Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27776 Re: Utakmice.
Pravi probleme kad su Hebibovic i Tatar qrne najobicnije....
I ibretimo se sto nema raje na utakmicama. Gledaj lige jbt....
I ibretimo se sto nema raje na utakmicama. Gledaj lige jbt....
Last edited by Pitar sa Kariba on 27/04/2019 18:04, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27777 Re: Utakmice.
Ko zabije gol - pobijedio je.
Sanse za izjednacenje lose i nikakve.
Tatara izbaciti.
Tatara izbaciti.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27778 Re: Utakmice.
Bitno je ne izgubiti.
Mi imamo pravo na dvije nerijesene uz pobjede Zrinjskog i opet smo prvaci.
Mi imamo pravo na dvije nerijesene uz pobjede Zrinjskog i opet smo prvaci.
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27779 Re: Utakmice.
Krste je odavno igrac manje na terenu zbog, oprostite na rijecniku, kurcobolje.
Ahmet i Tatar ne igraju zbog drugih problema.
Treba moliti Boga da Mladost izdrzi!
Ahmet i Tatar ne igraju zbog drugih problema.
Treba moliti Boga da Mladost izdrzi!
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27780 Re: Utakmice.
Haj` ba ne seri!!!
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27781 Re: Utakmice.
Ma ovo treba okrenuti na 352 i nabijati.
Krste i Tatar van a Handzic i Dupovac unutra i iz sesnest u sesnest.
Krste i Tatar van a Handzic i Dupovac unutra i iz sesnest u sesnest.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27782 Re: Utakmice.
Ne moze se sa fudbalerima vaterpolo igrati...
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27783 Re: Utakmice.
I treba im dovesti Bracu da im kaze "Da igrac koji puca i dat ce gol".....
jbo ih dodavanja poovakvm terenu!
jbo ih dodavanja poovakvm terenu!
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#27784 Re: Utakmice.
Jako smo loši,uporno kombinuju i dodaju, a teren močvara. Puca po zemlji, umjesto da je digne. Da Bog da išta napravimo ovakvom igrom, a i na ovakvom terenu.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#27785 Re: Utakmice.
Žižovic dvije izmjene, nas mag čeka i dalje.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27787 Re: Utakmice.
Kakva je ubleha ovaj Hebibovic!!!!
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27788 Re: Utakmice.
Zasto izvede Rahmanovica pored mrtvih Krste i Tatara?!?
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#27789 Re: Utakmice.
Debilno igra. Sad je to upravo dokazao.Pitar sa Kariba wrote:Kakva je ubleha ovaj Hebibovic!!!!
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#27790 Re: Utakmice.
Krste fakat ne postoji. Hebib klasika.
Ja rekoh da su ovi opasni kuci i nalozeni a i teren je sjeban. Lazic igra strasno.
Pozz iz Bijeljine.
Ja rekoh da su ovi opasni kuci i nalozeni a i teren je sjeban. Lazic igra strasno.
Pozz iz Bijeljine.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#27791 Re: Utakmice.
Totalna je glupost davati ocjenu za bilo kojeg igraca na ovakvom terenu. Hebibovic je nama jedan od bitnijih igraca.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27792 Re: Utakmice.
Rahmanović ima žuti, i na ivici je crvenog na ovoj močvari, jer frajer se ne čuva ni sekunde, zato ga je izbacio
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27793 Re: Utakmice.
Zrinjski fulio penal u sudijskoj nadoknadi

- SmokingMan
- Posts: 22579
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#27795 Re: Utakmice.
Bahrudin Atajić zvijer.Od Seltika do Mladosti. 
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27796 Re: Utakmice.
Ova mladost ispade prava ekipa, a ne ko sloboda, zapeli protiv nas a naguzili se Zrinjskom
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27797 Re: Utakmice.
Sampioni
S obzirom na sve, ovo je odlicno.
S obzirom na sve, ovo je odlicno.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27798 Re: Utakmice.
Gluho bilo, kako smo ograjisali. Vile nas nosaju na ova cetiri boda razlike...
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#27799 Re: Utakmice.
Ovo je grehota bilo propustiti, ne dati jedan gol koji bi sve odlučio. Ovako i dalje strepi.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27800 Re: Utakmice.
Odlicno je ovo i dalje smo na 4+ dobiti sljedece 3 tekme i onda izvesti drugu postavu protiv Goska. 
