Pozari i poplave. Zastita prirode, suma i ekologije

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

Post Reply
Boskero
Posts: 481
Joined: 21/08/2013 05:08

#2826 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Boskero »

.
Last edited by Boskero on 29/10/2017 01:03, edited 1 time in total.
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2827 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by muha_sa »

StupskaBitanga wrote:
O'zone wrote:
U Federalnoj civilnoj zaštiti kažu da je FBiH spremno dočekala poplave, što argumentiraju time da nije bilo ljudskih žrtava.
Sramota!!!
ma ja ovo samo kod nas mogu izjaviti
Sad će i FTV reći da je bio na visini zadatka
ove smetljare ne treba ni gledat--FTV, BHT1---koji sam ja levat--još im pretplatu placam.
User avatar
LieToMe
Posts: 1300
Joined: 21/02/2011 11:07
Location: ...tamo gdje je sve po mom...

#2828 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by LieToMe »

dog_killer wrote:
LieToMe wrote:ALARMANTNE VIJESTI IZ TUZLANSKOG KANTONA: Klizišta na sve strane, prijeti pucanje brane na jezeru Modrac!
Petak | 16.05.2014.

Prema najnovijim informacijama, koje prenosi Radio Antena, situacija u Tuzlanskom kantonu danas se pogoršava iz sata u sat, a prijeti i pucanje brane na jezeru Modrac

** No links ** ba najnovije vijesti
Koliko je ovo tacno???

Edit ne mogu d.e.p.o. nikako da ukucam ne znam iz kog razloga :roll: :?
nije tacno i ne lupetaj
zivota ti da ti kazem ovako posteno NE SERI!!! Ja prenosim sta je napisano na d.epou kao najnovija vijest i pitam ove koji su na licu mjesta koliko je pouzdano.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#2829 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Herr Flick »

Ne bih da stvaram paniku ali imam informacija da je situacija na brani izuzetno loša,hoće neko brdo probijat da voda ne ide samo u jednom pravcu,Ovde u Doboj Istoku je navodno naređena evakuacija stanovnistva u blizini rijeke Spreče :?
co211
Posts: 147
Joined: 20/02/2014 17:27

#2830 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by co211 »

Svi koji pratite portale, ZAOBILAZITE DE*PO! KONSTANTNO PLASIRAJU LAŽNE INFORMACIJE!
Last edited by co211 on 16/05/2014 15:24, edited 1 time in total.
User avatar
dog_killer
Posts: 326
Joined: 05/02/2014 22:56

#2831 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by dog_killer »

StupskaBitanga wrote:
O'zone wrote:
U Federalnoj civilnoj zaštiti kažu da je FBiH spremno dočekala poplave, što argumentiraju time da nije bilo ljudskih žrtava.
Sramota!!!
ma ja ovo samo kod nas mogu izjaviti
Sad će i FTV reći da je bio na visini zadatka
i ovo je dobro sa obzirom na situaciju i bijedu u kojoj zivimo
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#2832 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by NIN »

LieToMe wrote:ALARMANTNE VIJESTI IZ TUZLANSKOG KANTONA: Klizišta na sve strane, prijeti pucanje brane na jezeru Modrac!
Petak | 16.05.2014.

Prema najnovijim informacijama, koje prenosi Radio Antena, situacija u Tuzlanskom kantonu danas se pogoršava iz sata u sat, a prijeti i pucanje brane na jezeru Modrac

** No links ** ba najnovije vijesti
Koliko je ovo tacno???

Edit ne mogu d.e.p.o. nikako da ukucam ne znam iz kog razloga :roll: :?
Maloprije sam se cuo s jaranom koji je u naselju Modrac, odmah iza brane, i nije mi nista spominjao za branu. Kaze da je sutuacija stabilna.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2833 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by O'zone »

Image

Na putu M17 kod restorana Lovac
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#2834 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Zovem se Zelena »

Treba li kome pomoć oko prevoza stvari u Sa?
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#2835 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Cholina_Lokica »

Da mi je neko rekao da cu gledati RTRS rekla bih mu da je lud :-)
Ljudi u Bijeljini nemaju ni struje nit' icega, ali uredno izvjestavaju i kad mogu ukljucuju se u program
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#2836 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by madner »

