: reprezentacija
previse isforsiranih suteva po meni. treba vise uigranih akcija sa cistim sutevima. Iso nas je sut ovu tekmu strasno.karanana wrote:pa mi postajemo kosarkaska sila.
Uglavnom, ovo je veliki rezultat stvarno, samo naprijed.
78-66 trenutno
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2833 Re: reprezentacija
U ovom trenutku boljeg nisu imali.Janjicar wrote:Ovo sto sam odgledao teletovic radi odlicnu stvar
navuce dvojicu na sebe i lagano napravi igraca vise a ovi znaju poentirat
Sve u svemu extra izgleda samo ne znam da li je ovo standardni tim hrvatske ?
Zvučat ću prepotentno, ali ovakvu Hrvatsku smo mogli razbucati i sa +20, da smo samo bolje ušli u utakmicu ( 0-9). Ispucavanje svesti na minimum, ugirati još akcija i tražiti što je više moguće rješenja s klupe, smanjiti Acino živciranje i spremni smo za kvalifikacije.
- law2
- Posts: 646
- Joined: 30/09/2008 01:00
#2834 Re: reprezentacija
Aferim! zrelo odigrana utakmica 
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#2835 Re: reprezentacija
Slazem se, treba vise rjsenja, cijelu tekmu sam samo vidio prvo poluvrijeme Djedovica, drugo Teletovic, i povremeno onaj crnac, to je to. Mora biti vise opcija i cistih akcija. Hrvatska je prelose igrala, ispucavali su se samo tako.It_is_a_Leclerc wrote:U ovom trenutku boljeg nisu imali.Janjicar wrote:Ovo sto sam odgledao teletovic radi odlicnu stvar
navuce dvojicu na sebe i lagano napravi igraca vise a ovi znaju poentirat
Sve u svemu extra izgleda samo ne znam da li je ovo standardni tim hrvatske ?
Zvučat ću prepotentno, ali ovakvu Hrvatsku smo mogli razbucati i sa +20, da smo samo bolje ušli u utakmicu ( 0-9). Ispucavanje svesti na minimum, ugirati još akcija i tražiti što je više moguće rješenja s klupe, smanjiti Acino živciranje i spremni smo za kvalifikacije.
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2836 Re: reprezentacija
Lijepo . Ovakvu Hrvatsku smo morali dobit. Odlično smo zaključali reket u drugom, Mirza preuzeo šut, Wright leti, Kikan se priključio, malo smo poboljšali skok i 10 razlike. Samo još kad bi se ostali izvan standardne četvorke priključili, onda bi to bio vrlo dobar tim.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2838 Re: reprezentacija
Kao što sam i najavio jučer , pa da napišem :
DOMINACIJA
Next !
DOMINACIJA
Next !
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2839 Re: reprezentacija
Djedovic odlican! Mozda i bitniji igrac za nas od Teletovica. Odlican u odbrani a i u napadu se dosta popravio. Malo ga sut i dalje zeza. Poruzna mu vala i tehnika suta.
Moze li on u NBA, sta mislite?
Moze li on u NBA, sta mislite?
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#2840 Re: reprezentacija
oduševljen.
kontinuitet dobrih igara u par dana.zrelost,napokon dizanje u 4 četvrtini i ono što me oduševljava raznovrsnost i širina u igri.ne zavisimo samo od mirze majstora.svi igraju

kontinuitet dobrih igara u par dana.zrelost,napokon dizanje u 4 četvrtini i ono što me oduševljava raznovrsnost i širina u igri.ne zavisimo samo od mirze majstora.svi igraju
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2841 Re: reprezentacija
Jel ide i prvi u drugi na Euro ?
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2842 Re: reprezentacija
Bubalo1 wrote:Jel ide i prvi u drugi na Euro ?
