Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#2801 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Hoooocu i jjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

SMRC SMRC... :shock: :-? :( :sad: :-x :x :twisted: :cry: :!: :!:
User avatar
morbilly
Posts: 237
Joined: 08/09/2007 01:31
Location: Zagreb

#2802 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by morbilly »

aj ne plači nego sjedi na bus i za 25 sati si dolje!
udobno se i leži u tom busu, ako je po onom što mi vele rođaci iz hell-sing-borga

btw: čini mi se da nitko ne fali gore na slički :D
Last edited by morbilly on 03/06/2009 21:25, edited 1 time in total.
User avatar
lab3352
Posts: 1363
Joined: 23/08/2007 14:25

#2803 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by lab3352 »

Mislim da ne fali niko ... :D :D :D ... pogledaj dobro ... :D :D :D

Internet je čudo ...

Lab3352
http://rockabilly.blogger.ba
User avatar
fadill
Posts: 407
Joined: 14/01/2007 22:10

#2804 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by fadill »

ajd provedite se kako treba ;)
zivli!
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#2805 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.thanks bro :thumbup:
.baš je down što ne idete ti,Muri i Lucky ali eto nas do godine sigurno na okupu :)
.čuvajte nam ovo poslednje utočište :lol:
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#2806 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

morbilly wrote:btw: čini mi se da divlji fali gore na slički, pa da ne bi bilo nisam znao... :D
ne cugat dok sunce ne zađe 8-)
sad duboko udahni i kao što Lab reće 'pogledaj bolje, internet je čudo'
User avatar
morbilly
Posts: 237
Joined: 08/09/2007 01:31
Location: Zagreb

#2807 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by morbilly »

ajd ne meći mi riječi u usta! :P
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#2808 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

.drugovi vojnici...pošto je prošlo povečerje i utvrđeno brojno stanje mogu vam samo reći...

...NULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Image
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#2809 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Ostaje mi samo da kukam:

Medulin Blues :? :lol:

User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#2810 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Muri wrote:Medulin Blues

TI SI KRALj SVIH KRALjEVA!!!MALTENE SI ME RASPLAKAO ČOVEČE!
NE PAMTIM KADA SAM SE POSLEDNjI PUT OVAKO ODUŠEVIO ZBOG NEČEGA!!!
SVAKA TI ČAST MURISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!


.sledeće godine odbijam da idem ako ne dođeš :thumbup:
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#2811 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Hvala buraz,
jebiga islo mi se fakat heheheh
gledo sam letove, nazalost nije nista bilo sto mi je odgovaralo.

Popijte koju za mene ;-)
Sljedece godine vas NE propustam nizasta!!!
lijep provod
Muri
User avatar
fadill
Posts: 407
Joined: 14/01/2007 22:10

#2812 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by fadill »

hhHAhAHahaha Muri kraaaaalju! :D Medulin.. :dance:
svaka chast!
zivjo ti nama!
User avatar
luckystrike
Posts: 73
Joined: 21/12/2008 23:43

#2813 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by luckystrike »

Pozdrav i ugodan provod ekipi želim,ne zaboravite kameru ponijeti jer mi koji ostajemo doma očekujemo od vas potpun izvještaj po povratku,jbg previše puta u životu stvari ne idu onim redom kojim želimo i ostaje nam samo nadati se da će nas iduće godine biti više u Medulinu :roll: :-D
User avatar
crorockabilly
Posts: 64
Joined: 18/04/2009 13:00

#2814 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by crorockabilly »

Pozdrav ekipi nakon dugog vremena u gužvi sam do grla...
Evo da Vas razveselim nisam ni ja dolje u Medulinu :? za sad idem navečer :D :D :x a muri car si svaka čast
kepp on rocking...
User avatar
crorockabilly
Posts: 64
Joined: 18/04/2009 13:00

