Pozari i poplave. Zastita prirode, suma i ekologije
Moderator: anex
-
Boskero
- Posts: 481
- Joined: 21/08/2013 05:08
#2826 Re: Poplave u cijeloj BiH
.
Last edited by Boskero on 29/10/2017 01:03, edited 1 time in total.
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2827 Re: Poplave u cijeloj BiH
ove smetljare ne treba ni gledat--FTV, BHT1---koji sam ja levat--još im pretplatu placam.StupskaBitanga wrote:ma ja ovo samo kod nas mogu izjavitiO'zone wrote:Sramota!!!U Federalnoj civilnoj zaštiti kažu da je FBiH spremno dočekala poplave, što argumentiraju time da nije bilo ljudskih žrtava.
Sad će i FTV reći da je bio na visini zadatka
- LieToMe
- Posts: 1300
- Joined: 21/02/2011 11:07
- Location: ...tamo gdje je sve po mom...
#2828 Re: Poplave u cijeloj BiH
zivota ti da ti kazem ovako posteno NE SERI!!! Ja prenosim sta je napisano na d.epou kao najnovija vijest i pitam ove koji su na licu mjesta koliko je pouzdano.dog_killer wrote:nije tacno i ne lupetajLieToMe wrote:ALARMANTNE VIJESTI IZ TUZLANSKOG KANTONA: Klizišta na sve strane, prijeti pucanje brane na jezeru Modrac!
Petak | 16.05.2014.
Prema najnovijim informacijama, koje prenosi Radio Antena, situacija u Tuzlanskom kantonu danas se pogoršava iz sata u sat, a prijeti i pucanje brane na jezeru Modrac
** No links ** ba najnovije vijesti
Koliko je ovo tacno???
Edit ne mogu d.e.p.o. nikako da ukucam ne znam iz kog razloga![]()
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2829 Re: Poplave u cijeloj BiH
Ne bih da stvaram paniku ali imam informacija da je situacija na brani izuzetno loša,hoće neko brdo probijat da voda ne ide samo u jednom pravcu,Ovde u Doboj Istoku je navodno naređena evakuacija stanovnistva u blizini rijeke Spreče 
-
co211
- Posts: 147
- Joined: 20/02/2014 17:27
#2830 Re: Poplave u cijeloj BiH
Svi koji pratite portale, ZAOBILAZITE DE*PO! KONSTANTNO PLASIRAJU LAŽNE INFORMACIJE!
Last edited by co211 on 16/05/2014 15:24, edited 1 time in total.
- dog_killer
- Posts: 326
- Joined: 05/02/2014 22:56
#2831 Re: Poplave u cijeloj BiH
i ovo je dobro sa obzirom na situaciju i bijedu u kojoj zivimoStupskaBitanga wrote:ma ja ovo samo kod nas mogu izjavitiO'zone wrote:Sramota!!!U Federalnoj civilnoj zaštiti kažu da je FBiH spremno dočekala poplave, što argumentiraju time da nije bilo ljudskih žrtava.
Sad će i FTV reći da je bio na visini zadatka
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2832 Re: Poplave u cijeloj BiH
Maloprije sam se cuo s jaranom koji je u naselju Modrac, odmah iza brane, i nije mi nista spominjao za branu. Kaze da je sutuacija stabilna.LieToMe wrote:ALARMANTNE VIJESTI IZ TUZLANSKOG KANTONA: Klizišta na sve strane, prijeti pucanje brane na jezeru Modrac!
Petak | 16.05.2014.
Prema najnovijim informacijama, koje prenosi Radio Antena, situacija u Tuzlanskom kantonu danas se pogoršava iz sata u sat, a prijeti i pucanje brane na jezeru Modrac
** No links ** ba najnovije vijesti
Koliko je ovo tacno???
Edit ne mogu d.e.p.o. nikako da ukucam ne znam iz kog razloga![]()
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2833 Re: Poplave u cijeloj BiH

Na putu M17 kod restorana Lovac
- Zovem se Zelena
- Posts: 3461
- Joined: 23/09/2010 13:17
#2834 Re: Poplave u cijeloj BiH
Treba li kome pomoć oko prevoza stvari u Sa?
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#2835 Re: Poplave u cijeloj BiH
Da mi je neko rekao da cu gledati RTRS rekla bih mu da je lud
Ljudi u Bijeljini nemaju ni struje nit' icega, ali uredno izvjestavaju i kad mogu ukljucuju se u program
Ljudi u Bijeljini nemaju ni struje nit' icega, ali uredno izvjestavaju i kad mogu ukljucuju se u program
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#2836 Re: Poplave u cijeloj BiH
Sasvim sigurno smo izuzetno dobro prosli.O'zone wrote:Sramota!!!U Federalnoj civilnoj zaštiti kažu da je FBiH spremno dočekala poplave, što argumentiraju time da nije bilo ljudskih žrtava.
