FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2801 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

Senad je šupački iskoristio činjenicu da njegovom gostu elokvencija nije baš najjača strana i uzjaho na najmahalskiji mogući način, tako da se neukim gledaocima mora činiti kao da je upravu... A u suštini Zdenko Milinović mu je objasnio sve kako jest, jedino što mu je falilo hrabrosti da bude drskiji (što je Senad realno zaslužio)... Npr:


- Senadova konstatacija da se ljudi masovno popisuju po kafanama je laž... Jedan dokazan i drugi poludokazan slučaj nikako ne znači da se to radi masovno...

- Senadovo moronsko pitanje ''da li ljudi koji plate skupu avionsku kartu iz dijaspore samo da bi došli da se popišu ne spadaju u stanovništvo BiH?'' (Ne, genije, naravno da ne spadaju u STANOVNIŠTVO BiH, a činjenica da su 'platili skupu kartu' ništa ne mijenja u povodu toga - žao mi je što gost nije imao hrabrosti da mu ovako odbrusi, nego se jadnik spetljao objašnjavajući osnovnu činjenicu da stanovnik i državljanin nije isto)

- Senadova konstatacija o popisivačima kao 'priučenim ljudima' je također moronska... Jesu li to popisivači trebali godinu dana da pohađaju edukacije, da bi bili 'naučeni'? Edukacija koju su prošli je sasvim dovoljna da steknu potrebna znanja i vještine da obave svoj zadatak u svom popisnom krugu... Jeste da ima onih koji taj zadatak obavljaju bolje i onih koji ga obavljaju lošije, ali većina popisivača obavlja svoj posao vrlo korektno... A nemoguće je da među tolikim brojem popisivača nema baš nikakvih propusta...

- Također, ne vidim svrhu prosipanja teorije zavjere o tome što su se listići štampali u Banja Luci, a čuvaju u Istočnom Sarajevu... Čovjek mu je lijepo rekao da je zakaonom propisano to da će se listići čuvati u Istočnom Sarajevu (dakle, nije on donio taj zakon, niti je odlučio da će biti tako), a firma iz Banja Luke dobila tender da izradi listiće... Ne vidim ništa sporno u tome... Jel to moguće da su u toj firmi nešto podvalili na listić? :-) A i garant bi Senad pito išta da su listići i štampani i skladišteni u FBiH :oops: , koliko je objektivan...

- Zatim, Senadova konstatacija da će se listići brojat u tržnom centru, nakon što mu je gost dva puta jasno objasnio da se ne radi o tržnom centru TOM, nego poslovnom objektu u blizini i da će isti biti obezbijeđen na propisan način, je zlonamjerna i netačna...

- Dalje, gost mu je lijepo objasnio zašto popisivači nose listiće sa sobom dok popis traje, a ovaj nastavio po svom, još uz lažnu i na ničemu baziranu konstataciju da opštine nemaju pripremljeno mjesto za čuvanje listića...

- Senadu je gost također objasnio i ko može potvrditi da je popis regularan, a to su međunarodne institucije... Ali jok, jebo strance, 'ta će oni, Senad će nama odmah reć da je ovo neregularno... Ipak, čovjek ima iskustva u toj oblasti :oops:

- A najgore mi je stalno uvlačenje politike u ovaj intervju... Prvo, popis nije političko, nego statističko pitanje, i to mu je gost jasno rekao (al džabe)... Drugo, ako je htio pričati o političkim aspektima popisa što nije doveo Tokića, Dodika, kakvog HDZ-ovca ili slične morone, što je stalno potenciro to pitanje čovjeku koji sa politikom profesionalno nema veze...

