Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2801 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

in-game nece ni upola ovako dobro izgledati al et' :D

Edit : igra li neko ovdje World of Tanks ???
matematicar_teski
Posts: 1199
Joined: 12/03/2012 18:59
Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis

#2802 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by matematicar_teski »

ima li kakva teniska igrica dobra,da ima dosta igraca i dobre grafike ?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2803 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Virtua Tennis 3/4.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2805 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Heroes of might and magic 3. 4 je užasna, 5 odlična, 6 nisam igrao jer mi je pc kanta.
Civilization 3 prejaka, 4 i 5 kul.
Rise of nations, Rise of Legends.
Warcraft 3.

Inače volim sve strateške igre . No i dan danas kada mi je dosadno instaliram Heroes 3 i igram ga, a igra izašla 1998 negdje.

Sjetih se Anno, imao sam Anno 1602 koji se mislim mogao igrati još na windows 1995, a pogledajte koliko je samo Anno izašlo poslije toga.
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2806 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

Tkd wrote:Heroes of might and magic 3. 4 je užasna, 5 odlična, 6 nisam igrao jer mi je pc kanta.
Civilization 3 prejaka, 4 i 5 kul.
Rise of nations, Rise of Legends.
Warcraft 3.

Inače volim sve strateške igre . No i dan danas kada mi je dosadno instaliram Heroes 3 i igram ga, a igra izašla 1998 negdje.

Sjetih se Anno, imao sam Anno 1602 koji se mislim mogao igrati još na windows 1995, a pogledajte koliko je samo Anno izašlo poslije toga.

Heroes 3 je neprevazidjena igra :D :D :D
kad se sjetim one raje Gem, Clancy, Gelu, Yog, Crag hack.... sad mi dodje da je skinem i prekucam :D
Civilization mi nikad nije bila nesto posebno
a RoN mi se nije svidio samo zato sto nema one klasicne kampanje, ali je zato No.1 za multiplayer :D
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2807 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

evo par preporuka za starije igre

"Tropico" - 2001

Image

Tropico je igra u kojoj igrac preuzima ulogu "El Presidente"-a (citaj Castra) karipske Banana drzave (citaj Kube) u doba hladnog rata(50-tih). Pored ekonomskog razvoja svoje drzave "El Presidente" mora razvijati trgovinu, saobracaj, turizam pa cak i nuklearni te svemirski program sa sve to dok balansira izmedju 2 svjetske sile (US i USSR).
Izasla su jos 3 nastavka ove igre ali je po meni pored prvog dijela samo "tropico 4" vrijedan spomena. :D

"Railroad Tycoon II" - 1998

Image

Railroad Tycoon serijal ima i 3. nastavak ali je drugi dio i pored svog "Release Date"-a daleko ispred svog nasljednika u svim aspektima igre (osim grafike naravno). Radnja igre pocinje na samom pocetku zeljeznicke revolucije u Sjevernoj Americi a zavrsava pocetkom 21. vijeka. Igru je razvio isi tim koji je radio i "Tropico" tako da su ove 2 igre izgledaju skoro isto iako je njihov gameplay potpuno razlicit.

"Stronghold" - 2001

Image

Stronghold je (po meni) jedna od najboljih video igara koja je ikad izasla za PC. Radi se o srednjevjekovnom RTS-u/Castle builderu. Za razliku od klasicnih RTS-ova (AoE, warcraft...) ovdje je "briga" o ljudima koji zive u vasem zamku jednako bitna kao i vojna moc. Slijedece godine je igra dobila svoj nastavak "stronghold: Crusader" koji je ustvari bio samo expanzija za prvu igru mada se moze igrati samostalno (bez da je instalirana prethodna verzija)
savsvoj
Posts: 513
Joined: 13/01/2009 17:55

#2808 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by savsvoj »

javelin wrote: "Stronghold" - 2001

Image

Stronghold je (po meni) jedna od najboljih video igara koja je ikad izasla za PC. Radi se o srednjevjekovnom RTS-u/Castle builderu. Za razliku od klasicnih RTS-ova (AoE, warcraft...) ovdje je "briga" o ljudima koji zive u vasem zamku jednako bitna kao i vojna moc. Slijedece godine je igra dobila svoj nastavak "stronghold: Crusader" koji je ustvari bio samo expanzija za prvu igru mada se moze igrati samostalno (bez da je instalirana prethodna verzija)
bitno napomenuti da svi noviji strongholdi su gori od prva dva tako da u principu ovaj treci je cisto smece.
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2809 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

savsvoj wrote:
javelin wrote: "Stronghold" - 2001

Image

Stronghold je (po meni) jedna od najboljih video igara koja je ikad izasla za PC. Radi se o srednjevjekovnom RTS-u/Castle builderu. Za razliku od klasicnih RTS-ova (AoE, warcraft...) ovdje je "briga" o ljudima koji zive u vasem zamku jednako bitna kao i vojna moc. Slijedece godine je igra dobila svoj nastavak "stronghold: Crusader" koji je ustvari bio samo expanzija za prvu igru mada se moze igrati samostalno (bez da je instalirana prethodna verzija)
bitno napomenuti da svi noviji strongholdi su gori od prva dva tako da u principu ovaj treci je cisto smece.
znao sam da sam nesto zaboravio :D
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#2810 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by alenthekiller »

cossack ? sjeca li se ko ove igre ? :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2811 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Kakvo je to pitanje.. :D
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#2812 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Steve Nash »

leet wrote:Kakvo je to pitanje.. :D
:thumbup:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2813 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

javelin wrote:
Tkd wrote:Heroes of might and magic 3. 4 je užasna, 5 odlična, 6 nisam igrao jer mi je pc kanta.
Civilization 3 prejaka, 4 i 5 kul.
Rise of nations, Rise of Legends.
Warcraft 3.

