Kao sto rece Michun i Plaza je na 5.spratu, kad krenes prema torte i to na desnoj strani,preko puta onog salona s kuhinjama i namjestajem, i kao sto napisah kod njih su icjene ovih tretman anormalne, kod njih su visoke cijene strasno za sminkanje i neke terapije licaswirl wrote:Hajde me molim te prosvijetli, znam da je La Mer gore na petom spratu, gdje je Plaza? Znam gdje je parfimerija Plaza, nije to valjda tu?Nadinka wrote:Hm..ja sam bila u PLazi u BBI na tretmanima, bikini depilacija cini mi se da je bila 10-15 km, obrve 5 km, brkovi 5 km, manikir i pedikir isto klasicne cijene, tipa 25 kmswirl wrote:A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM![]()
U LA meru su me jednom cini mi se zavalili za obrve pravo
SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2826 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2827 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
lk - nisam rekla i da imam tus - prvo sam stavila obicnu smedju olovku pa sjene pa tus pa maskaru
i imam oko ociju samo malo tonirane kreme - zato imam podocnjake
ali jos se nisam okurazila kupiti korektor
juce sam probala onaj neki lorealov puder koji je ovdje bio postavljen kao pjenasti ili moose ili kako je bilo
--- vala mi nije na licu bio nesto (probala u radnji pa izasla vani ) nekako sam bila bijela ...
ali neprirodno
i ovdje kosta 50km ona bocica
i imam oko ociju samo malo tonirane kreme - zato imam podocnjake
ali jos se nisam okurazila kupiti korektor
juce sam probala onaj neki lorealov puder koji je ovdje bio postavljen kao pjenasti ili moose ili kako je bilo
--- vala mi nije na licu bio nesto (probala u radnji pa izasla vani ) nekako sam bila bijela ...
i ovdje kosta 50km ona bocica
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#2828 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
svima partizanka odgovori a bosku buhi nije
hoces onda sa nekim drugim partizanom na kafu
hoces onda sa nekim drugim partizanom na kafu
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2829 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
pa rekla sam bosko hvala za kompliment - ne pratis na casu bosko!
hvala za kompliment popij ti kafu i za mene
hvala za kompliment popij ti kafu i za mene
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#2830 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
vidio sam samo zadnji taj nisam gdje si pisala do mene
al mozemo na caj onda
od trava koje sam nabrao na igmanskom marsu
al mozemo na caj onda
od trava koje sam nabrao na igmanskom marsu
-
baby24
- Posts: 427
- Joined: 08/07/2010 13:13
#2831 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
znaci ima topilica, vosam, trake? valjda je to sve sto treba?:-) a koliko to cudo kosta... ja silne pare dadoh da depilacije i fotoepilaciju....... posalji web adresu ili neki kontakt te firme na pp ako neces da reklamiras.... tnxswirl wrote:Ako vam treba ova aparatura za depilaciju, ima firma iz Banja Luke koja se bavi svim tim djidjama, nije samo za salone, moze ih svako nazvati i kupiti. Ako vam je hitno, mogu vam poslati brzom postom, a ako mozete malo pricekati svako malo neko iz te firme dolazi u Sarajevo, i donesu vam na kucnu adresu. Meni hitno trebale trake za depilaciju, danas narucila, sutra dobila. Ako neko zeli broj neka se javi na PP. Moje drugarice narucuju vosak za depilaciju brkovate trake za depilaciju, vosak za obicnu depilaciju itd.
