Triple_XXX wrote:
Eh, Loulou, preporuka bi za nešto drugo, a ne za Triage. Nego, jesi li pogledala film koji sam zaista preporučio..
Ovo sa "sjeckanjem" posta sam nespretno izvela, pa je ispalo kao da preporučuješ
Triage. Samo sam "iskoristila" post u kojem se
Triage spominje, da bih podijelila dojmove o njemu. Do mene je, oprosti.
Ovaj film koji si preporučio nisam (još) pogledala... Ima puno filmova koje su forumaši i forumašice preporučili, a koje bih željela pogledati, ali ja ipak ne dolazim do filmova s lakoćom kao neki...
komi wrote:Traingle
koja je ovo filmčina u posljednje vrijeme sam razmišljao kako više nema dobrih ideja i kako su filmovi sve lošiji ali ovo čudo me je razuvjerilo
jest horor ali je istovremeno mindfuck ne kontaš ništa dok ne uključiš mozak i to na 100%

onda shvatiš samo dio filma
http://www.imdb.com/title/tt1187064/
uglavnom jedan od onih filmova gdje se radnja vrti
nešto kao spirala... ali svaki put sa velikim izmjenama
Gledala sam... Film je stvarno
tripozan 
Dobar je.