Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#2826 Re: Serie A

Post by lider »

Nije ovo ništa, sad će to Juve da okrene na 2:5 :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2827 Re: Serie A

Post by sumirprimus »

vala, pretrca ih napoli...
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2828 Re: Serie A

Post by just principe »

Paaaaaaaandev x2 :lol: :lol: :lol: :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2829 Re: Serie A

Post by sumirprimus »

auuufff 3:2
User avatar
studeni76
Posts: 6787
Joined: 03/06/2009 14:12

#2830 Re: Serie A

Post by studeni76 »

sumirprimus wrote:auuufff 3:2
Loša odbrana večeras, plus manjak sreće kod onih izbijenih lopti i vjerovatni prvi poraz. jbg
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2831 Re: Serie A

Post by sumirprimus »

3:3 kakva tekma
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#2832 Re: Serie A

Post by lider »

Tako to rade veliki klubovi 8)

Jednom sam ih vec urekao, sad kad opet prime go :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#2833 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

E jest Juve ove godine nafakaška ekipa :roll:
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2834 Re: Serie A

Post by Jeff Bingham »

i onda kazu ne valja Serija A :-) :thumbup:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2835 Re: Serie A

Post by Manic Psycho »

ultima_palabra wrote:E jest Juve ove godine nafakaška ekipa :roll:
kako da ne :-)
cuj nafakaska :lol: :-)
sta reci, grande juve. vraca se iz mrtvih :dance:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2836 Re: Serie A

Post by 2407 »

ultima_palabra wrote:E jest Juve ove godine nafakaška ekipa :roll:
Zar nije oduvijek bilo da hrabre sreca prati :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#2837 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Manic Psycho wrote:
ultima_palabra wrote:E jest Juve ove godine nafakaška ekipa :roll:
kako da ne :-)
cuj nafakaska :lol: :-)
sta reci, grande juve. vraca se iz mrtvih :dance:
Šta se kleberiš? :-)

Jesu li u svim većim utakmicama ove sezone imali bar malo sreće? Mada ima tu i do promjene mentaliteta, prošlih sezona bi oni gubili na taj način.

Mada mislim da će ubrzo izgubiti tako što će protivniku ući neki otpadak, a oni pogađati prečke i stative... obično se to sve vrati :)
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#2838 Re: Serie A

Post by ibizza »

Jeff Bingham wrote:i onda kazu ne valja Serija A :-) :thumbup:
Realno,ove sezone Serija A je najzanimljivija ,mozda i najaca liga.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2839 Re: Serie A

Post by 2407 »

ibizza wrote:
Jeff Bingham wrote:i onda kazu ne valja Serija A :-) :thumbup:
Realno,ove sezone Serija A je najzanimljivija ,mozda i najaca liga.
'Serie A is boring, Juventus are finished' - 3-3 thriller at Napoli shows that the Italian league is the most exciting in the world

Skoro svi derbiji u Serie A ove sezone su bili fenomenalni.


@ultima
Jesmo mi imali srece u derbijima ali u svakom derbiju smo imali vise od igre. Posjed lopte, stvorene prilike, sutevi u okivr i van okvira, korneri... pomalo je cinicno sve to svaliti na srecu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#2840 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Ma otprilike se slažemo ;-)

Jeste došlo do određenog poboljšanja u Seriji A, ali ne velikog... Juventus-Milan i Inter-Juventus su bile loše utakmice. Međutim, Napoli je vrlo interesantna ekipa za gledati, slično i Udinese, pa i Roma pod Enriqueom. Juventus pod Conteom je zanimljiv sa taktičke strane, jedna formacija koja se rijetko koristi ali zasad djeluje vrlo dobro kad su kompletni.
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2841 Re: Serie A

Post by vejza00 »

igra ove godine juve dobar fudbal, sto jest jest, i igraju sa dosta samopouzdanja, ali mislim da bi par utakmica bez pobjede moglo uzdrmati ih i interesuje me kako bi se onda snasli, ako bi to ispjeli prevazici onda bi se i moglo pricati o nusporedbama sa starim juveom
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2842 Re: Serie A

Post by Manic Psycho »

ultima_palabra wrote:
Manic Psycho wrote:
ultima_palabra wrote:E jest Juve ove godine nafakaška ekipa :roll:
kako da ne :-)
cuj nafakaska :lol: :-)
sta reci, grande juve. vraca se iz mrtvih :dance:
Šta se kleberiš? :-)

Jesu li u svim većim utakmicama ove sezone imali bar malo sreće? Mada ima tu i do promjene mentaliteta, prošlih sezona bi oni gubili na taj način.

