Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2801 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

neo7 wrote:Trenutno korisnika/ca: ak81, alphonse kauders, alternativni, amar_no1, art vandeley, black_noke, bornheim, Creasy, Duge, Entropio, FnatiC, Google Adsense [Bot], hrasno38, Impavidus, JEDRILICA, JohnnyS, kusur, ledeni_caj, M.Laktasenko, Madrid, mikelandjelo, necu, NediM17, ortega, palermo, SaMaster, samo_ti, SaPnA, Sasvim_Obican, smijesni_ste, Tomahawk11, tornjak-bosanski, veliki_ah, zahone, zilla_, Zvek i 111 gostiju.

Popularnij od dzeke ovaj remi :lol: :lol:
Zar ovo nije citav forum ? Mislim, opcenito, sve teme ?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2802 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

L00d wrote:SRECA njihova sto im nije dosla jaca grupa... sreeecaa njihova....
I ja kazem. Ovo ne proci bi bila sramota. Ne sikiram se ja za njih, strpace Bazelu tricu u gostima. I ovom Otelulu.
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2803 Re: Manchester United FC

Post by Jeff Bingham »

neo7 wrote:Trenutno korisnika/ca: ak81, alphonse kauders, alternativni, amar_no1, art vandeley, black_noke, bornheim, Creasy, Duge, Entropio, FnatiC, Google Adsense [Bot], hrasno38, Impavidus, JEDRILICA, JohnnyS, kusur, ledeni_caj, M.Laktasenko, Madrid, mikelandjelo, necu, NediM17, ortega, palermo, SaMaster, samo_ti, SaPnA, Sasvim_Obican, smijesni_ste, Tomahawk11, tornjak-bosanski, veliki_ah, zahone, zilla_, Zvek i 111 gostiju.

Popularnij od dzeke ovaj remi :lol: :lol:

to je na podforumu fudbal/nogomet ;)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2804 Re: Manchester United FC

Post by Tomahawk11 »

Dzontra Volta wrote:
L00d wrote:SRECA njihova sto im nije dosla jaca grupa... sreeecaa njihova....
+1

Ipak bez Rooneya nisu ista ekipa.
Kakve veze ima Rooney sa 3 primljena gola?! Od BAZELA, pa ne igraju Messi i Ronaldo u napadu pa da se vade na odbranu.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2805 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Tomahawk11 wrote:
L00d wrote:SRECA njihova sto im nije dosla jaca grupa... sreeecaa njihova....
I ja kazem. Ovo ne proci bi bila sramota. Ne sikiram se ja za njih, strpace Bazelu tricu u gostima. I ovom Otelulu.

Ma samo nek se vrate Whazza i Chica... karanje je u Baselu
User avatar
ProbuseniDolar
Posts: 1007
Joined: 13/05/2008 00:18
Location: Rajvosa

#2806 Re: Manchester United FC

Post by ProbuseniDolar »

Sad se bar zna na cemu su. Do kraja opustanja ne smije i nece biti. Fergi ce mnogima ocitati bukvicu, a to ce najvise osjetiti jadni Otelul. Ipak bolje da se ovo desilo sad nego kasnije. Ferguson ocito uigrava neke kombinacije koje su samo njemu logicne. Mada znajuci ga, do kraja ce poderati grupu.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2807 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Pa jebote bolji je Leeds od Basela ...cccccccccccccc
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#2808 Re: Manchester United FC

Post by Madrid »

Ajde sta se ljutite, mozda tu ima i pozitivnih stvari, recimo ako ispadnete u grupnoj fazi mozete se 100% koncentrisati na ligu i onda vam tamo nema ravnih :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2809 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Madrid wrote:Ajde sta se ljutite, mozda tu ima i pozitivnih stvari, recimo ako ispadnete u grupnoj fazi mozete se 100% koncentrisati na ligu i onda vam tamo nema ravnih :D
ahahahah . Jao ovog pacenika ... Aj se bavi BArsom tamo negdje ...
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#2810 Re: Manchester United FC

Post by Madrid »

L00d wrote:
Madrid wrote:Ajde sta se ljutite, mozda tu ima i pozitivnih stvari, recimo ako ispadnete u grupnoj fazi mozete se 100% koncentrisati na ligu i onda vam tamo nema ravnih :D
ahahahah . Jao ovog pacenika ... Aj se bavi BArsom tamo negdje ...
Pacenik, znas li za salu ???
A i da mi navijac Uniteda nesto podbada za Barcu :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2811 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Madrid wrote:
L00d wrote:
Madrid wrote:Ajde sta se ljutite, mozda tu ima i pozitivnih stvari, recimo ako ispadnete u grupnoj fazi mozete se 100% koncentrisati na ligu i onda vam tamo nema ravnih :D
ahahahah . Jao ovog pacenika ... Aj se bavi BArsom tamo negdje ...
Pacenik, znas li za salu ???
A i da mi navijac Uniteda nesto podbada za Barcu :lol:
Pa znas, ovi lijepo priznaju poraz i dostojanstveno ga podnesu ... za razliku od nekih pacenika ...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2812 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »




