Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#2801 Re: reprezentacija

Post by Herr Flick »

Nema mi signala na SportKlubu :x :x :x :x
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#2802 Re: reprezentacija

Post by tataćusak »

ikakav link za utakmicu??????
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2803 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

divno otvaranje naših :roll: :roll:
BosnianHardcore
Posts: 145
Joined: 03/06/2011 21:36
Location: Bihać

#2804 Re: reprezentacija

Post by BosnianHardcore »

7-14 :)
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2805 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

tataćusak wrote:ikakav link za utakmicu??????
http://www.oleoletv.com/watch/live/stre ... oatia.html
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2806 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

bog te vidio, kakav nam je ovo šut...

:-) :roll:
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2807 Re: reprezentacija

Post by Mr. Brightside »

sjo brke mangupa 8-) :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2808 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Mirza i Zack imaju jako, jako loš dan...

Đedović kompenzira koliko-toliko, ali nastavimo li se ovako ispucavati, na**bali smo ga
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2809 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

Đedović maestralan, kakva inteligencija, kakva odbrana :kravata: U drugom ne mora ni koša dati, a opet će biti naš najbolji igrač turnira. Teletović jedva da je igrao u drugoj četvrtini. Skok ponovo :-) Wright kao plej ponovo kupi najviše odbijenih. Brkić dobro odigrao ove minute što je dobio, pogotovo u odbrani. Reket nam je prije njega bio prometan ko međunožje Erike Bele. Wriht ponovo dobar, samo šuterski limitiran kao i uvijek.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#2810 Re: reprezentacija

Post by tataćusak »

kolko zavrsi poluvrijeme. Pratim Sarajevo
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2811 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

tataćusak wrote:kolko zavrsi poluvrijeme. Pratim Sarajevo
gubimo 2 razlike čini mi se.
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#2812 Re: reprezentacija

Post by Steve Nash »

Ako moze da povremeno napisete rezultat. Hvala.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#2813 Re: reprezentacija

Post by tataćusak »

hrastov zizak wrote:
tataćusak wrote:kolko zavrsi poluvrijeme. Pratim Sarajevo
gubimo 2 razlike čini mi se.
Upratih 29:31 evo počinje drugo pol.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2814 Re: reprezentacija

Post by Melami »

ma ovaj Djedovic bi mogao malo vise da bude timski igrac.
Evo link
http://maxsporttv.blogspot.com/2010/01/ ... nel-4.html
rezultat je
31-29 za CRo
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2815 Re: reprezentacija

Post by Melami »

vodimo 34-33
a evo dadose 3
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2816 Re: reprezentacija

Post by Melami »

promasise hrvati dva suta za 3 u jednom napadu i mi im onda damo loptu i oni 3 pogode, mi opet unistili napad, oni pogodili, 42-36
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2817 Re: reprezentacija

Post by Melami »

hrvati zadnje 4 akcije sve za 3 promasili.
vodimo 45-42
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2818 Re: reprezentacija

Post by Mr. Brightside »

dobar mirza, dobar :D
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2819 Re: reprezentacija

Post by Melami »

vodili smo 52-44 sa je 52-47 Igramo samo na Teletovica sad :S
Ne svidja mi se mnogo igra, vokim sto forsiramo najboje pojedince al bi voliio vise timske igre da vidim. jer sa pojedincima mozemo igrati samo protiv nekih repki, ipak je kosarka timska igra.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2820 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Malo smo živnuli, ali me i dalje nervira ispucavanje naših u 15 sekundi napada..
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2821 Re: reprezentacija

Post by karanana »

iako ocekujem poraz jer mi se raspadnemo u finisu utakmica koje su u blizu, zaista mi se svidja kako igraju. mirza je bas dobar.
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#2822 Re: reprezentacija

Post by Steve Nash »

Rezultat?
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2823 Re: reprezentacija

Post by Mr. Brightside »

71-64 :D
3 minute do kraja :D
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2824 Re: reprezentacija

Post by karanana »

pa mi postajemo kosarkaska sila.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2825 Re: reprezentacija

Post by Mr. Brightside »

kikanovic im trice ubacuje 8-) :lol:
Post Reply