Mada mislim da će ubrzo izgubiti tako što će protivniku ući neki otpadak, a oni pogađati prečke i stative... obično se to sve vrati :)
cuj sto, ako je juvents nafakaska ekipa onda je i real. sve pobjede su dobili na nafaku. ako cemo tako. to sto neko se vrati nakon 2-0 i 3-1 ili ostvare pobjede pred kraj utakmice ili nesto slicno je tebi nafaka. to je znanje, i to treba znati. a tri boda ili jedan bod se pika
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2843 Re: Serie A

Post by Baudelaire »

Serija A je daleko od najbolje lige u Evropi. Treća, možda i četvrta liga Evrope u ovom momentu. Hajmo biti malo ozbiljniji, i ja sam fan Serije A, ali ovo je još uvijek daleko od onog što je nekad Serija A bila. Jedno je kad je liga zanimljiva, ali to nije garancija kvaliteta.
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#2844 Re: Serie A

Post by ibizza »

Baudelaire wrote:Serija A je daleko od najbolje lige u Evropi. Treća, možda i četvrta liga Evrope u ovom momentu. Hajmo biti malo ozbiljniji, i ja sam fan Serije A, ali ovo je još uvijek daleko od onog što je nekad Serija A bila. Jedno je kad je liga zanimljiva, ali to nije garancija kvaliteta.
Jeste daleko od nekadasnjeg nivoa,al su ove sezone u odnosu na prosle punbo bolji.Napoli ODERE City(prvi tim Engleske lige) u obje tekme,Milan sa Barcom igrao ravnopravno,Udinese u poretkolu LP RAZVALIO Arsenal u Londonu...Juventus ove sezone prejak...
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2845 Re: Serie A

Post by capitano10 »

Španska liga nije toliko zanimljiva što se tiče vrha tabele, jer se uvijek vrte dva ista kluba...ne znam da li je uopšte jača od Serie A.
Real i Barca i to je to, wohoo :roll:
Liga sa dva kluba...
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#2846 Re: Serie A

Post by ibizza »

capitano10 wrote:Španska liga nije toliko zanimljiva što se tiče vrha tabele, jer se uvijek vrte dva ista kluba...ne znam da li je uopšte jača od Serie A.
Real i Barca i to je to, wohoo :roll:
Liga sa dva kluba...
Upravo tako.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2847 Re: Serie A

Post by Baudelaire »

Dajte ba, pa Real i Barcelona su za sve i jedan italijanski klub vanzemaljske ekipe. Uostalom, Liga prvaka će sve pokazati, italijanskim ekipama je plafon četvrtfinale. Možda Milan uđe u polufinale, ali to je to.
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2848 Re: Serie A

Post by capitano10 »

Pa o tome ti i govorim.Liga sa dva kluba..šta je tu zanimljivo ?
To što nabijaju ostale levate sa po 2-3 razlike ?
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2849 Re: Serie A

Post by Baudelaire »

capitano10 wrote:Pa o tome ti i govorim.Liga sa dva kluba..šta je tu zanimljivo ?
To što nabijaju ostale levate sa po 2-3 razlike ?
Jel govorimo o najjačoj ili najzanimljivijoj ligi?
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2850 Re: Serie A

Post by capitano10 »

Real i Barca jesu jači od svih italijanskih timova, ali ostatak lige je tu negdje.
Ne bih rekao da je npr. Valencia jača od Napolia, ili Villareal od Udinesea, Rome..

Real i Barca će uvijek dobiti ove klubove, dok će se Juventus, Milan i inter dobro potruditi da uzmu Napoli ili Romu, Lazio i sl.
To ti kažem.

Real i Barca jesu najjači u ligi, ali ostatak lige im i nije neka jaka konkurencija. :roll:
Post Reply