Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#27926 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

sencobih wrote:Znači jedna pobjeda nam je dosta?
Da :serbo: :sampanjac: :nargila:
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#27927 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Ili 3 neriješene :D
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27928 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

emigrazione wrote:Ili 3 neriješene :D
Da bude zanimljivije da ostavimo tu pobjedu za zadnje kolo :mrgreen:
Last edited by sencobih on 04/05/2019 19:06, edited 1 time in total.
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#27929 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

GOTOVO JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
User avatar
Kockasti
Posts: 836
Joined: 05/04/2019 22:03

#27930 Re: Utakmice.

Post by Kockasti »

Protiv zvijezde pobjeda i dernek na AFH.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#27931 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Extra +6 samo ovo siljenje sa penalima Zrinjskom je postalo krimilano do bola.
Uzeti Tuzlu i da slavimo svi protiv Zvijezde na Kosevu. :D
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#27932 Re: Utakmice.

Post by East_side »

emigrazione wrote:Ili 3 neriješene :D
:lol:

U stilu azura iz zlatnih vremena. 3 remija u grupi i na kraju uzmu svjeCko :oops:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27933 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kockasti wrote:Protiv zvijezde pobjeda i dernek na AFH.
Srijeda prije Zvijezde je druga finalna u kupu. Znaći protiv Zvijezde bi se mogla i dupla proslaviti :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27934 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

East_side wrote:
emigrazione wrote:Ili 3 neriješene :D
:lol:

U stilu azura iz zlatnih vremena. 3 remija u grupi i na kraju uzmu svjeCko :oops:
Nemoj 3 remija. Srce će me strefiti u 85-toj minuti kad jedna loše odskoči u Gabeli :mrgreen:

Mada ne vjerujem da će Zrinjski dobiti sve do kraja. Nama faktički treba jedan isti ili bolji ishod kao i Zrinjski :-D
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#27935 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Postoji mogucnost da do kraja ne dobijemo nijednu utakmicu (u regularnom dijelu)i da opet osvojimo duplu :oops:

Samo ko bi to prezivio, prisjela bi svima i dupla i sve na kraju... :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27936 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

East_side wrote:Postoji mogucnost da do kraja ne dobijemo nijednu utakmicu (u regularnom dijelu)i da opet osvojimo duplu :oops:

Samo ko bi to prezivio, prisjela bi svima i dupla i sve na kraju... :lol:
Kada smo već kod teorije, može se desiti da izgubiš sljedeće kolo, a da, kada sudija odsvira kraj budemo šampioni.
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#27937 Re: Utakmice.

Post by East_side »

mirza_15 wrote:
East_side wrote:Postoji mogucnost da do kraja ne dobijemo nijednu utakmicu (u regularnom dijelu)i da opet osvojimo duplu :oops:

Samo ko bi to prezivio, prisjela bi svima i dupla i sve na kraju... :lol:
Kada smo već kod teorije, može se desiti da izgubiš sljedeće kolo, a da, kada sudija odsvira kraj budemo šampioni.
Moze se desiti, vrlo lako. Slazem se za Zrinjski. Prije ce nam oni ozvaniciti titulu svojim kiksevima nego mi sami pobjedama... :thumbup:

Zrinjski iducu gubi u Zenici, X u vrh glave!
User avatar
Kockasti
Posts: 836
Joined: 05/04/2019 22:03

#27938 Re: Utakmice.

Post by Kockasti »

mirza_15 wrote:
Kockasti wrote:Protiv zvijezde pobjeda i dernek na AFH.
Srijeda prije Zvijezde je druga finalna u kupu. Znaći protiv Zvijezde bi se mogla i dupla proslaviti :lol:
Zaboravih na revans. :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22765
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27939 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Lupiti peticu Tuzli (pogotovo ako se igra na Grbavici) i onda se zajebavati sa juniorima do kraja, neka djeca vjezbaju...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27940 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

GandalfSivi wrote:Lupiti peticu Tuzli (pogotovo ako se igra na Grbavici) i onda se zajebavati sa juniorima do kraja, neka djeca vjezbaju...
Igra se u Banovićima.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27941 Re: Utakmice.

