Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Njanjavi
- Posts: 5025
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#28076 Re: Zeničani
Dosao iz slovenije i odma se zakacio sa ovim mutavkom.
Bistric neki ocigledno.
Bistric neki ocigledno.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38014
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#28077 Re: Zeničani
Lijepo ja kažem, ne svadjajte se
, ko zna mozda i na forumu ima "kakvih vakih"
.
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#28078 Re: Zeničani
Ko je ovaj lik?
I što svi moramo znati da ode iz esdeha?
https://www.zenicablog.com/saopcenje-za ... dim-talic/
Bezbeli ga kralj FK zadužio: ja tebi direktorsko mjesto a ti moraš malo javno opaliti po zelenim.

I što svi moramo znati da ode iz esdeha?
https://www.zenicablog.com/saopcenje-za ... dim-talic/
Bezbeli ga kralj FK zadužio: ja tebi direktorsko mjesto a ti moraš malo javno opaliti po zelenim.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38014
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#28079 Re: Zeničani
Ma on je "kupio" direktorsko mjesto
, kralj vjeruje samo u cash
.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28080 Re: Zeničani
Poltronusa, da Hizvinete..notsure wrote:Ko je ovaj lik?
-
slavemaster
- Posts: 375
- Joined: 15/03/2008 17:50
- Location: 10.sprat
#28081 Re: Zeničani
kad legnes u taj krevet na kraju si uvijek *eban
- Oi
- Posts: 747
- Joined: 23/07/2006 15:03
- Location: tajna lokacija
#28082 Re: Zeničani
Ovaj Talic je bio u onoj legendarnoj SDA komisiji za drustvene mreze
i u tom periodu su nenormalno curile informacije iz "Bijele kuce".
Saberes dva i dva i hop direktorsko mjesto
Uglavnom cirkus...
Saberes dva i dva i hop direktorsko mjesto
Uglavnom cirkus...
-
Mustang1
- Posts: 29958
- Joined: 29/12/2010 17:31
#28083 Re: Zeničani
Sin od direktora predsjednika sefa cega vec JP Parking. Sestra mu radi u Intesi.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28084 Re: Zeničani
Meni nije jasno otkud svima medijski prostor za ovakve izjave, kao da nekog boli patka sta ko ima za reci o nekim svojim privatnim stvarima i opredjeljenjima. Ne govorim samo o Nedimu, nego inace. Cuj neka saopstenja....
EDIT: Doduse, sad kontam nesto, svi smo mi kliknuli na link
EDIT: Doduse, sad kontam nesto, svi smo mi kliknuli na link
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28085 Re: Zeničani
Throttle wrote:Meni nije jasno otkud svima medijski prostor za ovakve izjave, kao da nekog boli patka sta ko ima za reci o nekim svojim privatnim stvarima i opredjeljenjima. Ne govorim samo o Nedimu, nego inace. Cuj neka saopstenja....
EDIT: Doduse, sad kontam nesto, svi smo mi kliknuli na link
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#28088 Re: Zeničani
smece, genetski otpad.... u solnu kiselinu bi to smetlje stavljo....
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28089 Re: Zeničani
je li na ovom portalu nema ni jedne druge informacije,clanka osim ovog?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#28090 Re: Zeničani
Skoro svaki dan prodjem pored bivseg Pola, odnosno sad one rupe isaka rame. Strahota da od jutra do mraka tresti narodna muzika, odgajamo generacije debila koje tu cijeli dan dudlaju ono sranje i tupih ispraznih pogleda bleje. Dišu, dudlaju i bleje. Gledam danas sve djeca vjerovatno iz gimnazije, vidis da svakom cim zine treba samar opalit.
Al haj recimo da su djeca ko djeca i da nisu kriva, krivi su roditelji i taj jbni isak ramo. Sto nije zabranjeno to dudlanje u krugu škole i za mladje od 18?!
Popodne prolazim pored iste birtije al na talica brdu. Opet puno djece, prekoputa osnovna skola?! A kao bonus pjeva Ceca.
Al haj recimo da su djeca ko djeca i da nisu kriva, krivi su roditelji i taj jbni isak ramo. Sto nije zabranjeno to dudlanje u krugu škole i za mladje od 18?!
