Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#28226 Re: Utakmice.

Post by wickerman »

Ja patnje braco mila. Tek 20h sati, a ja jedva na oci gledam od umora. :D :D
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#28227 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

:bih:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28228 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Gledam sada reprizu. Nije prvo poluvrijeme bilo loše. Nekoliko opasnih napada gdje je falio zadnji pas. Dobar i presing na zadnju liniju. Da smo bili malo prisebniji mogli smo odigrati lakšu utakmicu. Ali koga sada briga za umjetnički dojam. Bitno je da smo mi podigli trofej.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#28229 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

Meni je najveca briga kako je onim navijacima Sarajeva kojima je, dok im klub osvaja jedat trofej a blizu je i drugog, najveci trn u oku trener Husref Musemic
Jadna im majka pitarska, dal' da se raduju il' da muda grizu

Samo salu na stranu, takvi ljudi jednostavno navuku nesrecu svojim siklukom
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#28230 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

internazionale wrote:Meni je najveca briga kako je onim navijacima Sarajeva kojima je, dok im klub osvaja jedat trofej a blizu je i drugog, najveci trn u oku trener Husref Musemic
Jadna im majka pitarska, dal' da se raduju il' da muda grizu

Samo salu na stranu, takvi ljudi jednostavno navuku nesrecu svojim siklukom
Meni pojedinci nikada nece biti jasni.
Udjem u komentare objava zvanicne stranice FKS na Facebooku, pogledam komentare i jednostavno ne mogu da vjerujem sta sve pojedini pisu.
Od toga da je Kovacevic namjerno pustio gol, da je namjesteno, da ne zasluzujemo titulu pa sve do toga da se pojedinim igracima psuje.
Da ne govorim o uvredama na racun Husrefa.
Samo da pitam nesto te “navijace”. Jel vas stid?
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28231 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Valjda ce se Vijetnamac raznijeziti od ovih uspjeha pa da ponese kesu.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#28232 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

Leopard_SA wrote:
internazionale wrote:Meni je najveca briga kako je onim navijacima Sarajeva kojima je, dok im klub osvaja jedat trofej a blizu je i drugog, najveci trn u oku trener Husref Musemic
Jadna im majka pitarska, dal' da se raduju il' da muda grizu

Samo salu na stranu, takvi ljudi jednostavno navuku nesrecu svojim siklukom
Meni pojedinci nikada nece biti jasni.
Udjem u komentare objava zvanicne stranice FKS na Facebooku, pogledam komentare i jednostavno ne mogu da vjerujem sta sve pojedini pisu.
Od toga da je Kovacevic namjerno pustio gol, da je namjesteno, da ne zasluzujemo titulu pa sve do toga da se pojedinim igracima psuje.
Da ne govorim o uvredama na racun Husrefa.
Samo da pitam nesto te “navijace”. Jel vas stid?
To su kako ih psiholozi zovu, energetski vampiri. Sa tim ljudima ma šta da pričaš, oni će uvijek nalaziti nešto crno da te grongiraju da ti jedan olovni kaput nabace preko ramena. Zato jebo njih, bitan je ovaj trenutak i uživati u njemu.
Zamislite kako će ovih par dana da bude fino i pozitivno na poslu u vezama u brakovima na putovanjima a sve zbog duple krune.
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#28233 Re: Utakmice.

Post by wickerman »

A tek natalitet za 9 mjeseci :lol:
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#28234 Re: Utakmice.

Post by Max Bunker »

wickerman wrote:A tek natalitet za 9 mjeseci :lol:
Vrlo moguće da će ga neko večeras i pristaviti :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28235 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kurdić odličan danas. Malo neiskusno kod kartona, ali definitivno potencijal.

Vladan odličan. Zamalo i onu kod gola da odbrani.

Bekić kako je ušao dobar u defanzivi. Nisu više ni jednom prošli po toj strani kada je on ušao. Nekako smo se tada već stabilizovali.

I odluka da se uvede Šofranac i zatvore visoke lopte dobra. Jedna prinudna i dvije dobre izmjene.

Loše je bilo prvih 15-tak minuta drugog poluvremena. Tamo negdje do 60-te. Da se razumijemo nije ostalo bila rapsodija, ali nije bilo tako loše.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#28236 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Ceka ih raja na Kosevu! :thumbup:

Image
Image

Na Bradini. :D
https://twitter.com/i/status/1128760723625127937
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28237 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Odlično bilo na Koševu. :D :D Navijanje, baklje, vatromet, zajebancije, itd. :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28238 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

KUP JE NAŠ!
Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22738
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28239 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Logovan wrote:Odlično bilo na Koševu. :D :D Navijanje, baklje, vatromet, zajebancije, itd. :thumbup:
Je li ko vidio Memsura, broji li koliko je raje doslo :izet:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28240 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Ma suti. Brisi igru, mogli smo 3-4 komada hladno fasovati danas.

Sada max se okrenuti i posvetiti za subotu i onda i vala komotno na odmor odmah poslije utakmice poslati.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28241 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Samo odmor, regeneracija i lagani relaksirajući treninzi do subote. Masaže, hladne kupke, suplementi. :mrgreen: Sve uraditi da se ekipa osvježi i fizički i psihički pripremi za subotu. Ne smije biti "lako ćemo".
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28242 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Osim sto ce ga poneko pristaviti bilo bi fino da dobra atmosfera utice i na dalji razvoj kluba.

Sportski rezultati su na prvom mjestu ali nisu manje bitni ni oni dugorocni, infrastrukturni.

