Slazem se, zadnju cetvrtinu od dosade nisam mogao ni gledati. Pa kad se sjetim zakucavanja t-maca od tablu, preokret istoka sa mutombom, marburyem, iversonom i sl. tekmi, ovo sinoc je bio bas jad i cemer.Admir_1984 wrote:Ubjedljivo najloshiji all star koji sam ja gledao.
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#2801 Re: NBA
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2802 Re: NBA
gledao tamo do sredine 3 četv i zaspao
poprilično dosadna utakmica i obn reklame
su učinile svoje
poprilično dosadna utakmica i obn reklame
-
dimu
- Posts: 970
- Joined: 22/06/2007 16:21
- Location: Rajvosa
#2803 Re: NBA
zapad je dobro igrao pravo a istok katastrofa nista ni s cim nisu uspjeli povezati...
-
Hare_ze
- Posts: 292
- Joined: 13/06/2008 12:38
- Location: Zenica
- Contact:
#2804 Re: NBA
Dobar trade za Bullseal... wrote:Recesija udarila i klubove. Ode Chandler iz Hornetsa za dva geriatrikosa u Thunder, samo da se uštedi koja kinta na ovim "expiring contracts". Onaj jadnik Paul će sada da zagine kada ga počnu marisati kroz blokove, i sa Chandlerom su bili premekani. U svakom slučaju zbogom značajnijem plasmanu u play-offu. Chicago napokon našao pravog centra Breda Millera, plus solidnog Salmonsa. Da su to bogdom odradili na početku sezone, bila bi to pravo fina ekipica, ovako pitanje je šta se može uraditi za 30 utakmica...
Chandler nije prosao ljekarski tako da je trade ponisten
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2805 Re: NBA
zanimljivo, tim thomas je 2 puta iz knicksa trejdovan u bullse 
-
arze
- Posts: 454
- Joined: 15/01/2008 16:35
#2806 Re: NBA
140 + 142 + 140=... ma valja to sabrat
U nedjelju Boston..pazite se bostonasi da i vi ne popijete trocifrenu cifru blizu ovih
Show is here........
U nedjelju Boston..pazite se bostonasi da i vi ne popijete trocifrenu cifru blizu ovih
Show is here........
-
arze
- Posts: 454
- Joined: 15/01/2008 16:35
#2808 Re: NBA
Sa igrom koju forsira Alvin Gentry, Sunsi su nazalost jedini klub koji nudi spektakl na najvisem nivou...run n gun to the limit!!!
..Stoudamire-u smo dali par sedmica odmora, u play off da se ude kao treba..i tu se konacno ocekuje oderacina
..Stoudamire-u smo dali par sedmica odmora, u play off da se ude kao treba..i tu se konacno ocekuje oderacina
-
arze
- Posts: 454
- Joined: 15/01/2008 16:35
#2809 Re: NBA
Zar i u Zavidovicima znaju sta je Nba?jasko_ba wrote:
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2810 Re: NBA
arze is back!!!
falio si nam
falio si nam
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2811 Re: NBA
kojem play offu, pa sunsi se nece plasirat uopste 
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2812 Re: NBA
arze i njegove fantazije...Neelix wrote:kojem play offu, pa sunsi se nece plasirat uopste
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#2813 Re: NBA
arze is back

-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2814 Re: NBA
Ne podcijenjujte Barnesovu aroganciju...Nikad!!!...u nastavku sezone ocekujem da ce Barnes explodirati,imati triple-double prosjek i dovesti Sunse,u najmanju ruku, do finala Zapada...e tada se ništa neće znati i sve je otvoreno...prema tome,nek se taboru Lakersa dobro zamisle i zapitaju šta i kako dalje
...Jel tako Arze velemajstore 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2816 Re: NBA
ma sta su poludili? 2 tekme protiv supljih clippersa, i ja bih im triple double uvalio 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2817 Re: NBA
Veceras Boston-Phoenix...kako ih Avdic dobro opisa tj.ocrni rad uprave na onom sportskom portalu gdje ima kolumnu.
- janje_
- Posts: 2437
- Joined: 05/04/2007 14:05
#2818 Re: NBA
LSD wrote:Veceras Boston-Phoenix...kako ih Avdic dobro opisa tj.ocrni rad uprave na onom sportskom portalu gdje ima kolumnu.
upravo sam skonto da OBN ove prenose najavljuje kao direktan prenos, a sad slucajno naletih na ceski kanal NOVA Sport (TV Nova) i upravo je na programu pomenuta utakmica..
zavrsena prva cetvrtina. garnet jos nije ulazio.. boston vodi 38 - 33. rondo i ray allen deru guzove..
- Layne
- Posts: 5728
- Joined: 24/04/2008 14:12
#2819 Re: NBA
Jes' to sam skonto??janje_ wrote:upravo sam skonto da OBN ove prenose najavljuje kao direktan prenos, a sad slucajno naletih na ceski kanal NOVA Sport (TV Nova) i upravo je na programu pomenuta utakmica..
zavrsena prva cetvrtina. garnet jos nije ulazio.. boston vodi 38 - 33. rondo i ray allen deru guzove..
Haj nam molim te sve ispričaj redom, pa kad budemo gledali utakmicu, da znamo unaprijed šta će bit
- janje_
- Posts: 2437
- Joined: 05/04/2007 14:05
#2820 Re: NBA
fakat sam vjerovo u ono "direktan p..."Layne wrote:
Jes' to sam skonto??![]()
a necu vise govorit kako stoji... hehe
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2821 Re: NBA
Garnett je u Bostonu dok je ekipa na zapadnoj obali. Povrijedjen je i nece ga biti 2-3 sedmice. Poluvrijeme 68-54 za nasjanje_ wrote:LSD wrote:Veceras Boston-Phoenix...kako ih Avdic dobro opisa tj.ocrni rad uprave na onom sportskom portalu gdje ima kolumnu.
upravo sam skonto da OBN ove prenose najavljuje kao direktan prenos, a sad slucajno naletih na ceski kanal NOVA Sport (TV Nova) i upravo je na programu pomenuta utakmica..
zavrsena prva cetvrtina. garnet jos nije ulazio.. boston vodi 38 - 33. rondo i ray allen deru guzove..
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2822 Re: NBA
shadow ne seri majke ti. vrlo dobro znas da je ovdje snimak, a svi imamo nba.com dostupan.
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2823 Re: NBA
Neelix wrote:shadow ne seri majke ti. vrlo dobro znas da je ovdje snimak, a svi imamo nba.com dostupan.
sta me boli qrac sta ti imas, odgovorio sam momku zasto garnett nije ulazio..
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2824 Re: NBA
još uvijek ne odustaju
23:50 NBA Regular Season: Boston-Phoenix / izravan prijenos
23:50 NBA Regular Season: Boston-Phoenix / izravan prijenos
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2825 Re: NBA
pa dobro, ako je sat-dva razlike i nije tako strasno
...tekma je upravo zavrsena, a tu kod vas pocinje za 40-tak minuta. ako namjerno ne dodjes na ovaj topik i rizikujes da saznas rezultat
onda ti je malte ne svejedno 

