Znači ti aktivno pratiš Sarajevo od prošle hefte pa ne znaš za sva dešavanja u i oko Kluba? Ti misliš da je ova uprava OK iako pored ogromnih novaca koje su zgrnuli jesenas (što od transfera što od igara u Europi) nije napravila nikakav pomak? Tebi je dobro što nemaš veliki zaostatak za prvim?bordo_boy wrote:Ako ne želiš objasniti meni i onima kojima nije jasno, onda se nemoj ni javljati. Ja sam razgovarao sa nekoliko ljudi, i svi su se isto pitali. A dok se pjevalo "uprava napolje" 20 ljudi oko mene se smijalo i šprdalo u stilu " čuj uprava napolje.. ".1946 wrote:bordo_boy wrote:i čemu " uprava napolje", ok, nismo doveli pojačanja, ali bili smo više puta u goroj situaciji od ove (gledajući tabelu i zaostatak za prvim), pa nismo pjevali "uprava napolje". Meni je danas stvarno bilo besmisleno pjevati " uprava napolje"...![]()
Ti baš loš
Mi smo Sarajevo, jedino kad smo zadovoljni je kad ostali imaju, ne bilo kakav, već veliki zaostatak za nama.


