NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2826 Re: NBA

Post by Neelix »

zar nije jednostavnije bilo reci da je iskreno koljeno na prosloj utakmici i da nece igrati par sedmica? sto ti rezultat treba u tome?

shvatas naravno da se poseres svima u cejf kad kazes rezultat. a ovdje obicno komentarisemo tok utakmice.
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2827 Re: NBA

Post by shadow »

A ti fakat mislis da sam ja namjerno napisao rezultat da bi tebi/vama sjebao cejf? LSD je u postu iznad napisao da imate prenos, sta ja znam kad je sta i ko koji kanal ima/prati.?! Na kraju krajeva, ako vec ne ides na nba.com da ne bi saznao rezultat valjda ni ovdje ne bi trebao zaviriti da nesto ne bi procurilo jer nece se neko drugi za tebe brinuti, zar ne?
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#2828 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Leonid Breznjev »

shadow i niliks, primirite malo... mogli pi primit po bananu u napadu.. :D
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2829 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shadow »

evo promjenjen i naziv topika...ok, hoce li onda svaki dan neko napisati pregleda programa u Bosni da znamo kad smijemo poceti komentarisati? :-)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2830 Re: NBA

Post by LSD »

Boston ih pregazio sa 20 razlike...evo sad sam ja to napisao,pa da vidim ko ce se ljutiti...ustvari i nema se ko ljutiti jer samo samo Arze i ja navijaci Sunsa.
Jednima falio KG,drugima Amare....razlika je u tome što ce KG biti odsutan 2-3 sedmice,dok Amarea nema do kraja sezone.
Fakat je Avdic odlicno opisao sav taj ciganluk uprave Phoenixa svih ovih godina do u detalje na sport.ba gdje ima svoju kolumnu.
Toliko promašaja nije imala ni uprava Bosne...imati tako potentnu ekipu e ne napraviti ništa je pravi podvig...s druge strane npr.Boston sa samo par trejdova (i to u jednoj sezoni) napravi šampionsku ekipu i odmah uzmu titulu.
Nekako mi žao što ce ova generacija Sunsa otici u zaborav nedorecena,ali isto to se desilo i sa Kingsima,Minnesotom,pa i sa Blazersima.
Nash,Shaq,Hill odlaze u penziju...Amare ce najvjerovatnije tražiti trade tj.tražiti klub koji ima šampionske ambicije.
Ostaju im Barbosa i Richardson i valja opet iznova praviti neku ozbiljniji ekipu,a to ce potrajati par godina sigurno.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8473
Joined: 13/11/2006 17:47

#2831 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jasko_ba »

ajde ljudi, kako smo dosad fino pratili je*eni snimak i nikome problem
ne moramo sad odjednom zafrkati sve :-?
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#2832 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Leonid Breznjev »

shadow wrote:evo promjenjen i naziv topika...ok, hoce li onda svaki dan neko napisati pregleda programa u Bosni da znamo kad smijemo poceti komentarisati? :-)

hajde ba shadow, ipak je to samo kosarka.. al' fakat je pisanje u cejf kad se objave rezultati.. moze kompromis?.. :D niliks mora postavljati pregled utakmica, pa na osnovu tih, necemo postavljati rezultate.. ako ne postavi, banujemo njega.. :D :D ok?
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2833 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

nema problema, svakako se prenosi jedna utakmica sedmicno, ja cu je uvijek postaviti ovdje i oznaciti za koju da se ne govori rezultat :)

lsd...
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#2834 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Leonid Breznjev »

inat je cudna satisfakcija kompleksasa.. :) no, nejse, sve bude, a boga mi i prodje.. :wink:
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#2835 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

Moj kum je veliki fun Sunsa i kupio je nedavno neku knjigu koja govori o toj "politici" njihovog vlasnika i same uprave. Ne možeš da povjeruješ koliki broj loših poteza su povukli u zadnjih 10-ak godina, a najviše zbog toga da ne bi plaćali luxury tax. Šteta za tako kvalitetnu i nadarenu ekipu... Mislim da je njihov konačni pad počeo sa onom trojkom Duncana od tablu u zadnjoj sekundi prve tekme play-offa...

P.S. ni ja nikako ne volim znati rezultat tekme koju gledam ali jebemu miša ne kontam zašto uopšte otvarate ovaj topic dok ne prođe tekma. Ja nekad snimim sebi neku tekmu i jednostavno ne palim ni internet ni ttx dok je ne odgledam da ne bih slučajno nabasao na rezultat (što se zna počesto dogoditi :mrgreen: ). Zadnji primjer Bosna-Široki od juče, nisam bio u kući pa stavio da se snim pa hajd reko pogledaću kad dođem i upali mi žena sinoć oko 22.30h ttx na hayatu da vidi ima li nešto što su najavljivali i naravno bez obzira što sam u milisekundi sklonio pogled sa tv-a velikim slovima na indexu stoji Bosna osvajač Kupa BiH :lol:
User avatar
janje_
Posts: 2437
Joined: 05/04/2007 14:05

#2836 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by janje_ »

shaqqa wrote:Zadnji primjer Bosna-Široki od juče, nisam bio u kući pa stavio da se snim pa hajd reko pogledaću kad dođem i upali mi žena sinoć oko 22.30h ttx na hayatu da vidi ima li nešto što su najavljivali i naravno bez obzira što sam u milisekundi sklonio pogled sa tv-a velikim slovima na indexu stoji Bosna osvajač Kupa BiH :lol:
odmah je dlanom.. ;)
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2837 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Admir_1984 »

Zelim igracima Bostona da crknu, posebno onome Rondu koji slobodno ne zna dati :x Mozel mi neko objasnit logiku kako da zijane od usranih clipersa :x :x :x :x
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#2838 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

