mislim da isto mislimoExNihilo wrote:Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28201 Re: Zeničani
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#28202 Re: Zeničani
Sinoc vidjeh na onom velikom kod Bege, gdje bude stage. Horor. Sve gora faca od gore.ExNihilo wrote:Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
Jedino tuznije je bilo vidjet teleci pogled Naidina Ahmetspahica. Vidim ga svako malo pred Oriolikom. Jedna noga dignuta na zidić, na toj nozi ruka i u ruci cigara. Bleji. Želudac me odma zaboli kad pomislim da je zamal postao gradonacelnik.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28203 Re: Zeničani
Sve te volovske glave su nas odraz u ogledalu.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28204 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Sve te volovske glave su nas odraz u ogledalu.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28205 Re: Zeničani
...da mu to nije brat, obzirom da je Naidin prvi u Posti?Not My Idea wrote:Sinoc vidjeh na onom velikom kod Bege, gdje bude stage. Horor. Sve gora faca od gore.ExNihilo wrote:Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
Jedino tuznije je bilo vidjet teleci pogled Naidina Ahmetspahica. Vidim ga svako malo pred Oriolikom. Jedna noga dignuta na zidić, na toj nozi ruka i u ruci cigara. Bleji. Želudac me odma zaboli kad pomislim da je zamal postao gradonacelnik.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28206 Re: Zeničani
...pa dobro, @ kameni samo malo koristi blagodati pripadnosti stranci...belfy wrote:ovo je jako, jako licemjerno cuti od tebe.kamen spoticanja wrote:vrlo vrlo dobro sublimirano sranje u kojem zivimokakavdanakneiskustvu wrote:http://ba.n1info.com/a284334/Video/Info ... itike.html
Jesi li ono ti vani? Kako je u bijelom svijetu? I ja se spremam pa da upitam nekog friskog?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28207 Re: Zeničani
Pa sta, ako je prvi u Posti, ne smije dignuti nogu na zidic? Doslo covjeku da je digne i on je dig'oNorm wrote:...da mu to nije brat, obzirom da je Naidin prvi u Posti?Not My Idea wrote:Sinoc vidjeh na onom velikom kod Bege, gdje bude stage. Horor. Sve gora faca od gore.ExNihilo wrote:Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
Jedino tuznije je bilo vidjet teleci pogled Naidina Ahmetspahica. Vidim ga svako malo pred Oriolikom. Jedna noga dignuta na zidić, na toj nozi ruka i u ruci cigara. Bleji. Želudac me odma zaboli kad pomislim da je zamal postao gradonacelnik.
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#28208 Re: Zeničani
Jel ko u skorije vrijeme radio sta oko limarije na autu pa da mi koga preporuci? Ne treba mi nista posebno kvalitetno jer je malo auto koje sluzi za deranje.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28209 Re: Zeničani
Ma nije zbog nogicephillie wrote:
Pa sta, ako je prvi u Posti, ne smije dignuti nogu na zidic? Doslo covjeku da je digne i on je dig'o![]()
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#28210 Re: Zeničani
Izađe čovjek na puš pauzu. 
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28211 Re: Zeničani
e jbg ja znam samo dobre i kvalitetne majstore za limariju...sale07 wrote:Jel ko u skorije vrijeme radio sta oko limarije na autu pa da mi koga preporuci? Ne treba mi nista posebno kvalitetno jer je malo auto koje sluzi za deranje.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28212 Re: Zeničani
...ma cudno mi to sve, blizi mu CD...ExNihilo wrote:Izađe čovjek na puš pauzu.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28213 Re: Zeničani
Pa sta, ako je prvi u Posti, ne smije dignuti nogu na zidic? Doslo covjeku da je digne i on je dig'ophillie wrote:...da mu to nije brat, obzirom da je Naidin prvi u Posti?Norm wrote:Sinoc vidjeh na onom velikom kod Bege, gdje bude stage. Horor. Sve gora faca od gore.Not My Idea wrote:Volovska glava Nezira Pivića sa svakog bilboarda u gradu sublimira sranje u kojem živimo.
Jedino tuznije je bilo vidjet teleci pogled Naidina Ahmetspahica. Vidim ga svako malo pred Oriolikom. Jedna noga dignuta na zidić, na toj nozi ruka i u ruci cigara. Bleji. Želudac me odma zaboli kad pomislim da je zamal postao gradonacelnik.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28214 Re: Zeničani
@sale07: 062 208 936 Sedin, Vraca.
Meni je radio gepek na korsi i izvlacio zadnji vezni lim, poprilicno povoljan a bio sam zadovoljan uradjenim, nije bilo curaka. A oko auta sam poprilično picajzla. Ima jos i nekih skupljih varijanti ako te zanima.
Meni je radio gepek na korsi i izvlacio zadnji vezni lim, poprilicno povoljan a bio sam zadovoljan uradjenim, nije bilo curaka. A oko auta sam poprilično picajzla. Ima jos i nekih skupljih varijanti ako te zanima.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28215 Re: Zeničani
I meni je radio lik iz Vrace ali ga zovu Baći, Derviš mu je ime...dobar i posten majstor, samo sam mu broj izgubioThrottle wrote:@sale07: 062 208 936 Sedin, Vraca.
Meni je radio gepek na korsi i izvlacio zadnji vezni lim, poprilicno povoljan a bio sam zadovoljan uradjenim, nije bilo curaka. A oko auta sam poprilično picajzla. Ima jos i nekih skupljih varijanti ako te zanima.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28216 Re: Zeničani
Čuo sam i za tog, kažu da je dobar 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#28217 Re: Zeničani
Jedino ako je jednojajcani blizanac.Norm wrote:...ma cudno mi to sve, blizi mu CD...ExNihilo wrote:Izađe čovjek na puš pauzu.
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#28218 Re: Zeničani
trenutacno nisam gore. a kako je? pa, sve to stane u onu jednu recenicu: "gore je bolje, ali ovdje je ljepse".Norm wrote: Jesi li ono ti vani? Kako je u bijelom svijetu? I ja se spremam pa da upitam nekog friskog?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#28219 Re: Zeničani
@danak, tita ti, kako si uspio tako kvotat
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66017
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28220 Re: Zeničani
slab sam ja sa tim
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83502
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28221 Re: Zeničani
Odlican. Otac i sin rade. Korektni su i posteni sto je danas rijetkost. A znaju posao.Throttle wrote:Čuo sam i za tog, kažu da je dobar
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#28222 Re: Zeničani
E hvala ljudi, valjda vec nesto napravim 
-
slavemaster
- Posts: 375
- Joined: 15/03/2008 17:50
- Location: 10.sprat
#28223 Re: Zeničani
kad smo vec kod majstora, jel bio ko kod pudje lakera iznad rudnika? neko na fb napisa da se ne drzi termina a to bi mi bilo bitno. jel bio ko kod njega?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

