Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#28226 Re: Utakmice.
Ja patnje braco mila. Tek 20h sati, a ja jedva na oci gledam od umora.

-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28228 Re: Utakmice.
Gledam sada reprizu. Nije prvo poluvrijeme bilo loše. Nekoliko opasnih napada gdje je falio zadnji pas. Dobar i presing na zadnju liniju. Da smo bili malo prisebniji mogli smo odigrati lakšu utakmicu. Ali koga sada briga za umjetnički dojam. Bitno je da smo mi podigli trofej.
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#28229 Re: Utakmice.
Meni je najveca briga kako je onim navijacima Sarajeva kojima je, dok im klub osvaja jedat trofej a blizu je i drugog, najveci trn u oku trener Husref Musemic
Jadna im majka pitarska, dal' da se raduju il' da muda grizu
Samo salu na stranu, takvi ljudi jednostavno navuku nesrecu svojim siklukom
Jadna im majka pitarska, dal' da se raduju il' da muda grizu
Samo salu na stranu, takvi ljudi jednostavno navuku nesrecu svojim siklukom
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
#28230 Re: Utakmice.
Meni pojedinci nikada nece biti jasni.internazionale wrote:Meni je najveca briga kako je onim navijacima Sarajeva kojima je, dok im klub osvaja jedat trofej a blizu je i drugog, najveci trn u oku trener Husref Musemic
Jadna im majka pitarska, dal' da se raduju il' da muda grizu
Samo salu na stranu, takvi ljudi jednostavno navuku nesrecu svojim siklukom
Udjem u komentare objava zvanicne stranice FKS na Facebooku, pogledam komentare i jednostavno ne mogu da vjerujem sta sve pojedini pisu.
Od toga da je Kovacevic namjerno pustio gol, da je namjesteno, da ne zasluzujemo titulu pa sve do toga da se pojedinim igracima psuje.
Da ne govorim o uvredama na racun Husrefa.
Samo da pitam nesto te “navijace”. Jel vas stid?
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28231 Re: Utakmice.
Valjda ce se Vijetnamac raznijeziti od ovih uspjeha pa da ponese kesu.
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#28232 Re: Utakmice.
To su kako ih psiholozi zovu, energetski vampiri. Sa tim ljudima ma šta da pričaš, oni će uvijek nalaziti nešto crno da te grongiraju da ti jedan olovni kaput nabace preko ramena. Zato jebo njih, bitan je ovaj trenutak i uživati u njemu.Leopard_SA wrote:Meni pojedinci nikada nece biti jasni.internazionale wrote:Meni je najveca briga kako je onim navijacima Sarajeva kojima je, dok im klub osvaja jedat trofej a blizu je i drugog, najveci trn u oku trener Husref Musemic
Jadna im majka pitarska, dal' da se raduju il' da muda grizu
Samo salu na stranu, takvi ljudi jednostavno navuku nesrecu svojim siklukom
Udjem u komentare objava zvanicne stranice FKS na Facebooku, pogledam komentare i jednostavno ne mogu da vjerujem sta sve pojedini pisu.
Od toga da je Kovacevic namjerno pustio gol, da je namjesteno, da ne zasluzujemo titulu pa sve do toga da se pojedinim igracima psuje.
Da ne govorim o uvredama na racun Husrefa.
Samo da pitam nesto te “navijace”. Jel vas stid?
Zamislite kako će ovih par dana da bude fino i pozitivno na poslu u vezama u brakovima na putovanjima a sve zbog duple krune.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#28233 Re: Utakmice.
A tek natalitet za 9 mjeseci 
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#28234 Re: Utakmice.
Vrlo moguće da će ga neko večeras i pristavitiwickerman wrote:A tek natalitet za 9 mjeseci
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28235 Re: Utakmice.
Kurdić odličan danas. Malo neiskusno kod kartona, ali definitivno potencijal.
Vladan odličan. Zamalo i onu kod gola da odbrani.
Bekić kako je ušao dobar u defanzivi. Nisu više ni jednom prošli po toj strani kada je on ušao. Nekako smo se tada već stabilizovali.
I odluka da se uvede Šofranac i zatvore visoke lopte dobra. Jedna prinudna i dvije dobre izmjene.
Loše je bilo prvih 15-tak minuta drugog poluvremena. Tamo negdje do 60-te. Da se razumijemo nije ostalo bila rapsodija, ali nije bilo tako loše.
Vladan odličan. Zamalo i onu kod gola da odbrani.
Bekić kako je ušao dobar u defanzivi. Nisu više ni jednom prošli po toj strani kada je on ušao. Nekako smo se tada već stabilizovali.
I odluka da se uvede Šofranac i zatvore visoke lopte dobra. Jedna prinudna i dvije dobre izmjene.
