Beckenbauermissko wrote:Ako nista Wolfsburg je tvrd malo prima i daje ali Wise i Hofenhajm ne mogu nadavat sta sve mogu primit, Babel i Fink nisu nikakvi treneri, sve vise mislim da niti jedan bivsi igrac vrhunski igrac Bayerna ne moze biti dobar trener. Bar ovi sto su pokusali nisu uspjesni, Babel, Fink, Mateus, Basler.odesveuhonduras wrote:Hoffenheim je očajan, a nije ni Wolfsburg puno bolji.. nekako sve manje mislim da je Magath posebno dobar trener
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2801 Re: Bundesliga
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2802 Re: Bundesliga
Jado jadni.simonese wrote:sta ima jos u Jagomiru,nakoCollegeGunner wrote:Koliko je ovo slaba liga pokazuje da Frankfurt ima cetiri pobjede iz cetiri meca.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2803 Re: Bundesliga
ja tebe stvarno ne razumijemCollegeGunner wrote:Jado jadni.simonese wrote:sta ima jos u Jagomiru,nakoCollegeGunner wrote:Koliko je ovo slaba liga pokazuje da Frankfurt ima cetiri pobjede iz cetiri meca.
ako ne volis BL i Svabe opcenito sto onda imas potrebu kenjat na te pdf-ove
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#2804 Re: Bundesliga
22 sep 2012, 22:35 Isključen/a korisnik/ca iz razloga “”
» CollegeGunner
22 sep 2012, 22:34 Isključen/a korisnik/ca iz razloga “”
» simonese
Po 7 dana obojici, dok se ne nauchite kulturi dijaloga
» CollegeGunner
22 sep 2012, 22:34 Isključen/a korisnik/ca iz razloga “”
» simonese
Po 7 dana obojici, dok se ne nauchite kulturi dijaloga
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2805 Re: Bundesliga
do kad ce Salihovic trpiti ove seljake iz Hofhajma i ovog debilnog trenera 
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#2806 Re: Bundesliga
Koliko Vedo još pauzira?
Zabi ga Sejo
Zabi ga Sejo
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2807 Re: Bundesliga
Mali_Vuk wrote:Koliko Vedo još pauzira?
Zabi ga Sejo
odradio je svoje
- MeanMachine
- Posts: 1175
- Joined: 09/03/2011 20:47
#2808 Re: Bundesliga
Salihović je realno prerastao Hoffenheim po svom igračkom kvalitetu, ali nažalost vrijeme da se realizuje njegov transfer u neki jači klub lagano prolazi. On je trenutno u najboljim godinama za jednog fudbalera (ne računajući golmane), i te godine ne bi smio provoditi u Hoffenheimu ako želi napraviti sljedeći korak u svojoj karijeri. Prijeko je potrebno da najkasnije naredne godine pređe u neki jači klub inače bi moglo postati vremenski tijesno za takav transfer u budućnosti. Znam da je jedne godine, prema pisanju mnogih medija u Njemačkoj, bio jako blizu transfera u Bayern međutim to se nažalost nije dogodilo, a bilo bi to nešto najbolje što mu se u karijeri moglo dogoditi (isto ovo vezano za transfer u Bayern po meni važi i za Džeku, ali to je već druga tema).
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2809 Re: Bundesliga
Nije Sejo nivo za ovakav Bayern, ne bi dobijao ni deset minuta po utakmici.MeanMachine wrote:Salihović je realno prerastao Hoffenheim po svom igračkom kvalitetu, ali nažalost vrijeme da se realizuje njegov transfer u neki jači klub lagano prolazi. On je trenutno u najboljim godinama za jednog fudbalera (ne računajući golmane), i te godine ne bi smio provoditi u Hoffenheimu ako želi napraviti sljedeći korak u svojoj karijeri. Prijeko je potrebno da najkasnije naredne godine pređe u neki jači klub inače bi moglo postati vremenski tijesno za takav transfer u budućnosti. Znam da je jedne godine, prema pisanju mnogih medija u Njemačkoj, bio jako blizu transfera u Bayern međutim to se nažalost nije dogodilo, a bilo bi to nešto najbolje što mu se u karijeri moglo dogoditi (isto ovo vezano za transfer u Bayern po meni važi i za Džeku, ali to je već druga tema).
