Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2801 Re: Bundesliga

Post by simonese »

missko wrote:
odesveuhonduras wrote:Hoffenheim je očajan, a nije ni Wolfsburg puno bolji.. nekako sve manje mislim da je Magath posebno dobar trener
Ako nista Wolfsburg je tvrd malo prima i daje ali Wise i Hofenhajm ne mogu nadavat sta sve mogu primit, Babel i Fink nisu nikakvi treneri, sve vise mislim da niti jedan bivsi igrac vrhunski igrac Bayerna ne moze biti dobar trener. Bar ovi sto su pokusali nisu uspjesni, Babel, Fink, Mateus, Basler.
Beckenbauer
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#2802 Re: Bundesliga

Post by Jokericious »

simonese wrote:
CollegeGunner wrote:Koliko je ovo slaba liga pokazuje da Frankfurt ima cetiri pobjede iz cetiri meca. :run:
sta ima jos u Jagomiru,nako
Jado jadni.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2803 Re: Bundesliga

Post by simonese »

CollegeGunner wrote:
simonese wrote:
CollegeGunner wrote:Koliko je ovo slaba liga pokazuje da Frankfurt ima cetiri pobjede iz cetiri meca. :run:
sta ima jos u Jagomiru,nako
Jado jadni.
ja tebe stvarno ne razumijem
ako ne volis BL i Svabe opcenito sto onda imas potrebu kenjat na te pdf-ove
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2804 Re: Bundesliga

Post by burek_in_space »

22 sep 2012, 22:35 Isključen/a korisnik/ca iz razloga “”
» CollegeGunner
22 sep 2012, 22:34 Isključen/a korisnik/ca iz razloga “”
» simonese

Po 7 dana obojici, dok se ne nauchite kulturi dijaloga :-)
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2805 Re: Bundesliga

Post by just principe »

do kad ce Salihovic trpiti ove seljake iz Hofhajma i ovog debilnog trenera :roll:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#2806 Re: Bundesliga

Post by Mali_Vuk »

Koliko Vedo još pauzira?

Zabi ga Sejo :dance:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2807 Re: Bundesliga

Post by just principe »

Mali_Vuk wrote:Koliko Vedo još pauzira?

Zabi ga Sejo :dance:

odradio je svoje
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#2808 Re: Bundesliga

Post by MeanMachine »

Salihović je realno prerastao Hoffenheim po svom igračkom kvalitetu, ali nažalost vrijeme da se realizuje njegov transfer u neki jači klub lagano prolazi. On je trenutno u najboljim godinama za jednog fudbalera (ne računajući golmane), i te godine ne bi smio provoditi u Hoffenheimu ako želi napraviti sljedeći korak u svojoj karijeri. Prijeko je potrebno da najkasnije naredne godine pređe u neki jači klub inače bi moglo postati vremenski tijesno za takav transfer u budućnosti. Znam da je jedne godine, prema pisanju mnogih medija u Njemačkoj, bio jako blizu transfera u Bayern međutim to se nažalost nije dogodilo, a bilo bi to nešto najbolje što mu se u karijeri moglo dogoditi (isto ovo vezano za transfer u Bayern po meni važi i za Džeku, ali to je već druga tema).
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2809 Re: Bundesliga

Post by Muhamed Đakmić »

MeanMachine wrote:Salihović je realno prerastao Hoffenheim po svom igračkom kvalitetu, ali nažalost vrijeme da se realizuje njegov transfer u neki jači klub lagano prolazi. On je trenutno u najboljim godinama za jednog fudbalera (ne računajući golmane), i te godine ne bi smio provoditi u Hoffenheimu ako želi napraviti sljedeći korak u svojoj karijeri. Prijeko je potrebno da najkasnije naredne godine pređe u neki jači klub inače bi moglo postati vremenski tijesno za takav transfer u budućnosti. Znam da je jedne godine, prema pisanju mnogih medija u Njemačkoj, bio jako blizu transfera u Bayern međutim to se nažalost nije dogodilo, a bilo bi to nešto najbolje što mu se u karijeri moglo dogoditi (isto ovo vezano za transfer u Bayern po meni važi i za Džeku, ali to je već druga tema).
Nije Sejo nivo za ovakav Bayern, ne bi dobijao ni deset minuta po utakmici.
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2810 Re: Bundesliga

Post by hypko_nurko »

zavrsi se eintrechtova serija pobjeda :(
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#2811 Re: Bundesliga

Post by zlajapravaraja »

Vidi Brace iz Jablanice komentatora na Sky-u, pa jos u tandemu s nak'om sisatom plavushom :D

Dobro komentarisu, oboje :D :D
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2812 Re: Bundesliga

Post by Ajatolah_ »

Izjednačio Eintracht. :D
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#2813 Re: Bundesliga

