Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28151 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Dinostula wrote:
Ubi ova nervoza da se pitam odigrao bi danas sa Sirokim a sutra sa Zvijezdom.Ne moze se vise ovo cekati. :lol:
Znam ba, ali dobro je, odavno nismo u boljoj poziciji bili, samo u kost i vozdrica, dupla titula 8-)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28152 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Otkazano hordanje u Listicu???
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28153 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

GandalfSivi wrote:Otkazano hordanje u Listicu???
Da.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28154 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ove sezone nam niko nije dao tri gola (osim Atalante :-D ). U 5 utakmica smo primili 2 gola i svaki put kada se to desilo i mi smo dali barem jedan (dva puta 2:1 (Radnik i Sloboda), dva puta 2:2 (Željo i Zrinjski) i jednom pobjeda 4:2 (Zrinjski)). U kupu smo primili samo jedan gol do sada. Imamo najjači napad i najbolju odbranu lige. Branimo 3:0 sa Koševa. Široki nam u 4 utakmice ove sezone nije dao gol. Sve govori da danas ne bi trebalo biti problema, ali "lopta je okrugla, trava je zelena, sudija je trojica" :mrgreen: Sasmo uči u utakmicu bez opuštanja i odigrati pametno i skoncentrisano od prve do zadnje minute. Ako mi budemo pravi ne vidim kako možemo primiti 3, a da ne damo ni jedan. Ako na vrijeme zabijemo jedan može se malo i čuvati za subotu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28155 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Za utakmicu konkuriše sljedećih 18 igrača:

Kovačević, Hebibović, Šabanović, Halilović, Dupovac ,Lazić, Kapić, Kurdić, Tatar, Rahmanović, Velkoski, Handžić, Ahmetović, Dizdarević, Šofranac, Bekić, Šišić i Mujakić.
Nema Crepulje danas. Vezni red Kapić - Rahmanović - Velkoski?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28156 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

mirza_15 wrote:
Za utakmicu konkuriše sljedećih 18 igrača:

Kovačević, Hebibović, Šabanović, Halilović, Dupovac ,Lazić, Kapić, Kurdić, Tatar, Rahmanović, Velkoski, Handžić, Ahmetović, Dizdarević, Šofranac, Bekić, Šišić i Mujakić.
Nema Crepulje danas. Vezni red Kapić - Rahmanović - Velkoski?
Ja sam procitao da ce se naknadno pojaviti. Ali izgleda nista od toga. Steta. Da je bar Stanojevic tu.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28157 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Ma ja bih se zajebavao i izbacio

Kovačević,

Mujakić Lazić Halilović

Hebibović Kapić Rahmanović Tatar Velkoski

Handzić

Ahmetović

3-5-1-1

pa na sake :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28158 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kurdić umjesto Crepulje. Velkoski i Tatar na krilima.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#28159 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Vala je Krle onu zavrn`o Tataru sa krila na krilo za ispostavit ce se konacnih 3:0! :D

Danas jos jednu aBd i to tamo oko 20'.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28160 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Pitar sa Kariba wrote:Vala je Krle onu zavrn`o Tataru sa krila na krilo za ispostavit ce se konacnih 3:0! :D

Danas jos jednu aBd i to tamo oko 20'.
Najbolje bi bilo dati jedan gol što prije pa da rahat gledamo do kraja :mrgreen:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#28161 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Evo pocinje na Areni1.
Sretno i hairli aBd.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28162 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

U lov na prvog zeku :)
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#28163 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Je li samo kod mene ne radi na MojaWeb TV?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28164 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Awakened wrote:Je li samo kod mene ne radi na MojaWeb TV?
Arena sport.
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#28165 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Tomahawk11 wrote:
Awakened wrote:Je li samo kod mene ne radi na MojaWeb TV?
Arena sport.
Hvala. Kad sam otvorio MojaTV, pokazivalo utakmicu. Kad sam uplatio, nestalo.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28166 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Bljak...
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#28167 Re: Utakmice.

Post by missko »

Vec
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28168 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Pa nije 3 minut da je vec.
Go u pravo vrijeme da pocnu igrati lopte.
User avatar
JAL
Posts: 44
Joined: 12/01/2011 23:31

#28169 Re: Utakmice.

Post by JAL »

Dosli smo tamo da ne izgubimo 3:0 a to dovodi do opasnosti
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#28170 Re: Utakmice.

Post by missko »

Nadzorna_ploca wrote:Pa nije 3 minut da je vec.
Go u pravo vrijeme da pocnu igrati lopte.
Za njih da u pravo vrijeme za nas ne
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28171 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

missko wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Pa nije 3 minut da je vec.
Go u pravo vrijeme da pocnu igrati lopte.
Za njih da u pravo vrijeme za nas ne
Pravo je vrijeme i za nas. Ako ne mozemo ovdje gola dati i nismo zasluzili da uzmemo trofej.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#28172 Re: Utakmice.

Post by missko »

A nismo ga trebali ni primiti
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28173 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Nismo toliko losi, ali ce guravo biti...
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#28174 Re: Utakmice.

Post by animus »

Uzet cemo ih u drugom samo gledajte. Ovi su se dosta potrošili a mi trebali da i nesto pogodimo.
User avatar
van Basten
Posts: 7958
Joined: 21/09/2006 02:59

#28175 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Previse lezerno, dosli da "odrade" do kraja. Treba zabiti da se izbjegne bespotrebna frka

Po stranama puse k'o na verandi, pogotovo kod druga Hebiba. Skrpiti to cim prije
Post Reply