Dasencobih wrote:Znači jedna pobjeda nam je dosta?
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
EvoMeneJopet
- Posts: 276
- Joined: 04/10/2018 20:29
#27926 Re: Utakmice.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27928 Re: Utakmice.
Da bude zanimljivije da ostavimo tu pobjedu za zadnje koloemigrazione wrote:Ili 3 neriješene
Last edited by sencobih on 04/05/2019 19:06, edited 1 time in total.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#27929 Re: Utakmice.
GOTOVO JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
- Kockasti
- Posts: 836
- Joined: 05/04/2019 22:03
#27930 Re: Utakmice.
Protiv zvijezde pobjeda i dernek na AFH.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27931 Re: Utakmice.
Extra +6 samo ovo siljenje sa penalima Zrinjskom je postalo krimilano do bola.
Uzeti Tuzlu i da slavimo svi protiv Zvijezde na Kosevu.
Uzeti Tuzlu i da slavimo svi protiv Zvijezde na Kosevu.
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#27932 Re: Utakmice.
emigrazione wrote:Ili 3 neriješene
U stilu azura iz zlatnih vremena. 3 remija u grupi i na kraju uzmu svjeCko
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27933 Re: Utakmice.
Srijeda prije Zvijezde je druga finalna u kupu. Znaći protiv Zvijezde bi se mogla i dupla proslavitiKockasti wrote:Protiv zvijezde pobjeda i dernek na AFH.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27934 Re: Utakmice.
Nemoj 3 remija. Srce će me strefiti u 85-toj minuti kad jedna loše odskoči u GabeliEast_side wrote:emigrazione wrote:Ili 3 neriješene![]()
U stilu azura iz zlatnih vremena. 3 remija u grupi i na kraju uzmu svjeCko
Mada ne vjerujem da će Zrinjski dobiti sve do kraja. Nama faktički treba jedan isti ili bolji ishod kao i Zrinjski
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#27935 Re: Utakmice.
Postoji mogucnost da do kraja ne dobijemo nijednu utakmicu (u regularnom dijelu)i da opet osvojimo duplu
Samo ko bi to prezivio, prisjela bi svima i dupla i sve na kraju...
Samo ko bi to prezivio, prisjela bi svima i dupla i sve na kraju...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27936 Re: Utakmice.
Kada smo već kod teorije, može se desiti da izgubiš sljedeće kolo, a da, kada sudija odsvira kraj budemo šampioni.East_side wrote:Postoji mogucnost da do kraja ne dobijemo nijednu utakmicu (u regularnom dijelu)i da opet osvojimo duplu![]()
Samo ko bi to prezivio, prisjela bi svima i dupla i sve na kraju...
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#27937 Re: Utakmice.
Moze se desiti, vrlo lako. Slazem se za Zrinjski. Prije ce nam oni ozvaniciti titulu svojim kiksevima nego mi sami pobjedama...mirza_15 wrote:Kada smo već kod teorije, može se desiti da izgubiš sljedeće kolo, a da, kada sudija odsvira kraj budemo šampioni.East_side wrote:Postoji mogucnost da do kraja ne dobijemo nijednu utakmicu (u regularnom dijelu)i da opet osvojimo duplu![]()
Samo ko bi to prezivio, prisjela bi svima i dupla i sve na kraju...
Zrinjski iducu gubi u Zenici, X u vrh glave!
- Kockasti
- Posts: 836
- Joined: 05/04/2019 22:03
#27938 Re: Utakmice.
Zaboravih na revans.mirza_15 wrote:Srijeda prije Zvijezde je druga finalna u kupu. Znaći protiv Zvijezde bi se mogla i dupla proslavitiKockasti wrote:Protiv zvijezde pobjeda i dernek na AFH.
- GandalfSivi
- Posts: 22765
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27939 Re: Utakmice.
Lupiti peticu Tuzli (pogotovo ako se igra na Grbavici) i onda se zajebavati sa juniorima do kraja, neka djeca vjezbaju...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27940 Re: Utakmice.
Igra se u Banovićima.GandalfSivi wrote:Lupiti peticu Tuzli (pogotovo ako se igra na Grbavici) i onda se zajebavati sa juniorima do kraja, neka djeca vjezbaju...
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27941 Re: Utakmice.
Prije cestitki FCS, idu cestitke @gandalfu, sve najbolje majstore i nek je ziv i zdrav 100 godina
...ovo sto si napisao da si pratio rezultat u bolnici je nenadjebivo
A sto se naseg kluba tice, sad se puno lakse dise sa +6..ovo je sad skoro gotovo...sinocnjih 99% bi ipak smanjio na 90% sansi, radi uroka
...salu na stranu, jako smo blizu...od 9 bodova 3 ti trebaju a igras sa ekipama koje su dosta slabije od tebe...ali dok ne bude zvanicno strpiti se jos malo sa dernekom
..
