SMRC SMRC...
Rockabilly - Psychobilly
Moderator: _BataZiv_0809
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#2801 Re: Rockabilly - Psychobilly
Hoooocu i jjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
SMRC SMRC...

SMRC SMRC...
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#2802 Re: Rockabilly - Psychobilly
aj ne plači nego sjedi na bus i za 25 sati si dolje!
udobno se i leži u tom busu, ako je po onom što mi vele rođaci iz hell-sing-borga
btw: čini mi se da nitko ne fali gore na slički
udobno se i leži u tom busu, ako je po onom što mi vele rođaci iz hell-sing-borga
btw: čini mi se da nitko ne fali gore na slički
Last edited by morbilly on 03/06/2009 21:25, edited 1 time in total.
- lab3352
- Posts: 1363
- Joined: 23/08/2007 14:25
#2803 Re: Rockabilly - Psychobilly
Mislim da ne fali niko ...
... pogledaj dobro ...
Internet je čudo ...
Lab3352
http://rockabilly.blogger.ba
Internet je čudo ...
Lab3352
http://rockabilly.blogger.ba
- fadill
- Posts: 407
- Joined: 14/01/2007 22:10
#2804 Re: Rockabilly - Psychobilly
ajd provedite se kako treba 
zivli!
zivli!
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#2805 Re: Rockabilly - Psychobilly
.thanks bro
.baš je down što ne idete ti,Muri i Lucky ali eto nas do godine sigurno na okupu
.čuvajte nam ovo poslednje utočište
.baš je down što ne idete ti,Muri i Lucky ali eto nas do godine sigurno na okupu
.čuvajte nam ovo poslednje utočište
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#2806 Re: Rockabilly - Psychobilly
ne cugat dok sunce ne zađemorbilly wrote:btw: čini mi se da divlji fali gore na slički, pa da ne bi bilo nisam znao...
sad duboko udahni i kao što Lab reće 'pogledaj bolje, internet je čudo'
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#2807 Re: Rockabilly - Psychobilly
ajd ne meći mi riječi u usta! 
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#2808 Re: Rockabilly - Psychobilly
.drugovi vojnici...pošto je prošlo povečerje i utvrđeno brojno stanje mogu vam samo reći...
...NULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

...NULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#2809 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ostaje mi samo da kukam:
Medulin Blues
Medulin Blues
- gocatgoer
- Posts: 385
- Joined: 13/04/2009 17:43
#2810 Re: Rockabilly - Psychobilly
Muri wrote:Medulin Blues
TI SI KRALj SVIH KRALjEVA!!!MALTENE SI ME RASPLAKAO ČOVEČE!
NE PAMTIM KADA SAM SE POSLEDNjI PUT OVAKO ODUŠEVIO ZBOG NEČEGA!!!
SVAKA TI ČAST MURISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.sledeće godine odbijam da idem ako ne dođeš
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#2811 Re: Rockabilly - Psychobilly
Hvala buraz,
jebiga islo mi se fakat heheheh
gledo sam letove, nazalost nije nista bilo sto mi je odgovaralo.
Popijte koju za mene
Sljedece godine vas NE propustam nizasta!!!
lijep provod
Muri
jebiga islo mi se fakat heheheh
gledo sam letove, nazalost nije nista bilo sto mi je odgovaralo.
Popijte koju za mene
Sljedece godine vas NE propustam nizasta!!!
lijep provod
Muri
- fadill
- Posts: 407
- Joined: 14/01/2007 22:10
#2812 Re: Rockabilly - Psychobilly
hhHAhAHahaha Muri kraaaaalju!
Medulin..
svaka chast!
zivjo ti nama!
svaka chast!
zivjo ti nama!
- luckystrike
- Posts: 73
- Joined: 21/12/2008 23:43
#2813 Re: Rockabilly - Psychobilly
Pozdrav i ugodan provod ekipi želim,ne zaboravite kameru ponijeti jer mi koji ostajemo doma očekujemo od vas potpun izvještaj po povratku,jbg previše puta u životu stvari ne idu onim redom kojim želimo i ostaje nam samo nadati se da će nas iduće godine biti više u Medulinu

- crorockabilly
- Posts: 64
- Joined: 18/04/2009 13:00
#2814 Re: Rockabilly - Psychobilly
Pozdrav ekipi nakon dugog vremena u gužvi sam do grla...
Evo da Vas razveselim nisam ni ja dolje u Medulinu
za sad idem navečer
a muri car si svaka čast
kepp on rocking...
Evo da Vas razveselim nisam ni ja dolje u Medulinu
kepp on rocking...
- crorockabilly
- Posts: 64
- Joined: 18/04/2009 13:00
#2815 Re: Rockabilly - Psychobilly
neznam ako je netko zainteresiran napravila je moja firma 5 uzoraka rockabilly majica koje ću nositi u medulin
,samo ih trebam poslikati pa pošaljem na forum.....Dok još ima veličina

,samo ih trebam poslikati pa pošaljem na forum.....Dok još ima veličina
- crorockabilly
- Posts: 64
- Joined: 18/04/2009 13:00
#2816 Re: Rockabilly - Psychobilly
Nadam se da neće biti ovako vrijeme

