Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27852 Re: Utakmice.
Kruz malo liči građom na kutinja
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27853 Re: Utakmice.
BRAVO SARAJ'VO! BRAVO HUSREFE! BRAVO IGRAČI! Ovo je bio lagani trening pred prvu finalnu utakmicu.
Još malo i TITULA! Još maloooo.... Sutra sam najveći navijač Radnika. Hajde Radniče!!!
Još malo i TITULA! Još maloooo.... Sutra sam najveći navijač Radnika. Hajde Radniče!!!
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27855 Re: Utakmice.
Do titule jedna stepenica manje!Logovan wrote:![]()
![]()
![]()
IDEMO MOMCI ABD DO DUPLE!!!
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27856 Re: Utakmice.
Srijeda je sada najvažnija. Kako bi bilo dobro protiv Zvijezde podići oba trofeja. Ali kao što šef reče, ništa još nije gotovo. Misliti samo o utakmici u srijedu.
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27857 Re: Utakmice.
62:19 
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27858 Re: Utakmice.
Prvenstvo je gotovo. Sad se maksimalno posvetiti kupu i akobogda slaviti duplu!

- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27859 Re: Utakmice.
sad vidjeh Ahmetov pogodak fino, kakava je onaj Rahmanovic masina.
Ahmet k`o Ahmet, ponizava ali onaj blok Rahmanica je majstorija!!!
Ahmet k`o Ahmet, ponizava ali onaj blok Rahmanica je majstorija!!!
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27860 Re: Utakmice.
Bez Velkoskog, koji je potpuno beskoristan, smo duplo bolja ekipa nego sa njim.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27861 Re: Utakmice.
Nije gotovo. Ako Zrinjski sutra dobije kiks protiv Tuzle bi doveo situaciju do usijanja. Ne smije biti opuštanja.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27862 Re: Utakmice.
ma nije gotovo..u najcrnjem scenariju nije nemoguce da Zvijezdu docekamo sa +2 ili cak +1 i onda imas nevidjen pritisak tu tekmu i zadnju Goska..bice gotovo ako sutra Radnik ne izgubi, a mislim i bojim se da hoce..onda u tom slucaju moras dobiti City inace imas opet paniku..izgleda ovo jako blizu, ali opet moze se ne daj boze iskomplikovati...sa +6 bi bilo 99% gotovo, ovako je to nekih cca 70%Analiticarr wrote:Prvenstvo je gotovo. Sad se maksimalno posvetiti kupu i akobogda slaviti duplu!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#27863 Re: Utakmice.
Nista povucite se sad nije vam uspio plan smjene. Djaba ste krecili po forumima...Analiticarr wrote:Prvenstvo je gotovo. Sad se maksimalno posvetiti kupu i akobogda slaviti duplu!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27864 Re: Utakmice.
Radnik ce sutra vjerovatno izgubiti, ali mislim da sa Tuzlom necemo imati problema.north wrote: ma nije gotovo..u najcrnjem scenariju nije nemoguce da Zvijezdu docekamo sa +2 ili cak +1 i onda imas nevidjen pritisak tu tekmu i zadnju Goska..bice gotovo ako sutra Radnik ne izgubi, a mislim i bojim se da hoce..onda u tom slucaju moras dobiti City inace imas opet paniku..izgleda ovo jako blizu, ali opet moze se ne daj boze iskomplikovati...sa +6 bi bilo 99% gotovo, ovako je to nekih cca 70%...jos treba malo posla i puno opreza bez euforisanja...mozda sam pesimistican, ali prije jako oprezan jer znam kako nam malo treba za belaj i paniku
..
Sada se trebamo fokusirati na kup. Najbolje bi bilo kada bi posao zavrsili na Kosevu jer Bog dragi zna sta ce sve biti u listici.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27865 Re: Utakmice.
Zavisno od rezultata Krupe i Tuzle u ovom kolu, gostovanje Tuzli, na lošem terenu u Banovićima, bi moglo biti jako nezgodno. Nadam se da će Krupa kiksati, a Tuzla dobiti pa da njima ne bude "pod moranje" protiv nas.
Ali ako Radnik sutra ne izgubi 99% je gotovo.
Ali ako Radnik sutra ne izgubi 99% je gotovo.
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27866 Re: Utakmice.
