Znam ba, ali dobro je, odavno nismo u boljoj poziciji bili, samo u kost i vozdrica, dupla titulaDinostula wrote:
Ubi ova nervoza da se pitam odigrao bi danas sa Sirokim a sutra sa Zvijezdom.Ne moze se vise ovo cekati.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28151 Re: Utakmice.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28152 Re: Utakmice.
Otkazano hordanje u Listicu???
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28153 Re: Utakmice.
Da.GandalfSivi wrote:Otkazano hordanje u Listicu???
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28154 Re: Utakmice.
Ove sezone nam niko nije dao tri gola (osim Atalante
). U 5 utakmica smo primili 2 gola i svaki put kada se to desilo i mi smo dali barem jedan (dva puta 2:1 (Radnik i Sloboda), dva puta 2:2 (Željo i Zrinjski) i jednom pobjeda 4:2 (Zrinjski)). U kupu smo primili samo jedan gol do sada. Imamo najjači napad i najbolju odbranu lige. Branimo 3:0 sa Koševa. Široki nam u 4 utakmice ove sezone nije dao gol. Sve govori da danas ne bi trebalo biti problema, ali "lopta je okrugla, trava je zelena, sudija je trojica"
Sasmo uči u utakmicu bez opuštanja i odigrati pametno i skoncentrisano od prve do zadnje minute. Ako mi budemo pravi ne vidim kako možemo primiti 3, a da ne damo ni jedan. Ako na vrijeme zabijemo jedan može se malo i čuvati za subotu.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28155 Re: Utakmice.
Nema Crepulje danas. Vezni red Kapić - Rahmanović - Velkoski?Za utakmicu konkuriše sljedećih 18 igrača:
Kovačević, Hebibović, Šabanović, Halilović, Dupovac ,Lazić, Kapić, Kurdić, Tatar, Rahmanović, Velkoski, Handžić, Ahmetović, Dizdarević, Šofranac, Bekić, Šišić i Mujakić.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28156 Re: Utakmice.
Ja sam procitao da ce se naknadno pojaviti. Ali izgleda nista od toga. Steta. Da je bar Stanojevic tu.mirza_15 wrote:Nema Crepulje danas. Vezni red Kapić - Rahmanović - Velkoski?Za utakmicu konkuriše sljedećih 18 igrača:
Kovačević, Hebibović, Šabanović, Halilović, Dupovac ,Lazić, Kapić, Kurdić, Tatar, Rahmanović, Velkoski, Handžić, Ahmetović, Dizdarević, Šofranac, Bekić, Šišić i Mujakić.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#28157 Re: Utakmice.
Ma ja bih se zajebavao i izbacio
Kovačević,
Mujakić Lazić Halilović
Hebibović Kapić Rahmanović Tatar Velkoski
Handzić
Ahmetović
3-5-1-1
pa na sake
Kovačević,
Mujakić Lazić Halilović
Hebibović Kapić Rahmanović Tatar Velkoski
Handzić
Ahmetović
3-5-1-1
pa na sake
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28158 Re: Utakmice.
Kurdić umjesto Crepulje. Velkoski i Tatar na krilima.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#28159 Re: Utakmice.
Vala je Krle onu zavrn`o Tataru sa krila na krilo za ispostavit ce se konacnih 3:0!
Danas jos jednu aBd i to tamo oko 20'.
Danas jos jednu aBd i to tamo oko 20'.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28160 Re: Utakmice.
Najbolje bi bilo dati jedan gol što prije pa da rahat gledamo do krajaPitar sa Kariba wrote:Vala je Krle onu zavrn`o Tataru sa krila na krilo za ispostavit ce se konacnih 3:0!![]()
Danas jos jednu aBd i to tamo oko 20'.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#28161 Re: Utakmice.
Evo pocinje na Areni1.
Sretno i hairli aBd.
Sretno i hairli aBd.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28162 Re: Utakmice.
U lov na prvog zeku 
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#28163 Re: Utakmice.
Je li samo kod mene ne radi na MojaWeb TV?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28164 Re: Utakmice.
Arena sport.Awakened wrote:Je li samo kod mene ne radi na MojaWeb TV?
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#28165 Re: Utakmice.
Hvala. Kad sam otvorio MojaTV, pokazivalo utakmicu. Kad sam uplatio, nestalo.Tomahawk11 wrote:Arena sport.Awakened wrote:Je li samo kod mene ne radi na MojaWeb TV?
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28166 Re: Utakmice.
Bljak...
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28168 Re: Utakmice.
Pa nije 3 minut da je vec.
Go u pravo vrijeme da pocnu igrati lopte.
Go u pravo vrijeme da pocnu igrati lopte.
- JAL
- Posts: 44
- Joined: 12/01/2011 23:31
#28169 Re: Utakmice.
Dosli smo tamo da ne izgubimo 3:0 a to dovodi do opasnosti
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#28170 Re: Utakmice.
Za njih da u pravo vrijeme za nas neNadzorna_ploca wrote:Pa nije 3 minut da je vec.
Go u pravo vrijeme da pocnu igrati lopte.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28171 Re: Utakmice.
Pravo je vrijeme i za nas. Ako ne mozemo ovdje gola dati i nismo zasluzili da uzmemo trofej.missko wrote:Za njih da u pravo vrijeme za nas neNadzorna_ploca wrote:Pa nije 3 minut da je vec.
Go u pravo vrijeme da pocnu igrati lopte.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28173 Re: Utakmice.
Nismo toliko losi, ali ce guravo biti...
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#28174 Re: Utakmice.
Uzet cemo ih u drugom samo gledajte. Ovi su se dosta potrošili a mi trebali da i nesto pogodimo.
- van Basten
- Posts: 7958
- Joined: 21/09/2006 02:59
#28175 Re: Utakmice.
Previse lezerno, dosli da "odrade" do kraja. Treba zabiti da se izbjegne bespotrebna frka
Po stranama puse k'o na verandi, pogotovo kod druga Hebiba. Skrpiti to cim prije
Po stranama puse k'o na verandi, pogotovo kod druga Hebiba. Skrpiti to cim prije
