Prvo ubili u pojam. Hladno 3-0 trebalo biti. Drugo pocetak isto, da je Rahmanovic ono zabio uvjeren sam da bi ubice zavrsile kao Celik.
Odjednom se povukli, cekali kontre i zamalo fasovali gol, dva.
Dole na kontre odigrati, ko ih jebe oni ganjaju rezultat.
I da, nisu nam fasisti zabili gola od 2017. godine. na Kosevu.

