Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27951 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Logovan wrote:
Inače, N/FSBiH je već ranije odradeio nagradni fond za finale najmasovnijeg takmičenja. Pobjedniku će pripasti 30.000, a gubitniku 20.000 KM.
Strah me da ne bankrotiraju pored ovako izdasnih nagrada, mater im jebem klosarsku...
User avatar
HowForWhom
Posts: 5582
Joined: 29/11/2015 22:33

#27952 Re: Utakmice.

Post by HowForWhom »

Novi prvak je sa Koševa! 8-)
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#27953 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

Vidi Mensura latentnog pitara, dodji brate pred vjecnu, taman nam treba brojac jedan :mrgreen: :thumbup:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27954 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

GandalfSivi wrote:
Logovan wrote:
Inače, N/FSBiH je već ranije odradeio nagradni fond za finale najmasovnijeg takmičenja. Pobjedniku će pripasti 30.000, a gubitniku 20.000 KM.
Strah me da ne bankrotiraju pored ovako izdasnih nagrada, mater im jebem klosarsku...
koliko para daju za titulu?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27955 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

100 ili 200 hiljada ili tako nesto. Kako god okrenes ne isplati se. :lol:
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#27956 Re: Utakmice.

Post by Company85 »

Ne daje savez nista za titulu
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#27957 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Company85 wrote:Ne daje savez nista za titulu
Zato je prošle godine BHT bio izdašan :mrgreen:

https://sportskevijesti.com/2018/05/09/ ... iljada-km/
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#27958 Re: Utakmice.

Post by Company85 »

Cossack wrote:
Company85 wrote:Ne daje savez nista za titulu
Zato je prošle godine BHT bio izdašan :mrgreen:

https://sportskevijesti.com/2018/05/09/ ... iljada-km/
Prosle godine su napokon skontali da ne moze citavoj ligi dati isti iznos od tog sponzorstva. S obzirom na razlicit sistem takmicenja u odnosu na ovu sezonu pretpostavljam da je i raspodjela malo drugacija ali vjerovatno da prvak dobije slicnu cifru.
User avatar
Logovan
Posts: 102760
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27959 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Informacije o ulaznicama FK Sarajevo – NK Široki Brijeg
https://www.fksarajevo.ba/bs/najave/inf ... rijeg/5197
User avatar
Logovan
Posts: 102760
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27960 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

GandalfSivi wrote:
Logovan wrote:
Inače, N/FSBiH je već ranije odradeio nagradni fond za finale najmasovnijeg takmičenja. Pobjedniku će pripasti 30.000, a gubitniku 20.000 KM.
Strah me da ne bankrotiraju pored ovako izdasnih nagrada, mater im jebem klosarsku...
A znaju ugoditi svojim guzicama sa novom zgradom i znaju lupati velike kazne za baklje i one debilne kazne, tipa kazna za megafon. Sa druge strane daju ovako bijedne nagrade. Sve ti govori o kakvim se ljudima radi.
Osvojiš ove pare, nebitno 20 ili 30 hiljada i odmah proslijediš na ruke nekom igraču koji bi bio prevaga. :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27961 Re: Utakmice.

Post by Grean »

http://scsport.ba/dzanan-musa-sutra-na- ... a-svijetu/

Musa ja a ako Bog da i Kosevo slavimo danas. Eh da su nam jos iste godine.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27962 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Grean wrote:http://scsport.ba/dzanan-musa-sutra-na- ... a-svijetu/

Musa ja a ako Bog da i Kosevo slavimo danas. Eh da su nam jos iste godine.
Koje ba? Nisam ni ja jos ni 20 napunio i neka se jebu svi koji kazu drugacije :D

P.S. Sretan ti rodjendan Musa...
User avatar
victory
Posts: 2201
Joined: 17/12/2002 00:00
Contact:

#27963 Re: Utakmice.

Post by victory »

Urednici na ovom portalu imaju "interesantne" kriterijume u odabiru i objavljivanju aktuelnih informacija koje su vezane za mnoge teme, tako i za BiH fudbal. Danas se igra prva finalna utakmica drzavnog nacionalnog kupa koja se kompletno ignorise na danasnjem portalu, dok istovremeno postavljaju fotografije i oglase navijaca FK Zeljeznicara koji se spremaju da podrze svoj klub u Bjeljini u njihovoj narednoj prvenstvenoj utakmici.

Svasta!

https://www.klix.ba/sport/nogomet
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#27964 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

victory wrote:Urednici na ovom portalu imaju "interesantne" kriterijume u odabiru i objavljivanju aktuelnih informacija koje su vezane za mnoge teme, tako i za BiH fudbal. Danas se igra prva finalna utakmica drzavnog nacionalnog kupa koja se kompletno ignorise na danasnjem portalu, dok istovremeno postavljaju fotografije i oglase navijaca FK Zeljeznicara koji se spremaju da podrze svoj klub u Bjeljini u njihovoj narednoj prvenstvenoj utakmici.

Svasta!

https://www.klix.ba/sport/nogomet
https://www.klix.ba/sport/nogomet/saraj ... /190507131

Mozda zato sto je vec objavljeno ranije.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27965 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

A i doduse ja mogu Klix platiti da promovise moje stvari vise nego generalna desavanja, ipak je to privatni portal ciji su vlasnici clanovi HDZ stranke.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#27966 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Hajde momci! Jos malo
IDEMO MOMCI ABD DO DUPLE!!!
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27967 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Sliver wrote: @Gandalf Hajd sa mnom na tekmu da proslavimo tvoj 19. rodjendan uz Coca-Colu :izet:
:D
User avatar
Logovan
Posts: 102760
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27968 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

HAJDE SARAJ'VO!
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27969 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Sliver wrote: @Gandalf Hajd sa mnom na tekmu da proslavimo tvoj 19. rodjendan uz Coca-Colu :izet:
Sretno braci koja idu! :thumbup:


:D

Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27970 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ima li kakvih problema sa Arenom? Nema mi streama na Balkaniyumu...
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27971 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Nisu ukljucili prenos!
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#27972 Re: Utakmice.

Post by tovarish »

GandalfSivi wrote:Ima li kakvih problema sa Arenom? Nema mi streama na Balkaniyumu...
Nema utakmice na Areni. Trenutno ide pregled belgijske lige, a u potpisu piše da je naša utakmica.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27973 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

1:0 Heba-> Rahman
JBM Arenu!!!
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#27974 Re: Utakmice.

Post by solo2 »

jel proradio prijenos?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27975 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Nije, i kao priziva se Arena a pljuje po MojaTV-e. :-)

Evo ukljucise se, klosari...
Post Reply