Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2826 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

jeza u ledja wrote:Utakmice Olimpic - Zeljeznicar. Vjerovatno najveca moguca sigurna dvica u svijetu.

I to danas bila DOBRA dvica. :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2827 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Velkoski wrote:Da je medijski pRopraćenija utakmica ovo bi mu možda i pilo vode, ovako je poprilično nebitna izjava. Realno, da ti ne linka ja ne bih ni znao da je ovo izjavio, a pos'o mi je da znam. :mrgreen: :mrgreen:

Željo tradicionalno ostvaruje dobre rezultate protiv Nijaza i to je jedino bitno za sutrašnju utakmicu. Može se povući paralela sa gostovanjima Sarajeva u Zenici, jednostavno znam da tamo nećemo pobijediti. :D
Samo mene slušati i možete uzeti i dobre pare na kladari.

[email protected] danas
todd_smith wrote:jedan portal
Prema onome što dosad vidimo, mogla bi ovo biti dobra utakmica, iako nije bilo šansi. I jedni i drugi, očito je to, žele pobjedu.
drugi portal istovremeno
Dosta nepovezana igra sa obje strane. Nijedan tim nije nametnuo svoj stil igre i igrači obje ekipe često griješe.
:mrgreen:

Koji je portal na kraju gledao utakmicu, a koji nije. 8-) :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2828 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Življi od aktera današnje utakmice se sahranjuju!

Nego, da li je bio ofsajd kod Đelmićevog gola? Na stadionu se ne vidi kako treba jer smo sjedili na dijelu zapada prema sjeveru.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2829 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

Charuga wrote:Življi od aktera današnje utakmice se sahranjuju!

Nego, da li je bio ofsajd kod Đelmićevog gola? Na stadionu se ne vidi kako treba jer smo sjedili na dijelu zapada prema sjeveru.

Nije,eno postavio je neko na Željinoj temi sliku.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2830 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

meni se cini da NIJE bilo ofsajda
sad slijede horizontale i linije :D
cyber1921
Posts: 192
Joined: 16/01/2015 19:12

#2831 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by cyber1921 »

Ofsajda nije bilo al hajd navikli smo vec haha :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2832 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Charuga wrote:Življi od aktera današnje utakmice se sahranjuju!

Nego, da li je bio ofsajd kod Đelmićevog gola? Na stadionu se ne vidi kako treba jer smo sjedili na dijelu zapada prema sjeveru.
sudeci prema snimku bio je ofsajd za dlaku tj jedva mu glava bila ispred to je ono sto sam na sekundu vidio, sto znaci da je sudija trebao dati prednost napadacu tj Djelmicu

ali onda pogledas linijskog i vidis da je bio iza linije zadnja dva igraca tj djelmica i olimpikovog stopera, znaci nije uopce na liniji bio tako da ne znam kako je mogao vidjeti je li bio ofsajd ili ne :-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2833 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Zahvaljujem.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#2834 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Lakat Jebić »

Ma djelmic iza lopte, a tu negdje sa stoperima. Pomijesa se linijskom sta da prati, liniju odbrane il loptu i tako...
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2835 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

Lakat Jebić wrote:Ma djelmic iza lopte, a tu negdje sa stoperima. Pomijesa se linijskom sta da prati, liniju odbrane il loptu i tako...
Ma nije bio ofsajd,al' eto nek' bude kako tod kaže,ofsajd za dlaku,jebo li ga dlaka. :mrgreen:
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2836 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

Lakat Jebić wrote:Ma djelmic iza lopte, a tu negdje sa stoperima. Pomijesa se linijskom sta da prati, liniju odbrane il loptu i tako...
Asistent najblizi golu... Toliko smo pali da nam ovakve pizdarije bukvalno rade o glavi... Da trpamo kako bi trebalo nikog ne bi bilo briga... :(
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2837 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Šibicar wrote:
Lakat Jebić wrote:Ma djelmic iza lopte, a tu negdje sa stoperima. Pomijesa se linijskom sta da prati, liniju odbrane il loptu i tako...
Ma nije bio ofsajd,al' eto nek' bude kako tod kaže,ofsajd za dlaku,jebo li ga dlaka. :mrgreen:
ma jok, kazem samo ono sto sam vidio na snimku jednom, meni se cinilo da mu je dio glave bio ispred, ali pravilo ofsajda daje prednost napadacu sto znaci da i nije tehnicki bio ofsajd, ali kakve fajde bio metar ispred ili iza kada linijski sudija nije bio na liniji, ne znam sta je pratio koji k
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2838 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

tode,eno ima slika na našoj temi gdje se fino vidi da je lopta najbliža golu,što u prevodu znači da je ofsajd bio nemoguć. :mrgreen:

EDIT:Da preformulišem jer sam rekao da se vidi fino,ustvari ne vidi se fino jer je snimak karina,ali može se vidjeti. :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2839 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

izvini, ne ulazim na haram teme :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2840 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Bodovi su najvažniji. Trebali smo zabiti još jedan, ali hajde.

