Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#28001 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

East_side wrote:
Analiticarr wrote:Odlicno prvo poluvrijeme. Sa onakvom igrom bi se mogli i u Europi necemu nadati. Drugo poluvrijeme malo losije ali dobro je sve zavrsilo. I prije sam pisao da smo bez Velkoskog duplo bolji.
DUPLA KRUNA!
Upravo tako :thumbup:

Samo bih dodao da je za ovaj kvalitet najzasluzniji HUSREF MUSEMIC :izet: :izet: :izet:
Ja ne mislim tako, ali nebitno je. Vazno je da nastavimo pobjedjivati :thumbup:
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#28002 Re: Utakmice.

Post by R2D2_SA »

Braco ima li igdje snimka utakmice? Moralo se na prijem EU, net nula :-) , pojeo sam se jer nisam mogao gledati a ni rezultat pratiti a necu ni snimke golova da gledam ako ima negdje neki snimak. Hvala unaprijed
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#28003 Re: Utakmice.

Post by The 51st State »

GandalfSivi wrote:Vratih nazad, jeste bio ofsajd, ali sekunda za treci... Ovo kako je prenos krenuo, odlicno igramo...
Tebi najbolja gOdina ikad, kucaj u sva drveta sto vidis :-D
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#28004 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

R2D2_SA wrote:Braco ima li igdje snimka utakmice? Moralo se na prijem EU, net nula :-) , pojeo sam se jer nisam mogao gledati a ni rezultat pratiti a necu ni snimke golova da gledam ako ima negdje neki snimak. Hvala unaprijed
Ako imaš moju Tv premotaj unazad
vazna
Posts: 512
Joined: 19/10/2012 22:56

#28005 Re: Utakmice.

Post by vazna »

Bravo ŠEFE, bravo momci. :igra1:
Toliko ste u nekim trenucima bespotrebno bili osporavani, da pojedinci imaju obraza večeras bi samoubistvo izvršili.
Hebib pored toga što je najbolji desni bek lige, večeras je pokazao da je i pravi momak.
Hvala vam za sve. :izet:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28006 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

The 51st State wrote:
GandalfSivi wrote:Vratih nazad, jeste bio ofsajd, ali sekunda za treci... Ovo kako je prenos krenuo, odlicno igramo...
Tebi najbolja gOdina ikad, kucaj u sva drveta sto vidis :-D
Kucam ba, ubih se svega mi...
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28007 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Ne vjerujem.... :shock: Kakva pobjeda, a finale kupa. :shock: Pa svaka cast Husrefu i igracima. Jest da smo mogli i primiti gol ili dva, ali smo i mogli zabiti jos par golova.

Nije mi dobro od ovakve pobjede hahah Kup haman pa osvojen.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#28008 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Realan rezultat je trebao biti 6:2.
Savrsena utakmica. Bravo sefe, legendo, gromado nasa.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28009 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Ovi nam ne bi dali go a kamoli dva da smo bez golmana igrali. Sve sto su napravili a to nije ni pola sanse smo im mi dali nepotrebnim zajebavanjem. Ali odlicna tekma svakako. Opreza nikad dosta. :thumbup:
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28010 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

East_side wrote:
Analiticarr wrote:Odlicno prvo poluvrijeme. Sa onakvom igrom bi se mogli i u Europi necemu nadati. Drugo poluvrijeme malo losije ali dobro je sve zavrsilo. I prije sam pisao da smo bez Velkoskog duplo bolji.
DUPLA KRUNA!
Upravo tako :thumbup:

Samo bih dodao da je za ovaj kvalitet najzasluzniji HUSREF MUSEMIC :izet: :izet: :izet:
Zasluzni su svi ne treba zaboraviti ni Emira Hadzica koji je odradio svoj dio posla na vrhunskom nivou.Nije se puno rotiralo sa igracima i morao je na kraju doci i rezultat.

Znaci : 4-ta titula i 7-mi kup. :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28011 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

6-ta titula
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28012 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Kakva sezona.

Nihad Mujakic prije svega pa sve ostalo :mrgreen: Husref, Pidro, Kovacevic za kojeg smo ja i jos pokoji govorili da ce nas potopiti negdje, pa uprava ova na celu sa direktoricom a i ona prije njih, strategija da se ne mijenjaju igraci i da se gradi ekipa na duze staze.

