Ja ne mislim tako, ali nebitno je. Vazno je da nastavimo pobjedjivatiEast_side wrote:Upravo takoAnaliticarr wrote:Odlicno prvo poluvrijeme. Sa onakvom igrom bi se mogli i u Europi necemu nadati. Drugo poluvrijeme malo losije ali dobro je sve zavrsilo. I prije sam pisao da smo bez Velkoskog duplo bolji.
DUPLA KRUNA!![]()
Samo bih dodao da je za ovaj kvalitet najzasluzniji HUSREF MUSEMIC![]()
![]()
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#28001 Re: Utakmice.
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#28002 Re: Utakmice.
Braco ima li igdje snimka utakmice? Moralo se na prijem EU, net nula
, pojeo sam se jer nisam mogao gledati a ni rezultat pratiti a necu ni snimke golova da gledam ako ima negdje neki snimak. Hvala unaprijed
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#28003 Re: Utakmice.
Tebi najbolja gOdina ikad, kucaj u sva drveta sto vidisGandalfSivi wrote:Vratih nazad, jeste bio ofsajd, ali sekunda za treci... Ovo kako je prenos krenuo, odlicno igramo...
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28004 Re: Utakmice.
Ako imaš moju Tv premotaj unazadR2D2_SA wrote:Braco ima li igdje snimka utakmice? Moralo se na prijem EU, net nula, pojeo sam se jer nisam mogao gledati a ni rezultat pratiti a necu ni snimke golova da gledam ako ima negdje neki snimak. Hvala unaprijed
-
vazna
- Posts: 512
- Joined: 19/10/2012 22:56
#28005 Re: Utakmice.
Bravo ŠEFE, bravo momci. 
Toliko ste u nekim trenucima bespotrebno bili osporavani, da pojedinci imaju obraza večeras bi samoubistvo izvršili.
Hebib pored toga što je najbolji desni bek lige, večeras je pokazao da je i pravi momak.
Hvala vam za sve.
Toliko ste u nekim trenucima bespotrebno bili osporavani, da pojedinci imaju obraza večeras bi samoubistvo izvršili.
Hebib pored toga što je najbolji desni bek lige, večeras je pokazao da je i pravi momak.
Hvala vam za sve.
- GandalfSivi
- Posts: 22758
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28006 Re: Utakmice.
Kucam ba, ubih se svega mi...The 51st State wrote:Tebi najbolja gOdina ikad, kucaj u sva drveta sto vidisGandalfSivi wrote:Vratih nazad, jeste bio ofsajd, ali sekunda za treci... Ovo kako je prenos krenuo, odlicno igramo...
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28007 Re: Utakmice.
Ne vjerujem....
Kakva pobjeda, a finale kupa.
Pa svaka cast Husrefu i igracima. Jest da smo mogli i primiti gol ili dva, ali smo i mogli zabiti jos par golova.
Nije mi dobro od ovakve pobjede hahah Kup haman pa osvojen.
Nije mi dobro od ovakve pobjede hahah Kup haman pa osvojen.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#28008 Re: Utakmice.
Realan rezultat je trebao biti 6:2.
Savrsena utakmica. Bravo sefe, legendo, gromado nasa.
Savrsena utakmica. Bravo sefe, legendo, gromado nasa.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#28009 Re: Utakmice.
Ovi nam ne bi dali go a kamoli dva da smo bez golmana igrali. Sve sto su napravili a to nije ni pola sanse smo im mi dali nepotrebnim zajebavanjem. Ali odlicna tekma svakako. Opreza nikad dosta. 
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#28010 Re: Utakmice.
Zasluzni su svi ne treba zaboraviti ni Emira Hadzica koji je odradio svoj dio posla na vrhunskom nivou.Nije se puno rotiralo sa igracima i morao je na kraju doci i rezultat.East_side wrote:Upravo takoAnaliticarr wrote:Odlicno prvo poluvrijeme. Sa onakvom igrom bi se mogli i u Europi necemu nadati. Drugo poluvrijeme malo losije ali dobro je sve zavrsilo. I prije sam pisao da smo bez Velkoskog duplo bolji.
DUPLA KRUNA!![]()
Samo bih dodao da je za ovaj kvalitet najzasluzniji HUSREF MUSEMIC![]()
![]()
Znaci : 4-ta titula i 7-mi kup.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28012 Re: Utakmice.
Kakva sezona.
Nihad Mujakic prije svega pa sve ostalo
Husref, Pidro, Kovacevic za kojeg smo ja i jos pokoji govorili da ce nas potopiti negdje, pa uprava ova na celu sa direktoricom a i ona prije njih, strategija da se ne mijenjaju igraci i da se gradi ekipa na duze staze.
Ne treba zaboraviti da je sve ovo pocelo jos od vremena kad je Janjos doveden, vec tad je receno da nema defilea igraca. Trebalo je vremena da sve dodje na svoje i da se oporavimo od one cistke nakon zadnje titule.
