Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2801 Re: reprezentacija
Nema mi signala na SportKlubu

- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2802 Re: reprezentacija
ikakav link za utakmicu??????
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2803 Re: reprezentacija
divno otvaranje naših

-
BosnianHardcore
- Posts: 145
- Joined: 03/06/2011 21:36
- Location: Bihać
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2805 Re: reprezentacija
http://www.oleoletv.com/watch/live/stre ... oatia.htmltataćusak wrote:ikakav link za utakmicu??????
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2806 Re: reprezentacija
bog te vidio, kakav nam je ovo šut...

- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2808 Re: reprezentacija
Mirza i Zack imaju jako, jako loš dan...
Đedović kompenzira koliko-toliko, ali nastavimo li se ovako ispucavati, na**bali smo ga
Đedović kompenzira koliko-toliko, ali nastavimo li se ovako ispucavati, na**bali smo ga
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2809 Re: reprezentacija
Đedović maestralan, kakva inteligencija, kakva odbrana
U drugom ne mora ni koša dati, a opet će biti naš najbolji igrač turnira. Teletović jedva da je igrao u drugoj četvrtini. Skok ponovo
Wright kao plej ponovo kupi najviše odbijenih. Brkić dobro odigrao ove minute što je dobio, pogotovo u odbrani. Reket nam je prije njega bio prometan ko međunožje Erike Bele. Wriht ponovo dobar, samo šuterski limitiran kao i uvijek.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2810 Re: reprezentacija
kolko zavrsi poluvrijeme. Pratim Sarajevo
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2811 Re: reprezentacija
gubimo 2 razlike čini mi se.tataćusak wrote:kolko zavrsi poluvrijeme. Pratim Sarajevo
- Steve Nash
- Posts: 321
- Joined: 10/06/2011 03:01
#2812 Re: reprezentacija
Ako moze da povremeno napisete rezultat. Hvala.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2813 Re: reprezentacija
Upratih 29:31 evo počinje drugo pol.hrastov zizak wrote:gubimo 2 razlike čini mi se.tataćusak wrote:kolko zavrsi poluvrijeme. Pratim Sarajevo
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#2814 Re: reprezentacija
ma ovaj Djedovic bi mogao malo vise da bude timski igrac.
Evo link
http://maxsporttv.blogspot.com/2010/01/ ... nel-4.html
rezultat je
31-29 za CRo
Evo link
http://maxsporttv.blogspot.com/2010/01/ ... nel-4.html
rezultat je
31-29 za CRo
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#2815 Re: reprezentacija
vodimo 34-33
a evo dadose 3
a evo dadose 3
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#2816 Re: reprezentacija
promasise hrvati dva suta za 3 u jednom napadu i mi im onda damo loptu i oni 3 pogode, mi opet unistili napad, oni pogodili, 42-36
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#2817 Re: reprezentacija
hrvati zadnje 4 akcije sve za 3 promasili.
vodimo 45-42
vodimo 45-42
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2818 Re: reprezentacija
dobar mirza, dobar 
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#2819 Re: reprezentacija
vodili smo 52-44 sa je 52-47 Igramo samo na Teletovica sad :S
Ne svidja mi se mnogo igra, vokim sto forsiramo najboje pojedince al bi voliio vise timske igre da vidim. jer sa pojedincima mozemo igrati samo protiv nekih repki, ipak je kosarka timska igra.
Ne svidja mi se mnogo igra, vokim sto forsiramo najboje pojedince al bi voliio vise timske igre da vidim. jer sa pojedincima mozemo igrati samo protiv nekih repki, ipak je kosarka timska igra.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2820 Re: reprezentacija
Malo smo živnuli, ali me i dalje nervira ispucavanje naših u 15 sekundi napada..
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2821 Re: reprezentacija
iako ocekujem poraz jer mi se raspadnemo u finisu utakmica koje su u blizu, zaista mi se svidja kako igraju. mirza je bas dobar.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2823 Re: reprezentacija
71-64 
3 minute do kraja
3 minute do kraja
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2824 Re: reprezentacija
pa mi postajemo kosarkaska sila.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2825 Re: reprezentacija
kikanovic im trice ubacuje