Inače volim sve strateške igre . No i dan danas kada mi je dosadno instaliram Heroes 3 i igram ga, a igra izašla 1998 negdje.

Sjetih se Anno, imao sam Anno 1602 koji se mislim mogao igrati još na windows 1995, a pogledajte koliko je samo Anno izašlo poslije toga.

Heroes 3 je neprevazidjena igra :D :D :D
kad se sjetim one raje Gem, Clancy, Gelu, Yog, Crag hack.... sad mi dodje da je skinem i prekucam :D
Civilization mi nikad nije bila nesto posebno
a RoN mi se nije svidio samo zato sto nema one klasicne kampanje, ali je zato No.1 za multiplayer :D

Vidi se ko zna koje su najbolje igre :thumbup:
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2814 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ako ima obožavatelja Final Fantasy igara za PC (ff7 i ff8), preporučujem igru The Last Remnant! :thumbup:
ice2cube
Posts: 707
Joined: 18/03/2012 13:47
Location: Hell

#2815 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ice2cube »

alenthekiller wrote:cossack ? sjeca li se ko ove igre ? :D
Imam je i dan danas na racunaru, odlicna igra :thumbup:
Ali novi cossack ne valja nikako, preferiram onaj stari :-D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2816 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

NenjiA wrote:Ako ima obožavatelja Final Fantasy igara za PC (ff7 i ff8), preporučujem igru The Last Remnant! :thumbup:

FF 7 mislim je epic.....na kraju pjesma od Richarda Marxa - Whenever you go whatever you do i will be still right here waiting for you......ko nije pustio suzu :lol:
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2817 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Tkd wrote:
NenjiA wrote:Ako ima obožavatelja Final Fantasy igara za PC (ff7 i ff8), preporučujem igru The Last Remnant! :thumbup:

FF 7 mislim je epic.....na kraju pjesma od Richarda Marxa - Whenever you go whatever you do i will be still right here waiting for you......ko nije pustio suzu :lol:
ma pusti kraj ba, kad ja Aeris ubijena srce mi iskočilo od plača :( :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2818 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Hahah, onda nije to taj FF što sam ja mislio. Naime u ovome on misli da je ona mrtva i na kraju se ispostavlja da je ipak živa :D



Mislim da je ovo u pitanju, enjoy ;-)
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2819 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

kad izlazi hitman absolution
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2820 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

Bosnian Dragon wrote:kad izlazi hitman absolution
20.11.2012
User avatar
Pacino94
Posts: 29
Joined: 17/01/2012 23:23
Location: Sarajevo

#2821 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Pacino94 »

Igra li neko LOTRO... Slabo ikoga da ima sa prostora bivse Juge...
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2822 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

http://blog.scssoft.com/search/label/Eu ... ulator%202

evo dobar blog o eurotruck simulator 2, fakat sjajna igra ce biti... trebala izaci u augustu ali us pomjerlil za septembar
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2823 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

Bosnian Dragon wrote:http://blog.scssoft.com/search/label/Eu ... ulator%202

evo dobar blog o eurotruck simulator 2, fakat sjajna igra ce biti... trebala izaci u augustu ali us pomjerlil za septembar
prvi dio mi je bio bas NV jer su svi kamioni manje vise isti (brzinom) i u svakoj drzavi max 3 grada :(
iskreno se nadam da ce dvica liciti na nesto inace cu o5 igrati 18 WoS :D :D :D

edit: jel bilo govora o drzavama koje ce biti u igri???
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2824 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

javelin wrote:
Bosnian Dragon wrote:http://blog.scssoft.com/search/label/Eu ... ulator%202

evo dobar blog o eurotruck simulator 2, fakat sjajna igra ce biti... trebala izaci u augustu ali us pomjerlil za septembar
prvi dio mi je bio bas NV jer su svi kamioni manje vise isti (brzinom) i u svakoj drzavi max 3 grada :(
iskreno se nadam da ce dvica liciti na nesto inace cu o5 igrati 18 WoS :D :D :D

edit: jel bilo govora o drzavama koje ce biti u igri???
imas sve informacije na ovom blogu izaberi label ETS 2 i sve ti ima od 2010 kad su poceli praviti, uglavnom kazu da ce biti 3 puta veca od keca
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2825 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Tkd wrote:Hahah, onda nije to taj FF što sam ja mislio. Naime u ovome on misli da je ona mrtva i na kraju se ispostavlja da je ipak živa :D



Mislim da je ovo u pitanju, enjoy ;-)

to je Final Fantasy 8 :D
Tu je Squall Leonheart & Rinoa Heartly :D
Takođe FANTASTIČNA igra :thumbup:


I tu sam plakao kad je on traži na kraju :( (oj koja sam pi*** bio :lol: )



btw, uskoro Final Fantasy 7 Re-Release :D
Ista igra, ali sa podrškom za WinXP, Vistu, Win7 i patcheve za bolju grafiku itd :D
Post Reply