Logosoft
Moderator: Benq
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2801 Re: Logosoft ALL ABOUT
Sjećam se...
I da još se sjećam kad su objavljivali da će dizati brzine tog nekog datuma a onda brzine podignu i ranije čak i mjesec dana.
Gdje je zapelo? Jel' se nova brzina mora prvo uplodati kroz ovu staru 'sporu'?
I da još se sjećam kad su objavljivali da će dizati brzine tog nekog datuma a onda brzine podignu i ranije čak i mjesec dana.
Gdje je zapelo? Jel' se nova brzina mora prvo uplodati kroz ovu staru 'sporu'?
-
shambho
- Posts: 989
- Joined: 30/04/2009 23:18
#2802 Re: Logosoft ALL ABOUT
A sta je s telefonima mogu li ja imati dva telefona?
-
manki
- Posts: 2075
- Joined: 24/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#2803 Re: Logosoft ALL ABOUT
Samo da pohvalim LOL, upravo sam ih zvao telefonom, preljubazna cura se javila, cak me i nazvala nazad na njen prijedlog jer sam zvao sa mobitela, ugovor sredili preko telefona kad me je nazvala, sve ce biti gotovo u roku od 3-4 dana, prezadovoljan! Svaka cast LOL-u! 
-
xarfaxusss
- Posts: 30
- Joined: 11/08/2012 15:26
#2804 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jesi li joj bar uzeo broj telefonamanki wrote:Samo da pohvalim LOL, upravo sam ih zvao telefonom, preljubazna cura se javila, cak me i nazvala nazad na njen prijedlog jer sam zvao sa mobitela, ugovor sredili preko telefona kad me je nazvala, sve ce biti gotovo u roku od 3-4 dana, prezadovoljan! Svaka cast LOL-u!
- cappy_tempo
- Posts: 2673
- Joined: 24/08/2008 19:03
- Location: SARAJEVO-X!
#2805 Re: Logosoft ALL ABOUT
nisam odavno pratio pa da pitam. jel lud i ponosan i dalje prima pare za reklamu logosofta? 
-
manki
- Posts: 2075
- Joined: 24/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#2806 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nisam se snasao na poslu sam bio pa zurio, ali jeste ona moj.xarfaxusss wrote:Jesi li joj bar uzeo broj telefonamanki wrote:Samo da pohvalim LOL, upravo sam ih zvao telefonom, preljubazna cura se javila, cak me i nazvala nazad na njen prijedlog jer sam zvao sa mobitela, ugovor sredili preko telefona kad me je nazvala, sve ce biti gotovo u roku od 3-4 dana, prezadovoljan! Svaka cast LOL-u!
- mirnisan
- Posts: 363
- Joined: 11/12/2008 21:11
- Location: zadnja mahala bb
#2807 Re: Logosoft ALL ABOUT
koliko je to parica po TV-juLjuska_u_BaklaFi wrote:Za svaki TV potreban je STB, jedan STB dolazi uracunat u cijenu paketa, STB za drugi TV u stanu moze se dobiti na najam.
ako je povoljno da ukinem onaj debilni hs.
- mirnisan
- Posts: 363
- Joined: 11/12/2008 21:11
- Location: zadnja mahala bb
#2808 Re: Logosoft ALL ABOUT
od kanala sa ovih nasih prostora mogla bi tv prva.....bas bi dobro legla.afannedim wrote:A hoće li biti novih kanala, a ova dva sa obavjestima ukinuti.![]()
![]()
- sujmivac
- Posts: 172
- Joined: 22/08/2012 17:56
- Location: Republika e Shqipërise
#2809 Re: Logosoft ALL ABOUT
Meni nesto imat sat slabo skroz otvara stranice koji mu je moj?
-
smijesni_ste
- Posts: 6322
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2810 Re: Logosoft ALL ABOUT
I meni...da ne lijepim ss sad...pala brzina drastično....fuj
-
Ammarzinho
- Posts: 272
- Joined: 23/08/2012 14:44
#2811 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ista situacija i kod mene ... 
-
zilog
- Posts: 9068
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2812 Re: Logosoft ALL ABOUT
Izgleda da smo na backup-u.
Zvao sam, kazu da rade na tome.
Zvao sam, kazu da rade na tome.
- sujmivac
- Posts: 172
- Joined: 22/08/2012 17:56
- Location: Republika e Shqipërise
#2813 Re: Logosoft ALL ABOUT
e bas ti fOla 
-
coolkid
- Posts: 131
- Joined: 14/09/2011 19:55
#2814 Re: Logosoft ALL ABOUT
I kod mene isti problem pala brzina pravo 
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2815 Re: Logosoft ALL ABOUT
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2817 Re: Logosoft ALL ABOUT
extra1921 wrote:
dobri, stari dial-up...
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2818 Re: Logosoft ALL ABOUT
I kod mene...
Valjda tako mora malo sporije da bi bilo brže
Valjda tako mora malo sporije da bi bilo brže
-
zilog
- Posts: 9068
- Joined: 06/03/2009 11:19
-
1921
- Posts: 128
- Joined: 27/01/2010 21:42
#2821 Re: Logosoft ALL ABOUT
sve se raspada, jedva otvori stranicu, ali speedtest ide maksimalnom brzinom.

-
moke_31
- Posts: 1985
- Joined: 18/05/2011 14:54
-
Ammarzinho
- Posts: 272
- Joined: 23/08/2012 14:44
#2823 Re: Logosoft ALL ABOUT
Neko je ono kao spominjao konstantnu brzinu koja se nikad ne mjenja

- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
-
moke_31
- Posts: 1985
- Joined: 18/05/2011 14:54
#2825 Re: Logosoft ALL ABOUT
A upload će izgleda dići 01. 09. 2013





