UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2826 Re: Champions league 15/16

Post by veella »

Ja bi ponistio onaj pogodak :lol:
Bilo je zaledje :izet:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2827 Re: Champions league 15/16

Post by TAFKAP »

Na njemačkoj televiziji (ZDF) režija ubacila na original ton sa stadiona audio track sa "Auf gec Bajern...." :lol: :lol: :lol:
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#2828 Re: Champions league 15/16

Post by p206 »

_BataZiv_0809 wrote:.

Bernat definitivno mora van, Mueler i kasnije Riberi unutra.
da, ovo nije utakmica za njega, previše je mlak igrač
što više ratnika na teren i kvalitet Bayerna će doći do izražaja
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2829 Re: Champions league 15/16

Post by skafiskafsnjak »

p206 wrote:Još nije Muller ušao, Bayern ovo prolazi...sviđa mi se što su došli da se pofajtaju sa Atleticom, jer se jedino tako može sa njima.
Po cemu to bayern prolazi? Daj mi jedan hebeni argument?

Muller...to neki Messi ?
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#2830 Re: Champions league 15/16

Post by ljevoruki »

p206 wrote:Još nije Muller ušao, Bayern ovo prolazi...sviđa mi se što su došli da se pofajtaju sa Atleticom, jer se jedino tako može sa njima.
Zasto ne igra od pocetka ?
Mula im je najbolji igrac.
Ovaj Pep previse pametuje. :-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83383
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2831 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

p206 wrote: da, ovo nije utakmica za njega, previše je mlak igrač
što više ratnika na teren i kvalitet Bayerna će doći do izražaja
Mora se Costa rasteretiti, da ima sa kim odigrat pas. To se najbolje vidjelo na jednoj od zadnjih sansi. Navukao je dvojicu na sebe, dao povratnu za Bernata, koji sekundu predugo oklijeva sa centarsutom, Atleti se namjestise i pisi propalo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2832 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Joj ovog Vugdalica....Bayern iz Bavarske nista :mrgreen: mucki provokator :lol: :lol:
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#2833 Re: Champions league 15/16

Post by p206 »

skafiskafsnjak wrote:
p206 wrote:Još nije Muller ušao, Bayern ovo prolazi...sviđa mi se što su došli da se pofajtaju sa Atleticom, jer se jedino tako može sa njima.
Po cemu to bayern prolazi? Daj mi jedan hebeni argument?

Muller...to neki Messi ?
nije Messi al je najbolji igrač Bayerna
Atletico pada oko 75 minute, ne mogu oni imati koncentraciju svih 90 min, i trebao bi na svježinu da ugura jednu loptu...Bayernu je dosta 1-1 ovdje
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2834 Re: Champions league 15/16

Post by MOSALJOZE »

Ccc
Sa jednim golom,Bayo na konju 8)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2835 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Ma padaju vraga.....vidio sam s Barcom sto padaju.
Oni u LP ginu od prve do zadnje minute.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2836 Re: Champions league 15/16

Post by skafiskafsnjak »

p206 wrote:
skafiskafsnjak wrote:
p206 wrote:Još nije Muller ušao, Bayern ovo prolazi...sviđa mi se što su došli da se pofajtaju sa Atleticom, jer se jedino tako može sa njima.
Po cemu to bayern prolazi? Daj mi jedan hebeni argument?

Muller...to neki Messi ?
nije Messi al je najbolji igrač Bayerna
Atletico pada oko 75 minute, ne mogu oni imati koncentraciju svih 90 min, i trebao bi na svježinu da ugura jednu loptu...Bayernu je dosta 1-1 ovdje
Na prikazanom do sad, ispadaju. Nakon ovakvog poluvremena, smijesno je reci da prolaze....ali eto...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2837 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Bitno je da je on potrpao sve Spance....sto ti je patriota :D :D
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#2838 Re: Champions league 15/16

Post by omar little »

ugurace bajo ovdje jedan.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#2839 Re: Champions league 15/16

Post by ljevoruki »

Poceli su sa valjanjem.
Spanska ciganija. :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102722
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2840 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

Nisam gledao prvo poluvrijeme, ali pretpostavljam kakva je igra bila. Bayern k'o Barca napada, Atletico zabije iz prve ili druge prilike, ovi prvi nastavljaju napadati, ali bez uspjeha. :oops: Simeone je zaslužio da podigne trofej LP, pa čak mi ne bi bilo krivo da pobijede Real u finalu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2841 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:Nisam gledao prvo poluvrijeme, ali pretpostavljam kakva je igra bila. Bayern k'o Barca napada, Atletico zabije iz prve ili druge prilike, ovi prvi nastavljaju napadati, ali bez uspjeha. :oops: Simeone je zaslužio da podigne trofej LP, pa čak mi ne bi bilo krivo da pobijede Real u finalu.
Pa nije bas tako bilo u prvom. Bayern i nije nesto naprijed odigrao, konkretniji je bio AtM. Vise sad napada Bayern.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#2842 Re: Champions league 15/16

Post by Jack Be Nimble »

Logovan wrote:Nisam gledao prvo poluvrijeme, ali pretpostavljam kakva je igra bila. Bayern k'o Barca napada, Atletico zabije iz prve ili druge prilike, ovi prvi nastavljaju napadati, ali bez uspjeha. :oops: Simeone je zaslužio da podigne trofej LP, pa čak mi ne bi bilo krivo da pobijede Real u finalu.
Nije bas tako. Atletiko je igrao citavo prvo poluvrijeme a Bayern jedva spajao dobacivanja. Imali su posjed lopte, ali tesko su izlazili iz svoje polovine. Drugo mnogo bolje, ali Atletiko se povukao duboko.
User avatar
Logovan
Posts: 102722
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2843 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote: Pa nije bas tako bilo u prvom. Bayern i nije nesto naprijed odigrao, konkretniji je bio AtM. Vise sad napada Bayern.
Pa onda je Bayern još gori bio nego što sam mislio. :D

Kakva šansa za Atletico.
Last edited by Logovan on 27/04/2016 22:17, edited 1 time in total.
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2844 Re: Champions league 15/16

Post by TAFKAP »

:shock: :shock: :shock: :-) :-) :-) :-)
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#2845 Re: Champions league 15/16

Post by omar little »

oooooo koja sreca
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2846 Re: Champions league 15/16

Post by MOSALJOZE »

Nakon ovoga sam ubijedjen da Bayo prolazi :izet:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2847 Re: Champions league 15/16

Post by Šibicar »

e moj Vugdaliću nema većeg direka od tebe...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2848 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Ovaj sedmica sam na lijevoj strani nakon stative :-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2849 Re: Champions league 15/16

Post by Charuga »

Uh što ih vile pronosaše da ne prime i drugi.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2850 Re: Champions league 15/16

Post by mali_milojica »

Tores prodje Alabu kao da je cunj :-)
Post Reply