- I na kraju je 'briljantno' poentiro sa omalovažavanjem statistike pred čovjekom kojem je statistika životni poziv... A šta da neko njemu dođe pričati o besmislenosti novinarstva? :-)


(ovo je samo iz drugog dijela emisije, nisam vidio prvi, ko zna šta je još tu lupao)

Znači, ovaj intervju nije bio ništa drugo nego produženje popisne histerije koja se zadnjih sedmica intenzivirala u medijima... Naravno da u svakom popisu ima propusta i manjkavosti i naravno da kod stanovnika ima zabrinutosti i nejasnosća, ali se zato treba potruditi da mu na objektivan način dođeš do odgovora na pitanja koja se javljaju, a ne da širiš mahalsku histeriju tako što ćeš dovest 'profesora' i zajebavat ga ko u nadrealistima :-) Još je samo trebo pustit svoje gledaoce u eter :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2802 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Mozda ako gledalac ovaj intevju gleda iz Istocno Sarajeva onda je nekorektan ako gleda iz drugog kraja onda ce zakljuciti da je gosp.Zdenko obicna ovca koji samo sto nije zaplakao jer nema odgovor ni na jedno pitanje i vidi se da je covjeku nezgodno sto mora lagati
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2803 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

luckylaka wrote:Mozda ako gledalac ovaj intevju gleda iz Istocno Sarajeva onda je nekorektan ako gleda iz drugog kraja onda ce zakljuciti da je gosp.Zdenko obicna ovca koji samo sto nije zaplakao jer nema odgovor ni na jedno pitanje i vidi se da je covjeku nezgodno sto mora lagati
Ali fazon je baš u tome što mu je čovjek dao odgovor na svako pitanje, ali to nije uticalo na Senadov ignorantski i mahalski pristup...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2804 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

cyprus wrote:Senad je šupački iskoristio činjenicu da njegovom gostu elokvencija nije baš najjača strana i uzjaho na najmahalskiji mogući način, tako da se neukim gledaocima mora činiti kao da je upravu... A u suštini Zdenko Milinović mu je objasnio sve kako jest, jedino što mu je falilo hrabrosti da bude drskiji (što je Senad realno zaslužio)... Npr:


- Senadova konstatacija da se ljudi masovno popisuju po kafanama je laž... Jedan dokazan i drugi poludokazan slučaj nikako ne znači da se to radi masovno...

- Senadovo moronsko pitanje ''da li ljudi koji plate skupu avionsku kartu iz dijaspore samo da bi došli da se popišu ne spadaju u stanovništvo BiH?'' (Ne, genije, naravno da ne spadaju u STANOVNIŠTVO BiH, a činjenica da su 'platili skupu kartu' ništa ne mijenja u povodu toga - žao mi je što gost nije imao hrabrosti da mu ovako odbrusi, nego se jadnik spetljao objašnjavajući osnovnu činjenicu da stanovnik i državljanin nije isto)

- Senadova konstatacija o popisivačima kao 'priučenim ljudima' je također moronska... Jesu li to popisivači trebali godinu dana da pohađaju edukacije, da bi bili 'naučeni'? Edukacija koju su prošli je sasvim dovoljna da steknu potrebna znanja i vještine da obave svoj zadatak u svom popisnom krugu... Jeste da ima onih koji taj zadatak obavljaju bolje i onih koji ga obavljaju lošije, ali većina popisivača obavlja svoj posao vrlo korektno... A nemoguće je da među tolikim brojem popisivača nema baš nikakvih propusta...

- Također, ne vidim svrhu prosipanja teorije zavjere o tome što su se listići štampali u Banja Luci, a čuvaju u Istočnom Sarajevu... Čovjek mu je lijepo rekao da je zakaonom propisano to da će se listići čuvati u Istočnom Sarajevu (dakle, nije on donio taj zakon, niti je odlučio da će biti tako), a firma iz Banja Luke dobila tender da izradi listiće... Ne vidim ništa sporno u tome... Jel to moguće da su u toj firmi nešto podvalili na listić? :-) A i garant bi Senad pito išta da su listići i štampani i skladišteni u FBiH :oops: , koliko je objektivan...

- Zatim, Senadova konstatacija da će se listići brojat u tržnom centru, nakon što mu je gost dva puta jasno objasnio da se ne radi o tržnom centru TOM, nego poslovnom objektu u blizini i da će isti biti obezbijeđen na propisan način, je zlonamjerna i netačna...