Loše je bilo prvih 15-tak minuta drugog poluvremena. Tamo negdje do 60-te. Da se razumijemo nije ostalo bila rapsodija, ali nije bilo tako loše.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28237 Re: Utakmice.
Odlično bilo na Koševu.
Navijanje, baklje, vatromet, zajebancije, itd. 
- Logovan
- Posts: 102721
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28238 Re: Utakmice.
KUP JE NAŠ!


- GandalfSivi
- Posts: 22738
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28239 Re: Utakmice.
Je li ko vidio Memsura, broji li koliko je raje dosloLogovan wrote:Odlično bilo na Koševu.![]()
Navijanje, baklje, vatromet, zajebancije, itd.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#28240 Re: Utakmice.
Ma suti. Brisi igru, mogli smo 3-4 komada hladno fasovati danas.
Sada max se okrenuti i posvetiti za subotu i onda i vala komotno na odmor odmah poslije utakmice poslati.
Sada max se okrenuti i posvetiti za subotu i onda i vala komotno na odmor odmah poslije utakmice poslati.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28241 Re: Utakmice.
Samo odmor, regeneracija i lagani relaksirajući treninzi do subote. Masaže, hladne kupke, suplementi.
Sve uraditi da se ekipa osvježi i fizički i psihički pripremi za subotu. Ne smije biti "lako ćemo".
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28242 Re: Utakmice.
Osim sto ce ga poneko pristaviti bilo bi fino da dobra atmosfera utice i na dalji razvoj kluba.
Sportski rezultati su na prvom mjestu ali nisu manje bitni ni oni dugorocni, infrastrukturni.
Prvo ova prica oko Koseva, u nasem je interesu da se uradi teren zbog nasih igraca i da bi bili atraktivniji onim koji trebaju produziti ili doci.
Nas interes i jedino nas na Kosevu bi trebalo biti postavljanje displej reklama iz postovanja prema onim od kojih zivimo.
Kamp je isto nedovrsen i i to je jedna stvar koja pored svega ostalog sto donosi doprinosi i ugledu kluba kod igraca. Lakse i dovesti i zadrzati kad znas da ti je lijepo i imas uslove.
Posljednje i mozda najbitnije je B-tim u Federalnoj.
Sportski rezultati su na prvom mjestu ali nisu manje bitni ni oni dugorocni, infrastrukturni.
Prvo ova prica oko Koseva, u nasem je interesu da se uradi teren zbog nasih igraca i da bi bili atraktivniji onim koji trebaju produziti ili doci.
Nas interes i jedino nas na Kosevu bi trebalo biti postavljanje displej reklama iz postovanja prema onim od kojih zivimo.
Kamp je isto nedovrsen i i to je jedna stvar koja pored svega ostalog sto donosi doprinosi i ugledu kluba kod igraca. Lakse i dovesti i zadrzati kad znas da ti je lijepo i imas uslove.
Posljednje i mozda najbitnije je B-tim u Federalnoj.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28243 Re: Utakmice.
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ODic0M7BCkMoj klub i ja nemamo obaveze ni prema kome. Idemo da odigramo korektno ovo što je preostalo, Zrinjskom i Sarajevu ne možemo realno parirati. Jer, ekipa se fizički i mentalno istrošila, totalno! Na Koševu, gdje sad gostujemo, želim ispoštovati neke igrače koji nisu imali veliku minutažu, kaže trener Zvijezde 09...
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#28244 Re: Utakmice.
Ovo juce je bilo guravo, ali eto da i nas nekad malo sreca pogleda. Ove sezone smo jednostavno toliko dobri da nista ne moze krenuti naopako! 
A u subotu onda ide pravi dernek...
A u subotu onda ide pravi dernek...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28245 Re: Utakmice.
Pa dobro, da je ostalo 2-0 na Koševu, bilo bi baš guravo i ko zna.
Međutim, odnijeli smo 3-0 što je stvarno velika prednost.
ŠB nije toliko dobar da bi nam dao 3 gola. I onaj 1 što su dali je više sreća nego znanje, čudno je onaj zahvatio, prije profulio nego što je htio onako i ode Kovačeviću ispod ruke.
Tačno je da nismo igrali svoju igru, da smo otišli braniti prednost i to nije najbolje izgledalo do crvenog. Poslije je bilo odlično.
Da je Tatar smjestio onaj zicer, bilo bi i bez poraza, ali nema veze, neka im te satisfakcije da su nam konačno dali gol i još i pobijedili
Međutim, odnijeli smo 3-0 što je stvarno velika prednost.
ŠB nije toliko dobar da bi nam dao 3 gola. I onaj 1 što su dali je više sreća nego znanje, čudno je onaj zahvatio, prije profulio nego što je htio onako i ode Kovačeviću ispod ruke.
