What to wear???
Moderator: anex
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#2801 Re: What to wear???
3 definitvno..ova 4 mi vuce na konobara...1 mi je previshe casual...2 mi je za nedjeljnu setnju sa suprugom...a 5 mi se ne svidja kombinacija boja..
eto moje misljenje
i sretno na razgovoru 
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#2802 Re: What to wear???
Me tooGospoda Ministarka wrote:Ja sam za 3 ili 4.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2803 Re: What to wear???
jeste da...3 je bolja ali i 5 veoma fino.wewa wrote:varijanta 3 ili 5
gud lak na intervjuu
-
elvin85
- Posts: 51
- Joined: 13/07/2011 17:52
#2804 Re: What to wear???
Hvala, pomogli ste...Znaci to bi trebala biti 3...irma me cak uspjela i nasmijati
Boje kod 5 slike su puno ljepse i uskladjenije uzivo nego ovako...Mogla bi mozda i neka druga kosulja ali ja najvise volim bijele kosulje pa tako da sam sve rotirao izuzev kosulje...
-
LaCici
- Posts: 1571
- Joined: 12/03/2010 15:33
#2805 Re: What to wear???
Divna ti je haljina, i ja sam je gledala, ali me odbili kratki rukavi. Ko bi docekao da je mogu obuci. Ja ne volim kupovati stvari unaprijed, pa da mi stoje, onda ludim dok docekam lijepo vrijeme da je pronosam.aristocat wrote:haljina je kupljena,
kako ono kazu: tesko ribu u vodu
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2806 Re: What to wear???
samo bez farmerica.
- Lipstick Jungle
- Posts: 273
- Joined: 01/09/2011 21:44
#2807 Re: What to wear???
jao legendaran si...
3, 4 ili 5
i sretno, javi je li upalila kombinacija
3, 4 ili 5
i sretno, javi je li upalila kombinacija
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2808 Re: What to wear???
Hej dame, evo kombinacija sa džemperima, meni se nesto ovi džemperci pravo sviđaju, bas me podsjecaju na djetinjstvo 
http://malezensketeme.com/post/7489
btw nisam odoljela iskusenju, nine west cizmice su moje (samo u crnoj boji), morala sam ih kupiti
http://malezensketeme.com/post/7489
btw nisam odoljela iskusenju, nine west cizmice su moje (samo u crnoj boji), morala sam ih kupiti
- me22
- Posts: 24316
- Joined: 08/06/2007 22:08
- Location: kod potocaRke u :skoljka:
#2809 Re: What to wear???
superNadinka wrote:Hej dame, evo kombinacija sa džemperima, meni se nesto ovi džemperci pravo sviđaju, bas me podsjecaju na djetinjstvo
http://malezensketeme.com/post/7489
btw nisam odoljela iskusenju, nine west cizmice su moje (samo u crnoj boji), morala sam ih kupiti
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2810 Re: What to wear???
stigao onaj crni vila kaputic sa asosa sto je bio snizen na 19 funti. bez carine
.
lijep je skroz. i kvalitetno napravljen.
lijep je skroz. i kvalitetno napravljen.
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#2811 Re: What to wear???
Da vas pitam nosite li vi nekad u jesen suknjice koje nemaju podstavu?
Imam lijepih koje bi mogla ukobinovati za ove jesenske dane,ali su bez podstave i suke su i naravno ond ase ono odvratno lijepe za carape..I onda dok koracas upadaju izmedju nogu,pa da poludis...
Pomisljala sma i na podsuknju,posto ne znam gdje bi je kupila,mozda da sasijem?! A opet bojim se da se ne vidi naborana ispod suknjice,ili d ane izleti vani??
Imam lijepih koje bi mogla ukobinovati za ove jesenske dane,ali su bez podstave i suke su i naravno ond ase ono odvratno lijepe za carape..I onda dok koracas upadaju izmedju nogu,pa da poludis...
Pomisljala sma i na podsuknju,posto ne znam gdje bi je kupila,mozda da sasijem?! A opet bojim se da se ne vidi naborana ispod suknjice,ili d ane izleti vani??
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2812 Re: What to wear???
meni to ne smeta sta ja znam :SRimljanka wrote:Da vas pitam nosite li vi nekad u jesen suknjice koje nemaju podstavu?
Imam lijepih koje bi mogla ukobinovati za ove jesenske dane,ali su bez podstave i suke su i naravno ond ase ono odvratno lijepe za carape..I onda dok koracas upadaju izmedju nogu,pa da poludis...
Pomisljala sma i na podsuknju,posto ne znam gdje bi je kupila,mozda da sasijem?! A opet bojim se da se ne vidi naborana ispod suknjice,ili d ane izleti vani??
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#2813 Re: What to wear???
nesmeta ti dok hodas,a suknja ti se lijepi za carape? pa ono upada izmedju nogu,pa se podigne..Uh..ja hocu poluditi...I onda mi te suknje obicno cekaju ljeto kad aih nosim na golu nogu,a bas steta...alica.k wrote:meni to ne smeta sta ja znam :SRimljanka wrote:Da vas pitam nosite li vi nekad u jesen suknjice koje nemaju podstavu?
Imam lijepih koje bi mogla ukobinovati za ove jesenske dane,ali su bez podstave i suke su i naravno ond ase ono odvratno lijepe za carape..I onda dok koracas upadaju izmedju nogu,pa da poludis...
Pomisljala sma i na podsuknju,posto ne znam gdje bi je kupila,mozda da sasijem?! A opet bojim se da se ne vidi naborana ispod suknjice,ili d ane izleti vani??
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2814 Re: What to wear???
Ma i meni to smeta, poslala sam ti pp rimljanka 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2815 Re: What to wear???
ja samo imam jednu boljku, a to su providne suknje/haljine s kojima moram podsuknju nosit...a prakticno je nemoguce nac dobru podsuknju kod nas. pokusavala sam sasit...epic fail.Rimljanka wrote:nesmeta ti dok hodas,a suknja ti se lijepi za carape? pa ono upada izmedju nogu,pa se podigne..Uh..ja hocu poluditi...I onda mi te suknje obicno cekaju ljeto kad aih nosim na golu nogu,a bas steta...
ja moram napisat da ni za ljeta nisam nijednom obukla onu cipkanu river island suknju...

