Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
KUZNETSOV wrote:
Staljinove orgulje, pamtile su ih i švabe
inace smerch je dosta jaka zajebancija 200mm rakete ispaljiva, a to kad derne pravi kratere siroke po 15 metara
Ma ne vjerujem da je GRAD, prije ce da bude ipak smerch s nekom kasetnom varijantom.
Eksplozije mi dosta podsjecaju na ovaj video a ovdje je u pitanju smerch
Uostalom vjerovatno ne znaju ni oni na koje pada sve to, sto bi ja znao, moRe bidne svasta. Ako je pak u pitanju grad, u pitanju je sigurno preko 100 raketa na tako malu povrsinu...
sumnjam da je to smerch, vjerovatno TOS-1... smerch vjerovatno nije ni dopremljen dole a i pogledaj kakve tragove smerch ostavlja
sarajevoxxxx wrote:Danas 10 režimskih vojnika prebjeglo na stranu FSA i to u regionu Džebel Turkman tj gdje je oboren ruski avion.
Mislim stvarno pobjeci nakon 5 godina rata na prostor koju su rusi danas bombradovali svime i svacim punih 10 sati moze mozda povjerovati dijete u vrticu od 4 godine jedino ako su zeljeli uradit samoubistvo pa su prebjegli
Trenutno traju žestoke borbe u okolini Al-Qaryatayn-a, u provinciji Homs, krščanske milicije potpomognute SAA i NDF-om pokušavaju istjerat ISIS iz grada.
berden we selamen, uzvikuju ovi što snimaju, riječi iz kur'anskog ajeta koje govore o osobinama vatre u koju su bacili Ibrahima, alejhi-selam, ali ju je Allah učinio berden we selamen, pa mu ništa nije mogla...hladna i spasonosna...
PA MI POJMA NISMO IMALI DA JE AVION RUSKI!' Turci tvrde da su prilikom obaranja aviona samo automatski slijedili pravila
Turska vojska izdala je u srijedu priopćenje u kojem tvrdi da nisu znali da je zrakoplov kojeg su srušili na granici sa Sirijom ruski i da su spremni na "sve vrste suradnje" s ruskom vojskom u vezi incidenta, piše AFP .
arzuhal wrote:berden we selamen, uzvikuju ovi što snimaju, riječi iz kur'anskog ajeta koje govore o osobinama vatre u koju su bacili Ibrahima, alejhi-selam, ali ju je Allah učinio berden we selamen, pa mu ništa nije mogla...hladna i spasonosna...
kakve veze ova slika i pop imaju sa Sirijom, ako bi ste bili dobri pa nam pojasnili
sarajevoxxxx wrote:Danas 10 režimskih vojnika prebjeglo na stranu FSA i to u regionu Džebel Turkman tj gdje je oboren ruski avion.
Mislim stvarno pobjeci nakon 5 godina rata na prostor koju su rusi danas bombradovali svime i svacim punih 10 sati moze mozda povjerovati dijete u vrticu od 4 godine jedino ako su zeljeli uradit samoubistvo pa su prebjegli
Imas svakakvih avanturista, ovisnika o adrenalinu...
Ovo je patka, ovo je u drustvu sufija/dervisa, najvjerovatnije rahmetli sejh Haqqanijevih murida (po caksirama ih skontah). Vidi se i po facama da su "pitomi"
Ovo je patka, ovo je u drustvu sufija/dervisa, najvjerovatnije rahmetli sejh Haqqanijevih murida (po caksirama ih skontah). Vidi se i po facama da su "pitomi"
...možda iz ove erdine gluposti i mi ponešto ušićarimo...ako Rusi posegnu za sankcijama, evo prilike za naše proizvodjaće mesa i tekstila, ali i za domaci turizam...zasto ne?...
Ovo je patka, ovo je u drustvu sufija/dervisa, najvjerovatnije rahmetli sejh Haqqanijevih murida (po caksirama ih skontah). Vidi se i po facama da su "pitomi"
arzuhal wrote:berden we selamen, uzvikuju ovi što snimaju, riječi iz kur'anskog ajeta koje govore o osobinama vatre u koju su bacili Ibrahima, alejhi-selam, ali ju je Allah učinio berden we selamen, pa mu ništa nije mogla...hladna i spasonosna...
