Strah me da ne bankrotiraju pored ovako izdasnih nagrada, mater im jebem klosarsku...Logovan wrote:
Inače, N/FSBiH je već ranije odradeio nagradni fond za finale najmasovnijeg takmičenja. Pobjedniku će pripasti 30.000, a gubitniku 20.000 KM.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- GandalfSivi
- Posts: 22758
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27951 Re: Utakmice.
-
EvoMeneJopet
- Posts: 276
- Joined: 04/10/2018 20:29
#27953 Re: Utakmice.
Vidi Mensura latentnog pitara, dodji brate pred vjecnu, taman nam treba brojac jedan

-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27954 Re: Utakmice.
koliko para daju za titulu?GandalfSivi wrote:Strah me da ne bankrotiraju pored ovako izdasnih nagrada, mater im jebem klosarsku...Logovan wrote:
Inače, N/FSBiH je već ranije odradeio nagradni fond za finale najmasovnijeg takmičenja. Pobjedniku će pripasti 30.000, a gubitniku 20.000 KM.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27955 Re: Utakmice.
100 ili 200 hiljada ili tako nesto. Kako god okrenes ne isplati se. 
-
Company85
- Posts: 688
- Joined: 27/12/2016 15:11
#27956 Re: Utakmice.
Ne daje savez nista za titulu
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#27957 Re: Utakmice.
Zato je prošle godine BHT bio izdašanCompany85 wrote:Ne daje savez nista za titulu
https://sportskevijesti.com/2018/05/09/ ... iljada-km/
-
Company85
- Posts: 688
- Joined: 27/12/2016 15:11
#27958 Re: Utakmice.
Prosle godine su napokon skontali da ne moze citavoj ligi dati isti iznos od tog sponzorstva. S obzirom na razlicit sistem takmicenja u odnosu na ovu sezonu pretpostavljam da je i raspodjela malo drugacija ali vjerovatno da prvak dobije slicnu cifru.Cossack wrote:Zato je prošle godine BHT bio izdašanCompany85 wrote:Ne daje savez nista za titulu![]()
https://sportskevijesti.com/2018/05/09/ ... iljada-km/
- Logovan
- Posts: 102760
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27959 Re: Utakmice.
Informacije o ulaznicama FK Sarajevo – NK Široki Brijeg
https://www.fksarajevo.ba/bs/najave/inf ... rijeg/5197
https://www.fksarajevo.ba/bs/najave/inf ... rijeg/5197
- Logovan
- Posts: 102760
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27960 Re: Utakmice.
A znaju ugoditi svojim guzicama sa novom zgradom i znaju lupati velike kazne za baklje i one debilne kazne, tipa kazna za megafon. Sa druge strane daju ovako bijedne nagrade. Sve ti govori o kakvim se ljudima radi.GandalfSivi wrote:Strah me da ne bankrotiraju pored ovako izdasnih nagrada, mater im jebem klosarsku...Logovan wrote:
Inače, N/FSBiH je već ranije odradeio nagradni fond za finale najmasovnijeg takmičenja. Pobjedniku će pripasti 30.000, a gubitniku 20.000 KM.
Osvojiš ove pare, nebitno 20 ili 30 hiljada i odmah proslijediš na ruke nekom igraču koji bi bio prevaga.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27961 Re: Utakmice.
http://scsport.ba/dzanan-musa-sutra-na- ... a-svijetu/
Musa ja a ako Bog da i Kosevo slavimo danas. Eh da su nam jos iste godine.
Musa ja a ako Bog da i Kosevo slavimo danas. Eh da su nam jos iste godine.
- GandalfSivi
- Posts: 22758
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27962 Re: Utakmice.
Koje ba? Nisam ni ja jos ni 20 napunio i neka se jebu svi koji kazu drugacijeGrean wrote:http://scsport.ba/dzanan-musa-sutra-na- ... a-svijetu/
Musa ja a ako Bog da i Kosevo slavimo danas. Eh da su nam jos iste godine.
P.S. Sretan ti rodjendan Musa...
- victory
- Posts: 2201
- Joined: 17/12/2002 00:00
- Contact:
#27963 Re: Utakmice.
Urednici na ovom portalu imaju "interesantne" kriterijume u odabiru i objavljivanju aktuelnih informacija koje su vezane za mnoge teme, tako i za BiH fudbal. Danas se igra prva finalna utakmica drzavnog nacionalnog kupa koja se kompletno ignorise na danasnjem portalu, dok istovremeno postavljaju fotografije i oglase navijaca FK Zeljeznicara koji se spremaju da podrze svoj klub u Bjeljini u njihovoj narednoj prvenstvenoj utakmici.
Svasta!
https://www.klix.ba/sport/nogomet
Svasta!
https://www.klix.ba/sport/nogomet
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27964 Re: Utakmice.
https://www.klix.ba/sport/nogomet/saraj ... /190507131victory wrote:Urednici na ovom portalu imaju "interesantne" kriterijume u odabiru i objavljivanju aktuelnih informacija koje su vezane za mnoge teme, tako i za BiH fudbal. Danas se igra prva finalna utakmica drzavnog nacionalnog kupa koja se kompletno ignorise na danasnjem portalu, dok istovremeno postavljaju fotografije i oglase navijaca FK Zeljeznicara koji se spremaju da podrze svoj klub u Bjeljini u njihovoj narednoj prvenstvenoj utakmici.
Svasta!
https://www.klix.ba/sport/nogomet
Mozda zato sto je vec objavljeno ranije.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27965 Re: Utakmice.
A i doduse ja mogu Klix platiti da promovise moje stvari vise nego generalna desavanja, ipak je to privatni portal ciji su vlasnici clanovi HDZ stranke.
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27966 Re: Utakmice.
Hajde momci! Jos malo
IDEMO MOMCI ABD DO DUPLE!!!
IDEMO MOMCI ABD DO DUPLE!!!
- GandalfSivi
- Posts: 22758
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27967 Re: Utakmice.
Sliver wrote: @Gandalf Hajd sa mnom na tekmu da proslavimo tvoj 19. rodjendan uz Coca-Colu
- Logovan
- Posts: 102760
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27968 Re: Utakmice.
HAJDE SARAJ'VO!
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27969 Re: Utakmice.
Sretno braci koja idu!Sliver wrote: @Gandalf Hajd sa mnom na tekmu da proslavimo tvoj 19. rodjendan uz Coca-Colu

- GandalfSivi
- Posts: 22758
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27970 Re: Utakmice.
Ima li kakvih problema sa Arenom? Nema mi streama na Balkaniyumu...
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27971 Re: Utakmice.
Nisu ukljucili prenos!
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#27972 Re: Utakmice.
Nema utakmice na Areni. Trenutno ide pregled belgijske lige, a u potpisu piše da je naša utakmica.GandalfSivi wrote:Ima li kakvih problema sa Arenom? Nema mi streama na Balkaniyumu...
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27973 Re: Utakmice.
1:0 Heba-> Rahman
JBM Arenu!!!
JBM Arenu!!!
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27975 Re: Utakmice.
Nije, i kao priziva se Arena a pljuje po MojaTV-e. 
Evo ukljucise se, klosari...
Evo ukljucise se, klosari...
