Bilo je zaledje
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2826 Re: Champions league 15/16
Ja bi ponistio onaj pogodak
Bilo je zaledje
Bilo je zaledje
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#2827 Re: Champions league 15/16
Na njemačkoj televiziji (ZDF) režija ubacila na original ton sa stadiona audio track sa "Auf gec Bajern...."

- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#2828 Re: Champions league 15/16
da, ovo nije utakmica za njega, previše je mlak igrač_BataZiv_0809 wrote:.
Bernat definitivno mora van, Mueler i kasnije Riberi unutra.
što više ratnika na teren i kvalitet Bayerna će doći do izražaja
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2829 Re: Champions league 15/16
Po cemu to bayern prolazi? Daj mi jedan hebeni argument?p206 wrote:Još nije Muller ušao, Bayern ovo prolazi...sviđa mi se što su došli da se pofajtaju sa Atleticom, jer se jedino tako može sa njima.
Muller...to neki Messi ?
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#2830 Re: Champions league 15/16
Zasto ne igra od pocetka ?p206 wrote:Još nije Muller ušao, Bayern ovo prolazi...sviđa mi se što su došli da se pofajtaju sa Atleticom, jer se jedino tako može sa njima.
Mula im je najbolji igrac.
Ovaj Pep previse pametuje.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83383
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2831 Re: Champions league 15/16
Mora se Costa rasteretiti, da ima sa kim odigrat pas. To se najbolje vidjelo na jednoj od zadnjih sansi. Navukao je dvojicu na sebe, dao povratnu za Bernata, koji sekundu predugo oklijeva sa centarsutom, Atleti se namjestise i pisi propalo.p206 wrote: da, ovo nije utakmica za njega, previše je mlak igrač
što više ratnika na teren i kvalitet Bayerna će doći do izražaja
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2832 Re: Champions league 15/16
Joj ovog Vugdalica....Bayern iz Bavarske nista
mucki provokator

- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#2833 Re: Champions league 15/16
nije Messi al je najbolji igrač Bayernaskafiskafsnjak wrote:Po cemu to bayern prolazi? Daj mi jedan hebeni argument?p206 wrote:Još nije Muller ušao, Bayern ovo prolazi...sviđa mi se što su došli da se pofajtaju sa Atleticom, jer se jedino tako može sa njima.
Muller...to neki Messi ?
Atletico pada oko 75 minute, ne mogu oni imati koncentraciju svih 90 min, i trebao bi na svježinu da ugura jednu loptu...Bayernu je dosta 1-1 ovdje
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2834 Re: Champions league 15/16
Ccc
Sa jednim golom,Bayo na konju
Sa jednim golom,Bayo na konju
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2835 Re: Champions league 15/16
Ma padaju vraga.....vidio sam s Barcom sto padaju.
Oni u LP ginu od prve do zadnje minute.
Oni u LP ginu od prve do zadnje minute.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2836 Re: Champions league 15/16
Na prikazanom do sad, ispadaju. Nakon ovakvog poluvremena, smijesno je reci da prolaze....ali eto...p206 wrote:nije Messi al je najbolji igrač Bayernaskafiskafsnjak wrote:Po cemu to bayern prolazi? Daj mi jedan hebeni argument?p206 wrote:Još nije Muller ušao, Bayern ovo prolazi...sviđa mi se što su došli da se pofajtaju sa Atleticom, jer se jedino tako može sa njima.
Muller...to neki Messi ?
Atletico pada oko 75 minute, ne mogu oni imati koncentraciju svih 90 min, i trebao bi na svježinu da ugura jednu loptu...Bayernu je dosta 1-1 ovdje
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2837 Re: Champions league 15/16
Bitno je da je on potrpao sve Spance....sto ti je patriota

-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2838 Re: Champions league 15/16
ugurace bajo ovdje jedan.
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#2839 Re: Champions league 15/16
Poceli su sa valjanjem.
Spanska ciganija.
Spanska ciganija.
- Logovan
- Posts: 102722
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2840 Re: Champions league 15/16
Nisam gledao prvo poluvrijeme, ali pretpostavljam kakva je igra bila. Bayern k'o Barca napada, Atletico zabije iz prve ili druge prilike, ovi prvi nastavljaju napadati, ali bez uspjeha.
Simeone je zaslužio da podigne trofej LP, pa čak mi ne bi bilo krivo da pobijede Real u finalu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2841 Re: Champions league 15/16
Pa nije bas tako bilo u prvom. Bayern i nije nesto naprijed odigrao, konkretniji je bio AtM. Vise sad napada Bayern.Logovan wrote:Nisam gledao prvo poluvrijeme, ali pretpostavljam kakva je igra bila. Bayern k'o Barca napada, Atletico zabije iz prve ili druge prilike, ovi prvi nastavljaju napadati, ali bez uspjeha.Simeone je zaslužio da podigne trofej LP, pa čak mi ne bi bilo krivo da pobijede Real u finalu.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#2842 Re: Champions league 15/16
Nije bas tako. Atletiko je igrao citavo prvo poluvrijeme a Bayern jedva spajao dobacivanja. Imali su posjed lopte, ali tesko su izlazili iz svoje polovine. Drugo mnogo bolje, ali Atletiko se povukao duboko.Logovan wrote:Nisam gledao prvo poluvrijeme, ali pretpostavljam kakva je igra bila. Bayern k'o Barca napada, Atletico zabije iz prve ili druge prilike, ovi prvi nastavljaju napadati, ali bez uspjeha.Simeone je zaslužio da podigne trofej LP, pa čak mi ne bi bilo krivo da pobijede Real u finalu.
- Logovan
- Posts: 102722
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2843 Re: Champions league 15/16
Pa onda je Bayern još gori bio nego što sam mislio.Tomahawk11 wrote: Pa nije bas tako bilo u prvom. Bayern i nije nesto naprijed odigrao, konkretniji je bio AtM. Vise sad napada Bayern.
Kakva šansa za Atletico.
Last edited by Logovan on 27/04/2016 22:17, edited 1 time in total.
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2845 Re: Champions league 15/16
oooooo koja sreca
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2846 Re: Champions league 15/16
Nakon ovoga sam ubijedjen da Bayo prolazi 
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#2847 Re: Champions league 15/16
e moj Vugdaliću nema većeg direka od tebe...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2848 Re: Champions league 15/16
Ovaj sedmica sam na lijevoj strani nakon stative 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2849 Re: Champions league 15/16
Uh što ih vile pronosaše da ne prime i drugi.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2850 Re: Champions league 15/16
Tores prodje Alabu kao da je cunj 
