Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28026 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Sreca pa Mujakic ubaci ono. Zajebavali smo se i igrali sa vatrom u drugom poluvremenu.

Prvo ubili u pojam. Hladno 3-0 trebalo biti. Drugo pocetak isto, da je Rahmanovic ono zabio uvjeren sam da bi ubice zavrsile kao Celik.

Odjednom se povukli, cekali kontre i zamalo fasovali gol, dva.

Dole na kontre odigrati, ko ih jebe oni ganjaju rezultat.

I da, nisu nam fasisti zabili gola od 2017. godine. na Kosevu. :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22753
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28027 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Usputbudireceno, tamo negdje u 80 i nekoj zabrinuh se za Rahmanovica, rekoh da nije povreda glave. Ne znam je li ko skontao, izadje lopta u aut, pomocni sudi za nas, on vec uzeo da je ubaci, ali kako pogleda u pomocnog, valjda ga prenijelo da je za njih svirao (jedan pored drugog stoje). Krenu prema njemu da se svadja, prileti Hebibovic, objasnjava mu da je nas aut, da pozuri...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28028 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Nisu nam zabili gol u 4 utakmice ove sezone. Sada moraju barem tri u jednoj, a da ne prime ni jedan (za penale). Od 4 utakmice primili su dva puta 3 komada i jednom jedan. Jednom su sačuvali mrežu, ali tada su igrali ultra defanzivno. Sada moraju napasti svim silama od prve minute što će nama ostaviti više prostora. Ukoliko budemo maksimalno ozbiljni zabit ćemo barem jedan dole. Ovo je teško prokockati, pogotovo jer smo puno bolja ekipa samo ne smije biti opuštanja. Imaju svježe primjere Barcelone i Ajaxa. Maksimalno ozbiljno ove dvije, a onda mogu revijalnu, za raju, protiv Zvijezde.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#28029 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

A zasto ne iznenaditi ih i napasti od prve minute? Zabiti im jedan pa onda polako privesti utakmicu kraju.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#28030 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »



:srce:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28031 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Još po boba do duple :)
Nadam se da će Husref i uprava naći zajednički jezik za nastavak saradnje.
Nije mala stvar, dupla kruna!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28032 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Sliver wrote:
Tomahawk11 wrote:Još po boba do duple :)
Nadam se da će Husref i uprava naći zajednički jezik za nastavak saradnje.
Nije mala stvar, dupla kruna!
:thumbup:
evo sad kazu u 12 snimak, izradit ce me ko sinoc garant.
Na Areni, je li?
Kad opet puste boks :mrgreen:
User avatar
HowForWhom
Posts: 5582
Joined: 29/11/2015 22:33

#28033 Re: Utakmice.

Post by HowForWhom »

Samo napast!
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#28034 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Sefina nas lijepi da ga zdravlje posluzi jos dugo! Najmanje se zasluga pripisuje njemu no dobro.
Jucer zastarjeli trener unistio ultra mega giga modernog trenera koji mjenja formacije :D :lol:
Husref Musemic!
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#28035 Re: Utakmice.

Post by Company85 »

Dr. Kuca wrote:Sefina nas lijepi da ga zdravlje posluzi jos dugo! Najmanje se zasluga pripisuje njemu no dobro.
Jucer zastarjeli trener unistio ultra mega giga modernog trenera koji mjenja formacije :D :lol:
Husref Musemic!
E jbg sad, ispade Goce nekakav trener :mrgreen:

Jucer onaj sprint Hebiba nestvaran :o hvala im svima na jucerasnjoj utakmici i sto cemo dici trofej dole u leglu fasizma
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28036 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Stigla plava koverta iz PU Centar, Hebib preticao na punoj i išao preko ograničenja :oops:
User avatar
HowForWhom
Posts: 5582
Joined: 29/11/2015 22:33

#28037 Re: Utakmice.

Post by HowForWhom »

Company85 wrote:
Dr. Kuca wrote:Sefina nas lijepi da ga zdravlje posluzi jos dugo! Najmanje se zasluga pripisuje njemu no dobro.
Jucer zastarjeli trener unistio ultra mega giga modernog trenera koji mjenja formacije :D :lol:
Husref Musemic!
E jbg sad, ispade Goce nekakav trener :mrgreen:

