Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28176 Re: Utakmice.
Joj mogli smo jedan zabiti makar.
Nema veze, dobro je ovo. Neka ih Husref smiri, ocito su se momci malo unervozili.
-
sencobih
- Posts: 7533
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28177 Re: Utakmice.
Još malo i gotovo, mislim da ćemo dati im jedan do kraja, jer oni će sve više rizikovati kako vrijeme bude odmicalo.
Opet ovaj naš komentator neutralan pa sere ko foka
Opet ovaj naš komentator neutralan pa sere ko foka
-
last mohicans
- Posts: 18198
- Joined: 09/08/2012 23:19
#28178 Re: Utakmice.
Nimalo mi se ovo ne sviđa. Lose stojimo, nasjeli na njihovu igru, nabijamo i gubimo lopte pod pritiskom. Mi svoje igre nemamo. Vrlo lako ovdje mogu pasti jos dva gola. Ne shvacam Husrefa uopce i taktiku za ovaj revanš.
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28179 Re: Utakmice.
Bravo Vladaneeeeeeeeeeeeeee
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#28180 Re: Utakmice.
Boze sacuvaj svake 2 minute jedna 100% sansa.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#28181 Re: Utakmice.
Nije im Husref reko da igraju ko balerine da ne mogu duela dobitilast mohicans wrote:Nimalo mi se ovo ne sviđa. Lose stojimo, nasjeli na njihovu igru, nabijamo i gubimo lopte pod pritiskom. Mi svoje igre nemamo. Vrlo lako ovdje mogu pasti jos dva gola. Ne shvacam Husrefa uopce i taktiku za ovaj revanš.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#28182 Re: Utakmice.
Kako god da završi ova utakmica bude mi jasno i podsjeti me zašto nisam ljubitelj Husrefa Musemica.
-
sencobih
- Posts: 7533
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28183 Re: Utakmice.
Velika nam je sreća pa Mujakic dade onaj treći u sudijskom vremenu, nadamo se da će to biti dovoljno
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#28184 Re: Utakmice.
Za vas je Ljupko Petrovic
Placite jos da ga dozovete
Placite jos da ga dozovete
-
sencobih
- Posts: 7533
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28185 Re: Utakmice.
Sta treba Husref da naredi opšti napad?strong69 wrote:Kako god da završi ova utakmica bude mi jasno i podsjeti me zašto nisam ljubitelj Husrefa Musemica.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28186 Re: Utakmice.
Ovi nasi ne mogu nijedan duel dobiti. Nepovezano, nezainteresovani i nemocni.
-
last mohicans
- Posts: 18198
- Joined: 09/08/2012 23:19
#28187 Re: Utakmice.
Nisam ni ja brate, prelezerno igramo, pickasto, bez faula. Duela ne mogu dobiti, a loptu cuvamo cijelih 10 sekundi. Valjda je trener taj koji treba da postavi igru na istu protivnika. Očekivalo se da ce igrati agresivno i silovito, bas kao sto smo mi igrali u prvom susretu. Bespotrebno kalkulisanje koje ti se moze obiti o glavu.il dottore wrote:Nije im Husref reko da igraju ko balerine da ne mogu duela dobitilast mohicans wrote:Nimalo mi se ovo ne sviđa. Lose stojimo, nasjeli na njihovu igru, nabijamo i gubimo lopte pod pritiskom. Mi svoje igre nemamo. Vrlo lako ovdje mogu pasti jos dva gola. Ne shvacam Husrefa uopce i taktiku za ovaj revanš.
Last edited by last mohicans on 15/05/2019 18:18, edited 1 time in total.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28188 Re: Utakmice.
Ma zakazali su do sad i Husref i igraci. Nemojte nikoga opravdavati, ovo je prelose do sad.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#28189 Re: Utakmice.
Kakvo ba kalkulisanje, fizicki smo mrtvilast mohicans wrote:Nisam ni ja brate, prelezerno igramo, pickasto, bez faula. Duela ne mogu dobiti, a loptu cuvamo cijelih 10 sekundi. Valjda je trener taj koji treba da postavi igru na istu protivnika. Očekivalo se da ce igrati agresivno i silovito, bas kao sto smo mi igrali u prvom susretu. Bespotrebno kalkulisanje koje ti se moze obiti o glavu.il dottore wrote:Nije im Husref reko da igraju ko balerine da ne mogu duela dobitilast mohicans wrote:Nimalo mi se ovo ne sviđa. Lose stojimo, nasjeli na njihovu igru, nabijamo i gubimo lopte pod pritiskom. Mi svoje igre nemamo. Vrlo lako ovdje mogu pasti jos dva gola. Ne shvacam Husrefa uopce i taktiku za ovaj revanš.
-
sencobih
- Posts: 7533
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28190 Re: Utakmice.
Naši igrači igraju taktički zrelo bez srljanja, a oni padaju i fizički i psihički kako vrijeme odmiče
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28191 Re: Utakmice.
sencobih wrote:Naši igrači igraju taktički zrelo bez srljanja, a oni padaju i fizički i psihički kako vrijeme odmiče
Dobra taktika bracika. Ako imas srece a mi je imamo danas.
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#28192 Re: Utakmice.
Tezak je teren ali se igramo opasno, nek jedna frlja udje...problem, kontam da je i Sikori vise ispuhao, sad cemo ga zabiti
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#28193 Re: Utakmice.
Moj Kurdicu koja si ti konjina.
-
sencobih
- Posts: 7533
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28194 Re: Utakmice.
Ne mogu vjerovati koliko sere ovaj komentator, više me nervira nego bilo šta, on je i sudija i var, i sve u jednom , smrad
- Leopard_SA
- Posts: 3648
- Joined: 22/07/2017 18:36
#28195 Re: Utakmice.
Sad se moramo povuci zbog crvenog kartona. Steta, treba izdrzati ovih 15 minuta i nadoknadu.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28196 Re: Utakmice.
Usro je mali ali sta ces. Veci je problem sto igramo ko da je Igman u gostima ko Sirokog i izbija samo dalje od gola.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#28197 Re: Utakmice.
Mi bez Stanojevica necemo ni Zvijezdu dobit
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28198 Re: Utakmice.
EhhTatarrrrr 
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28200 Re: Utakmice.
Kuppp je nasssssss