Popodne prolazim pored iste birtije al na talica brdu. Opet puno djece, prekoputa osnovna skola?! A kao bonus pjeva Ceca.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#28091 Re: Zeničani
A ko je tu kriv, IR il ta djeca? Kako ti tu slucajno ne zalutas?
Ljudi samo prodaju ono sto se trazi.
Ljudi samo prodaju ono sto se trazi.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#28092 Re: Zeničani
Not My Idea wrote:Skoro svaki dan prodjem pored bivseg Pola, odnosno sad one rupe isaka rame. Strahota da od jutra do mraka tresti narodna muzika, odgajamo generacije debila koje tu cijeli dan dudlaju ono sranje i tupih ispraznih pogleda bleje. Dišu, dudlaju i bleje. Gledam danas sve djeca vjerovatno iz gimnazije, vidis da svakom cim zine treba samar opalit.
Al haj recimo da su djeca ko djeca i da nisu kriva, krivi su roditelji i taj jbni isak ramo. Sto nije zabranjeno to dudlanje u krugu škole i za mladje od 18?!
Popodne prolazim pored iste birtije al na talica brdu. Opet puno djece, prekoputa osnovna skola?! A kao bonus pjeva Ceca.
Ko se jos sjeća da je to nekad bio Pol
Nije to bilo toliko lose mjesto jedno vrijeme.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28093 Re: Zeničani
Isak Ramo GiGaNt...kojeg su takvim ga napravili bas oni sto glasaju za istog...
JbG do nas je...
JbG do nas je...
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#28094 Re: Zeničani
Šta vam rekoše....Tako je u Zenici, inače jednoj od najvećih SDA glasačkih baza u državi...
-
Mustang1
- Posts: 29958
- Joined: 29/12/2010 17:31
#28095 Re: Zeničani
Pa realno.. Imamo najveca sela ocigledno 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28096 Re: Zeničani
Nemam pojma iskreno, nasao sam taj clanak a znam i Spahiju i njegovu pricu od ranije. Taj portal nit citam nit bilo sta znam o istom, poenta posta je da ljudi radi koristi mijenjaju i vjerske dresove. O tome sam pisao i prije dvije godine kad je bila predizborna kampanja.kakavdanakneiskustvu wrote:je li na ovom portalu nema ni jedne druge informacije,clanka osim ovog?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28097 Re: Zeničani
Ovo gore vezano za Isaka Ramu i kafane,ljudi prodaju ono sto se kupuje. Dudlaci su okupirali Staru carsiju, koliko sam nedavno vidio i dva od tri objekta na bulevaru - samo je Ultra ostala cini mi se. Djeca to furaju, ljudi vidjeli priliku za biznis i to je to. Da nema tih kafana tog tipa, opet bi balavurdija kupovala sebi slaufe i dudlala kod kuce
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#28098 Re: Zeničani
Mosh mislit da bi kupovali i kod kuce dudlali...
I rekla sam da su krivi roditelji i isak ramo. Odnosno vlast jer dozvoljava to u krugu skole i mladjima od 18?! A vlast je isak ramo.
Gledam tu djecu i tacno me strah pomislit sta ce bit normalno kad nasa djeca budu u tim godinama.
I rekla sam da su krivi roditelji i isak ramo. Odnosno vlast jer dozvoljava to u krugu skole i mladjima od 18?! A vlast je isak ramo.
Gledam tu djecu i tacno me strah pomislit sta ce bit normalno kad nasa djeca budu u tim godinama.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83504
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28099 Re: Zeničani
Ja bas nesto kontam ds ce ove divlje generacije biti normalnije kad dodju u godine da preuzmu kormilo
Jer svjedocimo sto sta su napravile i sta danas od drzave rade generacije odrasle u "prava vremena".
Jer svjedocimo sto sta su napravile i sta danas od drzave rade generacije odrasle u "prava vremena".
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#28100 Re: Zeničani
A mozes gledat i kao ako su ovi odrasli u normalna vremena, kako ce tek bit kad sadasnja omladina odraste. Uvijek moze gore. Tesko da ce bit bolje
