Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
video
Posts: 8464
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#27901 Re: Utakmice.

Post by video »

GandalfSivi wrote:Dobio sam sina 15 minuta nakon tekme. Istu sam gledao iz operacione sale, drzeci zenu jednom rukom a telefon sa streamom drugom :)

Treba ih mlade uciti :)
:thumbup:

Nek je sa srecom i aBd ga sto prije dovesti na AFH.
I da, daj nam adresu u AmeriKi da buducem hordasu dres posaljemo!
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#27902 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

emigrazione wrote:Neka se mali zove Mersudin
Ma jok, Krste, po kapitenu :D
User avatar
Logovan
Posts: 102802
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27903 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

GandalfSivi wrote:Dobio sam sina 15 minuta nakon tekme. Istu sam gledao iz operacione sale, drzeci zenu jednom rukom a telefon sa streamom drugom :)

Treba ih mlade uciti :)
Čestitam! Sve najbolje! :thumbup: :thumbup:
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#27904 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Pridruzujem se cestitkama @GandalfSivi :thumbup:

Sve najbolje od srca sincini i roditeljima aBd.
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#27905 Re: Utakmice.

Post by tcz »

GandalfSivi wrote:Dobio sam sina 15 minuta nakon tekme. Istu sam gledao iz operacione sale, drzeci zenu jednom rukom a telefon sa streamom drugom :)

Treba ih mlade uciti :)
cestitam, nek je sa srecom.

utakmica nije bila napeta inace bi mali 15 min prije kraja izletio :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27906 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Hvala svima...

I nece se zvati Mersudin, ali je i Benjamin jucer dva gola zabio :)
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#27907 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

No respect for the captain :zzzz:
User avatar
Logovan
Posts: 102802
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27908 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Sarajevo šampion....
Image
:D :D
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#27909 Re: Utakmice.

Post by tcz »

ko nam zlo mislio na kurcu nam visio!!!
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#27910 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

East_side wrote:Pridruzujem se cestitkama @GandalfSivi :thumbup:

Sve najbolje od srca sincini i roditeljima aBd.
:thumbup:
Sirenje bordo obitelji
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27911 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Hvala sefu, imperatoru, generalu, ikoni, najvecoj zivoj legendi! Idemo dalje, nista nije gotovo.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27912 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Danas Radnik zavrsava posao za nas.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27913 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Grean wrote: Ostavljao si komentare i na duplom sportu
Samo sam jednom usao na taj forum i to u januaru ove godine, i to je bio prvi i zadnji put. Prvo kad sam usao na temu o PLBiH pomislio sam da sam na nekom cetnicko-ustaskom sijelu. Tu se vrijedja sve sto je bosansko; pocevsi od drzave do vjere, nacije, boraca, zrtava rata i svega sto je jednom narodu sveto, postavljaju se slike ratnih zlocinaca itd itd.
Onda udjem na temu o FK Sarajevo i tamo me doceka slicna stvar samo bez nacionalizma. Forumasi koji se predstavljaju kao nasi navijaci vrijedjaju jedni druge na najgori moguci nacin. Psuju jedni drugima sve, od roditelja do djece.


Od tada uopste ne ulazim na taj portal, osim sto nekad pratim rezultate, tj prenose uzivo, iz nase lige.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27914 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ko bi mogao igrati lijevog beka protiv Tuzle? Mujakić ili neko ofanzivniji? Ima li kakve šanse da se Pidro ili Bekić oporave? Negdje pročitah da Pidro sigurno neće?
User avatar
Logovan
Posts: 102802
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27915 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

mirza_15 wrote:Ko bi mogao igrati lijevog beka protiv Tuzle? Mujakić ili neko ofanzivniji? Ima li kakve šanse da se Pidro ili Bekić oporave? Negdje pročitah da Pidro sigurno neće?
Nema od Pidre ništa do kraja sezone nažalost.
User avatar
Logovan
Posts: 102802
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27916 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

18h, prenos osiguran.
Image
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27917 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Vodi Krupa, vodi Zrinjski. Ako ostane ovako, a Tuzla kiksa sutra njima je utakmica protiv nas biti ili ne biti. Ništa još nije gotovo.
User avatar
Logovan
Posts: 102802
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27918 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

mirza_15 wrote:Vodi Krupa, vodi Zrinjski. Ako ostane ovako, a Tuzla kiksa sutra njima je utakmica protiv nas biti ili ne biti. Ništa još nije gotovo.
Radnik izjednačio. :D :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27919 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Logovan wrote:
mirza_15 wrote:Vodi Krupa, vodi Zrinjski. Ako ostane ovako, a Tuzla kiksa sutra njima je utakmica protiv nas biti ili ne biti. Ništa još nije gotovo.
Radnik izjednačio. :D :D
Vidio sam :mrgreen:

Evo i penal odbraniše.

Peljto smradu jedan.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#27920 Re: Utakmice.

Post by al-em »

Dovesti hadzica i pustiti handzica.
User avatar
Logovan
Posts: 102802
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27921 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

91. minut :sretan:

Izdržite! :D
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27922 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Toooooo

99% titula
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27923 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

+6
Hvala Bogu
User avatar
Logovan
Posts: 102802
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27924 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

+6
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27925 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Znači jedna pobjeda nam je dosta?
Post Reply