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2832 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
pozdrav cure 
prvo da vam se pohvalim da sam kupila ove Bourjois sjene jucer (u bezuspjesnoj potrazi sa podlogom za sjene na dva mjesta) i da su sjene fenomenalne.
kupila sam i artdeco cetkicu za blendanje (poskupa je ali mi se svidjela) nju jos nisam probala (to mi je danasnja kupovina
Sjene preporucujem, odrzive su
prvo da vam se pohvalim da sam kupila ove Bourjois sjene jucer (u bezuspjesnoj potrazi sa podlogom za sjene na dva mjesta) i da su sjene fenomenalne.
kupila sam i artdeco cetkicu za blendanje (poskupa je ali mi se svidjela) nju jos nisam probala (to mi je danasnja kupovina
Sjene preporucujem, odrzive su
-
saga
- Posts: 1180
- Joined: 14/05/2007 22:23
#2833 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
tih djidja za depilaciju ima na dobrinji 4 u onoj nekoj prodavnici
Zapravo za topilice nisam sigurna, nesto mislim da sam ih vidjela, ali trenutno ne mogu otvoriti katalog, ako ko moze nek vidi:
http://www.flash-beauty.com/cjenovnik.html
ja se tu snadbijem onim voskovima u patronama (oko 2.5KM jedan), i trakama... i onda grijem u mikrovalnoj
Zapravo za topilice nisam sigurna, nesto mislim da sam ih vidjela, ali trenutno ne mogu otvoriti katalog, ako ko moze nek vidi:
http://www.flash-beauty.com/cjenovnik.html
ja se tu snadbijem onim voskovima u patronama (oko 2.5KM jedan), i trakama... i onda grijem u mikrovalnoj
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2834 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
I da cure, samo da konstatujem da sve vi koje ste postavile slike zaista imate prelijepe oci 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2835 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Čarapice, sjene su super, ja imam u (naravno) smedjoj verziji
za podlogu sam vam napisala, ako treba jos nekome da kupim u martimexu pa navratite mi do posla da preuzmete
4,25 KM
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2836 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hvala tiNadinka wrote:Čarapice, sjene su super, ja imam u (naravno) smedjoj verzijiza podlogu sam vam napisala, ako treba jos nekome da kupim u martimexu pa navratite mi do posla da preuzmete
4,25 KM
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2837 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
jaooo pa ti nadinka si u saaa??
pa moze mi onda i mama kupiti podlogu
gdj esi to kupila==
pa moze mi onda i mama kupiti podlogu
gdj esi to kupila==
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2838 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
hm..da, ja sam ti u Danijela Ozme i budem do 5 otprilike, ako sta skontas javi meni je najmanji problem to kupiti i ponijeti u Sa.Zelena Carapa wrote:Hvala tiNadinka wrote:Čarapice, sjene su super, ja imam u (naravno) smedjoj verzijiza podlogu sam vam napisala, ako treba jos nekome da kupim u martimexu pa navratite mi do posla da preuzmete
4,25 KM
samo ja ti radim do pola sest, ne znam kako da navratim do grada (skontah da si negdje blizu titove)
edit---ja sam ti na relaicji zenica-sar, podloge sam nasla u zenici u martimexu
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2839 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hvala ti Nadinka, dusa si prava. Ne kupuj nista dok ne skontam koga bih mogla poslati po toNadinka wrote:hm..da, ja sam ti u Danijela Ozme i budem do 5 otprilike, ako sta skontas javi meni je najmanji problem to kupiti i ponijeti u Sa.Zelena Carapa wrote:Hvala tiNadinka wrote:Čarapice, sjene su super, ja imam u (naravno) smedjoj verzijiza podlogu sam vam napisala, ako treba jos nekome da kupim u martimexu pa navratite mi do posla da preuzmete
4,25 KM
samo ja ti radim do pola sest, ne znam kako da navratim do grada (skontah da si negdje blizu titove)
edit---ja sam ti na relaicji zenica-sar, podloge sam nasla u zenici u martimexu
-
baby24
- Posts: 427
- Joined: 08/07/2010 13:13
#2840 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
nadinka draga.... danijela ozme, banka.... pa komsinice, a mozda i kolegiceNadinka wrote:hm..da, ja sam ti u Danijela Ozme i budem do 5 otprilike, ako sta skontas javi meni je najmanji problem to kupiti i ponijeti u Sa.Zelena Carapa wrote:Hvala tiNadinka wrote:Čarapice, sjene su super, ja imam u (naravno) smedjoj verzijiza podlogu sam vam napisala, ako treba jos nekome da kupim u martimexu pa navratite mi do posla da preuzmete