Tačno je da nismo igrali svoju igru, da smo otišli braniti prednost i to nije najbolje izgledalo do crvenog. Poslije je bilo odlično.
Da je Tatar smjestio onaj zicer, bilo bi i bez poraza, ali nema veze, neka im te satisfakcije da su nam konačno dali gol i još i pobijedili
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#28246 Re: Utakmice.
Ma nemoj zajebavat Tomo, imali su ljudi sansi bruku, da je usla ona neka pocetkom drugog poluvremena za 2:0 bila bi voda u usima.Tomahawk11 wrote:Pa dobro, da je ostalo 2-0 na Koševu, bilo bi baš guravo i ko zna.
Međutim, odnijeli smo 3-0 što je stvarno velika prednost.
ŠB nije toliko dobar da bi nam dao 3 gola. I onaj 1 što su dali je više sreća nego znanje, čudno je onaj zahvatio, prije profulio nego što je htio onako i ode Kovačeviću ispod ruke.
Tačno je da nismo igrali svoju igru, da smo otišli braniti prednost i to nije najbolje izgledalo do crvenog. Poslije je bilo odlično.
Da je Tatar smjestio onaj zicer, bilo bi i bez poraza, ali nema veze, neka im te satisfakcije da su nam konačno dali gol i još i pobijedili
Ali i ne trebamo sad previse o tome, sto kazu sve je dobro kad se dobro svrsi.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28247 Re: Utakmice.
Imali su šansi. Recimo da je Kovačević skinuo dvije dobre i bile su dvije prečke. Bili su bolji ovu utakmicu, nije sporno.vicious wrote: Ma nemoj zajebavat Tomo, imali su ljudi sansi bruku, da je usla ona neka pocetkom drugog poluvremena za 2:0 bila bi voda u usima.
Ali i ne trebamo sad previse o tome, sto kazu sve je dobro kad se dobro svrsi.
Da je nešto svašta....da smo mi njima dali penal u ligaškoj, ne bi čekali subotu da slavimo titulu
-
Company85
- Posts: 688
- Joined: 27/12/2016 15:11
#28248 Re: Utakmice.
Ma pokazalo se, po ko zna koji put, da se mi ne znamo braniti. Svaki put kad se tako postavimo izgledamo pogubljeno na terenu. Sreca imali smo veliku zalihu iz prve utakmice.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28249 Re: Utakmice.
Ja sam onako opušteno pregledao snimak. Nije prvo poluvrijeme bilo tako loše. Zabili oni jedan, imali tu prečku, jedan dalekometni šut na samom početku. Ostalo ništa specijalno. Imali smo i mi svoje prilike. Kritično je bilo prvih 10-15 minuta drugog poluvremena i tada je sijevalo sa svih strana. Tu da je ušla jedna od prilika koje su imali bilo bi svega. Mi smo se stabilizovali i prije isključenja. Već poslije 60-te nismo loše stajali.
edit: A pustio ih je i sudija da udaraju bez sankcija. Kada god su izgubili loptu pravili su presing koji je najčešće završavao faulom. Išli po principu ili lopta ili igrač. Time te sprječavao da organizuješ kvalitetnu kontru. Napravili su najmanje duplo više prekršaja od nas. Na kraju mislim da su dobili 3 žuta, a mi 3 žuta i crveni. Bagariću u jednom trenutku statistika 6 prekršaja (ko zna sa koliko je završio). Nije dobio karton. Mujakić u jednom trenutku statistika 4 faula nad njim bez i jednog napravljenog. Rahmanovića su baš tukli. Sudija samo svirne faul i nikom ništa.
edit: A pustio ih je i sudija da udaraju bez sankcija. Kada god su izgubili loptu pravili su presing koji je najčešće završavao faulom. Išli po principu ili lopta ili igrač. Time te sprječavao da organizuješ kvalitetnu kontru. Napravili su najmanje duplo više prekršaja od nas. Na kraju mislim da su dobili 3 žuta, a mi 3 žuta i crveni. Bagariću u jednom trenutku statistika 6 prekršaja (ko zna sa koliko je završio). Nije dobio karton. Mujakić u jednom trenutku statistika 4 faula nad njim bez i jednog napravljenog. Rahmanovića su baš tukli. Sudija samo svirne faul i nikom ništa.
Last edited by mirza_15 on 16/05/2019 09:51, edited 1 time in total.
-
Company85
- Posts: 688
- Joined: 27/12/2016 15:11
#28250 Re: Utakmice.
Prelako su nam dolazili do gola, nisu bili dovoljno kvalitetni za zavrsnice. Nama sredina bez Stanoje a i Crepulje uzasno djeluje.


