Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27751 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Tomahawk11 wrote:Nit je realno mi sve da dobijemo, nit je oni.

Pogotovo kad uzmeš da nema više nikakve sigurnosti u našoj igri.
vala oni su zadnjih 5-6 uzeli, mi svaku drugu
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27752 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

todd_smith wrote:
Tomahawk11 wrote:Nit je realno mi sve da dobijemo, nit je oni.

Pogotovo kad uzmeš da nema više nikakve sigurnosti u našoj igri.
vala oni su zadnjih 5-6 uzeli, mi svaku drugu
Uzeli do ŠB.
Prije toga mislim kiksali baš kod MDK.
Mada sad nije realno, bolja je onda bila MDK.
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27753 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Leopard_SA wrote:
Tomahawk11 wrote:Šta 7, to ti i kup računaš :?
Da, pet prvenstvenih utakmica i dvije utakmice finala kupa
Do prve utakmice kupa ako bude +4 biće odlično. Kup bi se lakše igrao, a u prvenstvenim bi nam trebala jedna pobjeda i dva remija. Majka mu stara valjda Zrinjski upiše još koji kiks. :mrgreen:

Do kraja hrabro i jako, bez opuštanja. Igrati kao što smo odigrali većinu utakmica na jesen ili kao što smo odigrali za 6. april. :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27754 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

https://www.youtube.com/watch?v=xuVcwOn ... tu.be&t=46

Samo On nam još može pomoći kako (ne)igramo u posljednje vrijeme....
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27755 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Tomahawk11 wrote:Ko je dao najviše golova Radniku :D
Kakva je ovo pomama, petoro vec pita isto?

Sta je nagrada?
Znam tacan odgovor! :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27756 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Pitar sa Kariba wrote:
Tomahawk11 wrote:Ko je dao najviše golova Radniku :D
Kakva je ovo pomama, petoro vec pita isto?

Sta je nagrada?
Znam tacan odgovor! :D
Znam i ja, da vidim da li vi znate :D

Valjda su u Viber grupi :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27757 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Sliver wrote:
Tomahawk11 wrote:Ko je dao najviše golova Radniku :D
Muharem Serbezovski. Kupi knjigu, ona je najbolji covjekov prijatelj. :D
:thumbup:
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#27758 Re: Utakmice.

Post by al-em »

pise u seminoj knjizi ko je najvise golova dao

ako ne znate ko je ja cu vam reci, mersudin ahmetovic
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27759 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Ako Bog da danas pobjeda! :izet:
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27760 Re: Utakmice.

Post by F&N »

hajmooo Saraj'vo

teren je kurac
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27761 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

F&N wrote:hajmooo Saraj'vo

teren je kurac
Lopta odskače kao po kamenju, užas
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27762 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Koji prolom oblaka, prekidoše tekmu
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27763 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Jak vjetar, jaka kisa haha nece ovo stati brzo.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27764 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Koji je qurac od ovce ovaj Crepulja to je za nevjerovati. Nikad mi nije bilo jasno kad ga pocnu hvaliti.

Da je Saric sad sa ovakvim Rahmanovicem i Stanojevicem gdje bi nam kraj bio.

Cuj lolama kola na stadionu.
Last edited by Grean on 27/04/2019 17:19, edited 1 time in total.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22768
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27765 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ovo nakva zajebancija. Kijamet bozji na stadionu, trube nakve lupaju, odnese vjetar klupu za goste, teren nece kurcu valjati poslije ovoga...
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27766 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Zna momak dobro odigrati. Da je kurac nije, a da je igrac zbog kojeg padamo na glave koliko je dobar isto nije.

A i racunaj da je teren uzasan, plus jak vjetar i jaka kisa. Nije nimalo lagano igrati u ovakvim uslovima.
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27767 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Vodi Zrinjski, mrs.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3649
Joined: 22/07/2017 18:36

#27768 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Kako mi igramo, da li neko gleda utakmicu?
last mohicans
Posts: 18224
Joined: 09/08/2012 23:19

#27769 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Prekid zbog kise. Imali jednu polupriliku i to je to za sada.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27770 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Igralo se 10 minuta, mi dzali loptu a i oni napadali. Nenormalni uslovi, prekinuto zbog kise i vjetra.

Sad sunce u Bjeljini! :D
Last edited by Pitar sa Kariba on 27/04/2019 17:24, edited 1 time in total.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27771 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Grean wrote:Koji je qurac od ovce ovaj Crepulja to je za nevjerovati. Nikad mi nije bilo jasno kad ga pocnu hvaliti.

Da je Saric sad sa ovakvim Rahmanovicem i Stanojevicem gdje bi nam kraj bio.

Cuj lolama kola na stadionu.
A sta tek reci za kapitena? Igrac manje na terenu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27772 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Mladost izjednačila
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27773 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Ovdje se ne može lopta dodati, prije kiše odskakala po busenju, a sad samo uštopa u vodi. Još oni niz vjetar igraju pa u dva dodavanja dođu pred go
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27774 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Da ne bude povreda samo... Previse smo panicni u pojedinim momentima.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27775 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Tvrdi ovi mamu im, djeluju opasnije od Slobode u Tuzli. Ono dijete pravi probleme Lazicu.

ABD da izdobri.
Post Reply