Nek si im rekla!Partizzanka wrote:ej pa vi meni ne vidiete nosmoj nos nije bas uzak ...
i ja kad gledam slike ono kako se trebaju cupati obrve ... moje su tako ocupane
evo vam slike ovdje kako treba biti
http://www.sheclick.com/makeup/eyebrow-shaping/
SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2801 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2802 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja moram naci negdje imam neke one pojedinacne collistar sjenice, sto kazes super su, puder sam koristila nije mi legao i imali su odlicne one iluminatore, bronzere i te fazone, a maskaru nisma ni ja nikad probala..Michun wrote:Guerlain, ja jednu dobila nije me se dojmila. A saaaad, mozda nisam ubila.Nadinka wrote:moracu i ja to ricinusovo nabavti, obrve su mi se bas stanjile ono kod kozmeticarki, malo po malo, i sad ih jedva imam
hej da vas pitam maskara guerlain je li iko koristio? Kakve su collistarove? Vrijeme mi da kupujem maskaru, ne znam ni sama sta cu, Michun ako ima kakva ponuda dobra na ebay da ces sebi nabavljat pisi i menedoduse sve to ide u naredni mjesec, ovaj dosta, otiso budzet
Collistar nisam nikad koristila maskaru, al su im sjene, puderi za 10.
Ja skoro narucivala onu Laura Mercier pa necu za mjesec garant...
Guerlain bila na snizenju 33 pa sam se zato kontala, reko da provjeirm da nije jos gdje jedna im se zagubila
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2803 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ozbiljno vam kazem
ja sam jutros docrtala sjenom i onim mini kistom - otprilike do korijena nosa i izgledam kao klingon

ja sam jutros docrtala sjenom i onim mini kistom - otprilike do korijena nosa i izgledam kao klingon
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2804 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hej kad smo kod nosOva, ja imam povelik nos, pa imal neki fol da ga malo vizuelno skratim kad se vec toliko trackam 
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#2806 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
jesi za kafu poziva te bosko buhaPartizzanka wrote:
i tek sam sad skontala da mi je jedna obrva malo rijedja na pocetku ... vama sam servirala ovu "normalnu"
shoot!
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2807 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Al cekaj, ukoliko ti rastu odatle onda OK. Ne bi ni ja docrtavala, ne mora biti tip top.Partizzanka wrote:ozbiljno vam kazem
ja sam jutros docrtala sjenom i onim mini kistom - otprilike do korijena nosa i izgledam kao klingon
Ako ako si pocupala oFo do "nosa" onda si previse pocupala.
Ja mislim, ne znam...
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2808 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
*mima* wrote:žiku ministarke što se ušutila
Nisam
Nista ne kupujem osim kreme za ruke.
I 'vamo neke druge bitke bijem... ali o tome na nekoj drugoj temi.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2809 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
nije...al' nije postar danas jos dolazio.alemaa wrote:Michun jel stiglo?
javim ti.
- ALexis
- Posts: 1226
- Joined: 11/08/2009 07:59
- Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.
#2810 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
@Partizzanka:
ja sam tebi samo belaj napravila sa ovim paintom
docrtaj se pa nam stavi sliku da vidimo kako izgleda.
ima li jos neka da je doradim na primitivan nacin u paintu?
photshop je za strebere 
ja sam tebi samo belaj napravila sa ovim paintom
docrtaj se pa nam stavi sliku da vidimo kako izgleda.
ima li jos neka da je doradim na primitivan nacin u paintu?
- Wutkica
- Posts: 4468
- Joined: 27/08/2010 12:32
- Location: middlearth
#2811 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ima li iko iskustva s kozmetikom etre bele, drugi sprat BBI
kreme, puderi tretmani na petom ista ? 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2812 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Imam kremu za lice ja sa C vitaminom. Odlicna je.Wutkica wrote:Ima li iko iskustva s kozmetikom etre bele, drugi sprat BBIkreme, puderi tretmani na petom ista ?
Kupila sam je kad je bilo novogodisnje snizenje.
Tretmani ne znam...znam da je skupo da deru.
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2813 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM

- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2814 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Doslo sad, hvala mucho i za testere.Michun wrote:nije...al' nije postar danas jos dolazio.alemaa wrote:Michun jel stiglo?
javim ti.
Javim kako mi uspjeva.
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2815 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hm..ja sam bila u PLazi u BBI na tretmanima, bikini depilacija cini mi se da je bila 10-15 km, obrve 5 km, brkovi 5 km, manikir i pedikir isto klasicne cijene, tipa 25 kmswirl wrote:A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM![]()
U LA meru su me jednom cini mi se zavalili za obrve pravo
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2816 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
hehehe haj namackarim danas pa cu vam slikati 
- LK
- Posts: 158
- Joined: 15/08/2007 15:04
#2817 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
respo wrote:jesi za kafu poziva te bosko buhaPartizzanka wrote:
i tek sam sad skontala da mi je jedna obrva malo rijedja na pocetku ... vama sam servirala ovu "normalnu"
shoot!
