Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28101 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Nezainteresovano.

Revijalno.

Tromo.

Nema drugog opisa za danas. Igrali su kao da su vec jucer titulu drzali u rukama i medalje oko vrata imali.

Nadati se da ce ih Husref poredati i objasniti da nista jos nije zavrseno.

Jos jedno kolo.
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#28102 Re: Utakmice.

Post by lider »

Ja imam strašno loš osjećaj što se tiče lige. Bez Stanojevića smo obični kurac. Ne znam zašto danas nije igrao Cruz, idealna prilika da se momak iskoristi.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28103 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Zvijezda nije izborila opstanak. Danas su imali meč loptu protiv GOŠK-a koji je već ispao i odigrali 1:1. Moraju oni igrati radi sebe, ali sve je u našim rukama. Šteta što već nismo obezbijedili titulu pa da ova protiv Zvijezde bude onako praznična, ali mislim da neće biti problema.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#28104 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

mirza_15 wrote:Zvijezda nije izborila opstanak. Danas su imali meč loptu protiv GOŠK-a koji je već ispao i odigrali 1:1. Moraju oni igrati radi sebe, ali sve je u našim rukama. Šteta što već nismo obezbijedili titulu pa da ova protiv Zvijezde bude onako praznična, ali mislim da neće biti problema.
Pazi gosk ispao a grize protiv zvijezde, plus igramo kup u srijedu
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#28105 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Ovaj dugogodišnji post, te dešavanja u zadnjim kolima prošlih prvenstava dotjerali su nas dotle da "strahujemo" zadnja dva kola, a igramo protiv najlošijih ekipa. Još ne možemo da vjerujemo da smo haman završili priču na dva fronta, vazda nekakva zebnja prisutna. Hajmo malo pozitivno što bi Konjić rekao
last mohicans
Posts: 18201
Joined: 09/08/2012 23:19

#28106 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Pomislio sam da je danas punac odradio svoj posao. Nemam drugog objašnjenja. Totalno nezainteresirano, jalovo i mizerno. Ako se protiv Zvijezde kojim slučajem izjalovi, u zadnjem kolu je sve moguce. Valjda nece, previse smo mislima pred vječnom. Na hajr,aBd.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28107 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Odmorili su danas. Mogu dvije utakmice odigrati sa 72 sata odmora. Bolji smo puno od Zvijezde. Mogu oni zapinjati koliko hoće ako mi budemo pravi.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#28108 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Zvijezda prije dva kola Tuzlu u gostima dobila 3:1
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28109 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Sta dramite ba bez potrebe, jeste normalni?
Majke mi otisao treneranaliticni a iz vas izvire pitarluk i srklet.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#28110 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mirza_15 wrote:Zvijezda nije izborila opstanak. Danas su imali meč loptu protiv GOŠK-a koji je već ispao i odigrali 1:1. Moraju oni igrati radi sebe, ali sve je u našim rukama. Šteta što već nismo obezbijedili titulu pa da ova protiv Zvijezde bude onako praznična, ali mislim da neće biti problema.
Kako ba, pa dobila zvijezda 2:1
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28111 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Nije ba. 1:1
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28112 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Nadzorna_ploca wrote:Sta dramite ba bez potrebe, jeste normalni?
Majke mi otisao treneranaliticni a iz vas izvire pitarluk i srklet.
Mislim da je sasvim opravdana i normalna nervoza dva kola prije kraja

Niko ne pljuje niti slicno, jednostavno brine

Vise bih se zabrinuo da smo svi non salantni tipa ma razbiti cemo ekipu koja se bori 5 komada
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#28113 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mirza_15 wrote:Nije ba. 1:1
https://sportsport.ba/fudbal/zvijezda-0 ... iti/318374

U 98. minutu :lol:
Last edited by vicious on 11/05/2019 19:38, edited 1 time in total.
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#28114 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

mirza_15 wrote:Nije ba. 1:1
Dobila ipak Zvijezda sad lakse disem :thumbup:
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28115 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

mirza_15 wrote:Zvijezda nije izborila opstanak. Danas su imali meč loptu protiv GOŠK-a koji je već ispao i odigrali 1:1. Moraju oni igrati radi sebe, ali sve je u našim rukama. Šteta što već nismo obezbijedili titulu pa da ova protiv Zvijezde bude onako praznična, ali mislim da neće biti problema.
Zvijezda osigurala opstanak.NJima nista ne znaci iduca tekma.Krupa i Gosk dovidjenja i prijatno.
Jedino ako njima nije neki cilj da nas pokusaju zeznuti pa da igraju sa 200%.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28116 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Ljudi sve je uredno. Hajmo dole u onoj vukojebini go zabiti i tici trofej a za ligu cemo aBd u subotu sve zavrsiti.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28117 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Vidi fakat 2:1

Idemo dvije utakmkice maksimalno ozbiljno i gotovo.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28118 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Nema veze, igraj Saraj'vo! :oops: :D Nije nam ovo trebalo, ali Bože moj.
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#28119 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

Znači, sve je riješeno. Samo pitanje prvaka ostaje. Dobro je to, sad Zvijezda nema potrebe da zapinje protiv nas.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#28120 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Meni ovo danas kopija utakmice iz prvog kola sa Radnikom. Prilika za rezerve i tropa. I Husref je jasno rekao da su neki dobili priliku i nisu je iskoristili. Nikad nemam obicaj da poslije utakmica nekoga izdavajam, pogotovo po losem ali Bekic danas :-) i mali Mustafic. Ono jednom kada treba samo loptu da proslijedi a nasoj polovini, on dok je primi, okrene se i vec lagano dvojica ga zatvorise, prespor momak, nema eksplozivnosti u sebi. Nedefinisan jednostavno. Ostalo...previse rezervi i premalo raspolozenih, odnosno umornih, vidjelo se na Tataru i Crepulji najvise, plus tvrd teren i motiviraniji protivnik. Sad kad se sjetim zadnje titule i utakmice sa Slobodom koju smo morali isto dobiti i strepnje do golova. Hajde, po muci se poznaju junaci. Posjeta jednistavno mora biti minimum kao sa Slobodom, ovim Zvijezdinim da se noge odsjeku. Nadam se da nece biti iscjedjeni od kupa.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28121 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Igrač u punom trenažnom procesu kojem nije dovoljno 72 sata odmora između dvije utakmice ne treba da se bavi sportom uopšte. Ključni igrači su odmorili i mogu u srijedu i subotu da odigraju maksimalno pogotovo ako sve bude išlo po planu u kupu.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28122 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Pa imaju i treninge u medjuvremenu ako bas guramo mak na konac. Bekicu se zahvaliti na kraju sezone, 20 godina trenira nije naucio ubaciti. R2d2 je upravu za Mustafica, neodredjen igrac totalno.
Ovo je mozda i dobro sto nam se desilo pred Kup da se igraci ne opuste.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28123 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Bice u subotu dupla aBda insallah.
F&N
Posts: 5278
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#28124 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Ma pristup i sastav je danas bio za okrenut se i otici. Ne znam cime Mustafic zasluzujeda igra. Ovo mu je Bog zna koja utakmica vec da odigra i ne pokaze apsolutno nista. Mlak u duelu, bez vizije itd... Tatar, Dupovac, Handzic, Mustafic kriminalni danas. Ocaj. Ali ako nista odmorili smo ekipu za srijedu i aBd narednu subotu.
Zvijezdi aBd ne gine 3 do poluvremena.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28125 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

todd_smith wrote:Bice u subotu dupla aBda insallah.
Ako Bog da! :-D
Post Reply