Post by hypko_nurko »

hypko_nurko wrote:zavrsi se eintrechtova serija pobjeda :(
:shock: ili mozda ne :dance:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2814 Re: Bundesliga

Post by missko »

Luda tekma kao i svaka koju igra BvB. Ljudi ne igraju uopste odbranu a golman ne zna i ono sto ide u go da odbrani, Frankfurt nije nimalo naivna ekipa igraju i oni otvoreno mada BvB ponovo fula ono sto ne bi smjeli.
Mandzo trpa tamo Magata i svoje nekadasnje kolege. :dance:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51193
Joined: 29/06/2011 23:39

#2815 Re: Bundesliga

Post by dječak sa šibicama »

BVB se muci, Bajern melje, Svajni 1X, Mandzukic 2x 8-)
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2816 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

u bayernu bi i Heskey mesčini zabijao :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51193
Joined: 29/06/2011 23:39

#2817 Re: Bundesliga

Post by dječak sa šibicama »

Zna Jupp, Shaqiri i Mandzukic sjajno saradjuju, balkanska veza, Gomez moze uplatiti zimovanje od par mjeseci komotno.

Kroos proradio, Muller, Svajni, svi igraju odlicno.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#2818 Re: Bundesliga

Post by zlajapravaraja »

Schalke na jedvite jade, ipak 3:0 :-) Navijaci su im zvizdali vecinu utakmice.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2819 Re: Bundesliga

Post by missko »

BvB se dodaje i kad udju u 16 niko nece da puca ako ima pored sebe igraca, ludju ekipu nisam gledao, isto ko i lani samo sad im je odbrana katastrofalna od 5 suteva po golu u prosjeku prime 3 gola a u napadu od 20 suteva u gol udje 2 u prosjeku.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2820 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

Precizne Švabe će to sigurno izračunati, ali meni se čini da igrači BvB-a dosta manje trče nego prethodne dvije sezone. Primaju dva gola iz kontre dok su u prednosti, i još jedan iz kornera :-) Oni nemaju tu kvalitetu da mogu pobjeđivati bez maksimalnog truda.

Prošle sezone je Bayern isto napravio razliku nad njima, ali ovaj put sve izgleda drugačije... ove sezone će se Bayern prošetati do titule.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#2821 Re: Bundesliga

Post by zlajapravaraja »

ultima_palabra wrote:Precizne Švabe će to sigurno izračunati, ali meni se čini da igrači BvB-a dosta manje trče nego prethodne dvije sezone. Primaju dva gola iz kontre dok su u prednosti, i još jedan iz kornera :-) Oni nemaju tu kvalitetu da mogu pobjeđivati bez maksimalnog truda.

Prošle sezone je Bayern isto napravio razliku nad njima, ali ovaj put sve izgleda drugačije... ove sezone će se Bayern prošetati do titule.
Jesil' mi ono ti rekao da sam lood :D kad sam prognozirao da ce se BVB boriti za 5. poziciju? :mrgreen:

Ne moze Klopp na istu foru triput' nalozit' iste igrace ;-)

Al' hajd', duga je sezona :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2822 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

zlajapravaraja wrote:
ultima_palabra wrote:Precizne Švabe će to sigurno izračunati, ali meni se čini da igrači BvB-a dosta manje trče nego prethodne dvije sezone. Primaju dva gola iz kontre dok su u prednosti, i još jedan iz kornera :-) Oni nemaju tu kvalitetu da mogu pobjeđivati bez maksimalnog truda.

Prošle sezone je Bayern isto napravio razliku nad njima, ali ovaj put sve izgleda drugačije... ove sezone će se Bayern prošetati do titule.
Jesil' mi ono ti rekao da sam lood :D kad sam prognozirao da ce se BVB boriti za 5. poziciju? :mrgreen:

Ne moze Klopp na istu foru triput' nalozit' iste igrace ;-)

Al' hajd', duga je sezona :D
Možda i jesam :D Ipak je i ovakav BvB miljama ispred svih osim Bayerna.
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2823 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

Dusseldorf ruleZ..

5 utakmica bez primljenog gola.
User avatar
fatality
Posts: 2160
Joined: 24/02/2008 14:11

#2824 Re: Bundesliga

Post by fatality »

odesveuhonduras wrote:Dusseldorf ruleZ..

5 utakmica bez primljenog gola.
al sto je najtuznije, nisu ih mnogo vise ni dali :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2825 Re: Bundesliga

Post by Tomahawk11 »

fatality wrote:
odesveuhonduras wrote:Dusseldorf ruleZ..

5 utakmica bez primljenog gola.
al sto je najtuznije, nisu ih mnogo vise ni dali :lol:
Igraju ljudi na rezultat.
Post Reply