4,25 KM
samo ja ti radim do pola sest, ne znam kako da navratim do grada (skontah da si negdje blizu titove)
edit---ja sam ti na relaicji zenica-sar, podloge sam nasla u zenici u martimexu
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2841 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Nadinka, pa i ja bih tu podlogu jer po komentarima vidim da to zivot cini potpunim. 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2842 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hej baby pa mozda i jesmo,ko zna, jvi se na pp 
Ministarko, partizanko i carapko, vi sam javite sta skontate za podlogu a ja kad stignem odem vam po nju pa onda preuzmite kad se potrefimo
Ministarko, partizanko i carapko, vi sam javite sta skontate za podlogu a ja kad stignem odem vam po nju pa onda preuzmite kad se potrefimo
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2843 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
dogovoreno, meni rekose jucer u robotu da ce doci danas. danas na alipasinu mi rekose doci ce sutra. ganjam ih po graduNadinka wrote:Hej baby pa mozda i jesmo,ko zna, jvi se na pp
Ministarko, partizanko i carapko, vi sam javite sta skontate za podlogu a ja kad stignem odem vam po nju pa onda preuzmite kad se potrefimo
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2844 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ma ja sam tu podlogu nekad pred more kupila slucajno bas u robotuZelena Carapa wrote:dogovoreno, meni rekose jucer u robotu da ce doci danas. danas na alipasinu mi rekose doci ce sutra. ganjam ih po graduNadinka wrote:Hej baby pa mozda i jesmo,ko zna, jvi se na pp
Ministarko, partizanko i carapko, vi sam javite sta skontate za podlogu a ja kad stignem odem vam po nju pa onda preuzmite kad se potrefimo
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2845 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Pitanje za forumasice,
koristite li umjetne trepavice?
Ja licno imam averziju (tj. ne podnosim na sebi) na sve sto je vjestacko bila kosa, nokti ili trepuse. Lijepo mi je vidjeti na drugima, pod uslovom da je dobro uradjeno. Sta vi mislite o umjetnim trepusama?
koristite li umjetne trepavice?
Ja licno imam averziju (tj. ne podnosim na sebi) na sve sto je vjestacko bila kosa, nokti ili trepuse. Lijepo mi je vidjeti na drugima, pod uslovom da je dobro uradjeno. Sta vi mislite o umjetnim trepusama?
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2846 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Razmisljam da sebi uzmem onaj komplet pramencica....za izlaske da natakarim po jedan na coskove,ono cat eyes folovi
Ako neko ima bas nevidljive trepavice,zasto ne.....uzeti one jednostavne za dnevni look
Ili za izlazak,malo jace ili sa nekim detaljem
Poenta je ,kao i u svemu,ne pretjerivati ,gledati da je odmjereno i sa ukusom !
Ako neko ima bas nevidljive trepavice,zasto ne.....uzeti one jednostavne za dnevni look
Ili za izlazak,malo jace ili sa nekim detaljem
Poenta je ,kao i u svemu,ne pretjerivati ,gledati da je odmjereno i sa ukusom !
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2847 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
I ja sam razmisljala da probam, za novu cak htjela uzeti ali bilo nestalo u dm-u a bilo mi usput naumpalo
jesul one jednostavne za postavljat, ne bih ja to ono nesto lijepila da mi moje unisti.
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2848 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
moj osnovni strah je da se vidi da je nesto nestrucno postavljeno, nesto mislim da se ne bih mogla opustiti misleci da ce nesto da se otkaci 
- yellow cat
- Posts: 1290
- Joined: 18/07/2010 00:37
#2849 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Što se tiče trepuški, ja se bojim da će mi otpasti pa da to neko vidi, pa da se obrukam.

Koliko košta?Zelena Carapa wrote:kupila sam i artdeco cetkicu za blendanje
- yellow cat
- Posts: 1290
- Joined: 18/07/2010 00:37
#2850 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Dio mog šopinga za danas (dekorativni)


Catrice ruževi u CM-u su na sniženju.

Catrice ruževi u CM-u su na sniženju.