HAHHHHAH
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2813 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Ovo je moj stari ManU, zasto jednostavno kad moze komplikovano :D
al to me cini jos vatrenijim navijacem kad ovako traze izazov kao i do sada, dosadno bi bilo kantat redom po 8 komada i igraci bi bili polumrtvi, a ovako malo vjezbat na malo nevaznijim tekmama hendikepe :D kako se vratiti ako slucajno primis gol . :D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2814 Re: Manchester United FC

Post by bingov buraz »

Ovo eskurzija iz Guantanama? :D
689908
Posts: 289
Joined: 27/05/2011 18:31

#2815 Re: Manchester United FC

Post by 689908 »

Dzontra Volta wrote:
bingov buraz wrote:
Ovo eskurzija iz Guantanama? :D
ovo likovi budu na svakoj utakmici, u nazad nekoliko sezona.
tacnije 2006 sezone
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2816 Re: Manchester United FC

Post by bingov buraz »

Dzontra Volta wrote:
bingov buraz wrote:
Ovo eskurzija iz Guantanama? :D
ovo likovi budu na svakoj utakmici, u nazad nekoliko sezona.
Dolete na cilimima :D

hebem ga bas ste vi navijaci Uniteda preozbiljni :-?
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2817 Re: Manchester United FC

Post by neo7 »

Dzontra Volta wrote:I uvijek imaju ista sjedista. Vjerovatno su neke gazdurine iz Manchestera grada.
Upravo, bas sam zapazio da su uvijek na istom mjestu i ista ekipa. Ali mi ovaj nesto sega :D
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2818 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Ja sve prespavah sinoc. Skidam utakmicu, pa cu moci vise reci tek kad je pregledam. Ali sam znao da ce se nesto ovako desiti prije ili kasnije. Osim sto igraju previse ofanzivno, United je sinoc izgleda fino podcijenio Basel i upisali su pobjedu nakon drugog gola. Mislim da su neki igraci imali tesku noc, ali tako im i treba. Proci ce United grupu kao prvi, ali ovom klubu se ovakve stvari se ne smiju desavati. Nikad.

Ova ekipa je na ovim mjestima sigurno vec 5-6 sezona. Sezonske karte uz samu klupu. Koji sreckovici.

Image
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2819 Re: Manchester United FC

Post by Obuca9 »

Riddle wrote:Ja sve prespavah sinoc. Skidam utakmicu, pa cu moci vise reci tek kad je pregledam. Ali sam znao da ce se nesto ovako desiti prije ili kasnije. Osim sto igraju previse ofanzivno, United je sinoc izgleda fino podcijenio Basel i upisali su pobjedu nakon drugog gola. Mislim da su neki igraci imali tesku noc, ali tako im i treba. Proci ce United grupu kao prvi, ali ovom klubu se ovakve stvari se ne smiju desavati. Nikad.

Ova ekipa je na ovim mjestima sigurno vec 5-6 sezona. Sezonske karte uz samu klupu. Koji sreckovici.

Image
Mogu misliti kako ih sa divljenjem gledaju stanovnici Manchestera, čijih su roditelja roditelji navijali za United, kako pet nekakvih Indijaca, plus ona dva Kineza iznad, sjede na Old Traffordu i prave budale od sebe, a on mora sjediti kući i gledati utakmicu na televiziji.

Fuj jebem ti moderni fudbal.
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2820 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Dzontra Volta wrote:
Riddle wrote:
Ova ekipa je na ovim mjestima sigurno vec 5-6 sezona. Sezonske karte uz samu klupu. Koji sreckovici.

Image
jao gledao sam ovu scenu...cini mi se da je ovo situacija od prosle sezone, nakon trenutka magije
Ma nije, ovo je bilo prije nekoliko sezona. Mislim da je ovo sezona 2008/2009. Ili onaj derbi (4-3) sezonu kasnije, ali vjerujem da je ovo prvo. Vidis da je tu Hughes menadzer Citya.

EDIT: Ipak je ovo onaj derbi iz sezone 2009/2010. Covjek nosi taj dres. :-)
Last edited by Riddle on 28/09/2011 11:41, edited 1 time in total.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#2821 Re: Manchester United FC

Post by 5 0 5 »

hz__semir wrote:... kako pet nekakvih Indijaca, plus ona dva Kineza iznad, sjede na Old Traffordu i prave budale od sebe, a on mora sjediti kući i gledati utakmicu na televiziji.
Fašist!
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2822 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »



:dance: :dance: :dance:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2823 Re: Manchester United FC

Post by Obuca9 »

505sCrtom wrote:
hz__semir wrote:... kako pet nekakvih Indijaca, plus ona dva Kineza iznad, sjede na Old Traffordu i prave budale od sebe, a on mora sjediti kući i gledati utakmicu na televiziji.
Fašist!
O lažni Katalonac, dugo te nije bilo. Vidim ja fali mi nešto, kad ono nema nikoga da piše kad je Messi zadnji put prno, koliko je metaka ispalio Pique u Shakiru i šta je Puyol večerao.
Teufik
Posts: 4886
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#2824 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Vidi ima prenos danasnje utakmice na BHT .... :-)
Za ne povjerovat...
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#2825 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

Samo treba da procepi. Klasicni bunker Norwicha.
Post Reply