Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Lucas Leiva
- Posts: 634
- Joined: 11/01/2011 14:47
#2801 Re: Serie A
Kloseu ne fali nista on je gol masina, ali to je onaj tip igraca koji je najruzniji za gledati... a on je u seriji A igrac koji pravi najljepse poteze, eto dokle je doslo!
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2802 Re: Serie A
Onaj Marchetti je odličan golman, nasljednik Buffona... večeras izvadio Lazio par puta.
- 1941.
- Posts: 435
- Joined: 12/04/2008 17:05
#2803 Re: Serie A
Primjetan pomak u igri Viola otkako je otišao Siniša, iako je i ovaj novi tu vjerovatno samo kao vatrogasac koji će dobiti pedalu nakon što uspješno obavi zadatak spašavanja od potopa u B.
U svakom slučaju
U svakom slučaju
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2804 Re: Serie A
jesil gledo utakmicu uopste?1941. wrote:Primjetan pomak u igri Viola otkako je otišao Siniša, iako je i ovaj novi tu vjerovatno samo kao vatrogasac koji će dobiti pedalu nakon što uspješno obavi zadatak spašavanja od potopa u B.
U svakom slučaju
http://www.footytube.com/video/fiorenti ... an_vidgrid
eto pogledaj, na pregledu jedan njihov sut.
EDIT: evo ovdje ima drugi put kad su igrali rukom:
http://video.thescore.com/watch/fio-0-acm-0
- 1941.
- Posts: 435
- Joined: 12/04/2008 17:05
#2805 Re: Serie A
Odigrali su shodno mogućnostima; do prije koju heftu bi ovo hladno izgubili s 3 gola razlike.
Tri penala
Što se sudijskih grešaka i regularnog gola tiče to stoji i bilo ih je (po koja i na štetu domaćih), međutim da sam navijač Milana ali i Intera ili Juventusa, definitivno bih se suzdržao od bilo kakvih primjedbi kad je o suđenju riječ.
Tri penala
Što se sudijskih grešaka i regularnog gola tiče to stoji i bilo ih je (po koja i na štetu domaćih), međutim da sam navijač Milana ali i Intera ili Juventusa, definitivno bih se suzdržao od bilo kakvih primjedbi kad je o suđenju riječ.
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2806 Re: Serie A
ja ovakvo sudjenje nisam vidio ni u najgore juventusovo doba. zapravo, ne pamtim nikad da sam gledao utakmicu u kojoj sudija ovoliko silji
mislim, bilo je ocajnih gresaka, npr protiv iste ove fiorentine u LP protiv bajerna, i sl, ali 4 katastrofalne greske protiv istog tima napraviti
dok istovremeno merda pobjedjuje sa golom iz ofsajda + bila ruka 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2807 Re: Serie A
Moggi 100%. Privedite Moggija! 
-
ibizza
- Posts: 4987
- Joined: 05/06/2008 00:46
#2808 Re: Serie A
Malo je reci da nismo imnali srece! Unistili smo ih!Jeff Bingham wrote:jesil gledo utakmicu uopste?1941. wrote:Primjetan pomak u igri Viola otkako je otišao Siniša, iako je i ovaj novi tu vjerovatno samo kao vatrogasac koji će dobiti pedalu nakon što uspješno obavi zadatak spašavanja od potopa u B.
U svakom slučaju3 penala nisu svirana milanu, cist go ponisten. fiorentina je odigrala ocajno.
http://www.footytube.com/video/fiorenti ... an_vidgrid
eto pogledaj, na pregledu jedan njihov sut.
EDIT: evo ovdje ima drugi put kad su igrali rukom:
http://video.thescore.com/watch/fio-0-acm-0
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2809 Re: Serie A
http://89.212.47.123:8080/stream/?fw=tr ... p=7HURYC2T
Juventus palermo...gledajte u VLC
http://89.212.47.123:8080/stream/?fw=tr ... p=7HURYC2T
Parma Udinese
Juventus palermo...gledajte u VLC
http://89.212.47.123:8080/stream/?fw=tr ... p=7HURYC2T
Parma Udinese
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2810 Re: Serie A
milan je ostecen slazem se, al sto je tebi krivo sto je interu priznat go koje jeste bio iz ofsajdaJeff Bingham wrote:ja ovakvo sudjenje nisam vidio ni u najgore juventusovo doba. zapravo, ne pamtim nikad da sam gledao utakmicu u kojoj sudija ovoliko siljimislim, bilo je ocajnih gresaka, npr protiv iste ove fiorentine u LP protiv bajerna, i sl, ali 4 katastrofalne greske protiv istog tima napraviti
dok istovremeno merda pobjedjuje sa golom iz ofsajda + bila ruka
ps navijam za milan protib barse iako sam interista
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2811 Re: Serie A
i ja sam navijao za inter protiv bajerna u finalu....
a cuj sta mi smeta
odlukama sudija se u ovom kolu inter priblizio 2 boda, umjesto da se milan odmakne 2 boda, znaci 4 boda nepravedne prednosti su stekli...normalno da mi je krivo 
a cuj sta mi smeta
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2812 Re: Serie A
pa nije valjda da vas je strah ekipe koja se nalazi na 16. mjestu, hajd iskreno odgovori samo da li bi volio da inter ispadne u seriu B
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2813 Re: Serie A
Ponovo na mjestu koje nam pripada i to s utakmicom manje...uh...samo gazite...FORZA JUVE!
- Zavatoni
- Posts: 1641
- Joined: 06/07/2005 07:44
- Location: Sarajevo
#2814 Re: Serie A
Ovdje se favorit za osvajanje scudetta još uvijek ni ne nazire...
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#2815 Re: Serie A
volio bih, neka vas dole makar jednu sezonu, samo da ne mozete povlacit onu "jedini tim koji nije ispadao" bla blavejza00 wrote:pa nije valjda da vas je strah ekipe koja se nalazi na 16. mjestu, hajd iskreno odgovori samo da li bi volio da inter ispadne u seriu B
a ne mozes nikad bit siguran, do prije 5-6 kola su milan i inter bili tu u bobu, ko garantuje da i inter nece napraviti neki ludi niz pobjeda?
nije to catania ili novara da odmaknes x bodova i osjecas se sigurno...
-
smijesni_ste
- Posts: 6330
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2816 Re: Serie A
Jel' to neko spomenuo uvijek jaku Cataniu?
:D
- 1941.
- Posts: 435
- Joined: 12/04/2008 17:05
#2817 Re: Serie A
Slažem se da bi bilo lijepo da Inter odspava koju sezonu u B. Ali čak i oni su mi draži od svih ostalih neitalijanskih EU klubova 
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2818 Re: Serie A
napokon da neko uz inter uradi nesto u CL iz italije sad mozda se mogu nadat da ce za koju godinu vratiti 4. mjesto pa mozda da ode i roma ili udinese u CL a ne hanover kako bi se moglo desiti ove godine
- Damir0406
- Posts: 319
- Joined: 03/11/2011 17:40
#2820 Re: Serie A
Link za live stream Milan-Chievo?
- help_desk
- Posts: 290
- Joined: 11/12/2010 12:08
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#2822 Re: Serie A
Koji levat ovaj hamšik.
Uzima ovo Juve 
-
smijesni_ste
- Posts: 6330
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2824 Re: Serie A
lider wrote:Koji levat ovaj hamšik.Uzima ovo Juve
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2825 Re: Serie A
hahaha ipak i ovaj pandev zna nesto nekad uraditi
a bonucci samo mu mogu reci LEZI KUJO
a bonucci samo mu mogu reci LEZI KUJO
