Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#28076 Re: Utakmice.
Zajebali su majmuni i penale u finalu kupa prije dvije godine.
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#28077 Re: Utakmice.
Mi kao klub snosimo pola krivice. Placamo Poturu i njenu ekipu da dignu nozicu, ispuce usne kao stuke i slikaju svoje guzice (da izvinete) na nasem stadionu, a ne mozemo placati za svoj YT kanal.
Predlozicemo da se nesto radi po tom pitanju.
Predlozicemo da se nesto radi po tom pitanju.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28078 Re: Utakmice.
Samo mi ipak nešto čudno. Kako je išla repeticija Rahmanovićevog gola? Vjerovatno postoji snimak samo ga treba namontirati i vjerovatno bi išlo prvih 20 minuta bez komentara.
Kada smo kod snimaka, ima li negdje ona Rahmanovićeva šansa iz prvog? Sa tribina mi nije bilo jasno kako je ono otišlo pored gola? Prvo sam mislio da mu je Luka odbranio, a onda vidim da sudija pokazuje da je golaut.
Kada smo kod snimaka, ima li negdje ona Rahmanovićeva šansa iz prvog? Sa tribina mi nije bilo jasno kako je ono otišlo pored gola? Prvo sam mislio da mu je Luka odbranio, a onda vidim da sudija pokazuje da je golaut.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28079 Re: Utakmice.
SVI U BANOVIĆE!
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28080 Re: Utakmice.
To ću vratiti i pogledati. Ima snimak 7 dana unazad. Ali volio bih vidjeti i prvih 20 minuta.Sliver wrote:Ne razumijem se u tu VHS tehniku, ali ako ima snimak prvog gola onda bi moglo biti i tih prvih 20 minuta. Nije bas da mora, ali bi moglo, snimak se moze pustiti i od 20. minute. Hocu da cujem HZ HZ su poludile...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28081 Re: Utakmice.
Samo jedan lik sa istoka (bliže jugu) čitavo drugo vrijeme dozivao Luku i objašnjavao mu koliko voli njegovu babu 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28082 Re: Utakmice.
Nemam video rekorder i kasetu za presnimavanjeSliver wrote:Pa snimi nam to sto ima cccmirza_15 wrote:To ću vratiti i pogledati. Ima snimak 7 dana unazad. Ali volio bih vidjeti i prvih 20 minuta.Sliver wrote:Ne razumijem se u tu VHS tehniku, ali ako ima snimak prvog gola onda bi moglo biti i tih prvih 20 minuta. Nije bas da mora, ali bi moglo, snimak se moze pustiti i od 20. minute. Hocu da cujem HZ HZ su poludile...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28083 Re: Utakmice.
Kriv samSliver wrote:mirza_15 wrote:Ja mislim da oni uopšte nemaju namontiran čitav snimak. Zbog toga i ne puštaju reprizu
Kako oni fino objasne i izvine se, a Tomo ih bezveze kritikuje, mejlove salje ovo ono. ccc
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#28084 Re: Utakmice.
Charuga reaguj, sve nas u BanoviceLogovan wrote:SVI U BANOVIĆE!
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28085 Re: Utakmice.
Ne možemo svi stati koliko nas ide.Koshpa wrote:Charuga reaguj, sve nas u BanoviceLogovan wrote:SVI U BANOVIĆE!ako imas kakav bus a moze i vozom
![]()
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28086 Re: Utakmice.
Kovačević, Dupovac, Mujakić, Lazić, Bekić, Mustafić, Crepulja, Šišić, Tatar, Velkoski, Handžić.
Na klupi su: Dizdarević, Šofranac, Kurdić, Resić, Cruz, Kapić, Rahmanović.
Ocekivao sam Kurdica umjesto Mustafica i Sabanovica umjesto Dupovca. Sabanovic je sigurno povrijedjen cim ga nema na klupi.
Na klupi su: Dizdarević, Šofranac, Kurdić, Resić, Cruz, Kapić, Rahmanović.
Ocekivao sam Kurdica umjesto Mustafica i Sabanovica umjesto Dupovca. Sabanovic je sigurno povrijedjen cim ga nema na klupi.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#28088 Re: Utakmice.
Sta su suzili ovako teren ovo nije po pravilima vala da ga jebes
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#28089 Re: Utakmice.
Jaoo sta skide Kovacevic. 
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#28090 Re: Utakmice.
Magija Vladana, nevjerovatan osjecaj za pokrivanje prostora. Mislim da je dečko najveci dobitak ove ekipe. Previse izmiksao, čini mi se. Rahman treba igrati. Dosta smo mlitavi, ne pravimo onaj pritisak i ovo danas treba zavrsiti. Hajde mozda se probude u II poluvremenu.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#28092 Re: Utakmice.
Prekucao lik poluvrijeme.Cekati da mu istekne ugovor i dovidjenja.sencobih wrote:Bekić kralj centašuteva
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#28093 Re: Utakmice.
Ali terena, ovo samo kisa zalije izgleda, a valjano prosle godine zadnji put. Vracaju Vladanu loptu, skakuce ko luda, i nabi je u aut. Neko napisa uzak teren, i meni se cini. Lazic masina, kad napravi dribling i ubaci ostru, jos ubacivanja iz auta
Steta zbog nedolaska organizovane grupe, bila bi tribina puna.
P.S. Campo u cosku, na poluvremenu mu skandiraju
Steta zbog nedolaska organizovane grupe, bila bi tribina puna.
P.S. Campo u cosku, na poluvremenu mu skandiraju
- GandalfSivi
- Posts: 22752
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28095 Re: Utakmice.
Ko su "domaci navijaci"?
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#28096 Re: Utakmice.
Mi primimo gol Zrinjski zabije minut poslije,interesantno. 
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28097 Re: Utakmice.
Bolje Tuzla da ostane nego krupa jbg. Nisam ljubitelj taktiziranja ali mora se ponekad
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#28098 Re: Utakmice.
Uopste ne igramo, nepovezano, preskakanje igre. Od gotovog pravimo veresiju 
Ne mora se nista. Tri boda razlike, dvije utakmice. Sta ako kiksamo protiv Zvijezde ne dao Bog, Zrinjski ce ih obilato premirati, i sta onda, Gosku ici na krompiristu se vaditi gdje ti samo pobjeda igra.
Ne mora se nista. Tri boda razlike, dvije utakmice. Sta ako kiksamo protiv Zvijezde ne dao Bog, Zrinjski ce ih obilato premirati, i sta onda, Gosku ici na krompiristu se vaditi gdje ti samo pobjeda igra.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28099 Re: Utakmice.
Mi samo trebamo iduću kući dobiti i to je to.
Mogu oni premirati koliko hoće, mi to uzimamo.
Mogu oni premirati koliko hoće, mi to uzimamo.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#28100 Re: Utakmice.
Nije ovo taktiziranje, ne mogu boljesencobih wrote:Bolje Tuzla da ostane nego krupa jbg. Nisam ljubitelj taktiziranja ali mora se ponekad

