Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#28226 Re: Zeničani

Post by macchiato »

SDA glavuše su zauzele svako vidno mjesto u gradu, čak im se i na onom velikom ekranu kod kina smjenjuju glave.

i onda u svemu tome, iskrsne i glavuša isaka rame...

Image


jebemu kako je moguće da su sve zauzeli oni, šta je sa drugim strankama? po kojem to principu ide da se nađeš recimo u žiži javnosti kod bosanke jer su sva ona mjesta gdje stoje reklame iskoristili oni, pretpostavljam više platiš od ostališ? :skoljka:

fino, fino, na šta stoka baca pare.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#28227 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Šta se ono radi kod pijace, do kineskog zida tamo?
Jel ono pokrivaju Kočevu?
Daleko sam bio pa nisam vidio al vidim ima kran i nekakve ploče diže.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28228 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Kralj Tvrtko I. wrote:Šta se ono radi kod pijace, do kineskog zida tamo?
Jel ono pokrivaju Kočevu?
Daleko sam bio pa nisam vidio al vidim ima kran i nekakve ploče diže.

Image

Vi zenicani ste sve unistili skoro sto vrijedi historijski, pa i ovaj most iznad te rijeke Koceve, jednake historijske vrijednosti kao stari most u Mostaru tacnije iz istog vremenskog perioda.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28229 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Kralj Tvrtko I. wrote:Šta se ono radi kod pijace, do kineskog zida tamo?
Jel ono pokrivaju Kočevu?
Daleko sam bio pa nisam vidio al vidim ima kran i nekakve ploče diže.
postavljaju panoe za reklame
osvanut ce necija glavica vjerovatno :mrgreen:
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#28230 Re: Zeničani

Post by notsure »

Nivelacija wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Šta se ono radi kod pijace, do kineskog zida tamo?
Jel ono pokrivaju Kočevu?
Daleko sam bio pa nisam vidio al vidim ima kran i nekakve ploče diže.

Image

Vi zenicani ste sve unistili skoro sto vrijedi historijski, pa i ovaj most iznad te rijeke Koceve, jednake historijske vrijednosti kao stari most u Mostaru tacnije iz istog vremenskog perioda.
Da prostiš, kameni most su srušile Švabe 11.4.1945 kad su bježali od ZPO.
Zeničani su uništili sve ostalo
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#28231 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Ima li gdje kurs francuskog u Zenici?
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#28232 Re: Zeničani

Post by Warashii »

ExNihilo wrote:Ima li gdje kurs francuskog u Zenici?
Koliko ja znam nema :roll:
Mali je i broj profesora tako da...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38013
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28233 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Nivelacija wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Šta se ono radi kod pijace, do kineskog zida tamo?
Jel ono pokrivaju Kočevu?
Daleko sam bio pa nisam vidio al vidim ima kran i nekakve ploče diže.

Image

Vi zenicani ste sve unistili skoro sto vrijedi historijski, pa i ovaj most iznad te rijeke Koceve, jednake historijske vrijednosti kao stari most u Mostaru tacnije iz istog vremenskog perioda.
Eeee da je kakvih para da se napravi nanovo, sta mislite da tražimo od Nijemaca..ipak su ga oni srušili :D?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38013
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28234 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Casual's wrote:Image

:D :D
:lol: genijalno...ako uzmeš u obzir koliko je sat iznajmljivanja ovakvog krana :lol: .
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#28235 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Bobi wrote:
Casual's wrote:Image

:D :D
:lol: genijalno...ako uzmeš u obzir koliko je sat iznajmljivanja ovakvog krana :lol: .
Besplatno, ako već znaš da si dobio tender. :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38013
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28236 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Pa zašto ljudi glasaju za "kriminalce" :D ?
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#28237 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Kakav kriminal? To ti se na zapadu zove "lobiranje". :D
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28238 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Zenicani moze li mala pomoc?

Vi najbolje znate djela Kasumovica koja je uradio u Zenici?
Ima li nesto konkretno da je uradio, napravio, doveo investicije..

Pitam jer mi clan obitelji ima ponudu od NB pa imaju li oni neko znanje, perspektivu, prosperitet ili je se suplja ovo sto Kasumovic predstavlja po medijima..
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#28239 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Prvo smo šupci, a onda može li pomoć...
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#28240 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Ko su ovi sto su pali sa drogom jucer, danas, kad'li vec? :mrgreen:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28241 Re: Zeničani

Post by Norm »

Ko kaze da se upornost ne isplati...
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#28242 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Mogu li zamoliti za neke kontakte rent a cara, trebam iskljucivo u Zenici rentati, jer odatle ujutro idem na sluzbeni put, i da su OK vozila, da nisu krntije...naravno da su registrovane agencije da nisu preskupi.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#28244 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Sta reci? Kakvu poruku poslati? :lol:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28245 Re: Zeničani

Post by Norm »

Tuga brate, tuga golema... :|
...al evo nestA da se razveselimo...

:lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28246 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

o jebem ti trunje :shock:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28247 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Ojjj zajebali i Isaka Ramu
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#28248 Re: Zeničani

Post by jefferson »

Tri puta sam pogledao i jos ne mogu sebi doci.
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#28249 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Norm wrote:Tuga brate, tuga golema... :|
...al evo nestA da se razveselimo...

:lol:
Zemlja seljaka, na brdovitom Balkanu,..
U to vrijeme su se okupljali van grada a sad u samom centru grada.
Mustang1
Posts: 29952
Joined: 29/12/2010 17:31

#28250 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Bojim se da bi mi Kemicu i slicne mogli od blata praviti za par godina ako evolucija muzike nastavi u ovom smjeru u kojem ide. Ja bih radije da mi dijete odraste uz Kemu nego uz Djalu :D
Post Reply