Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#28076 Re: Utakmice.

Post by al-em »

Zajebali su majmuni i penale u finalu kupa prije dvije godine.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#28077 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Mi kao klub snosimo pola krivice. Placamo Poturu i njenu ekipu da dignu nozicu, ispuce usne kao stuke i slikaju svoje guzice (da izvinete) na nasem stadionu, a ne mozemo placati za svoj YT kanal.
Predlozicemo da se nesto radi po tom pitanju.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28078 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Samo mi ipak nešto čudno. Kako je išla repeticija Rahmanovićevog gola? Vjerovatno postoji snimak samo ga treba namontirati i vjerovatno bi išlo prvih 20 minuta bez komentara.

Kada smo kod snimaka, ima li negdje ona Rahmanovićeva šansa iz prvog? Sa tribina mi nije bilo jasno kako je ono otišlo pored gola? Prvo sam mislio da mu je Luka odbranio, a onda vidim da sudija pokazuje da je golaut.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28079 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

SVI U BANOVIĆE!
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28080 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Sliver wrote:Ne razumijem se u tu VHS tehniku, ali ako ima snimak prvog gola onda bi moglo biti i tih prvih 20 minuta. Nije bas da mora, ali bi moglo, snimak se moze pustiti i od 20. minute. Hocu da cujem HZ HZ su poludile... :lol:
To ću vratiti i pogledati. Ima snimak 7 dana unazad. Ali volio bih vidjeti i prvih 20 minuta.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28081 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Samo jedan lik sa istoka (bliže jugu) čitavo drugo vrijeme dozivao Luku i objašnjavao mu koliko voli njegovu babu :mrgreen:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28082 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Sliver wrote:
mirza_15 wrote:
Sliver wrote:Ne razumijem se u tu VHS tehniku, ali ako ima snimak prvog gola onda bi moglo biti i tih prvih 20 minuta. Nije bas da mora, ali bi moglo, snimak se moze pustiti i od 20. minute. Hocu da cujem HZ HZ su poludile... :lol:
To ću vratiti i pogledati. Ima snimak 7 dana unazad. Ali volio bih vidjeti i prvih 20 minuta.
Pa snimi nam to sto ima ccc
Nemam video rekorder i kasetu za presnimavanje :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28083 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Sliver wrote:
mirza_15 wrote:Ja mislim da oni uopšte nemaju namontiran čitav snimak. Zbog toga i ne puštaju reprizu :mrgreen:
Image

Kako oni fino objasne i izvine se, a Tomo ih bezveze kritikuje, mejlove salje ovo ono. ccc
Kriv sam :oops: :zoka:
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#28084 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

Logovan wrote:SVI U BANOVIĆE!
Charuga reaguj, sve nas u Banovice :D ako imas kakav bus a moze i vozom :izet: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28085 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Koshpa wrote:
Logovan wrote:SVI U BANOVIĆE!
Charuga reaguj, sve nas u Banovice :D ako imas kakav bus a moze i vozom :izet: :lol:
Ne možemo svi stati koliko nas ide. :oops: :mrgreen:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28086 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Kovačević, Dupovac, Mujakić, Lazić, Bekić, Mustafić, Crepulja, Šišić, Tatar, Velkoski, Handžić.

Na klupi su: Dizdarević, Šofranac, Kurdić, Resić, Cruz, Kapić, Rahmanović.


Ocekivao sam Kurdica umjesto Mustafica i Sabanovica umjesto Dupovca. Sabanovic je sigurno povrijedjen cim ga nema na klupi.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#28087 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Sabanovic 3 zuta
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#28088 Re: Utakmice.

Post by missko »

Sta su suzili ovako teren ovo nije po pravilima vala da ga jebes
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28089 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Jaoo sta skide Kovacevic. :run:
last mohicans
Posts: 18201
Joined: 09/08/2012 23:19

#28090 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Magija Vladana, nevjerovatan osjecaj za pokrivanje prostora. Mislim da je dečko najveci dobitak ove ekipe. Previse izmiksao, čini mi se. Rahman treba igrati. Dosta smo mlitavi, ne pravimo onaj pritisak i ovo danas treba zavrsiti. Hajde mozda se probude u II poluvremenu.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#28091 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Bekić kralj centašuteva
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28092 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

sencobih wrote:Bekić kralj centašuteva
Prekucao lik poluvrijeme.Cekati da mu istekne ugovor i dovidjenja.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#28093 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Ali terena, ovo samo kisa zalije izgleda, a valjano prosle godine zadnji put. Vracaju Vladanu loptu, skakuce ko luda, i nabi je u aut. Neko napisa uzak teren, i meni se cini. Lazic masina, kad napravi dribling i ubaci ostru, jos ubacivanja iz auta :thumbup:
Steta zbog nedolaska organizovane grupe, bila bi tribina puna.

P.S. Campo u cosku, na poluvremenu mu skandiraju :D
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#28094 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Spaho jede govna ko i obično
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22752
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28095 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ko su "domaci navijaci"?
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28096 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Mi primimo gol Zrinjski zabije minut poslije,interesantno. :roll:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#28097 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Bolje Tuzla da ostane nego krupa jbg. Nisam ljubitelj taktiziranja ali mora se ponekad
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#28098 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Uopste ne igramo, nepovezano, preskakanje igre. Od gotovog pravimo veresiju :twisted:

Ne mora se nista. Tri boda razlike, dvije utakmice. Sta ako kiksamo protiv Zvijezde ne dao Bog, Zrinjski ce ih obilato premirati, i sta onda, Gosku ici na krompiristu se vaditi gdje ti samo pobjeda igra.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28099 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Mi samo trebamo iduću kući dobiti i to je to.
Mogu oni premirati koliko hoće, mi to uzimamo.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#28100 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

sencobih wrote:Bolje Tuzla da ostane nego krupa jbg. Nisam ljubitelj taktiziranja ali mora se ponekad
Nije ovo taktiziranje, ne mogu bolje
Post Reply