Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27851 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Jes mu sjela,svaka mu čast
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27852 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Kruz malo liči građom na kutinja
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27853 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

BRAVO SARAJ'VO! BRAVO HUSREFE! BRAVO IGRAČI! Ovo je bio lagani trening pred prvu finalnu utakmicu. :D

Još malo i TITULA! Još maloooo.... Sutra sam najveći navijač Radnika. Hajde Radniče!!!
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27854 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

:sretan: :sretan: :sretan:
Image
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#27855 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote::sretan: :sretan: :sretan:
Image
Do titule jedna stepenica manje!
IDEMO MOMCI ABD DO DUPLE!!!
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27856 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Srijeda je sada najvažnija. Kako bi bilo dobro protiv Zvijezde podići oba trofeja. Ali kao što šef reče, ništa još nije gotovo. Misliti samo o utakmici u srijedu.
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27857 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

62:19 :izet:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27858 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Prvenstvo je gotovo. Sad se maksimalno posvetiti kupu i akobogda slaviti duplu!
:sretan: :sretan: :sretan: :sretan: :sretan: :sretan:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27859 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

sad vidjeh Ahmetov pogodak fino, kakava je onaj Rahmanovic masina.
Ahmet k`o Ahmet, ponizava ali onaj blok Rahmanica je majstorija!!!
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27860 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Bez Velkoskog, koji je potpuno beskoristan, smo duplo bolja ekipa nego sa njim.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27861 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Nije gotovo. Ako Zrinjski sutra dobije kiks protiv Tuzle bi doveo situaciju do usijanja. Ne smije biti opuštanja.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27862 Re: Utakmice.

Post by north »

Analiticarr wrote:Prvenstvo je gotovo. Sad se maksimalno posvetiti kupu i akobogda slaviti duplu!
:sretan: :sretan: :sretan: :sretan: :sretan: :sretan:
ma nije gotovo..u najcrnjem scenariju nije nemoguce da Zvijezdu docekamo sa +2 ili cak +1 i onda imas nevidjen pritisak tu tekmu i zadnju Goska..bice gotovo ako sutra Radnik ne izgubi, a mislim i bojim se da hoce..onda u tom slucaju moras dobiti City inace imas opet paniku..izgleda ovo jako blizu, ali opet moze se ne daj boze iskomplikovati...sa +6 bi bilo 99% gotovo, ovako je to nekih cca 70% :oops: ...jos treba malo posla i puno opreza bez euforisanja...mozda sam pesimistican, ali prije jako oprezan jer znam kako nam malo treba za belaj i paniku :-) ..
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#27863 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Analiticarr wrote:Prvenstvo je gotovo. Sad se maksimalno posvetiti kupu i akobogda slaviti duplu!
:sretan: :sretan: :sretan: :sretan: :sretan: :sretan:
Nista povucite se sad nije vam uspio plan smjene. Djaba ste krecili po forumima...
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#27864 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

north wrote: ma nije gotovo..u najcrnjem scenariju nije nemoguce da Zvijezdu docekamo sa +2 ili cak +1 i onda imas nevidjen pritisak tu tekmu i zadnju Goska..bice gotovo ako sutra Radnik ne izgubi, a mislim i bojim se da hoce..onda u tom slucaju moras dobiti City inace imas opet paniku..izgleda ovo jako blizu, ali opet moze se ne daj boze iskomplikovati...sa +6 bi bilo 99% gotovo, ovako je to nekih cca 70% :oops: ...jos treba malo posla i puno opreza bez euforisanja...mozda sam pesimistican, ali prije jako oprezan jer znam kako nam malo treba za belaj i paniku :-) ..
Radnik ce sutra vjerovatno izgubiti, ali mislim da sa Tuzlom necemo imati problema.
Sada se trebamo fokusirati na kup. Najbolje bi bilo kada bi posao zavrsili na Kosevu jer Bog dragi zna sta ce sve biti u listici.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27865 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Zavisno od rezultata Krupe i Tuzle u ovom kolu, gostovanje Tuzli, na lošem terenu u Banovićima, bi moglo biti jako nezgodno. Nadam se da će Krupa kiksati, a Tuzla dobiti pa da njima ne bude "pod moranje" protiv nas.

