Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#2801 Re: Serie A

Post by Lucas Leiva »

Kloseu ne fali nista on je gol masina, ali to je onaj tip igraca koji je najruzniji za gledati... a on je u seriji A igrac koji pravi najljepse poteze, eto dokle je doslo!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#2802 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Onaj Marchetti je odličan golman, nasljednik Buffona... večeras izvadio Lazio par puta.
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#2803 Re: Serie A

Post by 1941. »

Primjetan pomak u igri Viola otkako je otišao Siniša, iako je i ovaj novi tu vjerovatno samo kao vatrogasac koji će dobiti pedalu nakon što uspješno obavi zadatak spašavanja od potopa u B.
U svakom slučaju :thumbup:
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2804 Re: Serie A

Post by Jeff Bingham »

1941. wrote:Primjetan pomak u igri Viola otkako je otišao Siniša, iako je i ovaj novi tu vjerovatno samo kao vatrogasac koji će dobiti pedalu nakon što uspješno obavi zadatak spašavanja od potopa u B.
U svakom slučaju :thumbup:
jesil gledo utakmicu uopste? :-) 3 penala nisu svirana milanu, cist go ponisten. fiorentina je odigrala ocajno.

http://www.footytube.com/video/fiorenti ... an_vidgrid

eto pogledaj, na pregledu jedan njihov sut.

EDIT: evo ovdje ima drugi put kad su igrali rukom:
http://video.thescore.com/watch/fio-0-acm-0
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#2805 Re: Serie A

Post by 1941. »

Odigrali su shodno mogućnostima; do prije koju heftu bi ovo hladno izgubili s 3 gola razlike.
Tri penala :-)
Što se sudijskih grešaka i regularnog gola tiče to stoji i bilo ih je (po koja i na štetu domaćih), međutim da sam navijač Milana ali i Intera ili Juventusa, definitivno bih se suzdržao od bilo kakvih primjedbi kad je o suđenju riječ.
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2806 Re: Serie A

Post by Jeff Bingham »

ja ovakvo sudjenje nisam vidio ni u najgore juventusovo doba. zapravo, ne pamtim nikad da sam gledao utakmicu u kojoj sudija ovoliko silji :roll: mislim, bilo je ocajnih gresaka, npr protiv iste ove fiorentine u LP protiv bajerna, i sl, ali 4 katastrofalne greske protiv istog tima napraviti :-) dok istovremeno merda pobjedjuje sa golom iz ofsajda + bila ruka :lol:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2807 Re: Serie A

Post by Atticus Finch »

Moggi 100%. Privedite Moggija! :-D
ibizza
Posts: 4987
Joined: 05/06/2008 00:46

#2808 Re: Serie A

Post by ibizza »

Jeff Bingham wrote:
1941. wrote:Primjetan pomak u igri Viola otkako je otišao Siniša, iako je i ovaj novi tu vjerovatno samo kao vatrogasac koji će dobiti pedalu nakon što uspješno obavi zadatak spašavanja od potopa u B.
U svakom slučaju :thumbup:
jesil gledo utakmicu uopste? :-) 3 penala nisu svirana milanu, cist go ponisten. fiorentina je odigrala ocajno.

http://www.footytube.com/video/fiorenti ... an_vidgrid

eto pogledaj, na pregledu jedan njihov sut.

EDIT: evo ovdje ima drugi put kad su igrali rukom:
http://video.thescore.com/watch/fio-0-acm-0
Malo je reci da nismo imnali srece! Unistili smo ih!
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2809 Re: Serie A

Post by neo7 »

User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2810 Re: Serie A

Post by vejza00 »

Jeff Bingham wrote:ja ovakvo sudjenje nisam vidio ni u najgore juventusovo doba. zapravo, ne pamtim nikad da sam gledao utakmicu u kojoj sudija ovoliko silji :roll: mislim, bilo je ocajnih gresaka, npr protiv iste ove fiorentine u LP protiv bajerna, i sl, ali 4 katastrofalne greske protiv istog tima napraviti :-) dok istovremeno merda pobjedjuje sa golom iz ofsajda + bila ruka :lol:
milan je ostecen slazem se, al sto je tebi krivo sto je interu priznat go koje jeste bio iz ofsajda
ps navijam za milan protib barse iako sam interista
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2811 Re: Serie A

Post by Jeff Bingham »

i ja sam navijao za inter protiv bajerna u finalu....

a cuj sta mi smeta :-) odlukama sudija se u ovom kolu inter priblizio 2 boda, umjesto da se milan odmakne 2 boda, znaci 4 boda nepravedne prednosti su stekli...normalno da mi je krivo :)
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2812 Re: Serie A

Post by vejza00 »

pa nije valjda da vas je strah ekipe koja se nalazi na 16. mjestu, hajd iskreno odgovori samo da li bi volio da inter ispadne u seriu B
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2813 Re: Serie A

Post by juventus »

Ponovo na mjestu koje nam pripada i to s utakmicom manje...uh...samo gazite...FORZA JUVE!
User avatar
Zavatoni
Posts: 1641
Joined: 06/07/2005 07:44
Location: Sarajevo

#2814 Re: Serie A

Post by Zavatoni »

Ovdje se favorit za osvajanje scudetta još uvijek ni ne nazire...
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2815 Re: Serie A

Post by Jeff Bingham »

vejza00 wrote:pa nije valjda da vas je strah ekipe koja se nalazi na 16. mjestu, hajd iskreno odgovori samo da li bi volio da inter ispadne u seriu B
volio bih, neka vas dole makar jednu sezonu, samo da ne mozete povlacit onu "jedini tim koji nije ispadao" bla bla :D doduse bilo bi glupo bez derbija, al haj.

a ne mozes nikad bit siguran, do prije 5-6 kola su milan i inter bili tu u bobu, ko garantuje da i inter nece napraviti neki ludi niz pobjeda?
nije to catania ili novara da odmaknes x bodova i osjecas se sigurno...
smijesni_ste
Posts: 6330
Joined: 09/10/2009 16:46

#2816 Re: Serie A

Post by smijesni_ste »

Jel' to neko spomenuo uvijek jaku Cataniu? :D:D
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#2817 Re: Serie A

Post by 1941. »

Slažem se da bi bilo lijepo da Inter odspava koju sezonu u B. Ali čak i oni su mi draži od svih ostalih neitalijanskih EU klubova :)
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2818 Re: Serie A

Post by vejza00 »

napokon da neko uz inter uradi nesto u CL iz italije sad mozda se mogu nadat da ce za koju godinu vratiti 4. mjesto pa mozda da ode i roma ili udinese u CL a ne hanover kako bi se moglo desiti ove godine
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2819 Re: Serie A

Post by Manic Psycho »

matri i pepe :thumbup: :dance:
User avatar
Damir0406
Posts: 319
Joined: 03/11/2011 17:40

#2820 Re: Serie A

Post by Damir0406 »

Link za live stream Milan-Chievo?
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#2822 Re: Serie A

Post by lider »

Koji levat ovaj hamšik. :lol: Uzima ovo Juve :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59313
Joined: 15/12/2008 16:53

#2823 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Say that again :D
smijesni_ste
Posts: 6330
Joined: 09/10/2009 16:46

#2824 Re: Serie A

Post by smijesni_ste »

lider wrote:Koji levat ovaj hamšik. :lol: Uzima ovo Juve :thumbup:
:lol: :lol: :lol: :zzzz:
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2825 Re: Serie A

Post by vejza00 »

hahaha ipak i ovaj pandev zna nesto nekad uraditi
a bonucci samo mu mogu reci LEZI KUJO
Post Reply