kakve veze ova slika i pop imaju sa Sirijom, ako bi ste bili dobri pa nam pojasnili
Ah, pa maloprije gledam ove udare na klipu, vatru, pa skontah šta viču ti ljudi, da je to dio iz Kur'ana, pa me sve tako, asocijacija za asocijacijom, dovede (podsjeti me) do proglašenja svetog rata od patrijarha Kirila moskovskog i sve Rusije, pa odem da se podsjetim malo i nabasam na ovu zadnju haman, apdejtovanu verziju blagoslova popa koji posvećuje raketle kojima će šicat Agarjance, odakle sam uzeo sliku: http://www.blic.rs/Vesti/Svet/599080/SV ... e-u-Siriji
PA MI POJMA NISMO IMALI DA JE AVION RUSKI!' Turci tvrde da su prilikom obaranja aviona samo automatski slijedili pravila
Turska vojska izdala je u srijedu priopćenje u kojem tvrdi da nisu znali da je zrakoplov kojeg su srušili na granici sa Sirijom ruski i da su spremni na "sve vrste suradnje" s ruskom vojskom u vezi incidenta, piše AFP .
....kurvanjaska posla...zašto onda nisu zatražili hitan sastanak sa ruskim vlastima, da im se izvine, uruče izraze sažaljenja, daju neko logično objasnjenje...ali kaaakvi oni pod hitno sazvali zasjedanje NATO pakta, vjerovatnu u strahu od ruske reakcije, kako bi se sakrili iza skuta Njemaca, Francuza i drugih?...nego, moglo bi biti i to da su dobili kritike upravo od Njemaca i Francuza, koji ionako nikad neće ući u rat s Rusima za njihov račun, pa još uz to sve i glup...
arzuhal wrote:berden we selamen, uzvikuju ovi što snimaju, riječi iz kur'anskog ajeta koje govore o osobinama vatre u koju su bacili Ibrahima, alejhi-selam, ali ju je Allah učinio berden we selamen, pa mu ništa nije mogla...hladna i spasonosna...
kakve veze ova slika i pop imaju sa Sirijom, ako bi ste bili dobri pa nam pojasnili
Ah, pa maloprije gledam ove udare na klipu, vatru, pa skontah šta viču ti ljudi, da je to dio iz Kur'ana, pa me sve tako, asocijacija za asocijacijom, dovede (podsjeti me) do proglašenja svetog rata od patrijarha Kirila moskovskog i sve Rusije, pa odem da se podsjetim malo i nabasam na ovu zadnju haman, apdejtovanu verziju blagoslova popa koji posvećuje raketle kojima će šicat Agarjance, odakle sam uzeo sliku: http://www.blic.rs/Vesti/Svet/599080/SV ... e-u-Siriji
Nema na čemu
Blic je sranje od novina što još jedanput dokazuju. Ova slika je nastala krajem 2014 ili početkom 2015. u Rusiji i nema nikakve veze sa raketama i avionima koji se koriste u Siriji. Doduše pošto je Blic u rangu sa Indexom vjerojatno su pokupili tu vjest sa nekog drugog portala.
A Kiril je izjavio ovo:
The fight against terrorism is a holy struggle and today our country is perhaps the most active force in the world to combat terrorism," the Russian Orthodox Church spokesman said.
A senior Muslim cleric has also expressed his support for the Russian military intervention in Syria, saying Syrians are "practically our neighbours."
"We fully back the use of a contingent of Russian armed forces in the battle against international terrorism," said Talgat Tadzhuddin, head of the Central Spiritual Administration of Muslims of Russia, as reported by the RIA Novosti state news agency.
Chaplin said a council representing Russia's other major religions — Orthodox Christianity, Islam, Judaism and Buddhism — will release a joint statement shortly expressing its support for "the decision taken by our government."
Speaking on Russian television, Putin defended his country's military incursion in Syria, Russia's lone ally in the Middle East.
"The only correct way to fight international terrorism.... is to act preemptively, to battle and destroy fighters and terrorists on the territories they have already seized, not to wait for them to come to us," Putin said.
Kremlin Chief of Staff Sergei Ivanov said Russian forces will be targeting ISIS militants in Syria at the request of President Bashar al-Assad.
Earlier on Monday, Putin delivered a speech before the United Nations where he urged the world to support Assad. "We believe it's a huge mistake to refuse to cooperate with the Syrian authorities, with the government forces, those who are bravely fighting terror face-to-face," Putin said.
Joj jest ovim iz manjeg entiteta vuna za ovaj avion. Više nego rusima, majke mi.
Hajde ne brinite, vratiće ovo njima kepec, ipak je on veći igrač. Tada ćete vi likovat, samo sabura.