Mislim da ce Radnik pobjediti u Mostaru.north wrote:ma nije gotovo..u najcrnjem scenariju nije nemoguce da Zvijezdu docekamo sa +2 ili cak +1 i onda imas nevidjen pritisak tu tekmu i zadnju Goska..bice gotovo ako sutra Radnik ne izgubi, a mislim i bojim se da hoce..onda u tom slucaju moras dobiti City inace imas opet paniku..izgleda ovo jako blizu, ali opet moze se ne daj boze iskomplikovati...sa +6 bi bilo 99% gotovo, ovako je to nekih cca 70%Analiticarr wrote:Prvenstvo je gotovo. Sad se maksimalno posvetiti kupu i akobogda slaviti duplu!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
...jos treba malo posla i puno opreza bez euforisanja...mozda sam pesimistican, ali prije jako oprezan jer znam kako nam malo treba za belaj i paniku
..
O cemu ti? Ako nisi navijac Sarajeva idi na onu tamo temu pa provociraj.armin071 wrote: Nista povucite se sad nije vam uspio plan smjene. Djaba ste krecili po forumima...
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#27867 Re: Utakmice.
ponjake vam se Hus dobro u stau zajedno sa igracima koji ga „mrze i bojkotuju“.
Jedite muda po mahali...
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27868 Re: Utakmice.
A ti si jedan od onih koji navijaju za Husrefa a ne za klub? Mislio sam da si komsija sa one strane Miljacke.armin071 wrote:ponjake vam se Hus dobro u stau zajedno sa igracima koji ga „mrze i bojkotuju“.Jedite muda po mahali...
Znas li bolan prijatelju da smo upravo pobjedili Celik i da smo na korak do titule? Opusti se malo i probaj uzivati u ovoj velikoj pobjedi.
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#27869 Re: Utakmice.
nema vam druge promjenite nickove glavu u pjesak i cekajte sljedecu priliku. selam za mahalu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27870 Re: Utakmice.
Treba nam minimum 8, mi uzeli 3
Ali prvenstvo je gotovo. Ok.
Samo od utakmice do utakmice. Bez opustanja. Ovo veceras je bio laksi trening, to smo znali i prije utakmice sa obzirom da su ljudi dosli sa pola ekipe.
Ali prvenstvo je gotovo. Ok.
Samo od utakmice do utakmice. Bez opustanja. Ovo veceras je bio laksi trening, to smo znali i prije utakmice sa obzirom da su ljudi dosli sa pola ekipe.
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27871 Re: Utakmice.
Još malo, joššššš malooooooo
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#27872 Re: Utakmice.
Da je usla ona od Dedica pitao bih te ja da li je lahko ovako hvala bogu sto su losiji a i haman bez ikakvog motiva osim onog zeljinog alkosa Jamaka. Danas se puno lakse dise.todd_smith wrote:Treba nam minimum 8, mi uzeli 3
Ali prvenstvo je gotovo. Ok.
Samo od utakmice do utakmice. Bez opustanja. Ovo veceras je bio laksi trening, to smo znali i prije utakmice sa obzirom da su ljudi dosli sa pola ekipe.
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27873 Re: Utakmice.
-23armin071 wrote:nema vam druge promjenite nickove glavu u pjesak i cekajte sljedecu priliku. selam za mahalu
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#27874 Re: Utakmice.
Idi bolan s Mensurom na kafu ne brukaj seAnaliticarr wrote:Navijaci Sarajeva trebaju moliti boga za 2 vezana poraza. Tako bi 29-og aprila dobili novog trenera. Sa ovim prevarantom husrefom u Europi nemaju sta traziti a siguran sam i da ce im dupla izmaknuti. Vrlo je moguce da ne osvoje nista. A i mlade igrace je husref premjestio na klupu i tribine. Unistio je sve ono sto su gradili i bili na odlicnom putu da naprave veliki uspjeh i iskorak. A sve je kriv njegov poznati inat i tvrdoglavost. Vazniji mu je haver Runda nego klub kojeg ''voli vise od svog zivota''
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27875 Re: Utakmice.
Ne znam zasto nakon vecerasnje pobjede pokusavas okrenuti na negativu, ali eto procitaj sta pise u tom postu pa mi na pp objasni sta nije istina u istom.armin071 wrote:Idi bolan s Mensurom na kafu ne brukaj seAnaliticarr wrote:Navijaci Sarajeva trebaju moliti boga za 2 vezana poraza. Tako bi 29-og aprila dobili novog trenera. Sa ovim prevarantom husrefom u Europi nemaju sta traziti a siguran sam i da ce im dupla izmaknuti. Vrlo je moguce da ne osvoje nista. A i mlade igrace je husref premjestio na klupu i tribine. Unistio je sve ono sto su gradili i bili na odlicnom putu da naprave veliki uspjeh i iskorak. A sve je kriv njegov poznati inat i tvrdoglavost. Vazniji mu je haver Runda nego klub kojeg ''voli vise od svog zivota''
P S I dalje ste na -23

