Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2801 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mirza_15 »

Glup i ovaj sto komentarise sporne situacije. 7.kolo igrac rudara puca i pogadja igraca zrinjskog lopta u ruku. Lopta koja je isla u gol i koja bi vrlo lako moguce zavrsila u golu. On prica o namjeri?! Kao i kod faula i kod igranja rukom namjera najbitnija. Znaci ja startam na loptu, promasim je i slomim ti nogu i nem veze nije faul. Hebi ga nisam to zelio! Pa bolan, ako se radilo o opasnom sutu koji bi vrlo lako moguce zavrsio u golu nema veze namjera. Sta bi bilo da ga je na gol liniji pogodila? Nema veze sto je slucajno odbranio cist gol. Nije jadan mislio. Sklanjao je ruku.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2802 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Mi danas sasvim solidno, može prolazna ocjena definitivno, iako mora se težiti bolje, a siguran sam da ovo još nije max. od ekipe....3 boda za malo mira u kući....

Komšije sutra da kadete izvedu, dobiće onaj isprdak od kluba koji im redovno gaće skida godinama...S druge strane, ako i sutra kiksaju, u što sumnjam, onda su u dubokoj septičkoj jami iz koje im se valja čupati....Mala mana im je što igraju na Koševu, nisu tu baš dobri kad moraju napadati, to pokazuju evropske utakmice svih ovih godina, mada Olimpic nije takav protivnik, ali koliko se sjećam komšije su se i protiv maltežana patile na Koševu....Da igraju na Otoci, pod pritiskom navijača bi to bilo dva razlike, ovako sutra 0-1 na jedvite jade, mada ne bih plakao jednom finom X-u :oops: , ali opet ponavljam čisto sumnjam...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2803 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

mirza_15 wrote:Glup i ovaj sto komentarise sporne situacije. 7.kolo igrac rudara puca i pogadja igraca zrinjskog lopta u ruku. Lopta koja je isla u gol i koja bi vrlo lako moguce zavrsila u golu. On prica o namjeri?! Kao i kod faula i kod igranja rukom namjera najbitnija. Znaci ja startam na loptu, promasim je i slomim ti nogu i nem veze nije faul. Hebi ga nisam to zelio! Pa bolan, ako se radilo o opasnom sutu koji bi vrlo lako moguce zavrsio u golu nema veze namjera. Sta bi bilo da ga je na gol liniji pogodila? Nema veze sto je slucajno odbranio cist gol. Nije jadan mislio. Sklanjao je ruku.
Lik gluposti lupa realno iz emisije u emisiju

Danas scena lik ide 1 na 1 ispred 16, ovaj ga vuce znaci namanje faul i zuti, kaze lik "nije sudija bio tu a i ne vidi se tako da nema sta" i onda prica o pomocnim sudijama kao tu su ali nista dalje, pa to je i voditelj sam mogao reci jbm te tupava

Treba nam neko ko ce svako kolo rigorozno kritikovati odluke sudija a ne ma nije bio tu hajd
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#2804 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by insaneinthebrain »

izdominiran velez :shock:

Image
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2805 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Da su znali dati gol mogli su ostvariti rekordnu pobjedu u ovoj Ligi.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2806 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Svi se ibrete brojem Slobodinih šuteva, ali pitanje je kakvi su to šutevi bili. :oops:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2807 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

1946--1987 wrote:Moglo se isto reci i za zrinjski pa nas dobise ove godine :D

ps. kol'ko branko karacic mrzi velez, odavno nisam ovako nesto vidio :-) :-) (gost na bht)
lik je nacionalista zesci, dovoljno je bilo cuti njegovu izjavu na proslavi titule sa zrinjskim
User avatar
maraccana
Posts: 1140
Joined: 10/08/2015 05:17

#2808 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by maraccana »

.
Last edited by maraccana on 26/07/2016 01:28, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2809 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

jedan portal
Prema onome što dosad vidimo, mogla bi ovo biti dobra utakmica, iako nije bilo šansi. I jedni i drugi, očito je to, žele pobjedu.
drugi portal istovremeno
Dosta nepovezana igra sa obje strane. Nijedan tim nije nametnuo svoj stil igre i igrači obje ekipe često griješe.
:mrgreen:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2810 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mirza_15 »

Mozda ne gledaju istu utakmicu :mrgreen:
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#2811 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Koshpa »

Sta je ovo guzva na Kosevu :skoljka:
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2812 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

todd_smith wrote:jedan portal
Prema onome što dosad vidimo, mogla bi ovo biti dobra utakmica, iako nije bilo šansi. I jedni i drugi, očito je to, žele pobjedu.
drugi portal istovremeno
Dosta nepovezana igra sa obje strane. Nijedan tim nije nametnuo svoj stil igre i igrači obje ekipe često griješe.
:mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Naši novinari. :zid:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#2813 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

insaneinthebrain wrote:izdominiran velez :shock:

Image
Grande Hus! 8-)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2814 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

jbt gledao sam neke utakmice kantonalne lige jace od ove, olimpik-zeljeznicar :roll:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#2815 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by insaneinthebrain »

pa idi gledaj jebenu kantonalnu ligu. kao da te neko tjera da gledas zelju :-)
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#2816 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ali_G »

Kakva god da je nasa utakmica bila, za ovo danas je Barcelona
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25483
Joined: 12/08/2013 12:51

#2817 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by insaneinthebrain »

Ali_G wrote:Kakva god da je nasa utakmica bila, za ovo danas je Barcelona
:lol: :lol: :lol:
a ona protiv slavije je bio el clasico u reziji bordo dama :izet:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#2818 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

Da li neko zna zašto kone bojkotuju utakmice? :oops:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2819 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mirza_15 »

Sada fakat ozbiljno, malo je falilo da zaspim. Jedni nece, drugi ne znaju. Mozda bi bilo drugacije da gol nije pao onako rano. Ovako, zeljo se zadovoljio rezultatom i samo cekao kakvu kontru, a ovi nisu znali napraviti smislenu akciju. Puno tehnickih gresaka.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2820 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »


Banned user for reason “Uvrede i neprikladan nacin komunikacije.” -7 dana-
» mislis?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2821 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Poznajući Nijazove pulene kvota na komšije kad igraju sa njima je danas trebala biti 1,05, a na rezultat 0-1 koji još sinoć napisah 1,5 :oops: .....U svakom slučaju kako sam pretpostavio, očekivano i minimalno..i zasluženo naravno, da ne budem pogrešno shvaćen :oops:
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#2822 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by decko_sa_kovaca »

3 bobe iznad crte :izet: :izet:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2823 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

polako sa lopatanjem u banovicima :D
User avatar
Zavatoni
Posts: 1641
Joined: 06/07/2005 07:44
Location: Sarajevo

#2824 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Zavatoni »

A gol jos nisu primili...Man.city, Real i Zrinjski... :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#2825 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Utakmice Olimpic - Zeljeznicar. Vjerovatno najveca moguca sigurna dvica u svijetu.
Locked