Ti si već odavno zreo kandidat ne za terapiju već za hospitalizaciju, u stanju sam ja svašta pratitisamo tebe boli kada vas se razgaći pa se onda vadiš. Pratim ja temu Ukrajina i te kako, kao što i se uostalom i vidi i nisi ti mod.da mi govoriš kako ću paralelu sa BiH povlačiti a ne bih je povukao da nema sličnosti,Challenger__ wrote:Riža. Znam te s neke druge teme gjde si sam svjedočio da konzumiraš neku terapiju. E, sad, ako nisi u stanju da pratiš temu (a tema je Ukrajina, a ne naša BiH), a ti nemoj da je pratiš.rasuta_riza wrote:To je ista mantra i matica, kad već ne piči Great Serbia onda je tu uvijek dežurna mamica Rusija svi ostali su fašisti a oni jadni slikari naivci.
To što meni imputiraš je za "prijavi komentar".
Ti slobodno prijavi komentar i zatraži da me baniraju, zaboli me što se tebi ne sviđa imputacija osim toga tebe nisam ni kvotao iti spominjao već sam opisao "tu skupinu" a što si se ti našao u toj sve dovoljno govori.
