Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#2826 Re: Serie A
Nije ovo ništa, sad će to Juve da okrene na 2:5 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#2827 Re: Serie A
vala, pretrca ih napoli...
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2828 Re: Serie A
Paaaaaaaandev x2

-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#2829 Re: Serie A
auuufff 3:2
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#2830 Re: Serie A
Loša odbrana večeras, plus manjak sreće kod onih izbijenih lopti i vjerovatni prvi poraz. jbgsumirprimus wrote:auuufff 3:2
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#2831 Re: Serie A
3:3 kakva tekma
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#2832 Re: Serie A
Tako to rade veliki klubovi
Jednom sam ih vec urekao, sad kad opet prime go
Jednom sam ih vec urekao, sad kad opet prime go
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2833 Re: Serie A
E jest Juve ove godine nafakaška ekipa 
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2834 Re: Serie A
i onda kazu ne valja Serija A

- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2835 Re: Serie A
kako da neultima_palabra wrote:E jest Juve ove godine nafakaška ekipa
cuj nafakaska
sta reci, grande juve. vraca se iz mrtvih
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2836 Re: Serie A
Zar nije oduvijek bilo da hrabre sreca pratiultima_palabra wrote:E jest Juve ove godine nafakaška ekipa
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2837 Re: Serie A
Šta se kleberiš?Manic Psycho wrote:kako da neultima_palabra wrote:E jest Juve ove godine nafakaška ekipa![]()
cuj nafakaska![]()
sta reci, grande juve. vraca se iz mrtvih
Jesu li u svim većim utakmicama ove sezone imali bar malo sreće? Mada ima tu i do promjene mentaliteta, prošlih sezona bi oni gubili na taj način.
Mada mislim da će ubrzo izgubiti tako što će protivniku ući neki otpadak, a oni pogađati prečke i stative... obično se to sve vrati
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#2838 Re: Serie A
Realno,ove sezone Serija A je najzanimljivija ,mozda i najaca liga.Jeff Bingham wrote:i onda kazu ne valja Serija A![]()
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2839 Re: Serie A
'Serie A is boring, Juventus are finished' - 3-3 thriller at Napoli shows that the Italian league is the most exciting in the worldibizza wrote:Realno,ove sezone Serija A je najzanimljivija ,mozda i najaca liga.Jeff Bingham wrote:i onda kazu ne valja Serija A![]()
Skoro svi derbiji u Serie A ove sezone su bili fenomenalni.
@ultima
Jesmo mi imali srece u derbijima ali u svakom derbiju smo imali vise od igre. Posjed lopte, stvorene prilike, sutevi u okivr i van okvira, korneri... pomalo je cinicno sve to svaliti na srecu.
- ultima_palabra
- Posts: 59312
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2840 Re: Serie A
Ma otprilike se slažemo
Jeste došlo do određenog poboljšanja u Seriji A, ali ne velikog... Juventus-Milan i Inter-Juventus su bile loše utakmice. Međutim, Napoli je vrlo interesantna ekipa za gledati, slično i Udinese, pa i Roma pod Enriqueom. Juventus pod Conteom je zanimljiv sa taktičke strane, jedna formacija koja se rijetko koristi ali zasad djeluje vrlo dobro kad su kompletni.
Jeste došlo do određenog poboljšanja u Seriji A, ali ne velikog... Juventus-Milan i Inter-Juventus su bile loše utakmice. Međutim, Napoli je vrlo interesantna ekipa za gledati, slično i Udinese, pa i Roma pod Enriqueom. Juventus pod Conteom je zanimljiv sa taktičke strane, jedna formacija koja se rijetko koristi ali zasad djeluje vrlo dobro kad su kompletni.
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2841 Re: Serie A
igra ove godine juve dobar fudbal, sto jest jest, i igraju sa dosta samopouzdanja, ali mislim da bi par utakmica bez pobjede moglo uzdrmati ih i interesuje me kako bi se onda snasli, ako bi to ispjeli prevazici onda bi se i moglo pricati o nusporedbama sa starim juveom
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2842 Re: Serie A
cuj sto, ako je juvents nafakaska ekipa onda je i real. sve pobjede su dobili na nafaku. ako cemo tako. to sto neko se vrati nakon 2-0 i 3-1 ili ostvare pobjede pred kraj utakmice ili nesto slicno je tebi nafaka. to je znanje, i to treba znati. a tri boda ili jedan bod se pikaultima_palabra wrote:Šta se kleberiš?Manic Psycho wrote:kako da neultima_palabra wrote:E jest Juve ove godine nafakaška ekipa![]()
cuj nafakaska![]()
sta reci, grande juve. vraca se iz mrtvih![]()
Jesu li u svim većim utakmicama ove sezone imali bar malo sreće? Mada ima tu i do promjene mentaliteta, prošlih sezona bi oni gubili na taj način.