Ne treba zaboraviti da je sve ovo pocelo jos od vremena kad je Janjos doveden, vec tad je receno da nema defilea igraca. Trebalo je vremena da sve dodje na svoje i da se oporavimo od one cistke nakon zadnje titule.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28013 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

"Sarajevo je najdominantniji klub u Bosni i Hercegovini. Igra najljepši fudbal, postiže duplo više golova nego ostale ekipe. Gazi sve pred sobom i sve su prilike da po prvi put u 73 godine dugoj historiji kluba osvaja duplu krunu, šampionsku titulu i Kup u istoj sezoni.

Da je ovakvu sezonu iza sebe imao Meho Kodro, Robert Jarni ili Thomas Bradaric, prstali bi statusi navijaca, tekstovi novinara o tome kako je Sarajevo napravilo odlican posao dovodjenjem mladog strucnjaka sa strane koji je stvorio najdominantniju ekipu u državi.

Ali na klupi nije ni Kodro, ni Jarni, ni Bradaric, na klupi je "staromodni" Husref, čovjek kojeg je "pregazilo vrijeme", koji "ne voli mlade igrače" i koji zaboga "psuje i bogara". Samo mjesec dana nešto slabije igre, pada u formi, bilo je dovoljno dobrom dijelu navijača, a Boga mi i novinara da popljuju rad Husrefa Musemića. Zamjerale su mu se sve sitnice, ismijavale poštapalice, gestikulacije i slijeganje ramenima, ali uprkos tome, HUSREF MUSEMIĆ je pokazao da Sarajevo još uvijek nije preraslo njega i da Sarajevu još uvijek ne treba nikakav "mladi moderni evropski trener".

ON VOLI SARAJ'VO
PRAVI JE HORDAŠ
HUSREF MUSEMIĆ
JEDAN JE OD NAS !!!" Semir Zilic
:thumbup:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28014 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Vratio bih ja snimak da pogledam i na tv-u, ali ako sam dobro upratio fali prvih 20 minuta, pa čekam snimak da vidim hoće li on biti otpočetka :mrgreen:
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#28015 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28016 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

mirza_15 wrote:Vratio bih ja snimak da pogledam i na tv-u, ali ako sam dobro upratio fali prvih 20 minuta, pa čekam snimak da vidim hoće li on biti otpočetka :mrgreen:
Ovo izgleda snimak komšija sa ŠB, a piše FKS - FKŠB.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#28017 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

izgleda da sam pojeo govno sto se tice kovacevica, i nemam problem to priznati :D

danas me odusevio u par navrata
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28018 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Tomahawk11 wrote:
mirza_15 wrote:Vratio bih ja snimak da pogledam i na tv-u, ali ako sam dobro upratio fali prvih 20 minuta, pa čekam snimak da vidim hoće li on biti otpočetka :mrgreen:
Ovo izgleda snimak komšija sa ŠB, a piše FKS - FKŠB.
Izgleda da ću ipak vratiti pa od 20-te minute gledati :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28019 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Koshpa wrote:Stanojevic zavrsio u bolnici :(

https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... 1H4xdeEiXY
Jebo te, ne moze bez problema. Brz oporavak Milose.
User avatar
van Basten
Posts: 7962
Joined: 21/09/2006 02:59

#28020 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Listica nam postaje redovna musterija, kako i treba.
Treba se cuvati njihovog divljanja u revansu, kad su nas pred nasim ocima isprebijali sta tek u kamenjaru ocekivati
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#28021 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

van Basten wrote:Listica nam postaje redovna musterija, kako i treba.
Treba se cuvati njihovog divljanja u revansu, kad su nas pred nasim ocima isprebijali sta tek u kamenjaru ocekivati
Ako uzmemo City onda dole u revansu igrat na noz na zute i crvene kartone, po cijenu zivota :D
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#28022 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

Raigor Stonehoof wrote:izgleda da sam pojeo govno sto se tice kovacevica, i nemam problem to priznati :D

danas me odusevio u par navrata
Ko prizna, mora samo pola govneta pojest :mrgreen: :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28023 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Hvala Husrefe! Hvala igrači!

Još malo i titula, kup. Još malo. U subotu odigrati kao da je finale LP. :D Pobijediti i završiti priču oko jednog trofeja. Naredne sedmice riješiti drugi trofej i da uživamo. :mrgreen:

Ozbiljno do kraja. Vidjeli smo šta se desilo Barceloni, Ajaxu, itd, tako da nema zajebavanja. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102757
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28024 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

8-) :izet:
Image
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#28025 Re: Utakmice.

Post by al-em »

dva ova i dva od titule, ko ce to sve podici jebemu
Post Reply