SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2801 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Partizzanka wrote:ej pa vi meni ne vidiete nos :) moj nos nije bas uzak ...
i ja kad gledam slike ono kako se trebaju cupati obrve ... moje su tako ocupane :)


evo vam slike ovdje kako treba biti

http://www.sheclick.com/makeup/eyebrow-shaping/
Nek si im rekla! :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2802 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Michun wrote:
Nadinka wrote:moracu i ja to ricinusovo nabavti, obrve su mi se bas stanjile ono kod kozmeticarki, malo po malo, i sad ih jedva imam :)

hej da vas pitam maskara guerlain je li iko koristio? Kakve su collistarove? Vrijeme mi da kupujem maskaru, ne znam ni sama sta cu, Michun ako ima kakva ponuda dobra na ebay da ces sebi nabavljat pisi i mene :) doduse sve to ide u naredni mjesec, ovaj dosta, otiso budzet :)
Guerlain, ja jednu dobila nije me se dojmila. A saaaad, mozda nisam ubila.
Collistar nisam nikad koristila maskaru, al su im sjene, puderi za 10.
Ja skoro narucivala onu Laura Mercier pa necu za mjesec garant...
Ja moram naci negdje imam neke one pojedinacne collistar sjenice, sto kazes super su, puder sam koristila nije mi legao i imali su odlicne one iluminatore, bronzere i te fazone, a maskaru nisma ni ja nikad probala..
Guerlain bila na snizenju 33 pa sam se zato kontala, reko da provjeirm da nije jos gdje jedna im se zagubila :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2803 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

ozbiljno vam kazem
ja sam jutros docrtala sjenom i onim mini kistom - otprilike do korijena nosa i izgledam kao klingon
:)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2804 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Hej kad smo kod nosOva, ja imam povelik nos, pa imal neki fol da ga malo vizuelno skratim kad se vec toliko trackam :D
*mima*

#2805 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by *mima* »

žiku ministarke što se ušutila :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2806 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by respo »

Partizzanka wrote: Image

Image

Image

i tek sam sad skontala da mi je jedna obrva malo rijedja na pocetku ... vama sam servirala ovu "normalnu"

shoot! :)
jesi za kafu poziva te bosko buha :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2807 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Partizzanka wrote:ozbiljno vam kazem
ja sam jutros docrtala sjenom i onim mini kistom - otprilike do korijena nosa i izgledam kao klingon
:)
Al cekaj, ukoliko ti rastu odatle onda OK. Ne bi ni ja docrtavala, ne mora biti tip top.
Ako ako si pocupala oFo do "nosa" onda si previse pocupala.
Ja mislim, ne znam...
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2808 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Gospoda Ministarka »

*mima* wrote:žiku ministarke što se ušutila :D

Nisam :D , pratim Vas samo deklarativno do plate...
Nista ne kupujem osim kreme za ruke.

I 'vamo neke druge bitke bijem... ali o tome na nekoj drugoj temi. :-D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2809 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

alemaa wrote:Michun jel stiglo? :D
nije...al' nije postar danas jos dolazio.
javim ti.
User avatar
ALexis
Posts: 1226
Joined: 11/08/2009 07:59
Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.

#2810 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ALexis »

@Partizzanka:

ja sam tebi samo belaj napravila sa ovim paintom :oops:

docrtaj se pa nam stavi sliku da vidimo kako izgleda.

ima li jos neka da je doradim na primitivan nacin u paintu? :lol: photshop je za strebere :D
User avatar
Wutkica
Posts: 4468
Joined: 27/08/2010 12:32
Location: middlearth

#2811 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Wutkica »

Ima li iko iskustva s kozmetikom etre bele, drugi sprat BBI :? kreme, puderi tretmani na petom ista ? :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2812 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Wutkica wrote:Ima li iko iskustva s kozmetikom etre bele, drugi sprat BBI :? kreme, puderi tretmani na petom ista ? :)
Imam kremu za lice ja sa C vitaminom. Odlicna je.
Kupila sam je kad je bilo novogodisnje snizenje.
Tretmani ne znam...znam da je skupo da deru.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2813 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by swirl »

A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM :? :run:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2814 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Michun wrote:
alemaa wrote:Michun jel stiglo? :D
nije...al' nije postar danas jos dolazio.
javim ti.
Doslo sad, hvala mucho i za testere. :D
Javim kako mi uspjeva.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2815 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

swirl wrote:A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM :? :run:
Hm..ja sam bila u PLazi u BBI na tretmanima, bikini depilacija cini mi se da je bila 10-15 km, obrve 5 km, brkovi 5 km, manikir i pedikir isto klasicne cijene, tipa 25 km
U LA meru su me jednom cini mi se zavalili za obrve pravo
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2816 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

hehehe haj namackarim danas pa cu vam slikati :)
User avatar
LK
Posts: 158
Joined: 15/08/2007 15:04

