Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#28101 Re: Utakmice.
Nezainteresovano.
Revijalno.
Tromo.
Nema drugog opisa za danas. Igrali su kao da su vec jucer titulu drzali u rukama i medalje oko vrata imali.
Nadati se da ce ih Husref poredati i objasniti da nista jos nije zavrseno.
Jos jedno kolo.
Revijalno.
Tromo.
Nema drugog opisa za danas. Igrali su kao da su vec jucer titulu drzali u rukama i medalje oko vrata imali.
Nadati se da ce ih Husref poredati i objasniti da nista jos nije zavrseno.
Jos jedno kolo.
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#28102 Re: Utakmice.
Ja imam strašno loš osjećaj što se tiče lige. Bez Stanojevića smo obični kurac. Ne znam zašto danas nije igrao Cruz, idealna prilika da se momak iskoristi.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28103 Re: Utakmice.
Zvijezda nije izborila opstanak. Danas su imali meč loptu protiv GOŠK-a koji je već ispao i odigrali 1:1. Moraju oni igrati radi sebe, ali sve je u našim rukama. Šteta što već nismo obezbijedili titulu pa da ova protiv Zvijezde bude onako praznična, ali mislim da neće biti problema.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#28104 Re: Utakmice.
Pazi gosk ispao a grize protiv zvijezde, plus igramo kup u srijedumirza_15 wrote:Zvijezda nije izborila opstanak. Danas su imali meč loptu protiv GOŠK-a koji je već ispao i odigrali 1:1. Moraju oni igrati radi sebe, ali sve je u našim rukama. Šteta što već nismo obezbijedili titulu pa da ova protiv Zvijezde bude onako praznična, ali mislim da neće biti problema.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28105 Re: Utakmice.
Ovaj dugogodišnji post, te dešavanja u zadnjim kolima prošlih prvenstava dotjerali su nas dotle da "strahujemo" zadnja dva kola, a igramo protiv najlošijih ekipa. Još ne možemo da vjerujemo da smo haman završili priču na dva fronta, vazda nekakva zebnja prisutna. Hajmo malo pozitivno što bi Konjić rekao
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#28106 Re: Utakmice.
Pomislio sam da je danas punac odradio svoj posao. Nemam drugog objašnjenja. Totalno nezainteresirano, jalovo i mizerno. Ako se protiv Zvijezde kojim slučajem izjalovi, u zadnjem kolu je sve moguce. Valjda nece, previse smo mislima pred vječnom. Na hajr,aBd.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28107 Re: Utakmice.
Odmorili su danas. Mogu dvije utakmice odigrati sa 72 sata odmora. Bolji smo puno od Zvijezde. Mogu oni zapinjati koliko hoće ako mi budemo pravi.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#28108 Re: Utakmice.
Zvijezda prije dva kola Tuzlu u gostima dobila 3:1
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28109 Re: Utakmice.
Sta dramite ba bez potrebe, jeste normalni?
Majke mi otisao treneranaliticni a iz vas izvire pitarluk i srklet.
Majke mi otisao treneranaliticni a iz vas izvire pitarluk i srklet.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#28110 Re: Utakmice.
Kako ba, pa dobila zvijezda 2:1mirza_15 wrote:Zvijezda nije izborila opstanak. Danas su imali meč loptu protiv GOŠK-a koji je već ispao i odigrali 1:1. Moraju oni igrati radi sebe, ali sve je u našim rukama. Šteta što već nismo obezbijedili titulu pa da ova protiv Zvijezde bude onako praznična, ali mislim da neće biti problema.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#28112 Re: Utakmice.
Mislim da je sasvim opravdana i normalna nervoza dva kola prije krajaNadzorna_ploca wrote:Sta dramite ba bez potrebe, jeste normalni?
Majke mi otisao treneranaliticni a iz vas izvire pitarluk i srklet.
Niko ne pljuje niti slicno, jednostavno brine
Vise bih se zabrinuo da smo svi non salantni tipa ma razbiti cemo ekipu koja se bori 5 komada
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#28113 Re: Utakmice.
Last edited by vicious on 11/05/2019 19:38, edited 1 time in total.
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#28114 Re: Utakmice.