O'zone wrote:
U Federalnoj civilnoj zaštiti kažu da je FBiH spremno dočekala poplave, što argumentiraju time da nije bilo ljudskih žrtava.
Sramota!!!
Sasvim sigurno smo izuzetno dobro prosli.
jahhjer
Posts: 243
Joined: 16/05/2014 01:56

#2837 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by jahhjer »

i_ja_na_forumu wrote:Molim Vas.. sad sam dosla kuci s posla.. ako neko zna konkretno gdje u Sa.treba pomoc oko ove situaicije nek javi.. zensko sam i nije mi frka utovarati stvari.bilo sta. nemam ni auto, ali dokle god ide tramvaj mogu i ja..
bas se osjecam bespomocno
Sarajevo ja manje-vise okej. Drugi gradovi su pogodjeni... imas tu negdje mapu pa pogledaj
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2838 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Not My Idea »

Zenicani, Ako imate deka I odjece, skupite pa nosite u kasarnu, puna je djece iz Topcic polja I Maglaja.
User avatar
Bosnianman
Posts: 322
Joined: 09/04/2011 13:51

#2839 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Bosnianman »

Mercator (barem ovaj kod mene na Alipasinom polju u C Fazi) je organizirao prikupljanje pomoci pogodenim podrucjima. Sad bio kupio stvari i ostavio tamo u korpe. Eto mozete i tako.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51180
Joined: 29/06/2011 23:39

#2840 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by dječak sa šibicama »

dog_killer wrote:evo na FTV viza za buducnost ako je nekom dosadilo o poplavama
Nije zar da nema Izeta?

Pa kako to, hocemo Izeta!
User avatar
rovac13
Posts: 5761
Joined: 08/12/2013 16:17

#2841 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by rovac13 »

neki ljudi zele da prave paniku medju rajom vezano za branu midrac.nikakvih problema na brani nema
User avatar
dog_killer
Posts: 326
Joined: 05/02/2014 22:56

#2842 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by dog_killer »

Not My Idea wrote:Zenicani, Ako imate deka I odjece, skupite pa nosite u kasarnu, puna je djece iz Topcic polja I Maglaja.
Dobro bi bilo ako neko hoce da primi neko dijete kod sebe dok se situacija ne smiri.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2843 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by mO k3 »

sinuhe wrote:
MMM1977 wrote:U Banjaluci haos, mjesta oko Vrbasa potopljena, dva metra vode po kućama
Juzno od grada u Karanovcu i u sjevernim naseljima Budzaku, Trnu i Cesmi. Ostatak grada netaknut.
Sta je sa vrbanjom???
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2844 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by VjecitiStudent »

Centri za prihvat će raditi i sljedećih dana, pomoći će trebati mjesecima, ne morate žuriti da baš danas odnesete.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2845 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by O'zone »

madner wrote:
O'zone wrote:
U Federalnoj civilnoj zaštiti kažu da je FBiH spremno dočekala poplave, što argumentiraju time da nije bilo ljudskih žrtava.
Sramota!!!
Sasvim sigurno smo izuzetno dobro prosli.
Ne dvojim ja da smo dobro prošli ali to sigurno nije zaslugom CZ. Da je bilo do njih još uvjek bi pokušavali napuhati probušene čamce i ispumpavati vodu sa deset pumpi
co211
Posts: 147
Joined: 20/02/2014 17:27

#2846 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by co211 »

Interesantno kako je sve i jedan "gost" na FTV-u se zahvalio što konstantno prate i dobro rade svoj posao!?
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2847 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by muha_sa »

dječak sa šibicama wrote:
dog_killer wrote:evo na FTV viza za buducnost ako je nekom dosadilo o poplavama
Nije zar da nema Izeta?

Pa kako to, hocemo Izeta!
trenutno ide neka HR serija. :-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2848 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by StupskaBitanga »

co211 wrote:Interesantno kako je sve i jedan "gost" na FTV-u se zahvalio što konstantno prate i dobro rade svoj posao!?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
svjezi_ustipak
Posts: 1840
Joined: 13/12/2010 16:28

#2849 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by svjezi_ustipak »

O'zone wrote:
madner wrote:
Sasvim sigurno smo izuzetno dobro prosli.
Ne dvojim ja da smo dobro prošli ali to sigurno nije zaslugom CZ. Da je bilo do njih još uvjek bi pokušavali napuhati probušene čamce i ispumpavati vodu sa deset pumpi

nego do koga je bilo?
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#2850 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Jara »

Svaka čast RTRS, što je je! :thumbup:
Post Reply