Prvo ova prica oko Koseva, u nasem je interesu da se uradi teren zbog nasih igraca i da bi bili atraktivniji onim koji trebaju produziti ili doci.

Nas interes i jedino nas na Kosevu bi trebalo biti postavljanje displej reklama iz postovanja prema onim od kojih zivimo.

Kamp je isto nedovrsen i i to je jedna stvar koja pored svega ostalog sto donosi doprinosi i ugledu kluba kod igraca. Lakse i dovesti i zadrzati kad znas da ti je lijepo i imas uslove.

Posljednje i mozda najbitnije je B-tim u Federalnoj.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28243 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Moj klub i ja nemamo obaveze ni prema kome. Idemo da odigramo korektno ovo što je preostalo, Zrinjskom i Sarajevu ne možemo realno parirati. Jer, ekipa se fizički i mentalno istrošila, totalno! Na Koševu, gdje sad gostujemo, želim ispoštovati neke igrače koji nisu imali veliku minutažu, kaže trener Zvijezde 09...
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ODic0M7BCk


8-)
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#28244 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ovo juce je bilo guravo, ali eto da i nas nekad malo sreca pogleda. Ove sezone smo jednostavno toliko dobri da nista ne moze krenuti naopako! :D
A u subotu onda ide pravi dernek...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28245 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Pa dobro, da je ostalo 2-0 na Koševu, bilo bi baš guravo i ko zna.
Međutim, odnijeli smo 3-0 što je stvarno velika prednost.
ŠB nije toliko dobar da bi nam dao 3 gola. I onaj 1 što su dali je više sreća nego znanje, čudno je onaj zahvatio, prije profulio nego što je htio onako i ode Kovačeviću ispod ruke.
Tačno je da nismo igrali svoju igru, da smo otišli braniti prednost i to nije najbolje izgledalo do crvenog. Poslije je bilo odlično.
Da je Tatar smjestio onaj zicer, bilo bi i bez poraza, ali nema veze, neka im te satisfakcije da su nam konačno dali gol i još i pobijedili :mrgreen:
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#28246 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Tomahawk11 wrote:Pa dobro, da je ostalo 2-0 na Koševu, bilo bi baš guravo i ko zna.
Međutim, odnijeli smo 3-0 što je stvarno velika prednost.
ŠB nije toliko dobar da bi nam dao 3 gola. I onaj 1 što su dali je više sreća nego znanje, čudno je onaj zahvatio, prije profulio nego što je htio onako i ode Kovačeviću ispod ruke.
Tačno je da nismo igrali svoju igru, da smo otišli braniti prednost i to nije najbolje izgledalo do crvenog. Poslije je bilo odlično.
Da je Tatar smjestio onaj zicer, bilo bi i bez poraza, ali nema veze, neka im te satisfakcije da su nam konačno dali gol i još i pobijedili :mrgreen:
Ma nemoj zajebavat Tomo, imali su ljudi sansi bruku, da je usla ona neka pocetkom drugog poluvremena za 2:0 bila bi voda u usima.
Ali i ne trebamo sad previse o tome, sto kazu sve je dobro kad se dobro svrsi. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28247 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

vicious wrote: Ma nemoj zajebavat Tomo, imali su ljudi sansi bruku, da je usla ona neka pocetkom drugog poluvremena za 2:0 bila bi voda u usima.
Ali i ne trebamo sad previse o tome, sto kazu sve je dobro kad se dobro svrsi. :D
Imali su šansi. Recimo da je Kovačević skinuo dvije dobre i bile su dvije prečke. Bili su bolji ovu utakmicu, nije sporno.
Da je nešto svašta....da smo mi njima dali penal u ligaškoj, ne bi čekali subotu da slavimo titulu :D
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#28248 Re: Utakmice.

Post by Company85 »

Ma pokazalo se, po ko zna koji put, da se mi ne znamo braniti. Svaki put kad se tako postavimo izgledamo pogubljeno na terenu. Sreca imali smo veliku zalihu iz prve utakmice.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28249 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ja sam onako opušteno pregledao snimak. Nije prvo poluvrijeme bilo tako loše. Zabili oni jedan, imali tu prečku, jedan dalekometni šut na samom početku. Ostalo ništa specijalno. Imali smo i mi svoje prilike. Kritično je bilo prvih 10-15 minuta drugog poluvremena i tada je sijevalo sa svih strana. Tu da je ušla jedna od prilika koje su imali bilo bi svega. Mi smo se stabilizovali i prije isključenja. Već poslije 60-te nismo loše stajali.


edit: A pustio ih je i sudija da udaraju bez sankcija. Kada god su izgubili loptu pravili su presing koji je najčešće završavao faulom. Išli po principu ili lopta ili igrač. Time te sprječavao da organizuješ kvalitetnu kontru. Napravili su najmanje duplo više prekršaja od nas. Na kraju mislim da su dobili 3 žuta, a mi 3 žuta i crveni. Bagariću u jednom trenutku statistika 6 prekršaja (ko zna sa koliko je završio). Nije dobio karton. Mujakić u jednom trenutku statistika 4 faula nad njim bez i jednog napravljenog. Rahmanovića su baš tukli. Sudija samo svirne faul i nikom ništa.
Last edited by mirza_15 on 16/05/2019 09:51, edited 1 time in total.
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#28250 Re: Utakmice.

Post by Company85 »

Prelako su nam dolazili do gola, nisu bili dovoljno kvalitetni za zavrsnice. Nama sredina bez Stanoje a i Crepulje uzasno djeluje.
Post Reply