Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
standardno borbeno + jako kvalitetno odigrali. da je bilo malo vise koncentracije kod nekih kontri i prilika mogla je biti puno veca razlika u rezultatu. mnogo bolji juve. potpuno zasluzena pobjeda.
forza conte!
forza juve!!!
svaka cast, teska utakmica sa dosta gresaka al na kraju su pokazali da smo bolji od milna u ovom trenutku. nadam se pobijedi i u prvenstvu na istom mjestu.
caseres
pravo pojacanje, dobro dosao nazad
Sta reci koju posluku porati ehhh da da posaljem poruku svim navijacima Milana da je za 17 dana, tacnije 25.02. repriza ove utakmice na Meazzi pa ako imaju sta pametnije da rade neka se prihvate toga
Sta reci koju posluku porati ehhh da da posaljem poruku svim navijacima Milana da je za 17 dana, tacnije 25.02. repriza ove utakmice na Meazzi pa ako imaju sta pametnije da rade neka se prihvate toga
Samo sto tom ciki na tvom avataru vise nema mjesta u ovome Juventusu definitivno. Jeste legenda kluba, najveca gromada koja je igrala za Juve ali je prespor i prestar za poziciju koju igra. Mora i to nekad da dodje jbg
Dobra partija Juventusa. U ovom trenutku su najkvalitetniji, samo je pitanje da li imaju snage i kvaliteta za trku do kraja prvenstva. Nadam se da ce ostati cvrsto na zemlji jer ovaj projekat ima potencijala da se ponovo vrati u evropski vrh.
Juve je stvarno klasu ispred Milana, a da ne poredimo sa ostalim klubovima. Conte, a i Marotta kao i cijela uprava su izgleda skontali kakvi se igrači moraju kupovati da bi se uspjelo u današnjem fudbalu. Milan gomila potrošene igrače, Inter defanzivne veznjake, pri tome i jedni i drugi igraju jako spor fudbal, dok Juventus igra jako brzo i uz dosta trke. Konteov sistem je stvarno interesantan, ali mislim da ima još puno mjesta za napredak. Ne znam kako ne može da inkorporira Eliu i Krasića u tim, ili makar da steknu malo bitniju ulogu ako već ne mogu biti među 11, jer sigurno da nisu tarabe od igrača. Kad bi i od njih dvojice uspjeli izvući maksimum, do titule bi se prošetali sa 10 + bodova razlike.
Ibrahimović, izgleda, ošamario i Storarija na samom kraju utakmice. Zbog toga je bila ona gužva i naguravanje kada se uključio i Chiellini, koji je to potvrdio u izjavi za sky. Divljak zbilja ne zna gubiti.
Baudelaire wrote:Juve je stvarno klasu ispred Milana, a da ne poredimo sa ostalim klubovima. Conte, a i Marotta kao i cijela uprava su izgleda skontali kakvi se igrači moraju kupovati da bi se uspjelo u današnjem fudbalu. Milan gomila potrošene igrače, Inter defanzivne veznjake, pri tome i jedni i drugi igraju jako spor fudbal, dok Juventus igra jako brzo i uz dosta trke. Konteov sistem je stvarno interesantan, ali mislim da ima još puno mjesta za napredak. Ne znam kako ne može da inkorporira Eliu i Krasića u tim, ili makar da steknu malo bitniju ulogu ako već ne mogu biti među 11, jer sigurno da nisu tarabe od igrača. Kad bi i od njih dvojice uspjeli izvući maksimum, do titule bi se prošetali sa 10 + bodova razlike.
Stile Juve kojeg je Conte donio je taj daje tu klasu ispred Milana i Intera mada je Juve igracki inferiorniji od prethodno pomenutog dvojca. To je davalo prednost Juventusu i 90-ih i pocetkom 2000-te, odnosno Lippijevom Juventusu koji je uvijek bio igracki slabiji od Milana i Intera.
ma igramo da ne kazem sta, jest da se to nesto pokusava al previse se petlja, previse grijesi. sinoc su se jedno 10 puta okliznuli u presudnim momentima. kad treba da se suta oni nesto zavlace. bas sam se iznervirao. onaj borijelo fakat ne znam koji su ga qrc dovodili. del piero koliko god da je legenda al vidi se da nema vise snage za ovaj danasnji nivo igre. i on je petljao u par situacija kad se nije smjelo. milan je bio u totalnom raspadu sinoc i iskoristile su se te prilike za gol.
ali pravu boljku problema u igri u pojedinim trenutcima pokazala je utakmica protiv siene i slicne utakmice. kad vec planiras osigurana tri boda a oni zaseru jer nema prave realizacije. al sigurno da je igra puno bolja nego prije godinu dvije. ide se na bolje ako nista. valja kupovati na ljeto kvalitetnijih igraca za jos vece i bolje rezulatate
Zaustavi policajac Barzaglia zbog brze vožnje i reče mu da izađe iz auta. Kada ga je pretresao u džepu mu našao mobitel, ključeve,novčanik i Ibrahimovića