X FACTOR Adria
Moderator: anex
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#2801 Re: X FACTOR Adria
Šta je sa Emininim dekolteom?! Malo previše za ovu vrstu takmičenja.
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2802 Re: X FACTOR Adria
ne trebaju pustati,ima 15000 drekavaca u areni.al-em wrote:sto me nervira ovaj aplauz i vriska koju pusta produkcija
Last edited by raskopusa on 23/03/2014 21:57, edited 1 time in total.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#2803 Re: X FACTOR Adria
Nadam se da ce izgubiti licencu.
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2804 Re: X FACTOR Adria
nakon historijske pobjede gileta i onog iz onee kuce (ono gdje su svi unutra, pa rade nesto oko zivotinja) vrijeme je da pobjedi jos jedan bosanac,Jazzy.ba wrote:Ajmo svi za maida po jednu porukicu. Jest mi antipatican, ali ovo ostalo je talasika sve.jastuk1 wrote:A ima ovdje http://xfactoradria.com/glasanje
Za Maida je iz bih
Pošalji 4 na 091414404
moze se poslati NEOGRANICEN broj poruka naglasila je ljupka voditeljica (alo ovo ipak nije do kraja tacno, jer je broj poruka ogranicen-kolicinom kredita)
ko ne glasa mrzi bosnu
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2805 Re: X FACTOR Adria
Basvod wrote:Jest talasika al Maid je najgori i najodvratniji.Jazzy.ba wrote:Ajmo svi za maida po jednu porukicu. Jest mi antipatican, ali ovo ostalo je talasika sve.jastuk1 wrote:A ima ovdje http://xfactoradria.com/glasanje
Za Maida je iz bih
Pošalji 4 na 091414404
Bez Ilme i onog Percolija finale nema smisla.
Amaterski show...
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#2806 Re: X FACTOR Adria
Maide jarane mog'o si komotno i jednu ariju otpjevat' 
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2807 Re: X FACTOR Adria
Maid najbolji dosad....naježila sam se

- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2808 Re: X FACTOR Adria
ovaj... ja mescini idem protiv sebe al mi je maid postao ok

- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2809 Re: X FACTOR Adria
Razvalio.Basvod wrote:Jest talasika al Maid je najgori i najodvratniji.Jazzy.ba wrote:Ajmo svi za maida po jednu porukicu. Jest mi antipatican, ali ovo ostalo je talasika sve.jastuk1 wrote:A ima ovdje http://xfactoradria.com/glasanje
Za Maida je iz bih
Pošalji 4 na 091414404
Bez Ilme i onog Percolija finale nema smisla.
Amaterski show...
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#2810 Re: X FACTOR Adria
Maid IZDOMINIRO
sve drugo manje vazno 
- Nigella
- Posts: 52
- Joined: 24/08/2008 01:31
- Location: Tamna Vaseljena
#2811 Re: X FACTOR Adria
Maide 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#2812 Re: X FACTOR Adria
Eno je, opet, plače... 
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2813 Re: X FACTOR Adria
ćiribiribela wrote:Nadam se da ce izgubiti licencu.
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#2814 Re: X FACTOR Adria
Takodjer i ja.. maid vrh!!!! rasplako me sa ovom pjesmom..VenomousV wrote:ovaj... ja mescini idem protiv sebe al mi je maid postao ok![]()
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2815 Re: X FACTOR Adria
eno ga?JanuaryJones wrote:Eno je, opet, plače...
Sent from my iPad using Tapatalk
Last edited by crnoplavo on 23/03/2014 22:06, edited 1 time in total.
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2816 Re: X FACTOR Adria
ovo je sranje sa glasanjem....
doktori će zasigurno biti u velikoj prednosti u odnosu na ove zadnje koji nastupaju
doktori će zasigurno biti u velikoj prednosti u odnosu na ove zadnje koji nastupaju
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2817 X FACTOR Adria
3 poruke od mene otisle. 
Last edited by Jazzy.ba on 23/03/2014 22:06, edited 1 time in total.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#2818 X FACTOR Adria
Što je Željko ponosan :cerek: a mnogo lepo se skock'o 
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2819 Re: X FACTOR Adria
Savrseno! Svaka cast! Glasala sam
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2820 Re: X FACTOR Adria
Mogle su se gole skinut,ima djece gledaju 
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#2821 Re: X FACTOR Adria
Idi reci babi svom o o Emina

-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2822 Re: X FACTOR Adria
izvizda ga publika
ako imas posalji bar jos jednu
ali ok je ako nemas vise
svaka cast
Jazzy.ba wrote:3 poruke od mene otisle.
ako imas posalji bar jos jednu
svaka cast, nadam se da nije samo jedna porukica otislaAmbrozija wrote:Savrseno! Svaka cast! Glasala sam
ali ok je ako nemas vise
svaka cast
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2823 Re: X FACTOR Adria
Potoci ni Eminin dekolte. 
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2824 Re: X FACTOR Adria
MOSALJOZE wrote:Mogle su se gole skinut,ima djece gledaju
ne bi se ni stariji bunili
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#2825 Re: X FACTOR Adria
stvarno suMOSALJOZE wrote:Mogle su se gole skinut,ima djece gledaju
odlicnooooooooo, Maideeeeeee