Prelijepe Oci.. Kako ovako obrve udesite a da ne strce ove do korjena nosa (kao da su malo zalizane)
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2818 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kako-lako !
Pocupamo ih
Pocupamo ih
- Wutkica
- Posts: 4468
- Joined: 27/08/2010 12:32
- Location: middlearth
#2819 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Imam cjenovnik i poprilicno je skupo, zato me zanima isplati li se jer vec odavno kontam da odem na tretman kod kozmeticarke, svi preporucuju a posto znam sta valja znam sta je skupoNadinka wrote:Hm..ja sam bila u PLazi u BBI na tretmanima, bikini depilacija cini mi se da je bila 10-15 km, obrve 5 km, brkovi 5 km, manikir i pedikir isto klasicne cijene, tipa 25 kmswirl wrote:A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM![]()
U LA meru su me jednom cini mi se zavalili za obrve pravo
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2820 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Alemaa, samo ti pricaj okolo, kad se uhvati red ispred vrata 
Kakva su vam iskustva sa Avene kremicama i ostalim sredstvima za njegu, evo gledam katalogcic, ja imam kozu sklonu crvenilu sa onim tankim kapilarima koji ce vjerovatno pucati vremenom gledajuci po mami, a oni imaju neki program namijenjen za takvu kozu pa se mislim da oprobam, jel ne ko koristio??
Kakva su vam iskustva sa Avene kremicama i ostalim sredstvima za njegu, evo gledam katalogcic, ja imam kozu sklonu crvenilu sa onim tankim kapilarima koji ce vjerovatno pucati vremenom gledajuci po mami, a oni imaju neki program namijenjen za takvu kozu pa se mislim da oprobam, jel ne ko koristio??
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2821 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
HAHHAA
alema carice!
gdje si to nabavila?
LK- da da moje su zalizane tako sto sam ocupala onaj strkljavi dio hahaha ako se tako moze nazvati
i on je isao recimo do korijena nosa ... I NECU da ga jopet imam
bosko buha - hvala za kompliment popij kafu i za mene
a vi sto pricate o depilaciji - hajmo se naci na temi o depilaciji ima negdje pa cemo tamo
meni ljak pricati o sminkanju i dlakama hahaha
alema carice!
gdje si to nabavila?
LK- da da moje su zalizane tako sto sam ocupala onaj strkljavi dio hahaha ako se tako moze nazvati
i on je isao recimo do korijena nosa ... I NECU da ga jopet imam
bosko buha - hvala za kompliment popij kafu i za mene
a vi sto pricate o depilaciji - hajmo se naci na temi o depilaciji ima negdje pa cemo tamo
meni ljak pricati o sminkanju i dlakama hahaha
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2822 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
bone, jestel vi normalne...nemojte volko pisat kad sam na pauzi i uvece po 2-3 str 
moram ondaK sve citat
moram ondaK sve citat
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2823 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ako vam treba ova aparatura za depilaciju, ima firma iz Banja Luke koja se bavi svim tim djidjama, nije samo za salone, moze ih svako nazvati i kupiti. Ako vam je hitno, mogu vam poslati brzom postom, a ako mozete malo pricekati svako malo neko iz te firme dolazi u Sarajevo, i donesu vam na kucnu adresu. Meni hitno trebale trake za depilaciju, danas narucila, sutra dobila. Ako neko zeli broj neka se javi na PP. Moje drugarice narucuju vosak za depilaciju brkova
te trake za depilaciju, vosak za obicnu depilaciju itd.
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2824 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hajde me molim te prosvijetli, znam da je La Mer gore na petom spratu, gdje je Plaza? Znam gdje je parfimerija Plaza, nije to valjda tu?Nadinka wrote:Hm..ja sam bila u PLazi u BBI na tretmanima, bikini depilacija cini mi se da je bila 10-15 km, obrve 5 km, brkovi 5 km, manikir i pedikir isto klasicne cijene, tipa 25 kmswirl wrote:A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM![]()
U LA meru su me jednom cini mi se zavalili za obrve pravo
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2825 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
oba su na 5. spratu...swirl wrote:Hajde me molim te prosvijetli, znam da je La Mer gore na petom spratu, gdje je Plaza? Znam gdje je parfimerija Plaza, nije to valjda tu?Nadinka wrote:Hm..ja sam bila u PLazi u BBI na tretmanima, bikini depilacija cini mi se da je bila 10-15 km, obrve 5 km, brkovi 5 km, manikir i pedikir isto klasicne cijene, tipa 25 kmswirl wrote:A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM![]()
U LA meru su me jednom cini mi se zavalili za obrve pravo