Da
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2843 Re: reprezentacija
Da, i četiri najbolje trećeplasirane repke. Ovo europsko od 24 tima je velika budalaščina, al' et, bitno je da fiba ispanjka svaki dinarBubalo1 wrote:Jel ide i prvi u drugi na Euro ?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2844 Re: reprezentacija
CollegeGunner wrote:Djedovic odlican! Mozda i bitniji igrac za nas od Teletovica. Odlican u odbrani a i u napadu se dosta popravio. Malo ga sut i dalje zeza. Poruzna mu vala i tehnika suta.![]()
Moze li on u NBA, sta mislite?
Može , što da ne. No i ovako će biti u Evropi ako Bog da top igrač na svojoj poziciji. Šut ga zeza, tu je stagnirao žestoko, ulaz fenomenalan, još je sada počeo i tako postizati poene. Osjeti se to na rezultatu
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2845 Re: reprezentacija
Ma meni smijesno da neko draftuje Bavcica a Djedovica niko. Cak je i Sinanovic bio uzet.Tkd wrote:CollegeGunner wrote:Djedovic odlican! Mozda i bitniji igrac za nas od Teletovica. Odlican u odbrani a i u napadu se dosta popravio. Malo ga sut i dalje zeza. Poruzna mu vala i tehnika suta.![]()
Moze li on u NBA, sta mislite?
Može , što da ne. No i ovako će biti u Evropi ako Bog da top igrač na svojoj poziciji. Šut ga zeza, tu je stagnirao žestoko, ulaz fenomenalan, još je sada počeo i tako postizati poene. Osjeti se to na rezultatu
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2846 Re: reprezentacija
Neno sve najavio i rekaoTkd wrote:Kao što sam i najavio jučer , pa da napišem :
DOMINACIJA
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Next !
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2847 Re: reprezentacija
Da, ali ja sam najavio da ću napisati dominacija ako dobijemo , a dobili smo hvala Bogu.
Sada podrška ide u-18 timu BiH da se uzme ovo i uđe ako Bog da u A-diviziju.
A mislim da nismo nikad jači rooster imali, a Jusuf će aBd dominirati !
Sada podrška ide u-18 timu BiH da se uzme ovo i uđe ako Bog da u A-diviziju.
A mislim da nismo nikad jači rooster imali, a Jusuf će aBd dominirati !
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2848 Re: reprezentacija
Ja tog Jusufa nikad gledao nisam, al cu se dobro razocarati ne bude li glavni igrac repke za koju godinu. Koliko ga hvalite. 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2849 Re: reprezentacija
Hahahahha, pa dobro, moramo hvaliti svoje malo više . Ponekad izgleda možda pretjerano, no NBA potencijal očit.
Kao što reče Neno prije par stranica, za njega je maksimum nba ili Hrvatska liga. Nema sredine
Kao što reče Neno prije par stranica, za njega je maksimum nba ili Hrvatska liga. Nema sredine
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2850 Re: reprezentacija
Ja bih rekao baš suprotno, šut je itekako popravio. Kako je prije imao klimav šut, sad je odličan. Evo pogledajmo i procente na Adeko kupu:Tkd wrote:CollegeGunner wrote:Djedovic odlican! Mozda i bitniji igrac za nas od Teletovica. Odlican u odbrani a i u napadu se dosta popravio. Malo ga sut i dalje zeza. Poruzna mu vala i tehnika suta.![]()
Moze li on u NBA, sta mislite?
Može , što da ne. No i ovako će biti u Evropi ako Bog da top igrač na svojoj poziciji. Šut ga zeza, tu je stagnirao žestoko, ulaz fenomenalan, još je sada počeo i tako postizati poene. Osjeti se to na rezultatu
Protiv Slovenije: 2p: 3/5 60% 3p: 2/6 33%
Protiv Hrvatske : 2p: 6/11 55% 3p::1/2 50%
Protiv Srbije: 2p:4/6 67% 3p: 2/4 50%
Dakle, ovo su vrhunske brojke za jednog beka, ako uzmemo u obzir ovaj mali uzorak.