Ali ako Radnik sutra ne izgubi 99% je gotovo.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27866 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

north wrote:
Analiticarr wrote:Prvenstvo je gotovo. Sad se maksimalno posvetiti kupu i akobogda slaviti duplu!
:sretan: :sretan: :sretan: :sretan: :sretan: :sretan:
ma nije gotovo..u najcrnjem scenariju nije nemoguce da Zvijezdu docekamo sa +2 ili cak +1 i onda imas nevidjen pritisak tu tekmu i zadnju Goska..bice gotovo ako sutra Radnik ne izgubi, a mislim i bojim se da hoce..onda u tom slucaju moras dobiti City inace imas opet paniku..izgleda ovo jako blizu, ali opet moze se ne daj boze iskomplikovati...sa +6 bi bilo 99% gotovo, ovako je to nekih cca 70% :oops: ...jos treba malo posla i puno opreza bez euforisanja...mozda sam pesimistican, ali prije jako oprezan jer znam kako nam malo treba za belaj i paniku :-) ..
Mislim da ce Radnik pobjediti u Mostaru.
armin071 wrote: Nista povucite se sad nije vam uspio plan smjene. Djaba ste krecili po forumima...
O cemu ti? Ako nisi navijac Sarajeva idi na onu tamo temu pa provociraj.
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#27867 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

ponjake vam se Hus dobro u stau zajedno sa igracima koji ga „mrze i bojkotuju“. :thumbup: Jedite muda po mahali...
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27868 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

armin071 wrote:ponjake vam se Hus dobro u stau zajedno sa igracima koji ga „mrze i bojkotuju“. :thumbup: Jedite muda po mahali...
A ti si jedan od onih koji navijaju za Husrefa a ne za klub? Mislio sam da si komsija sa one strane Miljacke. :D
Znas li bolan prijatelju da smo upravo pobjedili Celik i da smo na korak do titule? Opusti se malo i probaj uzivati u ovoj velikoj pobjedi. :thumbup:
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#27869 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

nema vam druge promjenite nickove glavu u pjesak i cekajte sljedecu priliku. selam za mahalu
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27870 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Treba nam minimum 8, mi uzeli 3

Ali prvenstvo je gotovo. Ok.

Samo od utakmice do utakmice. Bez opustanja. Ovo veceras je bio laksi trening, to smo znali i prije utakmice sa obzirom da su ljudi dosli sa pola ekipe.
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27871 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Još malo, joššššš malooooooo
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#27872 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

todd_smith wrote:Treba nam minimum 8, mi uzeli 3

Ali prvenstvo je gotovo. Ok.

Samo od utakmice do utakmice. Bez opustanja. Ovo veceras je bio laksi trening, to smo znali i prije utakmice sa obzirom da su ljudi dosli sa pola ekipe.
Da je usla ona od Dedica pitao bih te ja da li je lahko ovako hvala bogu sto su losiji a i haman bez ikakvog motiva osim onog zeljinog alkosa Jamaka. Danas se puno lakse dise.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27873 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

armin071 wrote:nema vam druge promjenite nickove glavu u pjesak i cekajte sljedecu priliku. selam za mahalu
-23 :kiss:
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#27874 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Analiticarr wrote:Navijaci Sarajeva trebaju moliti boga za 2 vezana poraza. Tako bi 29-og aprila dobili novog trenera. Sa ovim prevarantom husrefom u Europi nemaju sta traziti a siguran sam i da ce im dupla izmaknuti. Vrlo je moguce da ne osvoje nista. A i mlade igrace je husref premjestio na klupu i tribine. Unistio je sve ono sto su gradili i bili na odlicnom putu da naprave veliki uspjeh i iskorak. A sve je kriv njegov poznati inat i tvrdoglavost. Vazniji mu je haver Runda nego klub kojeg ''voli vise od svog zivota''
Idi bolan s Mensurom na kafu ne brukaj se :lol:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27875 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

armin071 wrote:
Analiticarr wrote:Navijaci Sarajeva trebaju moliti boga za 2 vezana poraza. Tako bi 29-og aprila dobili novog trenera. Sa ovim prevarantom husrefom u Europi nemaju sta traziti a siguran sam i da ce im dupla izmaknuti. Vrlo je moguce da ne osvoje nista. A i mlade igrace je husref premjestio na klupu i tribine. Unistio je sve ono sto su gradili i bili na odlicnom putu da naprave veliki uspjeh i iskorak. A sve je kriv njegov poznati inat i tvrdoglavost. Vazniji mu je haver Runda nego klub kojeg ''voli vise od svog zivota''
Idi bolan s Mensurom na kafu ne brukaj se :lol:
Ne znam zasto nakon vecerasnje pobjede pokusavas okrenuti na negativu, ali eto procitaj sta pise u tom postu pa mi na pp objasni sta nije istina u istom.

P S I dalje ste na -23 :kiss:
Post Reply