Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
spree
Posts: 8675
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2826 Re: Juventus FC

Post by spree »

Image
:thumbup:
standardno borbeno + jako kvalitetno odigrali. da je bilo malo vise koncentracije kod nekih kontri i prilika mogla je biti puno veca razlika u rezultatu. mnogo bolji juve. potpuno zasluzena pobjeda.
forza conte!
forza juve!!!
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2827 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2828 Re: Juventus FC

Post by hypko_nurko »

svaka cast, teska utakmica sa dosta gresaka al na kraju su pokazali da smo bolji od milna u ovom trenutku. nadam se pobijedi i u prvenstvu na istom mjestu.
caseres :thumbup:
pravo pojacanje, dobro dosao nazad
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2829 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

poglavica koji dere, braooo :D :thumbup:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2830 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

dobar dobar :dance:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2831 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Dajte Barcelonu da se igramo 8-)

Sta reci koju posluku porati :mrgreen: ehhh da da posaljem poruku svim navijacima Milana da je za 17 dana, tacnije 25.02. repriza ove utakmice na Meazzi pa ako imaju sta pametnije da rade neka se prihvate toga :razz: :mrgreen:

Forza Conte!!! Forza Juve!!!
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2832 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

2407 wrote:Dajte Barcelonu da se igramo 8-)

Sta reci koju posluku porati :mrgreen: ehhh da da posaljem poruku svim navijacima Milana da je za 17 dana, tacnije 25.02. repriza ove utakmice na Meazzi pa ako imaju sta pametnije da rade neka se prihvate toga :razz: :mrgreen:

Forza Conte!!! Forza Juve!!!
A nema Ibre :D
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2833 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Uživancija gledati ovakav Juve, uživancija..
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2834 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Samo sto tom ciki na tvom avataru vise nema mjesta u ovome Juventusu definitivno. Jeste legenda kluba, najveca gromada koja je igrala za Juve ali je prespor i prestar za poziciju koju igra. Mora i to nekad da dodje jbg
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#2835 Juventus FC

Post by Ali_G »

Dobra partija Juventusa. U ovom trenutku su najkvalitetniji, samo je pitanje da li imaju snage i kvaliteta za trku do kraja prvenstva. Nadam se da ce ostati cvrsto na zemlji jer ovaj projekat ima potencijala da se ponovo vrati u evropski vrh.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2836 Re: Juventus FC

Post by burek_in_space »

Mozhe li negodje video tog gola o kojem pishete?!
Onaj je nedostupan, shto je postavljen na prethodnoj stranici.
User avatar
spree
Posts: 8675
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2837 Re: Juventus FC

Post by spree »

User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2838 Re: Juventus FC

Post by burek_in_space »

Hvala :thumbup:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2839 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Juve je stvarno klasu ispred Milana, a da ne poredimo sa ostalim klubovima. Conte, a i Marotta kao i cijela uprava su izgleda skontali kakvi se igrači moraju kupovati da bi se uspjelo u današnjem fudbalu. Milan gomila potrošene igrače, Inter defanzivne veznjake, pri tome i jedni i drugi igraju jako spor fudbal, dok Juventus igra jako brzo i uz dosta trke. Konteov sistem je stvarno interesantan, ali mislim da ima još puno mjesta za napredak. Ne znam kako ne može da inkorporira Eliu i Krasića u tim, ili makar da steknu malo bitniju ulogu ako već ne mogu biti među 11, jer sigurno da nisu tarabe od igrača. Kad bi i od njih dvojice uspjeli izvući maksimum, do titule bi se prošetali sa 10 + bodova razlike.
ma3
Posts: 234
Joined: 28/01/2012 23:55

#2840 Re: Juventus FC

Post by ma3 »

Image
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2841 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Ibrahimović, izgleda, ošamario i Storarija na samom kraju utakmice. :-) Zbog toga je bila ona gužva i naguravanje kada se uključio i Chiellini, koji je to potvrdio u izjavi za sky. Divljak zbilja ne zna gubiti. :oops:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2842 Re: Juventus FC

Post by Comrad »

Ibro se ponasa kako se ponasa, klasicna seljacina, nesta bi se on samaro...sto bi volio da ga je Chiellini malo ondje preispito.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2843 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Baudelaire wrote:Juve je stvarno klasu ispred Milana, a da ne poredimo sa ostalim klubovima. Conte, a i Marotta kao i cijela uprava su izgleda skontali kakvi se igrači moraju kupovati da bi se uspjelo u današnjem fudbalu. Milan gomila potrošene igrače, Inter defanzivne veznjake, pri tome i jedni i drugi igraju jako spor fudbal, dok Juventus igra jako brzo i uz dosta trke. Konteov sistem je stvarno interesantan, ali mislim da ima još puno mjesta za napredak. Ne znam kako ne može da inkorporira Eliu i Krasića u tim, ili makar da steknu malo bitniju ulogu ako već ne mogu biti među 11, jer sigurno da nisu tarabe od igrača. Kad bi i od njih dvojice uspjeli izvući maksimum, do titule bi se prošetali sa 10 + bodova razlike.
Stile Juve kojeg je Conte donio je taj daje tu klasu ispred Milana i Intera mada je Juve igracki inferiorniji od prethodno pomenutog dvojca. To je davalo prednost Juventusu i 90-ih i pocetkom 2000-te, odnosno Lippijevom Juventusu koji je uvijek bio igracki slabiji od Milana i Intera.

Forza Conte!!!Forza Juve!!!
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2844 Re: Juventus FC

Post by hypko_nurko »

govno opet udara :x

&feature=player_embedded
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#2845 Re: Juventus FC

Post by Zatamnjena stakla »

Ohoho, idemo dalje.
Caceres novi Camoranesi :D
User avatar
vodoprovodčik
Posts: 595
Joined: 05/02/2012 22:42

#2846 Re: Juventus FC

Post by vodoprovodčik »

Sorel wrote:Ohoho, idemo dalje.
Caceres novi Camoranesi :D
ima li indijanske krvi?
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2847 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

Juve igra kako mu je i trener igrao do je bio fudbaler: borbeno ;)
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2848 Re: Juventus FC

Post by hypko_nurko »

ma igramo da ne kazem sta, jest da se to nesto pokusava al previse se petlja, previse grijesi. sinoc su se jedno 10 puta okliznuli u presudnim momentima. kad treba da se suta oni nesto zavlace. bas sam se iznervirao. onaj borijelo fakat ne znam koji su ga qrc dovodili. del piero koliko god da je legenda al vidi se da nema vise snage za ovaj danasnji nivo igre. i on je petljao u par situacija kad se nije smjelo. milan je bio u totalnom raspadu sinoc i iskoristile su se te prilike za gol.
ali pravu boljku problema u igri u pojedinim trenutcima pokazala je utakmica protiv siene i slicne utakmice. kad vec planiras osigurana tri boda a oni zaseru jer nema prave realizacije. al sigurno da je igra puno bolja nego prije godinu dvije. ide se na bolje ako nista. valja kupovati na ljeto kvalitetnijih igraca za jos vece i bolje rezulatate
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#2849 Re: Juventus FC

Post by salle_eh1986 »

Zaustavi policajac Barzaglia zbog brze vožnje i reče mu da izađe iz auta. Kada ga je pretresao u džepu mu našao mobitel, ključeve,novčanik i Ibrahimovića :D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2850 Re: Juventus FC

Post by Comrad »

Koja je hinja ovaj Zlatan u pm. Isto ko i proslo samaranje, hinjski prilazi i na foru udara...pi*ketina. :x
Post Reply