Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#2801 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Glup i ovaj sto komentarise sporne situacije. 7.kolo igrac rudara puca i pogadja igraca zrinjskog lopta u ruku. Lopta koja je isla u gol i koja bi vrlo lako moguce zavrsila u golu. On prica o namjeri?! Kao i kod faula i kod igranja rukom namjera najbitnija. Znaci ja startam na loptu, promasim je i slomim ti nogu i nem veze nije faul. Hebi ga nisam to zelio! Pa bolan, ako se radilo o opasnom sutu koji bi vrlo lako moguce zavrsio u golu nema veze namjera. Sta bi bilo da ga je na gol liniji pogodila? Nema veze sto je slucajno odbranio cist gol. Nije jadan mislio. Sklanjao je ruku.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#2802 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mi danas sasvim solidno, može prolazna ocjena definitivno, iako mora se težiti bolje, a siguran sam da ovo još nije max. od ekipe....3 boda za malo mira u kući....
Komšije sutra da kadete izvedu, dobiće onaj isprdak od kluba koji im redovno gaće skida godinama...S druge strane, ako i sutra kiksaju, u što sumnjam, onda su u dubokoj septičkoj jami iz koje im se valja čupati....Mala mana im je što igraju na Koševu, nisu tu baš dobri kad moraju napadati, to pokazuju evropske utakmice svih ovih godina, mada Olimpic nije takav protivnik, ali koliko se sjećam komšije su se i protiv maltežana patile na Koševu....Da igraju na Otoci, pod pritiskom navijača bi to bilo dva razlike, ovako sutra 0-1 na jedvite jade, mada ne bih plakao jednom finom X-u
, ali opet ponavljam čisto sumnjam...
Komšije sutra da kadete izvedu, dobiće onaj isprdak od kluba koji im redovno gaće skida godinama...S druge strane, ako i sutra kiksaju, u što sumnjam, onda su u dubokoj septičkoj jami iz koje im se valja čupati....Mala mana im je što igraju na Koševu, nisu tu baš dobri kad moraju napadati, to pokazuju evropske utakmice svih ovih godina, mada Olimpic nije takav protivnik, ali koliko se sjećam komšije su se i protiv maltežana patile na Koševu....Da igraju na Otoci, pod pritiskom navijača bi to bilo dva razlike, ovako sutra 0-1 na jedvite jade, mada ne bih plakao jednom finom X-u
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2803 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Lik gluposti lupa realno iz emisije u emisijumirza_15 wrote:Glup i ovaj sto komentarise sporne situacije. 7.kolo igrac rudara puca i pogadja igraca zrinjskog lopta u ruku. Lopta koja je isla u gol i koja bi vrlo lako moguce zavrsila u golu. On prica o namjeri?! Kao i kod faula i kod igranja rukom namjera najbitnija. Znaci ja startam na loptu, promasim je i slomim ti nogu i nem veze nije faul. Hebi ga nisam to zelio! Pa bolan, ako se radilo o opasnom sutu koji bi vrlo lako moguce zavrsio u golu nema veze namjera. Sta bi bilo da ga je na gol liniji pogodila? Nema veze sto je slucajno odbranio cist gol. Nije jadan mislio. Sklanjao je ruku.
Danas scena lik ide 1 na 1 ispred 16, ovaj ga vuce znaci namanje faul i zuti, kaze lik "nije sudija bio tu a i ne vidi se tako da nema sta" i onda prica o pomocnim sudijama kao tu su ali nista dalje, pa to je i voditelj sam mogao reci jbm te tupava
Treba nam neko ko ce svako kolo rigorozno kritikovati odluke sudija a ne ma nije bio tu hajd
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2804 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
izdominiran velez


- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2805 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Da su znali dati gol mogli su ostvariti rekordnu pobjedu u ovoj Ligi.
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2806 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Svi se ibrete brojem Slobodinih šuteva, ali pitanje je kakvi su to šutevi bili. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2807 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
lik je nacionalista zesci, dovoljno je bilo cuti njegovu izjavu na proslavi titule sa zrinjskim1946--1987 wrote:Moglo se isto reci i za zrinjski pa nas dobise ove godine
ps. kol'ko branko karacic mrzi velez, odavno nisam ovako nesto vidio![]()
(gost na bht)
- maraccana
- Posts: 1140
- Joined: 10/08/2015 05:17
#2808 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
.
Last edited by maraccana on 26/07/2016 01:28, edited 1 time in total.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2809 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jedan portal

drugi portal istovremenoPrema onome što dosad vidimo, mogla bi ovo biti dobra utakmica, iako nije bilo šansi. I jedni i drugi, očito je to, žele pobjedu.
Dosta nepovezana igra sa obje strane. Nijedan tim nije nametnuo svoj stil igre i igrači obje ekipe često griješe.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#2810 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mozda ne gledaju istu utakmicu 
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#2811 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sta je ovo guzva na Kosevu 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2812 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
todd_smith wrote:jedan portal
drugi portal istovremenoPrema onome što dosad vidimo, mogla bi ovo biti dobra utakmica, iako nije bilo šansi. I jedni i drugi, očito je to, žele pobjedu.
Dosta nepovezana igra sa obje strane. Nijedan tim nije nametnuo svoj stil igre i igrači obje ekipe često griješe.
Naši novinari.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2813 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Grande Hus!insaneinthebrain wrote:izdominiran velez![]()
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2814 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jbt gledao sam neke utakmice kantonalne lige jace od ove, olimpik-zeljeznicar 
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2815 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
pa idi gledaj jebenu kantonalnu ligu. kao da te neko tjera da gledas zelju 
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#2816 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kakva god da je nasa utakmica bila, za ovo danas je Barcelona
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2817 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ali_G wrote:Kakva god da je nasa utakmica bila, za ovo danas je Barcelona
a ona protiv slavije je bio el clasico u reziji bordo dama
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2818 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Da li neko zna zašto kone bojkotuju utakmice? 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#2819 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sada fakat ozbiljno, malo je falilo da zaspim. Jedni nece, drugi ne znaju. Mozda bi bilo drugacije da gol nije pao onako rano. Ovako, zeljo se zadovoljio rezultatom i samo cekao kakvu kontru, a ovi nisu znali napraviti smislenu akciju. Puno tehnickih gresaka.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2820 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Banned user for reason “Uvrede i neprikladan nacin komunikacije.” -7 dana-
» mislis?
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#2821 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Poznajući Nijazove pulene kvota na komšije kad igraju sa njima je danas trebala biti 1,05, a na rezultat 0-1 koji još sinoć napisah 1,5
.....U svakom slučaju kako sam pretpostavio, očekivano i minimalno..i zasluženo naravno, da ne budem pogrešno shvaćen 
- decko_sa_kovaca
- Posts: 2962
- Joined: 09/11/2014 18:28
#2822 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
3 bobe iznad crte

-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2823 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
polako sa lopatanjem u banovicima 
- Zavatoni
- Posts: 1641
- Joined: 06/07/2005 07:44
- Location: Sarajevo
#2824 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
A gol jos nisu primili...Man.city, Real i Zrinjski... 
- jeza u ledja
- Posts: 50669
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2825 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Utakmice Olimpic - Zeljeznicar. Vjerovatno najveca moguca sigurna dvica u svijetu.