- Dalje, gost mu je lijepo objasnio zašto popisivači nose listiće sa sobom dok popis traje, a ovaj nastavio po svom, još uz lažnu i na ničemu baziranu konstataciju da opštine nemaju pripremljeno mjesto za čuvanje listića...

- Senadu je gost također objasnio i ko može potvrditi da je popis regularan, a to su međunarodne institucije... Ali jok, jebo strance, 'ta će oni, Senad će nama odmah reć da je ovo neregularno... Ipak, čovjek ima iskustva u toj oblasti :oops:

- A najgore mi je stalno uvlačenje politike u ovaj intervju... Prvo, popis nije političko, nego statističko pitanje, i to mu je gost jasno rekao (al džabe)... Drugo, ako je htio pričati o političkim aspektima popisa što nije doveo Tokića, Dodika, kakvog HDZ-ovca ili slične morone, što je stalno potenciro to pitanje čovjeku koji sa politikom profesionalno nema veze...

- I na kraju je 'briljantno' poentiro sa omalovažavanjem statistike pred čovjekom kojem je statistika životni poziv... A šta da neko njemu dođe pričati o besmislenosti novinarstva? :-)


(ovo je samo iz drugog dijela emisije, nisam vidio prvi, ko zna šta je još tu lupao)

Znači, ovaj intervju nije bio ništa drugo nego produženje popisne histerije koja se zadnjih sedmica intenzivirala u medijima... Naravno da u svakom popisu ima propusta i manjkavosti i naravno da kod stanovnika ima zabrinutosti i nejasnosća, ali se zato treba potruditi da mu na objektivan način dođeš do odgovora na pitanja koja se javljaju, a ne da širiš mahalsku histeriju tako što ćeš dovest 'profesora' i zajebavat ga ko u nadrealistima :-) Još je samo trebo pustit svoje gledaoce u eter :oops:
To je Senadov način. Dovedeš čovjeka profesionalca koji zna računati, koji zna vjerovatno sve statističke šifre napamet, ali ne zna se fino izraziti, i onda ga ponižavaš, izlijevaš na njega kante govana, dok raja aplaudira - "Vidi ga.. Vidi šta mu radi.. Joj levata... Bravo Senade, nek' si mu rekao".

A to što Senad nema POJMA ni o čemu vezanom za popis, što su mu zaključci na nivou maloumnika, što izvrće činjenice i potura ih kao univerzalnu istinu, očito je manje bitno.

Kad je trebalo razgovarati sa političarem - npr. Dodikom ili Krajišnikom, veliki, hrabri novinar Senad postavljao je ugodna pitanja o tome - kako poboljšati izvoz vode, a na svaku Dodikovu ili Krajišnikovu konstataciju se klimalo glavom, eventualno neko mekano podpitanje. A kad treba razgovarati s nekim stručnim, ko ne zna odbrusiti, odgovoriti, odjebati, zagalamiti, podviknuti na hrabrog Senada, onda se čovjeka maltretira, vrijeđa, ismijava...
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2805 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

cyprus wrote:
luckylaka wrote:Mozda ako gledalac ovaj intevju gleda iz Istocno Sarajeva onda je nekorektan ako gleda iz drugog kraja onda ce zakljuciti da je gosp.Zdenko obicna ovca koji samo sto nije zaplakao jer nema odgovor ni na jedno pitanje i vidi se da je covjeku nezgodno sto mora lagati
Ali fazon je baš u tome što mu je čovjek dao odgovor na svako pitanje, ali to nije uticalo na Senadov ignorantski i mahalski pristup...
Fazon je sto je tip levat i sto se pokusava izvuci iz govana ali ne zna kako sto je Senad iskoristio i dotukao ga do kraja.Ko ga jebe kada ne zna
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#2806 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erzsebet »

