Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28201 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ExNihilo wrote:Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
mislim da isto mislimo :wink:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28202 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

ExNihilo wrote:Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
Sinoc vidjeh na onom velikom kod Bege, gdje bude stage. Horor. Sve gora faca od gore.
Jedino tuznije je bilo vidjet teleci pogled Naidina Ahmetspahica. Vidim ga svako malo pred Oriolikom. Jedna noga dignuta na zidić, na toj nozi ruka i u ruci cigara. Bleji. Želudac me odma zaboli kad pomislim da je zamal postao gradonacelnik.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28203 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sve te volovske glave su nas odraz u ogledalu.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28204 Re: Zeničani

Post by Norm »

_BataZiv_0809 wrote:Sve te volovske glave su nas odraz u ogledalu.
:thumbup:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28205 Re: Zeničani

Post by Norm »

Not My Idea wrote:
ExNihilo wrote:Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
Sinoc vidjeh na onom velikom kod Bege, gdje bude stage. Horor. Sve gora faca od gore.
Jedino tuznije je bilo vidjet teleci pogled Naidina Ahmetspahica. Vidim ga svako malo pred Oriolikom. Jedna noga dignuta na zidić, na toj nozi ruka i u ruci cigara. Bleji. Želudac me odma zaboli kad pomislim da je zamal postao gradonacelnik.
...da mu to nije brat, obzirom da je Naidin prvi u Posti?
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28206 Re: Zeničani

Post by Norm »

belfy wrote:
kamen spoticanja wrote:
vrlo vrlo dobro sublimirano sranje u kojem zivimo :thumbup:
ovo je jako, jako licemjerno cuti od tebe.
...pa dobro, @ kameni samo malo koristi blagodati pripadnosti stranci... :D
Jesi li ono ti vani? Kako je u bijelom svijetu? I ja se spremam pa da upitam nekog friskog? ;-)
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#28207 Re: Zeničani

Post by phillie »

Norm wrote:
Not My Idea wrote:
ExNihilo wrote:Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
Sinoc vidjeh na onom velikom kod Bege, gdje bude stage. Horor. Sve gora faca od gore.
Jedino tuznije je bilo vidjet teleci pogled Naidina Ahmetspahica. Vidim ga svako malo pred Oriolikom. Jedna noga dignuta na zidić, na toj nozi ruka i u ruci cigara. Bleji. Želudac me odma zaboli kad pomislim da je zamal postao gradonacelnik.
...da mu to nije brat, obzirom da je Naidin prvi u Posti?
Pa sta, ako je prvi u Posti, ne smije dignuti nogu na zidic? Doslo covjeku da je digne i on je dig'o :D :D
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#28208 Re: Zeničani

Post by sale07 »

Jel ko u skorije vrijeme radio sta oko limarije na autu pa da mi koga preporuci? Ne treba mi nista posebno kvalitetno jer je malo auto koje sluzi za deranje.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28209 Re: Zeničani

Post by Norm »

phillie wrote:
Pa sta, ako je prvi u Posti, ne smije dignuti nogu na zidic? Doslo covjeku da je digne i on je dig'o :D :D
Ma nije zbog nogice :lol: , nego sto je kao stalno pred Oriolikom...a vodi se na poslu...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#28210 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Izađe čovjek na puš pauzu. :D
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28211 Re: Zeničani

Post by Norm »

sale07 wrote:Jel ko u skorije vrijeme radio sta oko limarije na autu pa da mi koga preporuci? Ne treba mi nista posebno kvalitetno jer je malo auto koje sluzi za deranje.
e jbg ja znam samo dobre i kvalitetne majstore za limariju... :D
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28212 Re: Zeničani

Post by Norm »

ExNihilo wrote:Izađe čovjek na puš pauzu. :D
...ma cudno mi to sve, blizi mu CD... :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#28213 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

phillie wrote:
Norm wrote:
Not My Idea wrote: :zoka: Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
Sinoc vidjeh na onom velikom kod Bege, gdje bude stage. Horor. Sve gora faca od gore.
Jedino tuznije je bilo vidjet teleci pogled Naidina Ahmetspahica. Vidim ga svako malo pred Oriolikom. Jedna noga dignuta na zidić, na toj nozi ruka i u ruci cigara. Bleji. Želudac me odma zaboli kad pomislim da je zamal postao gradonacelnik.
...da mu to nije brat, obzirom da je Naidin prvi u Posti?
Pa sta, ako je prvi u Posti, ne smije dignuti nogu na zidic? Doslo covjeku da je digne i on je dig'o :D :D[/quote]
:lol: :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28214 Re: Zeničani

Post by Throttle »

@sale07: 062 208 936 Sedin, Vraca.
Meni je radio gepek na korsi i izvlacio zadnji vezni lim, poprilicno povoljan a bio sam zadovoljan uradjenim, nije bilo curaka. A oko auta sam poprilično picajzla. Ima jos i nekih skupljih varijanti ako te zanima.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28215 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Throttle wrote:@sale07: 062 208 936 Sedin, Vraca.
Meni je radio gepek na korsi i izvlacio zadnji vezni lim, poprilicno povoljan a bio sam zadovoljan uradjenim, nije bilo curaka. A oko auta sam poprilično picajzla. Ima jos i nekih skupljih varijanti ako te zanima.
I meni je radio lik iz Vrace ali ga zovu Baći, Derviš mu je ime...dobar i posten majstor, samo sam mu broj izgubio
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28216 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Čuo sam i za tog, kažu da je dobar :thumbup:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28217 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Norm wrote:
ExNihilo wrote:Izađe čovjek na puš pauzu. :D
...ma cudno mi to sve, blizi mu CD... :mrgreen:
Jedino ako je jednojajcani blizanac.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#28218 Re: Zeničani

Post by belfy »

Norm wrote: Jesi li ono ti vani? Kako je u bijelom svijetu? I ja se spremam pa da upitam nekog friskog? ;-)
trenutacno nisam gore. a kako je? pa, sve to stane u onu jednu recenicu: "gore je bolje, ali ovdje je ljepse".
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28219 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

@danak, tita ti, kako si uspio tako kvotat
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66017
Joined: 03/08/2010 19:04

#28220 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

slab sam ja sa tim
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28221 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Throttle wrote:Čuo sam i za tog, kažu da je dobar :thumbup:
Odlican. Otac i sin rade. Korektni su i posteni sto je danas rijetkost. A znaju posao.
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#28222 Re: Zeničani

Post by sale07 »

E hvala ljudi, valjda vec nesto napravim :)
slavemaster
Posts: 375
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#28223 Re: Zeničani

Post by slavemaster »

kad smo vec kod majstora, jel bio ko kod pudje lakera iznad rudnika? neko na fb napisa da se ne drzi termina a to bi mi bilo bitno. jel bio ko kod njega?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28225 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Image

:D :D
Post Reply