-
jahhjer
- Posts: 243
- Joined: 16/05/2014 01:56
#2837 Re: Poplave u cijeloj BiH
Sarajevo ja manje-vise okej. Drugi gradovi su pogodjeni... imas tu negdje mapu pa pogledaji_ja_na_forumu wrote:Molim Vas.. sad sam dosla kuci s posla.. ako neko zna konkretno gdje u Sa.treba pomoc oko ove situaicije nek javi.. zensko sam i nije mi frka utovarati stvari.bilo sta. nemam ni auto, ali dokle god ide tramvaj mogu i ja..
bas se osjecam bespomocno
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2838 Re: Poplave u cijeloj BiH
Zenicani, Ako imate deka I odjece, skupite pa nosite u kasarnu, puna je djece iz Topcic polja I Maglaja.
- Bosnianman
- Posts: 322
- Joined: 09/04/2011 13:51
#2839 Re: Poplave u cijeloj BiH
Mercator (barem ovaj kod mene na Alipasinom polju u C Fazi) je organizirao prikupljanje pomoci pogodenim podrucjima. Sad bio kupio stvari i ostavio tamo u korpe. Eto mozete i tako.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51180
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2840 Re: Poplave u cijeloj BiH
Nije zar da nema Izeta?dog_killer wrote:evo na FTV viza za buducnost ako je nekom dosadilo o poplavama
Pa kako to, hocemo Izeta!
- rovac13
- Posts: 5761
- Joined: 08/12/2013 16:17
#2841 Re: Poplave u cijeloj BiH
neki ljudi zele da prave paniku medju rajom vezano za branu midrac.nikakvih problema na brani nema
- dog_killer
- Posts: 326
- Joined: 05/02/2014 22:56
#2842 Re: Poplave u cijeloj BiH
Dobro bi bilo ako neko hoce da primi neko dijete kod sebe dok se situacija ne smiri.Not My Idea wrote:Zenicani, Ako imate deka I odjece, skupite pa nosite u kasarnu, puna je djece iz Topcic polja I Maglaja.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#2843 Re: Poplave u cijeloj BiH
Sta je sa vrbanjom???sinuhe wrote:Juzno od grada u Karanovcu i u sjevernim naseljima Budzaku, Trnu i Cesmi. Ostatak grada netaknut.MMM1977 wrote:U Banjaluci haos, mjesta oko Vrbasa potopljena, dva metra vode po kućama
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#2844 Re: Poplave u cijeloj BiH
Centri za prihvat će raditi i sljedećih dana, pomoći će trebati mjesecima, ne morate žuriti da baš danas odnesete.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2845 Re: Poplave u cijeloj BiH
Ne dvojim ja da smo dobro prošli ali to sigurno nije zaslugom CZ. Da je bilo do njih još uvjek bi pokušavali napuhati probušene čamce i ispumpavati vodu sa deset pumpimadner wrote:Sasvim sigurno smo izuzetno dobro prosli.O'zone wrote:Sramota!!!U Federalnoj civilnoj zaštiti kažu da je FBiH spremno dočekala poplave, što argumentiraju time da nije bilo ljudskih žrtava.
-
co211
- Posts: 147
- Joined: 20/02/2014 17:27
#2846 Re: Poplave u cijeloj BiH
Interesantno kako je sve i jedan "gost" na FTV-u se zahvalio što konstantno prate i dobro rade svoj posao!?
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2847 Re: Poplave u cijeloj BiH
trenutno ide neka HR serija.dječak sa šibicama wrote:Nije zar da nema Izeta?dog_killer wrote:evo na FTV viza za buducnost ako je nekom dosadilo o poplavama
Pa kako to, hocemo Izeta!
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2848 Re: Poplave u cijeloj BiH
co211 wrote:Interesantno kako je sve i jedan "gost" na FTV-u se zahvalio što konstantno prate i dobro rade svoj posao!?
- svjezi_ustipak
- Posts: 1840
- Joined: 13/12/2010 16:28
#2849 Re: Poplave u cijeloj BiH
O'zone wrote:Ne dvojim ja da smo dobro prošli ali to sigurno nije zaslugom CZ. Da je bilo do njih još uvjek bi pokušavali napuhati probušene čamce i ispumpavati vodu sa deset pumpimadner wrote:
Sasvim sigurno smo izuzetno dobro prosli.
nego do koga je bilo?
- Jara
- Posts: 31408
- Joined: 27/03/2006 00:36
#2850 Re: Poplave u cijeloj BiH
Svaka čast RTRS, što je je! 
