Zar ovo nije citav forum ? Mislim, opcenito, sve teme ?neo7 wrote:Trenutno korisnika/ca: ak81, alphonse kauders, alternativni, amar_no1, art vandeley, black_noke, bornheim, Creasy, Duge, Entropio, FnatiC, Google Adsense [Bot], hrasno38, Impavidus, JEDRILICA, JohnnyS, kusur, ledeni_caj, M.Laktasenko, Madrid, mikelandjelo, necu, NediM17, ortega, palermo, SaMaster, samo_ti, SaPnA, Sasvim_Obican, smijesni_ste, Tomahawk11, tornjak-bosanski, veliki_ah, zahone, zilla_, Zvek i 111 gostiju.
Popularnij od dzeke ovaj remi![]()
Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2801 Re: Manchester United FC
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2802 Re: Manchester United FC
I ja kazem. Ovo ne proci bi bila sramota. Ne sikiram se ja za njih, strpace Bazelu tricu u gostima. I ovom Otelulu.L00d wrote:SRECA njihova sto im nije dosla jaca grupa... sreeecaa njihova....
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2803 Re: Manchester United FC
neo7 wrote:Trenutno korisnika/ca: ak81, alphonse kauders, alternativni, amar_no1, art vandeley, black_noke, bornheim, Creasy, Duge, Entropio, FnatiC, Google Adsense [Bot], hrasno38, Impavidus, JEDRILICA, JohnnyS, kusur, ledeni_caj, M.Laktasenko, Madrid, mikelandjelo, necu, NediM17, ortega, palermo, SaMaster, samo_ti, SaPnA, Sasvim_Obican, smijesni_ste, Tomahawk11, tornjak-bosanski, veliki_ah, zahone, zilla_, Zvek i 111 gostiju.
Popularnij od dzeke ovaj remi![]()
to je na podforumu fudbal/nogomet
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2804 Re: Manchester United FC
Kakve veze ima Rooney sa 3 primljena gola?! Od BAZELA, pa ne igraju Messi i Ronaldo u napadu pa da se vade na odbranu.Dzontra Volta wrote:+1L00d wrote:SRECA njihova sto im nije dosla jaca grupa... sreeecaa njihova....
Ipak bez Rooneya nisu ista ekipa.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2805 Re: Manchester United FC
Tomahawk11 wrote:I ja kazem. Ovo ne proci bi bila sramota. Ne sikiram se ja za njih, strpace Bazelu tricu u gostima. I ovom Otelulu.L00d wrote:SRECA njihova sto im nije dosla jaca grupa... sreeecaa njihova....
Ma samo nek se vrate Whazza i Chica... karanje je u Baselu
- ProbuseniDolar
- Posts: 1007
- Joined: 13/05/2008 00:18
- Location: Rajvosa
#2806 Re: Manchester United FC
Sad se bar zna na cemu su. Do kraja opustanja ne smije i nece biti. Fergi ce mnogima ocitati bukvicu, a to ce najvise osjetiti jadni Otelul. Ipak bolje da se ovo desilo sad nego kasnije. Ferguson ocito uigrava neke kombinacije koje su samo njemu logicne. Mada znajuci ga, do kraja ce poderati grupu.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2807 Re: Manchester United FC
Pa jebote bolji je Leeds od Basela ...cccccccccccccc
-
Madrid
- Posts: 2302
- Joined: 16/08/2010 17:18
#2808 Re: Manchester United FC
Ajde sta se ljutite, mozda tu ima i pozitivnih stvari, recimo ako ispadnete u grupnoj fazi mozete se 100% koncentrisati na ligu i onda vam tamo nema ravnih 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2809 Re: Manchester United FC
ahahahah . Jao ovog pacenika ... Aj se bavi BArsom tamo negdje ...Madrid wrote:Ajde sta se ljutite, mozda tu ima i pozitivnih stvari, recimo ako ispadnete u grupnoj fazi mozete se 100% koncentrisati na ligu i onda vam tamo nema ravnih
-
Madrid
- Posts: 2302
- Joined: 16/08/2010 17:18
#2810 Re: Manchester United FC
Pacenik, znas li za salu ???L00d wrote:ahahahah . Jao ovog pacenika ... Aj se bavi BArsom tamo negdje ...Madrid wrote:Ajde sta se ljutite, mozda tu ima i pozitivnih stvari, recimo ako ispadnete u grupnoj fazi mozete se 100% koncentrisati na ligu i onda vam tamo nema ravnih
A i da mi navijac Uniteda nesto podbada za Barcu
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2811 Re: Manchester United FC
Pa znas, ovi lijepo priznaju poraz i dostojanstveno ga podnesu ... za razliku od nekih pacenika ...Madrid wrote:Pacenik, znas li za salu ???L00d wrote:ahahahah . Jao ovog pacenika ... Aj se bavi BArsom tamo negdje ...Madrid wrote:Ajde sta se ljutite, mozda tu ima i pozitivnih stvari, recimo ako ispadnete u grupnoj fazi mozete se 100% koncentrisati na ligu i onda vam tamo nema ravnih
A i da mi navijac Uniteda nesto podbada za Barcu
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2813 Re: Manchester United FC
Ovo je moj stari ManU, zasto jednostavno kad moze komplikovano
al to me cini jos vatrenijim navijacem kad ovako traze izazov kao i do sada, dosadno bi bilo kantat redom po 8 komada i igraci bi bili polumrtvi, a ovako malo vjezbat na malo nevaznijim tekmama hendikepe
kako se vratiti ako slucajno primis gol . 
