Grean wrote:
Ostavljao si komentare i na duplom sportu
Samo sam jednom usao na taj forum i to u januaru ove godine, i to je bio prvi i zadnji put. Prvo kad sam usao na temu o PLBiH pomislio sam da sam na nekom cetnicko-ustaskom sijelu. Tu se vrijedja sve sto je bosansko; pocevsi od drzave do vjere, nacije, boraca, zrtava rata i svega sto je jednom narodu sveto, postavljaju se slike ratnih zlocinaca itd itd.
Onda udjem na temu o FK Sarajevo i tamo me doceka slicna stvar samo bez nacionalizma. Forumasi koji se predstavljaju kao nasi navijaci vrijedjaju jedni druge na najgori moguci nacin. Psuju jedni drugima sve, od roditelja do djece.
Od tada uopste ne ulazim na taj portal, osim sto nekad pratim rezultate, tj prenose uzivo, iz nase lige.