Jucer onaj sprint Hebiba nestvaran :o hvala im svima na jucerasnjoj utakmici i sto cemo dici trofej dole u leglu fasizma
Kakva ce to orgijanja da budu :shock:

i savez ce da ih kazni 33 minute bez gledalaca i sa 390 BAM kazne, a oni ce obecat da nece nikad vise
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28038 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Company85 wrote: Jucer onaj sprint Hebiba nestvaran :o hvala im svima na jucerasnjoj utakmici i sto cemo dici trofej dole u leglu fasizma
Hebibović protiv Širokog, kao Bale protiv Barcelone. :D
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#28039 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Company85 wrote:
Dr. Kuca wrote:Sefina nas lijepi da ga zdravlje posluzi jos dugo! Najmanje se zasluga pripisuje njemu no dobro.
Jucer zastarjeli trener unistio ultra mega giga modernog trenera koji mjenja formacije :D :lol:
Husref Musemic!
E jbg sad, ispade Goce nekakav trener :mrgreen:

Jucer onaj sprint Hebiba nestvaran :o hvala im svima na jucerasnjoj utakmici i sto cemo dici trofej dole u leglu fasizma

Zato sto je bila prica da bi goce u januaru obezbjedio titulu :D . Smijesna raja.
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28040 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

https://sportsport.ba/fudbal/stanojevic ... ula/317944
Ako ovo nije čist faul, onda ja nemam pojma o fudbalu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28041 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Logovan wrote:https://sportsport.ba/fudbal/stanojevic ... ula/317944
Ako ovo nije čist faul, onda ja nemam pojma o fudbalu.
Ovo se vidjelo i sa tribina. Bilo je još situacija kada Ahmetović čeka ispucanu loptu na skok, a igrač Širokog ga sa leđa gura sa obije ruke. Pjan je to vidio sa Ilidže, ali sudija nije svirao faul.

A i ovo je drugi žuti:

https://sportsport.ba/fudbal/je-li-petr ... ica/317951

Ali šta reći o ekipi koja i pored takvog suđenja razmontira jednu od najozbiljnijih ekipa u BiH sa 3:0. I još su dobro prošli. Da je Amar bio malo prisebniji doživjeli bi pravi potop.
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#28042 Re: Utakmice.

Post by Company85 »

Dr. Kuca wrote:
Company85 wrote:
Dr. Kuca wrote:Sefina nas lijepi da ga zdravlje posluzi jos dugo! Najmanje se zasluga pripisuje njemu no dobro.
Jucer zastarjeli trener unistio ultra mega giga modernog trenera koji mjenja formacije :D :lol:
Husref Musemic!
E jbg sad, ispade Goce nekakav trener :mrgreen:

Jucer onaj sprint Hebiba nestvaran :o hvala im svima na jucerasnjoj utakmici i sto cemo dici trofej dole u leglu fasizma

Zato sto je bila prica da bi goce u januaru obezbjedio titulu :D . Smijesna raja.
Ma smijesan trener, ne moze se mjeriti sa Sabljicem koji je prije njega bio. Ovaj isto nema nekih planova i rjesenja u igri dok je Sabljic ipak unio neki plan kod njih i puno je to ozbiljnije izgledalo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28043 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Sedloski ultra defanzivno. Taktika - napada nemamo, al nismo ni nešto u odbrani :mrgreen:
Ide to kontra većine ekipa u ovoj ligi.
Međutim, većina ekipa ni nema tranziciju lopte kakvu mi imamo (kad hoćemo).
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28044 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

"Miloš je veliki heroj. Sa onako teškom povredom oka se vratio na teren i odigrao cijelu utakmicu. Koliko imamo informaciju, Miloš je odigrao susret praktično sa jednim okom. Ljekari su kazali da je na drugo, povrijeđeno, vidio tek 20 posto", priča nam član porodice Stanojević.

On je potvrdio da će Stanojević sutra morati na operacioni sto.

"Miloš je jutros stigao kući, malo će odmoriti i pripremiti se za operaciju. Povrijedio je lijevo oko. Ljekari su optimisti. Uvjereni su da će zaustaviti krvarenje u oku, koje je još prisutno i koje mu ugrožava vid", dodao je član porodice Stanojević za Radiosarajevo.ba.
Sretno, Miloše :thumbup:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28045 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Sliver wrote:
Tomahawk11 wrote:
Na Areni, je li?
Kad opet puste boks :mrgreen:
Sad barem nije boks, fudbal je. Neka lijeva tekma :D
:lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28046 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

ne brukaj sebe niti klub
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28047 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Valjda se kritika može uputiti i na neki kulturniji način, Sliveru :)
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#28048 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Nek` si druze, nista nisi slagao. Sjetite se penala jbt u Sirokom.
Amateri....
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28049 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Ovako sam to ja:

Image
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#28050 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Dobro, ti si elokventniji! :lol:


:kiss:
Post Reply