-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2816 Re: What to wear???
ja sam sašila ( ne lično ja mislim - nego dala šnajderici ) i to je tako jednostavno i dobro ispalo, i to je jedna od najboljih stvari (tj odjevnih predmeta) koju sam mogla napraviti u životu 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2817 Re: What to wear???
aaa dobri su skroz
kak je kuuul

vec mi fali lijepo vrijeme
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2818 Re: What to wear???
Sta god da obuces izvadi ruku iz dzepa, nisi maneken, a mozda i jesi..elvin85 wrote:Sta obući??? Zanimaju me vasa misljenja oko kombinacije??? Prigoda je razgovor za posao...
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2819 Re: What to wear???
Ova zadnja kombinacija mi se bas svidja..alica.k wrote:
vec mi fali lijepo vrijeme
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2820 Re: What to wear???
da izvines ko klovnovialica.k wrote:
aaa dobri su skroz
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2821 Re: What to wear???
da izvines, ja bih ih okupala prvo
-
elvin85
- Posts: 51
- Joined: 13/07/2011 17:52
#2822 Re: What to wear???
Ih da ti je znatiBJB wrote:Sta god da obuces izvadi ruku iz dzepa, nisi maneken, a mozda i jesi..elvin85 wrote:Sta obući??? Zanimaju me vasa misljenja oko kombinacije??? Prigoda je razgovor za posao...
- medaaa
- Posts: 2556
- Joined: 21/04/2008 13:50
#2823 Re: What to wear???
sutra polazem strucni, prvo drzim cas... sta obuci: puknut klasiku high il onako nesto opustenije?
p.s. puca me strasno trema, pa malo i ovdje naletila da 'dodjem sebi'

p.s. puca me strasno trema, pa malo i ovdje naletila da 'dodjem sebi'
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2824 Re: What to wear???
jasta, ajmo ih uniformisat.Lady Saray wrote:da izvines ko klovnovi
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2825 Re: What to wear???
@medaaa
ako imas hlace na peglu i neku kosuljicu s diskretnim nakitom ili obicna majica s veselom maramom.
samo pazi da ti bude udobno i da se nece primjetit ako se uznojis
drzim fige, sretno
ako imas hlace na peglu i neku kosuljicu s diskretnim nakitom ili obicna majica s veselom maramom.
samo pazi da ti bude udobno i da se nece primjetit ako se uznojis
drzim fige, sretno