A sto se naseg kluba tice, sad se puno lakse dise sa +6..ovo je sad skoro gotovo...sinocnjih 99% bi ipak smanjio na 90% sansi, radi uroka
-
EvoMeneJopet
- Posts: 276
- Joined: 04/10/2018 20:29
#27942 Re: Utakmice.
Gandalf nek' je ziv i zdrav, sve najbolje 
Kad se igra sa Zvjezdom, da pokusam 7 dana ranije doci, na proslavu aBd
Kad se igra sa Zvjezdom, da pokusam 7 dana ranije doci, na proslavu aBd
- GandalfSivi
- Posts: 22765
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27943 Re: Utakmice.
Jos jednom hvala svima
@North, sta bolan pratio rezultat? Gledao tekmu ba 
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27944 Re: Utakmice.
18.05.EvoMeneJopet wrote:Gandalf nek' je ziv i zdrav, sve najbolje
Kad se igra sa Zvjezdom, da pokusam 7 dana ranije doci, na proslavu aBd
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#27946 Re: Utakmice.
Jeste navalili sa Zvijezdom..u Buducnostima slavimo titulu. 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27947 Re: Utakmice.
jedino razumno razmisljanje je da protiv Tuzle igras najjace na 3 bobe i zavrsis pricu..nema potrebe dovoditi se u situaciju da protiv Zvijezde imas 3 ili 4 bobe pa da pobjeda bude pod moranje a tad zna biti najteze..naravno da treba svim silama napasti duplu ali niposto utakmicu sa Tuzlom ne smatram ni sekundu manje bitnom od tekme sa Sirokim....
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#27948 Re: Utakmice.
Ama ljudi dragi sta vas je hastra toliko
dobro, jest bolje osigurati naslov 2 kola prije kraja i onda protiv Zvijezde 09 imati "veseli cas" na kraju, utakmicu bez rezultatskog znacaja i dernek bez stresa.
Ali morate uzeti u obzir da je nakon jucerasnjeg rezultata zrrinjski totalno ispuhao, nemaju oni vise mentalnog kuveta ni za sta.
Bez obzira na rezultat u Banovicima, 90% sam uvjeren da cemo protiv zvijezde imati istih ovih 6 bodova prednosti (jedan bod gore-dole). Za mene nikakvo cudo ne bi bilo da zrinjski ne dobije vise nijednu tekmu do kraja. Eto mozda jedino onu zadnju kuci sto budu igrali. Cisto "za raju".
Ali morate uzeti u obzir da je nakon jucerasnjeg rezultata zrrinjski totalno ispuhao, nemaju oni vise mentalnog kuveta ni za sta.
Bez obzira na rezultat u Banovicima, 90% sam uvjeren da cemo protiv zvijezde imati istih ovih 6 bodova prednosti (jedan bod gore-dole). Za mene nikakvo cudo ne bi bilo da zrinjski ne dobije vise nijednu tekmu do kraja. Eto mozda jedino onu zadnju kuci sto budu igrali. Cisto "za raju".
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27949 Re: Utakmice.
Sliskovic voli kladionice. Ako bude dobra kvota na poraz Zrinjskog, mogli bi mi i uz poraz postati sampioni.
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27950 Re: Utakmice.
Meč na stadionu Asim Ferhatović Hase će početi u 18 sati uz direktan prijenos na kanalu Arenasport.
Za glavnog arbitra je delegiran Dragan Petrović iz Banja Luke, za njegove pomoćnike odabrani su Sreten Udovičić (Prijedor) i Macić Amer (Mostar).
Za dvojicu dodatni sudija odabrani su Elvis Mujić (Banovići) i Ermin Sivac (Zenica). Četvrti sudija će biti Zoran Grbić (Prijedor).
Petrović je sudio i posljednji ligaški duel ova dva kluba igran na popularnom Koševu. Tada je bilo 0:0 uz promašen penal Krstea Velkoskog u sudijskoj nadoknadi.
Inače, N/FSBiH je već ranije odradeio nagradni fond za finale najmasovnijeg takmičenja. Pobjedniku će pripasti 30.000, a gubitniku 20.000 KM.
U vitrinama osvajača će završiti i prezazni pehar, dok će igračima, tehničkom i sručnom rukovodstvu pobjednika biti dodijeljeno 45 zlatnih medalja.
Sarajevo i Široki su ovaj meč najavili visokim pobjedama nad Čelikom (5:0), odnosno Slobodom (4:0) te sigurno neće manjkati uzbuđenja i napetosti kao i uvijek kada se se sastaju ova dva rivala.
Revanš susret igra se 15. maja na Pecari, vjerovatno od 17 sati.
