Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#28127 Re: Zeničani
Ojjjj Žilet.kakavdanakneiskustvu wrote:A zilet?
A Alibaba i Boss
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#28129 Re: Zeničani
A L. A. (Los Angeles)?kakavdanakneiskustvu wrote:A stari krovovi?
I da ne zaboravim Aloha-u.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28131 Re: Zeničani
Svako malo se ova tema vrati starim kaficima. Panta rei...
U moje vrijeme srednjoskolci su izlazili u Romantik, Gaus, Galeriju i Gato...oni malo "specificniji"
u Denaro i to je otprilike to.
U moje vrijeme srednjoskolci su izlazili u Romantik, Gaus, Galeriju i Gato...oni malo "specificniji"
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#28132 Re: Zeničani
Tog se ne sjećamTempo wrote:a blagisina picerija
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28133 Re: Zeničani
a kasato

-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#28134 Re: Zeničani
A onda nekada 2006 i 2007 Backstage..a jest jedno vrijeme bio popularan.
Zadnji put tamo nekada 20011 ili 2012 usao...
Radi li jos, jel jos uvijek sve isto unutra?
No, u odnosu na ove sve gore nabrojane, ovaj se moze svrstati u lokale najmladje generacije
Zadnji put tamo nekada 20011 ili 2012 usao...
Radi li jos, jel jos uvijek sve isto unutra?
No, u odnosu na ove sve gore nabrojane, ovaj se moze svrstati u lokale najmladje generacije
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#28135 Re: Zeničani
a pivnica?Warashii wrote:Tog se ne sjećamTempo wrote:a blagisina picerija
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38014
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#28136 Re: Zeničani
A što se žena bacila sa lamele
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#28137 Re: Zeničani
Bobi wrote:A što se žena bacila sa lamele
Ne daj Boze nikom.
-
Shmeker
- Posts: 254
- Joined: 17/09/2011 15:39
#28138 Re: Zeničani
Uuuu Muha. Kad gazda skide tiket na LP, poredo X-eve na sve parove i dobi lik par milja.Warashii wrote:hmmmNot My Idea wrote:Nista, nego mi ih zao sto ne idu u sharm, rock, tinuExNihilo wrote:Šta NMI ima protiv gimnazijalacail barem tadasnji romantic i gaus...
ocigledno smo genracija.
Zaboravila si Muhu
Tu se uglavnom pila dnevna kafa i prva piva pred Sharm
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28139 Re: Zeničani
e to ne znam ,nikad cuoWarashii wrote:A L. A. (Los Angeles)?kakavdanakneiskustvu wrote:A stari krovovi?
I da ne zaboravim Aloha-u.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28140 Re: Zeničani
phillie wrote:a kasato![]()
gdje ono bi tacno kasato,tamo blizu z. stanice?
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#28141 Re: Zeničani
Kafić uradjen kao pećina?kakavdanakneiskustvu wrote:e to ne znam ,nikad cuoWarashii wrote:A L. A. (Los Angeles)?kakavdanakneiskustvu wrote:A stari krovovi?
I da ne zaboravim Aloha-u.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28142 Re: Zeničani
Ma ja, gore kad se krene prema Boris Kidric, na desnoj strani...kakavdanakneiskustvu wrote:phillie wrote:a kasato![]()
gdje ono bi tacno kasato,tamo blizu z. stanice?
Last edited by phillie on 06/09/2018 20:14, edited 1 time in total.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28143 Re: Zeničani
Ako se dobro sjećam, Aloha je bila gdje je sad onaj frizerski salon Šarm u staroj čaršiji ( u tom redu, jedan od prva 2-3 prostora). Pila se većinom votka i u biti klosarluk je tu.bio.
Kasata su bila dva. Jedan je bio preko puta Denara, a drugi u travnickoj, u jednom od solitera iza obdaništa.
Kasata su bila dva. Jedan je bio preko puta Denara, a drugi u travnickoj, u jednom od solitera iza obdaništa.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#28144 Re: Zeničani
Da, Aloha je bio prvi kafić u nizu, bio je rokerski.
Iz tog niša se sjećam jos Fokus-a, Bolero, Gallery First, dalje ne znam.
Iz tog niša se sjećam jos Fokus-a, Bolero, Gallery First, dalje ne znam.
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#28145 Re: Zeničani
Stari (prijeratni) Kasato, kao što channel reče, je bio preko puta Denara. Novi (poslijeratni) Kasato je kratko bio u zgradi preko puta bivše slastičarne Una. AM pekara je danas s lijeve strane prvog ulaza u zgradu, a taj Kasato je bio s desne strane gdje je sada, gle čuda, kladara. Radio je možda oko godinu dana, jebiga prema riječima mojih staraca i njihove raje, nije bio na nivou starog. Sad je li kriv slastičar i njegovo žito ili su njihove godine, ne znam.kakavdanakneiskustvu wrote:phillie wrote:a kasato![]()
gdje ono bi tacno kasato,tamo blizu z. stanice?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28146 Re: Zeničani
sad je u Travniku Kasato
nego po cemu se ono proslavio?
nego po cemu se ono proslavio?
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#28147 Re: Zeničani
Pod uvjetom da misliš na prijeratni, po riječima starije ekipe, bio je poznat po žitu i havana torti.kamen spoticanja wrote:sad je u Travniku Kasato
nego po cemu se ono proslavio?
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#28148 Re: Zeničani
Warashii wrote:Da, Aloha je bio prvi kafić u nizu, bio je rokerski.
Iz tog niša se sjećam jos Fokus-a, Bolero, Gallery First, dalje ne znam.
galileo, da capo, rozeto, bolero
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28149 Re: Zeničani
a prekoputa, ultra i estrada ("pivara je stara postala estrada" ) 
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#28150 Re: Zeničani
Jucer nakon dugo vremena odem do Smetova i ostanem bez teksta, jel zna neko ko je zaduzen za ciscenje gore? Smece na sve strane, katastrofa.