Nihad Mujakic prije svega pa sve ostalo
Ne treba zaboraviti da je sve ovo pocelo jos od vremena kad je Janjos doveden, vec tad je receno da nema defilea igraca. Trebalo je vremena da sve dodje na svoje i da se oporavimo od one cistke nakon zadnje titule.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28013 Re: Utakmice.
"Sarajevo je najdominantniji klub u Bosni i Hercegovini. Igra najljepši fudbal, postiže duplo više golova nego ostale ekipe. Gazi sve pred sobom i sve su prilike da po prvi put u 73 godine dugoj historiji kluba osvaja duplu krunu, šampionsku titulu i Kup u istoj sezoni.
Da je ovakvu sezonu iza sebe imao Meho Kodro, Robert Jarni ili Thomas Bradaric, prstali bi statusi navijaca, tekstovi novinara o tome kako je Sarajevo napravilo odlican posao dovodjenjem mladog strucnjaka sa strane koji je stvorio najdominantniju ekipu u državi.
Ali na klupi nije ni Kodro, ni Jarni, ni Bradaric, na klupi je "staromodni" Husref, čovjek kojeg je "pregazilo vrijeme", koji "ne voli mlade igrače" i koji zaboga "psuje i bogara". Samo mjesec dana nešto slabije igre, pada u formi, bilo je dovoljno dobrom dijelu navijača, a Boga mi i novinara da popljuju rad Husrefa Musemića. Zamjerale su mu se sve sitnice, ismijavale poštapalice, gestikulacije i slijeganje ramenima, ali uprkos tome, HUSREF MUSEMIĆ je pokazao da Sarajevo još uvijek nije preraslo njega i da Sarajevu još uvijek ne treba nikakav "mladi moderni evropski trener".
ON VOLI SARAJ'VO
PRAVI JE HORDAŠ
HUSREF MUSEMIĆ
JEDAN JE OD NAS !!!" Semir Zilic
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28014 Re: Utakmice.
Vratio bih ja snimak da pogledam i na tv-u, ali ako sam dobro upratio fali prvih 20 minuta, pa čekam snimak da vidim hoće li on biti otpočetka 
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#28016 Re: Utakmice.
Ovo izgleda snimak komšija sa ŠB, a piše FKS - FKŠB.mirza_15 wrote:Vratio bih ja snimak da pogledam i na tv-u, ali ako sam dobro upratio fali prvih 20 minuta, pa čekam snimak da vidim hoće li on biti otpočetka
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#28017 Re: Utakmice.
izgleda da sam pojeo govno sto se tice kovacevica, i nemam problem to priznati 
danas me odusevio u par navrata
danas me odusevio u par navrata
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28018 Re: Utakmice.
Izgleda da ću ipak vratiti pa od 20-te minute gledatiTomahawk11 wrote:Ovo izgleda snimak komšija sa ŠB, a piše FKS - FKŠB.mirza_15 wrote:Vratio bih ja snimak da pogledam i na tv-u, ali ako sam dobro upratio fali prvih 20 minuta, pa čekam snimak da vidim hoće li on biti otpočetka
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28019 Re: Utakmice.
Jebo te, ne moze bez problema. Brz oporavak Milose.
- van Basten
- Posts: 7962
- Joined: 21/09/2006 02:59
#28020 Re: Utakmice.
Listica nam postaje redovna musterija, kako i treba.
Treba se cuvati njihovog divljanja u revansu, kad su nas pred nasim ocima isprebijali sta tek u kamenjaru ocekivati
Treba se cuvati njihovog divljanja u revansu, kad su nas pred nasim ocima isprebijali sta tek u kamenjaru ocekivati
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#28021 Re: Utakmice.
Ako uzmemo City onda dole u revansu igrat na noz na zute i crvene kartone, po cijenu zivotavan Basten wrote:Listica nam postaje redovna musterija, kako i treba.
Treba se cuvati njihovog divljanja u revansu, kad su nas pred nasim ocima isprebijali sta tek u kamenjaru ocekivati
-
EvoMeneJopet
- Posts: 276
- Joined: 04/10/2018 20:29
#28022 Re: Utakmice.
Ko prizna, mora samo pola govneta pojestRaigor Stonehoof wrote:izgleda da sam pojeo govno sto se tice kovacevica, i nemam problem to priznati
danas me odusevio u par navrata
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28023 Re: Utakmice.
Hvala Husrefe! Hvala igrači!
Još malo i titula, kup. Još malo. U subotu odigrati kao da je finale LP.
Pobijediti i završiti priču oko jednog trofeja. Naredne sedmice riješiti drugi trofej i da uživamo.
Ozbiljno do kraja. Vidjeli smo šta se desilo Barceloni, Ajaxu, itd, tako da nema zajebavanja.
Još malo i titula, kup. Još malo. U subotu odigrati kao da je finale LP.
Ozbiljno do kraja. Vidjeli smo šta se desilo Barceloni, Ajaxu, itd, tako da nema zajebavanja.
- Logovan
- Posts: 102757
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#28025 Re: Utakmice.
dva ova i dva od titule, ko ce to sve podici jebemu