Admir_1984 wrote:Zelim igracima Bostona da crknu, posebno onome Rondu koji slobodno ne zna dati :x Mozel mi neko objasnit logiku kako da zijane od usranih clipersa :x :x :x :x
jesi to pao na kladionici samo na njima :?:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2839 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Admir_1984 »

sesalmir wrote:
Admir_1984 wrote:Zelim igracima Bostona da crknu, posebno onome Rondu koji slobodno ne zna dati :x Mozel mi neko objasnit logiku kako da zijane od usranih clipersa :x :x :x :x
jesi to pao na kladionici samo na njima :?:
Da, na tri listica. Dob bio preko 200KM
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#2841 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by belafonte »

Po pichci Lebronovoj, zviz, zviz :dance:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2842 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

i sinoc je phoenix pokazo kako ce dominantan bit i kako je eksplodiro...nedo Bog da je Kobe igro duze...
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#2843 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

Bullsi su jucer isti dan izgubili dvojicu velikana, kako na parketu, tako i na komentatorskim pozicijama.

R.I.P.

Norm Van Lier
Johnny "Red" Kerr
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#2844 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Layne »

and1medjed wrote:i sinoc je phoenix pokazo kako ce dominantan bit i kako je eksplodiro...nedo Bog da je Kobe igro duze...
Barnes je sinoć bio posebno arogantan :mrgreen:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2845 Re: NBA

Post by Neelix »

arze wrote: Bit ce ih jos! Kad Richardson pocne popunjavati top ten rubrike, Stoudamire razvaljivati konstrukciju(sto i radi uvijek) a Shaq se na to nadoveze svojim monster dunkovima kao u 90-im...Nashova pokoja trica(dosta njih), Turbo speed Barbose i arogancija Barnes-a...Iskustvo Hilla, uzdit ce Sunca ka vrhu :)
Sve ce tada frcati od navijaca Phoenixa..Vidjeli smo kakav uticaj imaju Ray Allen i Garnett na svijet.Pomjerili su granice navijanja. U know what i mean 8-)
vrijedi se podsjetiti :D :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2846 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

Layne wrote:
and1medjed wrote:i sinoc je phoenix pokazo kako ce dominantan bit i kako je eksplodiro...nedo Bog da je Kobe igro duze...
Barnes je sinoć bio posebno arogantan :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2847 Re: NBA

Post by -danTe- »

Neelix wrote:
arze wrote: Bit ce ih jos! Kad Richardson pocne popunjavati top ten rubrike, Stoudamire razvaljivati konstrukciju(sto i radi uvijek) a Shaq se na to nadoveze svojim monster dunkovima kao u 90-im...Nashova pokoja trica(dosta njih), Turbo speed Barbose i arogancija Barnes-a...Iskustvo Hilla, uzdit ce Sunca ka vrhu :)
Sve ce tada frcati od navijaca Phoenixa..Vidjeli smo kakav uticaj imaju Ray Allen i Garnett na svijet.Pomjerili su granice navijanja. U know what i mean 8-)
vrijedi se podsjetiti :D :D
ipak nedodirljiv i najjaci post koji sam procito na forumu dosad... 8-) :mrgreen:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2848 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by LSD »

and1medjed wrote:i sinoc je phoenix pokazo kako ce dominantan bit i kako je eksplodiro...nedo Bog da je Kobe igro duze...
dobro je ba instant navijac Lakersa :-) ...šta vas ima odjednom...svi sad za Boston ili Lakerse..šminka,nema šta
8-)
"zaboravljate" svjesno da za Sunse nisu nastupili Nash i Amare zbog povreda,dva kljucna igraca.
Izbaci Kobea i Gasola pa da vidimo dokle bi Lakersi dogurali...lako se praviti lud i likovati sad.
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2849 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

LSD wrote:dobro je ba instant navijac Lakersa :-) ...šta vas ima odjednom...svi sad za Boston ili Lakerse..šminka,nema šta
8-)
"zaboravljate" svjesno da za Sunse nisu nastupili Nash i Amare zbog povreda,dva kljucna igraca.
Izbaci Kobea i Gasola pa da vidimo dokle bi Lakersi dogurali...lako se praviti lud i likovati sad.
posto se osjetih prozvanimhttp://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 39&t=32348
to ti pokazuje da nisam instant i da sam navijo za lakerse kad su u najvecoj krizi bili...eto vidis i sam od kad je ta tema...
zato... 8-)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2850 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by LSD »

and1medjed wrote:
LSD wrote:dobro je ba instant navijac Lakersa :-) ...šta vas ima odjednom...svi sad za Boston ili Lakerse..šminka,nema šta
8-)
"zaboravljate" svjesno da za Sunse nisu nastupili Nash i Amare zbog povreda,dva kljucna igraca.
Izbaci Kobea i Gasola pa da vidimo dokle bi Lakersi dogurali...lako se praviti lud i likovati sad.
posto se osjetih prozvanimhttp://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 39&t=32348
to ti pokazuje da nisam instant i da sam navijo za lakerse kad su u najvecoj krizi bili...eto vidis i sam od kad je ta tema...
zato... 8-)
Onda udure...izvinjavam ti se za prozivku...ali ima ovdje instant navijaca to znam sigurno...sad su u folu Lakersi i Boston.
Gdje su navijaci Indiane,Hornetsa,Jazzeri i ostali...pa samo Boston i L.A...pa ne ide više ovako definitivno-nema smisla...ja i arze smo feniksovci :mrgreen: ...jest da je ove godine mucno pratiti Sunse,ali šta da se redi...valjda ce i njih jednog dana sunce ogrijati :mrgreen:
Post Reply