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#2810 Re: Bundesliga
zavrsi se eintrechtova serija pobjeda 
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2811 Re: Bundesliga
Vidi Brace iz Jablanice komentatora na Sky-u, pa jos u tandemu s nak'om sisatom plavushom
Dobro komentarisu, oboje

Dobro komentarisu, oboje
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#2813 Re: Bundesliga
hypko_nurko wrote:zavrsi se eintrechtova serija pobjeda
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2814 Re: Bundesliga
Luda tekma kao i svaka koju igra BvB. Ljudi ne igraju uopste odbranu a golman ne zna i ono sto ide u go da odbrani, Frankfurt nije nimalo naivna ekipa igraju i oni otvoreno mada BvB ponovo fula ono sto ne bi smjeli.
Mandzo trpa tamo Magata i svoje nekadasnje kolege.
Mandzo trpa tamo Magata i svoje nekadasnje kolege.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51193
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2815 Re: Bundesliga
BVB se muci, Bajern melje, Svajni 1X, Mandzukic 2x 
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2816 Re: Bundesliga
u bayernu bi i Heskey mesčini zabijao 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51193
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2817 Re: Bundesliga
Zna Jupp, Shaqiri i Mandzukic sjajno saradjuju, balkanska veza, Gomez moze uplatiti zimovanje od par mjeseci komotno.
Kroos proradio, Muller, Svajni, svi igraju odlicno.
Kroos proradio, Muller, Svajni, svi igraju odlicno.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2818 Re: Bundesliga
Schalke na jedvite jade, ipak 3:0
Navijaci su im zvizdali vecinu utakmice.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2819 Re: Bundesliga
BvB se dodaje i kad udju u 16 niko nece da puca ako ima pored sebe igraca, ludju ekipu nisam gledao, isto ko i lani samo sad im je odbrana katastrofalna od 5 suteva po golu u prosjeku prime 3 gola a u napadu od 20 suteva u gol udje 2 u prosjeku.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2820 Re: Bundesliga
Precizne Švabe će to sigurno izračunati, ali meni se čini da igrači BvB-a dosta manje trče nego prethodne dvije sezone. Primaju dva gola iz kontre dok su u prednosti, i još jedan iz kornera
Oni nemaju tu kvalitetu da mogu pobjeđivati bez maksimalnog truda.
Prošle sezone je Bayern isto napravio razliku nad njima, ali ovaj put sve izgleda drugačije... ove sezone će se Bayern prošetati do titule.
Prošle sezone je Bayern isto napravio razliku nad njima, ali ovaj put sve izgleda drugačije... ove sezone će se Bayern prošetati do titule.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2821 Re: Bundesliga
Jesil' mi ono ti rekao da sam loodultima_palabra wrote:Precizne Švabe će to sigurno izračunati, ali meni se čini da igrači BvB-a dosta manje trče nego prethodne dvije sezone. Primaju dva gola iz kontre dok su u prednosti, i još jedan iz korneraOni nemaju tu kvalitetu da mogu pobjeđivati bez maksimalnog truda.
Prošle sezone je Bayern isto napravio razliku nad njima, ali ovaj put sve izgleda drugačije... ove sezone će se Bayern prošetati do titule.
Ne moze Klopp na istu foru triput' nalozit' iste igrace
Al' hajd', duga je sezona
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2822 Re: Bundesliga
Možda i jesamzlajapravaraja wrote:Jesil' mi ono ti rekao da sam loodultima_palabra wrote:Precizne Švabe će to sigurno izračunati, ali meni se čini da igrači BvB-a dosta manje trče nego prethodne dvije sezone. Primaju dva gola iz kontre dok su u prednosti, i još jedan iz korneraOni nemaju tu kvalitetu da mogu pobjeđivati bez maksimalnog truda.
Prošle sezone je Bayern isto napravio razliku nad njima, ali ovaj put sve izgleda drugačije... ove sezone će se Bayern prošetati do titule.kad sam prognozirao da ce se BVB boriti za 5. poziciju?
![]()
Ne moze Klopp na istu foru triput' nalozit' iste igrace![]()
Al' hajd', duga je sezona
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2823 Re: Bundesliga
Dusseldorf ruleZ..
5 utakmica bez primljenog gola.
5 utakmica bez primljenog gola.
- fatality
- Posts: 2160
- Joined: 24/02/2008 14:11
#2824 Re: Bundesliga
al sto je najtuznije, nisu ih mnogo vise ni daliodesveuhonduras wrote:Dusseldorf ruleZ..
5 utakmica bez primljenog gola.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2825 Re: Bundesliga
Igraju ljudi na rezultat.fatality wrote:al sto je najtuznije, nisu ih mnogo vise ni daliodesveuhonduras wrote:Dusseldorf ruleZ..
5 utakmica bez primljenog gola.