#2817 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by LK »

respo wrote:
Partizzanka wrote: Image

Image

Image

i tek sam sad skontala da mi je jedna obrva malo rijedja na pocetku ... vama sam servirala ovu "normalnu"

shoot! :)
jesi za kafu poziva te bosko buha :D

Prelijepe Oci.. Kako ovako obrve udesite a da ne strce ove do korjena nosa (kao da su malo zalizane) :) i jel ovo ima tus-a malo..
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#2818 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by bez_ideje »

Kako-lako !
Pocupamo ih :mrgreen:
User avatar
Wutkica
Posts: 4468
Joined: 27/08/2010 12:32
Location: middlearth

#2819 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Wutkica »

Nadinka wrote:
swirl wrote:A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM :? :run:
Hm..ja sam bila u PLazi u BBI na tretmanima, bikini depilacija cini mi se da je bila 10-15 km, obrve 5 km, brkovi 5 km, manikir i pedikir isto klasicne cijene, tipa 25 km
U LA meru su me jednom cini mi se zavalili za obrve pravo
Imam cjenovnik i poprilicno je skupo, zato me zanima isplati li se jer vec odavno kontam da odem na tretman kod kozmeticarke, svi preporucuju a posto znam sta valja znam sta je skupo :lol: ovi jesu preskupi a ona cura koja prodaje njihovu kozmetiku nafali mi ih ....uuh :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2820 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Alemaa, samo ti pricaj okolo, kad se uhvati red ispred vrata :)

Kakva su vam iskustva sa Avene kremicama i ostalim sredstvima za njegu, evo gledam katalogcic, ja imam kozu sklonu crvenilu sa onim tankim kapilarima koji ce vjerovatno pucati vremenom gledajuci po mami, a oni imaju neki program namijenjen za takvu kozu pa se mislim da oprobam, jel ne ko koristio??
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2821 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

HAHHAA
alema carice!
gdje si to nabavila?

LK- da da moje su zalizane tako sto sam ocupala onaj strkljavi dio hahaha ako se tako moze nazvati
i on je isao recimo do korijena nosa ... I NECU da ga jopet imam :oops:

bosko buha - hvala za kompliment popij kafu i za mene

a vi sto pricate o depilaciji - hajmo se naci na temi o depilaciji ima negdje pa cemo tamo
meni ljak pricati o sminkanju i dlakama hahaha
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2822 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

bone, jestel vi normalne...nemojte volko pisat kad sam na pauzi i uvece po 2-3 str :lol:
moram ondaK sve citat :D
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2823 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by swirl »

Ako vam treba ova aparatura za depilaciju, ima firma iz Banja Luke koja se bavi svim tim djidjama, nije samo za salone, moze ih svako nazvati i kupiti. Ako vam je hitno, mogu vam poslati brzom postom, a ako mozete malo pricekati svako malo neko iz te firme dolazi u Sarajevo, i donesu vam na kucnu adresu. Meni hitno trebale trake za depilaciju, danas narucila, sutra dobila. Ako neko zeli broj neka se javi na PP. Moje drugarice narucuju vosak za depilaciju brkova :-) te trake za depilaciju, vosak za obicnu depilaciju itd.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2824 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by swirl »

Nadinka wrote:
swirl wrote:A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM :? :run:
Hm..ja sam bila u PLazi u BBI na tretmanima, bikini depilacija cini mi se da je bila 10-15 km, obrve 5 km, brkovi 5 km, manikir i pedikir isto klasicne cijene, tipa 25 km
U LA meru su me jednom cini mi se zavalili za obrve pravo
Hajde me molim te prosvijetli, znam da je La Mer gore na petom spratu, gdje je Plaza? Znam gdje je parfimerija Plaza, nije to valjda tu?
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2825 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

swirl wrote:
Nadinka wrote:
swirl wrote:A je li iko majke vam bio na tretmanu u kozmetickom salonu u BBI? Gledam juce cjenovnik kod jedne kolegice, to je strasno. Pa obicna bikini depilacija 40KM :? :run:
Hm..ja sam bila u PLazi u BBI na tretmanima, bikini depilacija cini mi se da je bila 10-15 km, obrve 5 km, brkovi 5 km, manikir i pedikir isto klasicne cijene, tipa 25 km
U LA meru su me jednom cini mi se zavalili za obrve pravo
Hajde me molim te prosvijetli, znam da je La Mer gore na petom spratu, gdje je Plaza? Znam gdje je parfimerija Plaza, nije to valjda tu?
oba su na 5. spratu...
Post Reply