Nisam nista osjetio,jos sam budan bio...Sve ispod 3 nije vise zanimljivo,ne osjetimokaranana wrote:ovo vise niko ni ne prijavljuje kad zatrese. postalo normalno ko u japanu.
eno ja pogodio gdje ce biti zemljotres i kada. dobro, fulih pola sata.
Zemljotres maloprije..
- Ray
- Posts: 552
- Joined: 23/08/2012 08:19
- Location: SFRJ
#2801 Re: Zemljotres maloprije..
-
Mustang1
- Posts: 29927
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2802 Re: Zemljotres maloprije..
Vise se trznemo kada kisa padne nego zemljotres kad udari 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2803 Re: Zemljotres maloprije..
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz 
-
Mustang1
- Posts: 29927
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2804 Re: Zemljotres maloprije..
Opet ociju mi .. Jesi ti normalna ?

- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#2805 Re: Zemljotres maloprije..
malo ljulja....
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#2806 Re: Zemljotres maloprije..
Evo ga opet. 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2807 Re: Zemljotres maloprije..
sto mislis da nisam?Bubalo1 wrote:Opet ociju mi .. Jesi ti normalna ?![]()
-
Mustang1
- Posts: 29927
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2808 Re: Zemljotres maloprije..
Ti 10 sekundi prije zemljotresa napises da je bio

- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2809 Re: Zemljotres maloprije..
Dugo nije bio onaj Pravi 
-
Avetinho
- Posts: 7135
- Joined: 07/09/2012 21:22
- Location: Ja sam odavle
#2810 Re: Zemljotres maloprije..
Izgubio kompas.
Eno ga u Kini
Eno ga u Kini
-
4xl
- Posts: 91
- Joined: 24/08/2012 18:00
#2811 Re: Zemljotres maloprije..
Veceras se u Zenici osjetio potres , jačine 4,1 po Sušićevoj skali, epicentar Bilino Polje
))
ps. pppppp da ga nebi stvarno naslutio ... pppp

ps. pppppp da ga nebi stvarno naslutio ... pppp
- odr0n
- Posts: 2082
- Joined: 29/07/2012 15:21
#2812 Re: Zemljotres maloprije..
4xl wrote:Veceras se u Zenici osjetio potres , jačine 4,1 po Sušićevoj skali, epicentar Bilino Polje))
![]()
ps. pppppp da ga nebi stvarno naslutio ... pppp![]()
![]()
![]()
![]()
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#2813 Re: Zemljotres maloprije..
..hebite se

- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2814 Re: Zemljotres maloprije..
Evooooo GAAAAA 
- starii
- Posts: 3389
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
#2815 Re: Zemljotres maloprije..
gdjekanister wrote:Evooooo GAAAAA
- Miss D
- Posts: 1598
- Joined: 14/12/2009 17:33
#2817 Re: Zemljotres maloprije..
Je li moguce da nikog nije jutros zaljuljalo?
Oko 6 ?
Nema ni na netu
Oko 6 ?
Nema ni na netu
- bude
- Posts: 1099
- Joined: 10/11/2008 13:26
#2818 Re: Zemljotres maloprije..
Bio je, nekih 5-6 minuta iza 6 sati, nista opasno 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#2819 Re: Zemljotres maloprije..
mene je probudio
ovaj je zadnji registrovan ali vrijeme ne stima
2012/09/24 04:07:14.5 0.7 44.001 +/-1.336 18.166 +/-1.538 11
1.9 BiH
ovaj je zadnji registrovan ali vrijeme ne stima
2012/09/24 04:07:14.5 0.7 44.001 +/-1.336 18.166 +/-1.538 11
1.9 BiH
- Miss D
- Posts: 1598
- Joined: 14/12/2009 17:33
#2820 Re: Zemljotres maloprije..
Ne mogu ja naci na netu da je registrovan,
a pojak je bio. I mene probudio.

a pojak je bio. I mene probudio.
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
-
lilah
- Posts: 101
- Joined: 23/08/2012 13:26
#2822 Re: Zemljotres maloprije..
Mene je probudio. Samo mene brine sto nekako imam osjecaj da se u zadnje vrijeme zemljotresi precesto desavaju 
- odr0n
- Posts: 2082
- Joined: 29/07/2012 15:21
#2823 Re: Zemljotres maloprije..
Ima li se kupiti kakva stvarcica koja mjeri podrhtavanje tla, da ga nazovem zemljotresomjer ili kako vec? 
- Deniken
- Posts: 15
- Joined: 30/08/2008 23:46
#2824 Re: Zemljotres maloprije..
odr0n wrote:Ima li se kupiti kakva stvarcica koja mjeri podrhtavanje tla, da ga nazovem zemljotresomjer ili kako vec?
http://itunes.apple.com/us/app/seismome ... 66259?mt=8
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#2825 Re: Zemljotres maloprije..
Tri jutros u Mostaru, svaki naredni malo jači.
Jesam li ja jedini koji ima neki gadan predosjećaj da bi skoro mogao opaliti jedan masan u ovoj regiji?
Jesam li ja jedini koji ima neki gadan predosjećaj da bi skoro mogao opaliti jedan masan u ovoj regiji?