#2815 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by crorockabilly »

neznam ako je netko zainteresiran napravila je moja firma 5 uzoraka rockabilly majica koje ću nositi u medulin
,samo ih trebam poslikati pa pošaljem na forum.....Dok još ima veličina 8-) 8-) 8-) :shock:
User avatar
crorockabilly
Posts: 64
Joined: 18/04/2009 13:00

#2816 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by crorockabilly »

Nadam se da neće biti ovako vrijeme
Image
BEDARAAAaaaaaaaaaa......
ljepo je kada je ljepo(vrijeme)
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#2817 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Muri,svaka čast!Rasturaš!Samo te niš ne razumijem....Ako je i tekst o Medulinu,daj ga napiši ovdje,please!
Niš ne smeta ako je oblačno u Medulinu...dapače,kad nije sunčano manje lupa u glavu... :D
Evo ja već danima ne stižem na forum jer su se laptopi usijali od amera koji kontaktiraju doma...Ekipa je sjajna!Rayburn žilavi dedica koji se na ništa ne žali,Jason "punokrvni" južnjak-brđan(on jedini ima onaj "southern drawl" kod izgovora...),a Daug je pravi veseljak,najpotkovaniji glazbenik i obožava pivčinu...
Oduševljeni krajolikom,ženama,atmosferom i bogatstvom povijesti...Nadam se da će ovo naše druženje na kraju uspjeti rezultirati jednim kvalitetnim albumom!
Vidimo se u Medulinu!
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#2818 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

MURI LEGENDO, OVO JE MRAK :thumbup: :thumbup: :thumbup:

daj stavi text, evo kroz sat vremena i ja krećem dolje :-D
User avatar
crorockabilly
Posts: 64
Joined: 18/04/2009 13:00

#2819 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by crorockabilly »

Image
Evo sun majica u kombinaciji sa natpisom na leđima ili obrnuto natpis napred a sun odozada ili jednostavno bez natpisa samo Sun
Image

te majica Hoto rod raceing sa crvenim dodatkom i bez njega
Image
i rockabilly rebel Image
kada poslikam ostale stavit ću na forum..
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#2820 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Tekst ide:
sjedim u sobi sviram blues
nesto mi toplo curi niz guz

salim se
evo ga

Medulin Blues

Medulin
proklet da je on
Medulin
proklet da je on
Sarajevski forum je pust
kada dodje on

Otis'o je Sun
Don Karlos vec je tam'
Morbilly, Eddie, Cat...
Ode nam i Lab

Medulin
proklet da je on
Sarajevski forum je pust kada dodje to.


Samo sam ze zezno u prvoj strofi nisam pomen'o Sun-a, ali ispravio sam se poslije solo-a.
Dobre majice!!!
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#2821 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Ha ha ha...Nisam još tamo...Sutra zorom krećem... :thumbup:
User avatar
morbilly
Posts: 237
Joined: 08/09/2007 01:31
Location: Zagreb

#2822 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by morbilly »

Bravo, Murise, virtuozo!
User avatar
crorockabilly
Posts: 64
Joined: 18/04/2009 13:00

#2823 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by crorockabilly »

Pozdrav ekipi od ekipe iz medulina ,ko nije tamo neka mu bude žao.... :-D :-D :-D :-D
keep on rocking....

ima nas ima nas
User avatar
fadill
Posts: 407
Joined: 14/01/2007 22:10

#2824 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by fadill »

dobro je da ste skupa zejebancija je dobra znaschi gori sve
nemoze vas nista sjebat ;)
zivli!
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#2825 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

7. 6. 2009. 22 su sata, sjedim i sređujem dojmove... zajebite ova šatro imena, pa sada se poznajemo... jednostavno nemam riječi... Omare, nadam se da si sretno stigao... sutra ću da ručam sa Charliem i Peđom... imam osjećaj kao da se svi dugo znamo... Karlo, šteta što nisi ostao... Tuljani se raznježili...u četvrtak na HTV 2 , navečer u nekoj muzičkoj emisiji će biti prilog iz Medulina...
Post Reply