luckylaka wrote:
cyprus wrote:
luckylaka wrote:Mozda ako gledalac ovaj intevju gleda iz Istocno Sarajeva onda je nekorektan ako gleda iz drugog kraja onda ce zakljuciti da je gosp.Zdenko obicna ovca koji samo sto nije zaplakao jer nema odgovor ni na jedno pitanje i vidi se da je covjeku nezgodno sto mora lagati
Ali fazon je baš u tome što mu je čovjek dao odgovor na svako pitanje, ali to nije uticalo na Senadov ignorantski i mahalski pristup...
Fazon je sto je tip levat i sto se pokusava izvuci iz govana ali ne zna kako sto je Senad iskoristio i dotukao ga do kraja.Ko ga jebe kada ne zna
Haj nam ti objasni kako je Senad dotukao gosta, ti koji ne znaš ništa ni o novinarstvu, a sigurno ni o statistici, ko zna jesi li i osnovnu školu završio. Zašto nije tako dotukao Dodika, Krajišnika, Abdića i ostale zlotvore? Ili su mu oni možda platili intervju? Reci nam iz Sent Luisa šta je bilo u Bosni :D.
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2807 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Ali fazon je baš u tome što mu je čovjek dao odgovor na svako pitanje, ali to nije uticalo na Senadov ignorantski i mahalski pristup...[/quote]
Fazon je sto je tip levat i sto se pokusava izvuci iz govana ali ne zna kako sto je Senad iskoristio i dotukao ga do kraja.Ko ga jebe kada ne zna[/quote]

Haj nam ti objasni kako je Senad dotukao gosta, ti koji ne znaš ništa ni o novinarstvu, a sigurno ni o statistici, ko zna jesi li i osnovnu školu završio. Zašto nije tako dotukao Dodika, Krajišnika, Abdića i ostale zlotvore? Ili su mu oni možda platili intervju? Reci nam iz Sent Luisa šta je bilo u Bosni :D.[/quote]
:D :-D :-) Koji si ti ...da se tebi nesto objasnjava.I opet po sesti put nije Sent Luisa nego Saint Louis novinarcino (djaba ljudima objasnjavati da postoji nesto sto se zove google :-)
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2808 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Jel počeo fejs sa kodiranjem na satelitu? Kako će raja gledat tekmu? 8-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53551
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2809 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

Chuckie wrote:Jel počeo fejs sa kodiranjem na satelitu? Kako će raja gledat tekmu? 8-)
Ma glupani, ako vec hoce da raja kupi kartice morali su prodaju maksimalno olaksati, internet, kreditna kartica, pay pal isporuka za dva dana i vozdra.
A oni kao BHT svojevremeno, ziro recuni, formulari, nekakvi levati da ih ganjas za karticu :lol: pa ko ce normalan karticu kupiti pod tim uslovima.

http://www.facetv.ba/face-tv/novosti/8211-kartice.html
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#2810 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Pocinje 10.10.
Plus je poskupila ionako skupa kartica,sa 100€ na 110€.


Tapatalk 2
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2811 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

jebaji ga, konta senad, ako dijaspora moze dati 100 evra da se gura u onom zenickom jadu da gleda tekmu, onda moze dati i 110 evra za tekmu litvanija-bih + jos godinu dana kakvog-takvog programa. pa dobro, ljudi su ulozili, platili prava na reprezentciju u gostima, jos neke sportske dogadjaje, CD......eh sad hoce li dijaspora streamovati ili platiti...ne znam. mozda pola-pola.

danas sam ovdje naucio da su bosnjakinje lazovke ispranog mozga.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2812 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Jel ovo mega giga novinarstvo ili show biz emisija?
http://www.youtube.com/watch?v=SD-i2B_U ... r_embedded
User avatar
Edin H.
Posts: 53551
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2813 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

karanana wrote:jebaji ga, konta senad, ako dijaspora moze dati 100 evra da se gura u onom zenickom jadu da gleda tekmu, onda moze dati i 110 evra za tekmu litvanija-bih + jos godinu dana kakvog-takvog programa. pa dobro, ljudi su ulozili, platili prava na reprezentciju u gostima, jos neke sportske dogadjaje, CD......eh sad hoce li dijaspora streamovati ili platiti...ne znam. mozda pola-pola.

