Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28176 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Joj mogli smo jedan zabiti makar. :-) Nema veze, dobro je ovo. Neka ih Husref smiri, ocito su se momci malo unervozili.
sencobih
Posts: 7533
Joined: 08/09/2010 08:33

#28177 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Još malo i gotovo, mislim da ćemo dati im jedan do kraja, jer oni će sve više rizikovati kako vrijeme bude odmicalo.

Opet ovaj naš komentator neutralan pa sere ko foka
last mohicans
Posts: 18198
Joined: 09/08/2012 23:19

#28178 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nimalo mi se ovo ne sviđa. Lose stojimo, nasjeli na njihovu igru, nabijamo i gubimo lopte pod pritiskom. Mi svoje igre nemamo. Vrlo lako ovdje mogu pasti jos dva gola. Ne shvacam Husrefa uopce i taktiku za ovaj revanš.
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28179 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Bravo Vladaneeeeeeeeeeeeeee
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28180 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Boze sacuvaj svake 2 minute jedna 100% sansa.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#28181 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

last mohicans wrote:Nimalo mi se ovo ne sviđa. Lose stojimo, nasjeli na njihovu igru, nabijamo i gubimo lopte pod pritiskom. Mi svoje igre nemamo. Vrlo lako ovdje mogu pasti jos dva gola. Ne shvacam Husrefa uopce i taktiku za ovaj revanš.
Nije im Husref reko da igraju ko balerine da ne mogu duela dobiti
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#28182 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Kako god da završi ova utakmica bude mi jasno i podsjeti me zašto nisam ljubitelj Husrefa Musemica.
sencobih
Posts: 7533
Joined: 08/09/2010 08:33

#28183 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Velika nam je sreća pa Mujakic dade onaj treći u sudijskom vremenu, nadamo se da će to biti dovoljno
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#28184 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Za vas je Ljupko Petrovic
Placite jos da ga dozovete
sencobih
Posts: 7533
Joined: 08/09/2010 08:33

#28185 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

strong69 wrote:Kako god da završi ova utakmica bude mi jasno i podsjeti me zašto nisam ljubitelj Husrefa Musemica.
Sta treba Husref da naredi opšti napad?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28186 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Ovi nasi ne mogu nijedan duel dobiti. Nepovezano, nezainteresovani i nemocni.
last mohicans
Posts: 18198
Joined: 09/08/2012 23:19

#28187 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

il dottore wrote:
last mohicans wrote:Nimalo mi se ovo ne sviđa. Lose stojimo, nasjeli na njihovu igru, nabijamo i gubimo lopte pod pritiskom. Mi svoje igre nemamo. Vrlo lako ovdje mogu pasti jos dva gola. Ne shvacam Husrefa uopce i taktiku za ovaj revanš.
Nije im Husref reko da igraju ko balerine da ne mogu duela dobiti
Nisam ni ja brate, prelezerno igramo, pickasto, bez faula. Duela ne mogu dobiti, a loptu cuvamo cijelih 10 sekundi. Valjda je trener taj koji treba da postavi igru na istu protivnika. Očekivalo se da ce igrati agresivno i silovito, bas kao sto smo mi igrali u prvom susretu. Bespotrebno kalkulisanje koje ti se moze obiti o glavu.
Last edited by last mohicans on 15/05/2019 18:18, edited 1 time in total.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28188 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Ma zakazali su do sad i Husref i igraci. Nemojte nikoga opravdavati, ovo je prelose do sad.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#28189 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

last mohicans wrote:
il dottore wrote:
last mohicans wrote:Nimalo mi se ovo ne sviđa. Lose stojimo, nasjeli na njihovu igru, nabijamo i gubimo lopte pod pritiskom. Mi svoje igre nemamo. Vrlo lako ovdje mogu pasti jos dva gola. Ne shvacam Husrefa uopce i taktiku za ovaj revanš.
Nije im Husref reko da igraju ko balerine da ne mogu duela dobiti
Nisam ni ja brate, prelezerno igramo, pickasto, bez faula. Duela ne mogu dobiti, a loptu cuvamo cijelih 10 sekundi. Valjda je trener taj koji treba da postavi igru na istu protivnika. Očekivalo se da ce igrati agresivno i silovito, bas kao sto smo mi igrali u prvom susretu. Bespotrebno kalkulisanje koje ti se moze obiti o glavu.
Kakvo ba kalkulisanje, fizicki smo mrtvi
sencobih
Posts: 7533
Joined: 08/09/2010 08:33

#28190 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Naši igrači igraju taktički zrelo bez srljanja, a oni padaju i fizički i psihički kako vrijeme odmiče
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28191 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

sencobih wrote:Naši igrači igraju taktički zrelo bez srljanja, a oni padaju i fizički i psihički kako vrijeme odmiče
:lol:
Dobra taktika bracika. Ako imas srece a mi je imamo danas.
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#28192 Re: Utakmice.

Post by Sa_u_srcu »

Tezak je teren ali se igramo opasno, nek jedna frlja udje...problem, kontam da je i Sikori vise ispuhao, sad cemo ga zabiti
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28193 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Moj Kurdicu koja si ti konjina.
sencobih
Posts: 7533
Joined: 08/09/2010 08:33

#28194 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Ne mogu vjerovati koliko sere ovaj komentator, više me nervira nego bilo šta, on je i sudija i var, i sve u jednom , smrad
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3648
Joined: 22/07/2017 18:36

#28195 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Sad se moramo povuci zbog crvenog kartona. Steta, treba izdrzati ovih 15 minuta i nadoknadu.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28196 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Usro je mali ali sta ces. Veci je problem sto igramo ko da je Igman u gostima ko Sirokog i izbija samo dalje od gola.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#28197 Re: Utakmice.

Post by missko »

Mi bez Stanojevica necemo ni Zvijezdu dobit
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28198 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

EhhTatarrrrr :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28199 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Jedna :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28200 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Kuppp je nasssssss
Post Reply