Dobila ipak Zvijezda sad lakse disemmirza_15 wrote:Nije ba. 1:1
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#28115 Re: Utakmice.
Zvijezda osigurala opstanak.NJima nista ne znaci iduca tekma.Krupa i Gosk dovidjenja i prijatno.mirza_15 wrote:Zvijezda nije izborila opstanak. Danas su imali meč loptu protiv GOŠK-a koji je već ispao i odigrali 1:1. Moraju oni igrati radi sebe, ali sve je u našim rukama. Šteta što već nismo obezbijedili titulu pa da ova protiv Zvijezde bude onako praznična, ali mislim da neće biti problema.
Jedino ako njima nije neki cilj da nas pokusaju zeznuti pa da igraju sa 200%.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28116 Re: Utakmice.
Ljudi sve je uredno. Hajmo dole u onoj vukojebini go zabiti i tici trofej a za ligu cemo aBd u subotu sve zavrsiti.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28117 Re: Utakmice.
Vidi fakat 2:1
Idemo dvije utakmkice maksimalno ozbiljno i gotovo.
Idemo dvije utakmkice maksimalno ozbiljno i gotovo.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28118 Re: Utakmice.
Nema veze, igraj Saraj'vo!
Nije nam ovo trebalo, ali Bože moj.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#28119 Re: Utakmice.
Znači, sve je riješeno. Samo pitanje prvaka ostaje. Dobro je to, sad Zvijezda nema potrebe da zapinje protiv nas.
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#28120 Re: Utakmice.
Meni ovo danas kopija utakmice iz prvog kola sa Radnikom. Prilika za rezerve i tropa. I Husref je jasno rekao da su neki dobili priliku i nisu je iskoristili. Nikad nemam obicaj da poslije utakmica nekoga izdavajam, pogotovo po losem ali Bekic danas
i mali Mustafic. Ono jednom kada treba samo loptu da proslijedi a nasoj polovini, on dok je primi, okrene se i vec lagano dvojica ga zatvorise, prespor momak, nema eksplozivnosti u sebi. Nedefinisan jednostavno. Ostalo...previse rezervi i premalo raspolozenih, odnosno umornih, vidjelo se na Tataru i Crepulji najvise, plus tvrd teren i motiviraniji protivnik. Sad kad se sjetim zadnje titule i utakmice sa Slobodom koju smo morali isto dobiti i strepnje do golova. Hajde, po muci se poznaju junaci. Posjeta jednistavno mora biti minimum kao sa Slobodom, ovim Zvijezdinim da se noge odsjeku. Nadam se da nece biti iscjedjeni od kupa.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28121 Re: Utakmice.
Igrač u punom trenažnom procesu kojem nije dovoljno 72 sata odmora između dvije utakmice ne treba da se bavi sportom uopšte. Ključni igrači su odmorili i mogu u srijedu i subotu da odigraju maksimalno pogotovo ako sve bude išlo po planu u kupu.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28122 Re: Utakmice.
Pa imaju i treninge u medjuvremenu ako bas guramo mak na konac. Bekicu se zahvaliti na kraju sezone, 20 godina trenira nije naucio ubaciti. R2d2 je upravu za Mustafica, neodredjen igrac totalno.
Ovo je mozda i dobro sto nam se desilo pred Kup da se igraci ne opuste.
Ovo je mozda i dobro sto nam se desilo pred Kup da se igraci ne opuste.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#28123 Re: Utakmice.
Bice u subotu dupla aBda insallah.
-
F&N
- Posts: 5278
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#28124 Re: Utakmice.
Ma pristup i sastav je danas bio za okrenut se i otici. Ne znam cime Mustafic zasluzujeda igra. Ovo mu je Bog zna koja utakmica vec da odigra i ne pokaze apsolutno nista. Mlak u duelu, bez vizije itd... Tatar, Dupovac, Handzic, Mustafic kriminalni danas. Ocaj. Ali ako nista odmorili smo ekipu za srijedu i aBd narednu subotu.
Zvijezdi aBd ne gine 3 do poluvremena.
Zvijezdi aBd ne gine 3 do poluvremena.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28125 Re: Utakmice.
Ako Bog da!todd_smith wrote:Bice u subotu dupla aBda insallah.