al to me cini jos vatrenijim navijacem kad ovako traze izazov kao i do sada, dosadno bi bilo kantat redom po 8 komada i igraci bi bili polumrtvi, a ovako malo vjezbat na malo nevaznijim tekmama hendikepe
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#2814 Re: Manchester United FC
Ovo eskurzija iz Guantanama?neo7 wrote:jbga :S
http://imageshack.us/photo/my-images/171/unledrba.png
-
689908
- Posts: 289
- Joined: 27/05/2011 18:31
#2815 Re: Manchester United FC
tacnije 2006 sezoneDzontra Volta wrote:ovo likovi budu na svakoj utakmici, u nazad nekoliko sezona.bingov buraz wrote:Ovo eskurzija iz Guantanama?neo7 wrote:jbga :S
http://imageshack.us/photo/my-images/171/unledrba.png
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#2816 Re: Manchester United FC
Dolete na cilimimaDzontra Volta wrote:ovo likovi budu na svakoj utakmici, u nazad nekoliko sezona.bingov buraz wrote:Ovo eskurzija iz Guantanama?neo7 wrote:jbga :S
http://imageshack.us/photo/my-images/171/unledrba.png
hebem ga bas ste vi navijaci Uniteda preozbiljni
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2817 Re: Manchester United FC
Upravo, bas sam zapazio da su uvijek na istom mjestu i ista ekipa. Ali mi ovaj nesto segaDzontra Volta wrote:I uvijek imaju ista sjedista. Vjerovatno su neke gazdurine iz Manchestera grada.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2818 Re: Manchester United FC
Ja sve prespavah sinoc. Skidam utakmicu, pa cu moci vise reci tek kad je pregledam. Ali sam znao da ce se nesto ovako desiti prije ili kasnije. Osim sto igraju previse ofanzivno, United je sinoc izgleda fino podcijenio Basel i upisali su pobjedu nakon drugog gola. Mislim da su neki igraci imali tesku noc, ali tako im i treba. Proci ce United grupu kao prvi, ali ovom klubu se ovakve stvari se ne smiju desavati. Nikad.
Ova ekipa je na ovim mjestima sigurno vec 5-6 sezona. Sezonske karte uz samu klupu. Koji sreckovici.

Ova ekipa je na ovim mjestima sigurno vec 5-6 sezona. Sezonske karte uz samu klupu. Koji sreckovici.

- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2819 Re: Manchester United FC
Mogu misliti kako ih sa divljenjem gledaju stanovnici Manchestera, čijih su roditelja roditelji navijali za United, kako pet nekakvih Indijaca, plus ona dva Kineza iznad, sjede na Old Traffordu i prave budale od sebe, a on mora sjediti kući i gledati utakmicu na televiziji.Riddle wrote:Ja sve prespavah sinoc. Skidam utakmicu, pa cu moci vise reci tek kad je pregledam. Ali sam znao da ce se nesto ovako desiti prije ili kasnije. Osim sto igraju previse ofanzivno, United je sinoc izgleda fino podcijenio Basel i upisali su pobjedu nakon drugog gola. Mislim da su neki igraci imali tesku noc, ali tako im i treba. Proci ce United grupu kao prvi, ali ovom klubu se ovakve stvari se ne smiju desavati. Nikad.
Ova ekipa je na ovim mjestima sigurno vec 5-6 sezona. Sezonske karte uz samu klupu. Koji sreckovici.
Fuj jebem ti moderni fudbal.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2820 Re: Manchester United FC
Ma nije, ovo je bilo prije nekoliko sezona. Mislim da je ovo sezona 2008/2009. Ili onaj derbi (4-3) sezonu kasnije, ali vjerujem da je ovo prvo. Vidis da je tu Hughes menadzer Citya.Dzontra Volta wrote:jao gledao sam ovu scenu...cini mi se da je ovo situacija od prosle sezone, nakon trenutka magijeRiddle wrote:
Ova ekipa je na ovim mjestima sigurno vec 5-6 sezona. Sezonske karte uz samu klupu. Koji sreckovici.
EDIT: Ipak je ovo onaj derbi iz sezone 2009/2010. Covjek nosi taj dres.
Last edited by Riddle on 28/09/2011 11:41, edited 1 time in total.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#2821 Re: Manchester United FC
Fašist!hz__semir wrote:... kako pet nekakvih Indijaca, plus ona dva Kineza iznad, sjede na Old Traffordu i prave budale od sebe, a on mora sjediti kući i gledati utakmicu na televiziji.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2823 Re: Manchester United FC
O lažni Katalonac, dugo te nije bilo. Vidim ja fali mi nešto, kad ono nema nikoga da piše kad je Messi zadnji put prno, koliko je metaka ispalio Pique u Shakiru i šta je Puyol večerao.505sCrtom wrote:Fašist!hz__semir wrote:... kako pet nekakvih Indijaca, plus ona dva Kineza iznad, sjede na Old Traffordu i prave budale od sebe, a on mora sjediti kući i gledati utakmicu na televiziji.
-
Teufik
- Posts: 4886
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#2824 Re: Manchester United FC
Vidi ima prenos danasnje utakmice na BHT ....
Za ne povjerovat...
Za ne povjerovat...
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#2825 Re: Manchester United FC
Samo treba da procepi. Klasicni bunker Norwicha.