danas sam ovdje naucio da su bosnjakinje lazovke ispranog mozga.
Ma cifra na stranu, ja mislim da nisu dobro ispitali trziste i da su trebali ici sa nizom cijenom, recimo stocka, ali kerma, ali njihova procjena, zasnovana vjerovatno ni na cemu, osim da je sa BHT-om kartica kostala isto :D
Medjutim ne pojednostaviti nacin kupovine je vec za murije njihovih marketinskih strucnjaka. Plus ovim distributerima ionako nisu vecinu zemalja pokrili gdje je dijaspora.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2814 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Više od Senada H. i gori problem je ovaj direktor ZZS koji je u tripu što vjerujete drugima i svom mozgu i logici vjerujte samo meni pa makar i laž govorio :shock: :shock: :shock:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2815 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

Proljev se nastavlja i večeras... Ovaj put Senad doveo istomišljenike, i sad svi nako non-šalantno tvrde kako se dijaspora treba popisat... E, baš me zanima, ako se stvarno popiše tih 750 000 Srba iz Srbije, hoće li ova trojica branit to njihovo 'pravo' da lažu :mrgreen: :oops: k'o što sad zdušno pozivaju ljude da daju lažne podatke...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2816 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

cyprus wrote:Proljev se nastavlja i večeras... Ovaj put Senad doveo istomišljenike, i sad svi nako non-šalantno tvrde kako se dijaspora treba popisat... E, baš me zanima, ako se stvarno popiše tih 750 000 Srba iz Srbije, hoće li ova trojica branit to njihovo 'pravo' da lažu :mrgreen: :oops: K'o što sad to zdušno čine...
Koliko razumijem tjeraju dijasporu da se popiše, ali samim tim dijaspora ne ulazi u broj rezidenata, nego se vidi d asu vani.. Ali, kako dijaspora nije u stanju ni na izbore izaći poštom, tako im uzalud i trud i naša rasprava ovdje oko toga :zzzz:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2817 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by cyprus »

KatarinaKosaca wrote:
cyprus wrote:Proljev se nastavlja i večeras... Ovaj put Senad doveo istomišljenike, i sad svi nako non-šalantno tvrde kako se dijaspora treba popisat... E, baš me zanima, ako se stvarno popiše tih 750 000 Srba iz Srbije, hoće li ova trojica branit to njihovo 'pravo' da lažu :mrgreen: :oops: K'o što sad to zdušno čine...
Koliko razumijem tjeraju dijasporu da se popiše, ali samim tim dijaspora ne ulazi u broj rezidenata, nego se vidi d asu vani.. Ali, kako dijaspora nije u stanju ni na izbore izaći poštom, tako im uzalud i trud i naša rasprava ovdje oko toga :zzzz:
Ali meni nije jasna ova stvar: kako im nije jasno da je Srbima (iz Srbije) i Hrvatima (iz Hrvatske) mnogo lakše doć ovdje i popisat se, nego bošnjačkoj dijaspori... Jel znaju oni šta opravdavaju i na šta pozivaju? :-) :-) :-)

Ja se samo nadam da će se makar elementarni podaci sa ovog popisa provjeravat i da će oni koji su davali krive podatke biti rigorozno kažnjeni... U suprotnom bi Senadova konstatacija da je popis neregularan mogla ispast tačna :-)
lik5
Posts: 176
Joined: 19/04/2013 12:10

#2818 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by lik5 »

joj senada narcisa,mora se on hvalit kako je imao intervju sa krajsnikom i kako su to mediji u regionu ispratili,vazda se tako hvali,fejs ovo fejs ono.ma nema ,da nije fejsa mi nebi znali nista hahahahaha previse je ofiran senad,izgleda da toga nije svjestan.
User avatar
Edin H.
Posts: 53551
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2819 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2820 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by MOSALJOZE »