Post by north »

Prije cestitki FCS, idu cestitke @gandalfu, sve najbolje majstore i nek je ziv i zdrav 100 godina :thumbup: ...ovo sto si napisao da si pratio rezultat u bolnici je nenadjebivo :thumbup:

A sto se naseg kluba tice, sad se puno lakse dise sa +6..ovo je sad skoro gotovo...sinocnjih 99% bi ipak smanjio na 90% sansi, radi uroka :P :D ...salu na stranu, jako smo blizu...od 9 bodova 3 ti trebaju a igras sa ekipama koje su dosta slabije od tebe...ali dok ne bude zvanicno strpiti se jos malo sa dernekom :oops: ..
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#27942 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

Gandalf nek' je ziv i zdrav, sve najbolje :thumbup:

Kad se igra sa Zvjezdom, da pokusam 7 dana ranije doci, na proslavu aBd :mrgreen:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22765
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27943 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Jos jednom hvala svima :) @North, sta bolan pratio rezultat? Gledao tekmu ba :D
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27944 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

EvoMeneJopet wrote:Gandalf nek' je ziv i zdrav, sve najbolje :thumbup:

Kad se igra sa Zvjezdom, da pokusam 7 dana ranije doci, na proslavu aBd :mrgreen:
18.05. :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27945 Re: Utakmice.

Post by north »

jos "ludje " 8) ....kapa dole :thumbup:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27946 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Jeste navalili sa Zvijezdom..u Buducnostima slavimo titulu. :mrgreen:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27947 Re: Utakmice.

Post by north »

jedino razumno razmisljanje je da protiv Tuzle igras najjace na 3 bobe i zavrsis pricu..nema potrebe dovoditi se u situaciju da protiv Zvijezde imas 3 ili 4 bobe pa da pobjeda bude pod moranje a tad zna biti najteze..naravno da treba svim silama napasti duplu ali niposto utakmicu sa Tuzlom ne smatram ni sekundu manje bitnom od tekme sa Sirokim....
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#27948 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Ama ljudi dragi sta vas je hastra toliko :) dobro, jest bolje osigurati naslov 2 kola prije kraja i onda protiv Zvijezde 09 imati "veseli cas" na kraju, utakmicu bez rezultatskog znacaja i dernek bez stresa.

Ali morate uzeti u obzir da je nakon jucerasnjeg rezultata zrrinjski totalno ispuhao, nemaju oni vise mentalnog kuveta ni za sta.

Bez obzira na rezultat u Banovicima, 90% sam uvjeren da cemo protiv zvijezde imati istih ovih 6 bodova prednosti (jedan bod gore-dole). Za mene nikakvo cudo ne bi bilo da zrinjski ne dobije vise nijednu tekmu do kraja. Eto mozda jedino onu zadnju kuci sto budu igrali. Cisto "za raju".
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27949 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Sliskovic voli kladionice. Ako bude dobra kvota na poraz Zrinjskog, mogli bi mi i uz poraz postati sampioni.
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27950 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Meč na stadionu Asim Ferhatović Hase će početi u 18 sati uz direktan prijenos na kanalu Arenasport.

Za glavnog arbitra je delegiran Dragan Petrović iz Banja Luke, za njegove pomoćnike odabrani su Sreten Udovičić (Prijedor) i Macić Amer (Mostar).

Za dvojicu dodatni sudija odabrani su Elvis Mujić (Banovići) i Ermin Sivac (Zenica). Četvrti sudija će biti Zoran Grbić (Prijedor).

Petrović je sudio i posljednji ligaški duel ova dva kluba igran na popularnom Koševu. Tada je bilo 0:0 uz promašen penal Krstea Velkoskog u sudijskoj nadoknadi.

Inače, N/FSBiH je već ranije odradeio nagradni fond za finale najmasovnijeg takmičenja. Pobjedniku će pripasti 30.000, a gubitniku 20.000 KM.

U vitrinama osvajača će završiti i prezazni pehar, dok će igračima, tehničkom i sručnom rukovodstvu pobjednika biti dodijeljeno 45 zlatnih medalja.

Sarajevo i Široki su ovaj meč najavili visokim pobjedama nad Čelikom (5:0), odnosno Slobodom (4:0) te sigurno neće manjkati uzbuđenja i napetosti kao i uvijek kada se se sastaju ova dva rivala.

Revanš susret igra se 15. maja na Pecari, vjerovatno od 17 sati.
Post Reply