Samo da znate da je današnju utakmicu posmatrao Dženan Uščuplić sa zapadne tribine.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2841 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

avetinja wrote:Bodovi su najvažniji. Trebali smo zabiti još jedan, ali hajde.

Samo da znate da je današnju utakmicu posmatrao Dženan Uščuplić sa zapadne tribine.
Evo sasr'o sam se što je Dženan kako se zove Uščuplić tu bio,a igra je bila takav odron da ni Ferguson ne bi ništa uspio pofatati. :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2842 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Šibicar wrote:
avetinja wrote:Bodovi su najvažniji. Trebali smo zabiti još jedan, ali hajde.

Samo da znate da je današnju utakmicu posmatrao Dženan Uščuplić sa zapadne tribine.
Evo sasr'o sam se što je Dženan kako se zove Uščuplić tu bio,a igra je bila takav odron da ni Ferguson ne bi ništa uspio pofatati. :mrgreen:
Nemoj na DženA. :mrgreen:

Ma zato nisam ni komentarisao igru. Nervozan sam samo tako. I zibog toga i zbog još nečeg, ali jbg.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2843 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

Šibicar wrote:
avetinja wrote:Bodovi su najvažniji. Trebali smo zabiti još jedan, ali hajde.

Samo da znate da je današnju utakmicu posmatrao Dženan Uščuplić sa zapadne tribine.
Evo sasr'o sam se što je Dženan kako se zove Uščuplić tu bio,a igra je bila takav odron da ni Ferguson ne bi ništa uspio pofatati. :mrgreen:
Jel' to, 'naci, skautir'o, haj'da kazemo, najtrofejnijeg...? :-)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2844 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

Dramaticno smo loši :( šta reci na ovo trenutno stanje :roll:

To je ta šok terapija sa novim trenerom, ali dodatni šokovi samo za navijace, nikako za igrace koji se i dalje vuku ko sline po terenu.
Sad ce sjebati i Čapljića (koji je btw. lošiji trener od Odovića)- zapamtite ovo.....mora se fokus bijesa navijaca prebaciti na pizdune sa terena....nece nam oni minirati i smijenjivati trenere.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2845 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

LSD wrote:Dramaticno smo loši :( šta reci na ovo trenutno stanje :roll:

To je ta šok terapija sa novim trenerom, ali dodatni šokovi samo za navijace, nikako za igrace koji se i dalje vuku ko sline po terenu.
Sad ce sjebati i Čapljića (koji je btw. lošiji trener od Odovića)- zapamtite ovo.....mora se fokus bijesa navijaca prebaciti na pizdune sa terena....nece nam oni minirati i smijenjivati trenere.
Sad je kasno, treba ovo iskulirat i pustit ih da se dohavizaju... Vlado ih nece milkit, to je 100%... 'naci, haj'da kazemo, sabura... Imaju tri lagane utakmice, pa bujrum... :oops:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2846 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

nosara wrote:
Šibicar wrote:
avetinja wrote:Bodovi su najvažniji. Trebali smo zabiti još jedan, ali hajde.

Samo da znate da je današnju utakmicu posmatrao Dženan Uščuplić sa zapadne tribine.
Evo sasr'o sam se što je Dženan kako se zove Uščuplić tu bio,a igra je bila takav odron da ni Ferguson ne bi ništa uspio pofatati. :mrgreen:
Jel' to, 'naci, skautir'o, haj'da kazemo, najtrofejnijeg...? :-)
:lol:

Znači, nemojte na DženA. :mrgreen:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2847 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

Nosara

kažem ti - ovo stanje nema veze sa trenerom :!: evo, to smo i danas vidjeli pod vodstvom Vlade. Odovića su beveze sasjekli.

kad njima ni Oda (koji se prema njima očinski odnosio) nije valjao - onda je sve jasno....nece imati boljeg pedagoga od njega nikad :!:

ti igraci su banda nezahvalna i bezobrazna....Amar bi ih bičem šibao svaki dan.
Last edited by LSD on 14/09/2015 19:58, edited 1 time in total.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25479
Joined: 12/08/2013 12:51

#2848 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by insaneinthebrain »

toliko smo losi da je lsd sam sebe poceo citirati i odgovarati na svoje postove :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2849 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

insaneinthebrain wrote:toliko smo losi da je lsd sam sebe poceo citirati i odgovarati na svoje postove :D
evo ispravio sam....ne zayebavaj, Nosari sam se obratio :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2850 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »

Pogledao sam utakmicu na TV (naravno :D ).
Meni ste dosta bolje izgledasi pid rukovodstvom Odovica, nego danas. Istina, Vladi je ovo prva utakmica, al eto to je moj neki dojam koji sam vidio na prvu.
Locked