lik5 wrote:joj senada narcisa,mora se on hvalit kako je imao intervju sa krajsnikom i kako su to mediji u regionu ispratili,vazda se tako hvali,fejs ovo fejs ono.ma nema ,da nije fejsa mi nebi znali nista hahahahaha previse je ofiran senad,izgleda da toga nije svjestan.
Ne znam dali si uopšte upratio,ali Senad je govorio o agenciji Mareco Index koja prati "gledanost" programa u BIH,i u to vrijeme dok je bio intervju sa Krajišnikom po toj agenciji od 100 građana samo su 2 pratila taj intervju :zzzz: Potpuno je upravu,to što on ne potplati istu da piše kako on zeli to je nešto drugo.Senad je kao argunment za isti rekao kako je taj intervju bio hit u drzavi i regionu nekoliko dana.
lik5
Posts: 176
Joined: 19/04/2013 12:10

#2821 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by lik5 »

MOSALJOZE wrote:
lik5 wrote:joj senada narcisa,mora se on hvalit kako je imao intervju sa krajsnikom i kako su to mediji u regionu ispratili,vazda se tako hvali,fejs ovo fejs ono.ma nema ,da nije fejsa mi nebi znali nista hahahahaha previse je ofiran senad,izgleda da toga nije svjestan.
Ne znam dali si uopšte upratio,ali Senad je govorio o agenciji Mareco Index koja prati "gledanost" programa u BIH,i u to vrijeme dok je bio intervju sa Krajišnikom po toj agenciji od 100 građana samo su 2 pratila taj intervju :zzzz: Potpuno je upravu,to što on ne potplati istu da piše kako on zeli to je nešto drugo.Senad je kao argunment za isti rekao kako je taj intervju bio hit u drzavi i regionu nekoliko dana.
pa bio hit jer je svanuo i na you tube ccc,kao da neko sad prati fejs na balkanu ccc
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#2822 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by akcid »

cyprus wrote:
KatarinaKosaca wrote:Koliko razumijem tjeraju dijasporu da se popiše... :
Ali meni nije jasna ova stvar: kako im nije jasno da je Srbima (iz Srbije) i Hrvatima (iz Hrvatske) mnogo lakše doć ovdje i popisat se, nego bošnjačkoj dijaspori... Jel znaju oni šta opravdavaju i na šta pozivaju?

"Bitno je biti Bošnjak" na spisku... :-)
User avatar
scooby_dooby_doo
Posts: 649
Joined: 18/01/2013 14:23
Location: Babin potok.

#2823 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by scooby_dooby_doo »

Samo brzo prica :-D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2824 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

lik5 wrote:joj senada narcisa,mora se on hvalit kako je imao intervju sa krajsnikom i kako su to mediji u regionu ispratili,vazda se tako hvali,fejs ovo fejs ono.ma nema ,da nije fejsa mi nebi znali nista hahahahaha previse je ofiran senad,izgleda da toga nije svjestan.
U novinarstvu je exluziva najveći uspjeh, i naravno da će se hvaliti. I ti bi i svatko.. Agencije i tv kuće daju siljem svijeta pare za exluzivu, jer to podrazumjeva da im se kasnije mora platiti prijenos ili da klijentima koji se oglašavaju diže rejting gledanošću. Ne znam šta je sporno što se pohvalio? Pa, život, a kamoli mediji se sastoje od propagande.
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2825 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

KatarinaKosaca wrote:
lik5 wrote:joj senada narcisa,mora se on hvalit kako je imao intervju sa krajsnikom i kako su to mediji u regionu ispratili,vazda se tako hvali,fejs ovo fejs ono.ma nema ,da nije fejsa mi nebi znali nista hahahahaha previse je ofiran senad,izgleda da toga nije svjestan.
U novinarstvu je exluziva najveći uspjeh, i naravno da će se hvaliti. I ti bi i svatko.. Agencije i tv kuće daju siljem svijeta pare za exluzivu, jer to podrazumjeva da im se kasnije mora platiti prijenos ili da klijentima koji se oglašavaju diže rejting gledanošću. Ne znam šta je sporno što se pohvalio? Pa, život, a kamoli mediji se sastoje od propagande.
:thumbup: Kako me odusevi svojim postovima ova ,,Katarina,P.S.Izvini jesi li ti udata :D
Locked