BEDARAAAaaaaaaaaaa......
ljepo je kada je ljepo(vrijeme)
BEDARAAAaaaaaaaaaa......
ljepo je kada je ljepo(vrijeme)
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#2817 Re: Rockabilly - Psychobilly
Muri,svaka čast!Rasturaš!Samo te niš ne razumijem....Ako je i tekst o Medulinu,daj ga napiši ovdje,please!
Niš ne smeta ako je oblačno u Medulinu...dapače,kad nije sunčano manje lupa u glavu...
Evo ja već danima ne stižem na forum jer su se laptopi usijali od amera koji kontaktiraju doma...Ekipa je sjajna!Rayburn žilavi dedica koji se na ništa ne žali,Jason "punokrvni" južnjak-brđan(on jedini ima onaj "southern drawl" kod izgovora...),a Daug je pravi veseljak,najpotkovaniji glazbenik i obožava pivčinu...
Oduševljeni krajolikom,ženama,atmosferom i bogatstvom povijesti...Nadam se da će ovo naše druženje na kraju uspjeti rezultirati jednim kvalitetnim albumom!
Vidimo se u Medulinu!
Niš ne smeta ako je oblačno u Medulinu...dapače,kad nije sunčano manje lupa u glavu...
Evo ja već danima ne stižem na forum jer su se laptopi usijali od amera koji kontaktiraju doma...Ekipa je sjajna!Rayburn žilavi dedica koji se na ništa ne žali,Jason "punokrvni" južnjak-brđan(on jedini ima onaj "southern drawl" kod izgovora...),a Daug je pravi veseljak,najpotkovaniji glazbenik i obožava pivčinu...
Oduševljeni krajolikom,ženama,atmosferom i bogatstvom povijesti...Nadam se da će ovo naše druženje na kraju uspjeti rezultirati jednim kvalitetnim albumom!
Vidimo se u Medulinu!
- sun56
- Posts: 470
- Joined: 04/11/2008 10:39
- Location: Zagreb
#2818 Re: Rockabilly - Psychobilly
MURI LEGENDO, OVO JE MRAK
daj stavi text, evo kroz sat vremena i ja krećem dolje
daj stavi text, evo kroz sat vremena i ja krećem dolje
- crorockabilly
- Posts: 64
- Joined: 18/04/2009 13:00
#2819 Re: Rockabilly - Psychobilly
Evo sun majica u kombinaciji sa natpisom na leđima ili obrnuto natpis napred a sun odozada ili jednostavno bez natpisa samo Sun
te majica Hoto rod raceing sa crvenim dodatkom i bez njega
i rockabilly rebel
kada poslikam ostale stavit ću na forum..
- Muri
- Posts: 258
- Joined: 28/02/2008 02:11
- Location: Svedska
- Contact:
#2820 Re: Rockabilly - Psychobilly
Tekst ide:
sjedim u sobi sviram blues
nesto mi toplo curi niz guz
salim se
evo ga
Medulin Blues
Medulin
proklet da je on
Medulin
proklet da je on
Sarajevski forum je pust
kada dodje on
Otis'o je Sun
Don Karlos vec je tam'
Morbilly, Eddie, Cat...
Ode nam i Lab
Medulin
proklet da je on
Sarajevski forum je pust kada dodje to.
Samo sam ze zezno u prvoj strofi nisam pomen'o Sun-a, ali ispravio sam se poslije solo-a.
Dobre majice!!!
sjedim u sobi sviram blues
nesto mi toplo curi niz guz
salim se
evo ga
Medulin Blues
Medulin
proklet da je on
Medulin
proklet da je on
Sarajevski forum je pust
kada dodje on
Otis'o je Sun
Don Karlos vec je tam'
Morbilly, Eddie, Cat...
Ode nam i Lab
Medulin
proklet da je on
Sarajevski forum je pust kada dodje to.
Samo sam ze zezno u prvoj strofi nisam pomen'o Sun-a, ali ispravio sam se poslije solo-a.
Dobre majice!!!
- Don Karlos
- Posts: 351
- Joined: 07/04/2008 11:03
- Location: Novi Vinodolski
- Contact:
#2821 Re: Rockabilly - Psychobilly
Ha ha ha...Nisam još tamo...Sutra zorom krećem... 
- morbilly
- Posts: 237
- Joined: 08/09/2007 01:31
- Location: Zagreb
#2822 Re: Rockabilly - Psychobilly
Bravo, Murise, virtuozo!
- crorockabilly
- Posts: 64
- Joined: 18/04/2009 13:00
#2823 Re: Rockabilly - Psychobilly
Pozdrav ekipi od ekipe iz medulina ,ko nije tamo neka mu bude žao....
keep on rocking....
ima nas ima nas
keep on rocking....
ima nas ima nas
- fadill
- Posts: 407
- Joined: 14/01/2007 22:10
#2824 Re: Rockabilly - Psychobilly
dobro je da ste skupa zejebancija je dobra znaschi gori sve
nemoze vas nista sjebat
zivli!
nemoze vas nista sjebat
zivli!
-
wild one
- Posts: 129
- Joined: 23/12/2008 17:03
#2825 Re: Rockabilly - Psychobilly
7. 6. 2009. 22 su sata, sjedim i sređujem dojmove... zajebite ova šatro imena, pa sada se poznajemo... jednostavno nemam riječi... Omare, nadam se da si sretno stigao... sutra ću da ručam sa Charliem i Peđom... imam osjećaj kao da se svi dugo znamo... Karlo, šteta što nisi ostao... Tuljani se raznježili...u četvrtak na HTV 2 , navečer u nekoj muzičkoj emisiji će biti prilog iz Medulina...
