Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Njanjavi
Posts: 5025
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#28076 Re: Zeničani

Post by Njanjavi »

Dosao iz slovenije i odma se zakacio sa ovim mutavkom.
Bistric neki ocigledno.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38014
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28077 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Lijepo ja kažem, ne svadjajte se :mrgreen: , ko zna mozda i na forumu ima "kakvih vakih" :zoka: .
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#28078 Re: Zeničani

Post by notsure »

Ko je ovaj lik?
I što svi moramo znati da ode iz esdeha?

https://www.zenicablog.com/saopcenje-za ... dim-talic/

Bezbeli ga kralj FK zadužio: ja tebi direktorsko mjesto a ti moraš malo javno opaliti po zelenim. :D :D :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38014
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28079 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ma on je "kupio" direktorsko mjesto :mrgreen: , kralj vjeruje samo u cash :D.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28080 Re: Zeničani

Post by Norm »

notsure wrote:Ko je ovaj lik?
Poltronusa, da Hizvinete..
slavemaster
Posts: 375
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#28081 Re: Zeničani

Post by slavemaster »

kad legnes u taj krevet na kraju si uvijek *eban
User avatar
Oi
Posts: 747
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#28082 Re: Zeničani

Post by Oi »

Ovaj Talic je bio u onoj legendarnoj SDA komisiji za drustvene mreze :lol: i u tom periodu su nenormalno curile informacije iz "Bijele kuce".

Saberes dva i dva i hop direktorsko mjesto :D


Uglavnom cirkus...
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#28083 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Sin od direktora predsjednika sefa cega vec JP Parking. Sestra mu radi u Intesi.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28084 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Meni nije jasno otkud svima medijski prostor za ovakve izjave, kao da nekog boli patka sta ko ima za reci o nekim svojim privatnim stvarima i opredjeljenjima. Ne govorim samo o Nedimu, nego inace. Cuj neka saopstenja....
EDIT: Doduse, sad kontam nesto, svi smo mi kliknuli na link :mrgreen:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28085 Re: Zeničani

Post by Norm »

Throttle wrote:Meni nije jasno otkud svima medijski prostor za ovakve izjave, kao da nekog boli patka sta ko ima za reci o nekim svojim privatnim stvarima i opredjeljenjima. Ne govorim samo o Nedimu, nego inace. Cuj neka saopstenja....
EDIT: Doduse, sad kontam nesto, svi smo mi kliknuli na link :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: pa ja do nas je... :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28086 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Promet posjete ovo ono :mrgreen:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#28088 Re: Zeničani

Post by commendatore »

smece, genetski otpad.... u solnu kiselinu bi to smetlje stavljo....
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66018
Joined: 03/08/2010 19:04

#28089 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li na ovom portalu nema ni jedne druge informacije,clanka osim ovog?
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28090 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Skoro svaki dan prodjem pored bivseg Pola, odnosno sad one rupe isaka rame. Strahota da od jutra do mraka tresti narodna muzika, odgajamo generacije debila koje tu cijeli dan dudlaju ono sranje i tupih ispraznih pogleda bleje. Dišu, dudlaju i bleje. Gledam danas sve djeca vjerovatno iz gimnazije, vidis da svakom cim zine treba samar opalit.
Al haj recimo da su djeca ko djeca i da nisu kriva, krivi su roditelji i taj jbni isak ramo. Sto nije zabranjeno to dudlanje u krugu škole i za mladje od 18?!

Popodne prolazim pored iste birtije al na talica brdu. Opet puno djece, prekoputa osnovna skola?! A kao bonus pjeva Ceca. :bih:
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#28091 Re: Zeničani

Post by smartXL »

A ko je tu kriv, IR il ta djeca? Kako ti tu slucajno ne zalutas?

Ljudi samo prodaju ono sto se trazi.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#28092 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Not My Idea wrote:Skoro svaki dan prodjem pored bivseg Pola, odnosno sad one rupe isaka rame. Strahota da od jutra do mraka tresti narodna muzika, odgajamo generacije debila koje tu cijeli dan dudlaju ono sranje i tupih ispraznih pogleda bleje. Dišu, dudlaju i bleje. Gledam danas sve djeca vjerovatno iz gimnazije, vidis da svakom cim zine treba samar opalit.
Al haj recimo da su djeca ko djeca i da nisu kriva, krivi su roditelji i taj jbni isak ramo. Sto nije zabranjeno to dudlanje u krugu škole i za mladje od 18?!

Popodne prolazim pored iste birtije al na talica brdu. Opet puno djece, prekoputa osnovna skola?! A kao bonus pjeva Ceca. :bih:
:thumbup:
Ko se jos sjeća da je to nekad bio Pol :)
Nije to bilo toliko lose mjesto jedno vrijeme.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28093 Re: Zeničani

Post by Norm »

Isak Ramo GiGaNt...kojeg su takvim ga napravili bas oni sto glasaju za istog... :D
JbG do nas je... :-)
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#28094 Re: Zeničani

Post by Bloo »

Tako je u Zenici, inače jednoj od najvećih SDA glasačkih baza u državi...
Šta vam rekoše.... :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29958
Joined: 29/12/2010 17:31

#28095 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Pa realno.. Imamo najveca sela ocigledno :oops:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28096 Re: Zeničani

Post by Throttle »

kakavdanakneiskustvu wrote:
je li na ovom portalu nema ni jedne druge informacije,clanka osim ovog?
Nemam pojma iskreno, nasao sam taj clanak a znam i Spahiju i njegovu pricu od ranije. Taj portal nit citam nit bilo sta znam o istom, poenta posta je da ljudi radi koristi mijenjaju i vjerske dresove. O tome sam pisao i prije dvije godine kad je bila predizborna kampanja.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28097 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ovo gore vezano za Isaka Ramu i kafane,ljudi prodaju ono sto se kupuje. Dudlaci su okupirali Staru carsiju, koliko sam nedavno vidio i dva od tri objekta na bulevaru - samo je Ultra ostala cini mi se. Djeca to furaju, ljudi vidjeli priliku za biznis i to je to. Da nema tih kafana tog tipa, opet bi balavurdija kupovala sebi slaufe i dudlala kod kuce
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28098 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Mosh mislit da bi kupovali i kod kuce dudlali...

I rekla sam da su krivi roditelji i isak ramo. Odnosno vlast jer dozvoljava to u krugu skole i mladjima od 18?! A vlast je isak ramo.

Gledam tu djecu i tacno me strah pomislit sta ce bit normalno kad nasa djeca budu u tim godinama.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83504
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28099 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ja bas nesto kontam ds ce ove divlje generacije biti normalnije kad dodju u godine da preuzmu kormilo :D

Jer svjedocimo sto sta su napravile i sta danas od drzave rade generacije odrasle u "prava vremena".
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28100 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

A mozes gledat i kao ako su ovi odrasli u normalna vremena, kako ce tek bit kad sadasnja omladina odraste. Uvijek moze gore. Tesko da ce bit bolje
Post Reply