Mada mislim da će ubrzo izgubiti tako što će protivniku ući neki otpadak, a oni pogađati prečke i stative... obično se to sve vrati
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2843 Re: Serie A
Serija A je daleko od najbolje lige u Evropi. Treća, možda i četvrta liga Evrope u ovom momentu. Hajmo biti malo ozbiljniji, i ja sam fan Serije A, ali ovo je još uvijek daleko od onog što je nekad Serija A bila. Jedno je kad je liga zanimljiva, ali to nije garancija kvaliteta.
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#2844 Re: Serie A
Jeste daleko od nekadasnjeg nivoa,al su ove sezone u odnosu na prosle punbo bolji.Napoli ODERE City(prvi tim Engleske lige) u obje tekme,Milan sa Barcom igrao ravnopravno,Udinese u poretkolu LP RAZVALIO Arsenal u Londonu...Juventus ove sezone prejak...Baudelaire wrote:Serija A je daleko od najbolje lige u Evropi. Treća, možda i četvrta liga Evrope u ovom momentu. Hajmo biti malo ozbiljniji, i ja sam fan Serije A, ali ovo je još uvijek daleko od onog što je nekad Serija A bila. Jedno je kad je liga zanimljiva, ali to nije garancija kvaliteta.
- capitano10
- Posts: 200
- Joined: 25/10/2011 00:26
#2845 Re: Serie A
Španska liga nije toliko zanimljiva što se tiče vrha tabele, jer se uvijek vrte dva ista kluba...ne znam da li je uopšte jača od Serie A.
Real i Barca i to je to, wohoo
Liga sa dva kluba...
Real i Barca i to je to, wohoo
Liga sa dva kluba...
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#2846 Re: Serie A
Upravo tako.capitano10 wrote:Španska liga nije toliko zanimljiva što se tiče vrha tabele, jer se uvijek vrte dva ista kluba...ne znam da li je uopšte jača od Serie A.
Real i Barca i to je to, wohoo![]()
Liga sa dva kluba...
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2847 Re: Serie A
Dajte ba, pa Real i Barcelona su za sve i jedan italijanski klub vanzemaljske ekipe. Uostalom, Liga prvaka će sve pokazati, italijanskim ekipama je plafon četvrtfinale. Možda Milan uđe u polufinale, ali to je to.
- capitano10
- Posts: 200
- Joined: 25/10/2011 00:26
#2848 Re: Serie A
Pa o tome ti i govorim.Liga sa dva kluba..šta je tu zanimljivo ?
To što nabijaju ostale levate sa po 2-3 razlike ?
To što nabijaju ostale levate sa po 2-3 razlike ?
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2849 Re: Serie A
Jel govorimo o najjačoj ili najzanimljivijoj ligi?capitano10 wrote:Pa o tome ti i govorim.Liga sa dva kluba..šta je tu zanimljivo ?
To što nabijaju ostale levate sa po 2-3 razlike ?
- capitano10
- Posts: 200
- Joined: 25/10/2011 00:26
#2850 Re: Serie A
Real i Barca jesu jači od svih italijanskih timova, ali ostatak lige je tu negdje.
Ne bih rekao da je npr. Valencia jača od Napolia, ili Villareal od Udinesea, Rome..
Real i Barca će uvijek dobiti ove klubove, dok će se Juventus, Milan i inter dobro potruditi da uzmu Napoli ili Romu, Lazio i sl.
To ti kažem.
Real i Barca jesu najjači u ligi, ali ostatak lige im i nije neka jaka konkurencija.
Ne bih rekao da je npr. Valencia jača od Napolia, ili Villareal od Udinesea, Rome..
Real i Barca će uvijek dobiti ove klubove, dok će se Juventus, Milan i inter dobro potruditi da uzmu Napoli ili Romu, Lazio i sl.
To ti kažem.
Real i Barca jesu najjači u ligi, ali ostatak lige im i nije neka jaka konkurencija.
