vala oni su zadnjih 5-6 uzeli, mi svaku druguTomahawk11 wrote:Nit je realno mi sve da dobijemo, nit je oni.
Pogotovo kad uzmeš da nema više nikakve sigurnosti u našoj igri.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27751 Re: Utakmice.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27752 Re: Utakmice.
Uzeli do ŠB.todd_smith wrote:vala oni su zadnjih 5-6 uzeli, mi svaku druguTomahawk11 wrote:Nit je realno mi sve da dobijemo, nit je oni.
Pogotovo kad uzmeš da nema više nikakve sigurnosti u našoj igri.
Prije toga mislim kiksali baš kod MDK.
Mada sad nije realno, bolja je onda bila MDK.
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27753 Re: Utakmice.
Do prve utakmice kupa ako bude +4 biće odlično. Kup bi se lakše igrao, a u prvenstvenim bi nam trebala jedna pobjeda i dva remija. Majka mu stara valjda Zrinjski upiše još koji kiks.Leopard_SA wrote:Da, pet prvenstvenih utakmica i dvije utakmice finala kupaTomahawk11 wrote:Šta 7, to ti i kup računaš
Do kraja hrabro i jako, bez opuštanja. Igrati kao što smo odigrali većinu utakmica na jesen ili kao što smo odigrali za 6. april.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27754 Re: Utakmice.
https://www.youtube.com/watch?v=xuVcwOn ... tu.be&t=46
Samo On nam još može pomoći kako (ne)igramo u posljednje vrijeme....
Samo On nam još može pomoći kako (ne)igramo u posljednje vrijeme....
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27755 Re: Utakmice.
Kakva je ovo pomama, petoro vec pita isto?Tomahawk11 wrote:Ko je dao najviše golova Radniku
Sta je nagrada?
Znam tacan odgovor!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27756 Re: Utakmice.
Znam i ja, da vidim da li vi znatePitar sa Kariba wrote:Kakva je ovo pomama, petoro vec pita isto?Tomahawk11 wrote:Ko je dao najviše golova Radniku
Sta je nagrada?
Znam tacan odgovor!
Valjda su u Viber grupi
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27757 Re: Utakmice.
Sliver wrote:Muharem Serbezovski. Kupi knjigu, ona je najbolji covjekov prijatelj.Tomahawk11 wrote:Ko je dao najviše golova Radniku
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#27758 Re: Utakmice.
pise u seminoj knjizi ko je najvise golova dao
ako ne znate ko je ja cu vam reci, mersudin ahmetovic
ako ne znate ko je ja cu vam reci, mersudin ahmetovic
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27759 Re: Utakmice.
Ako Bog da danas pobjeda! 
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27760 Re: Utakmice.
hajmooo Saraj'vo
teren je kurac
teren je kurac
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27761 Re: Utakmice.
Lopta odskače kao po kamenju, užasF&N wrote:hajmooo Saraj'vo
teren je kurac
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27762 Re: Utakmice.
Koji prolom oblaka, prekidoše tekmu
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27763 Re: Utakmice.
Jak vjetar, jaka kisa haha nece ovo stati brzo.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27764 Re: Utakmice.
Koji je qurac od ovce ovaj Crepulja to je za nevjerovati. Nikad mi nije bilo jasno kad ga pocnu hvaliti.
Da je Saric sad sa ovakvim Rahmanovicem i Stanojevicem gdje bi nam kraj bio.
Cuj lolama kola na stadionu.
Da je Saric sad sa ovakvim Rahmanovicem i Stanojevicem gdje bi nam kraj bio.
Cuj lolama kola na stadionu.
Last edited by Grean on 27/04/2019 17:19, edited 1 time in total.
- GandalfSivi
- Posts: 22768
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27765 Re: Utakmice.
Ovo nakva zajebancija. Kijamet bozji na stadionu, trube nakve lupaju, odnese vjetar klupu za goste, teren nece kurcu valjati poslije ovoga...
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27766 Re: Utakmice.
Zna momak dobro odigrati. Da je kurac nije, a da je igrac zbog kojeg padamo na glave koliko je dobar isto nije.
A i racunaj da je teren uzasan, plus jak vjetar i jaka kisa. Nije nimalo lagano igrati u ovakvim uslovima.
A i racunaj da je teren uzasan, plus jak vjetar i jaka kisa. Nije nimalo lagano igrati u ovakvim uslovima.
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27767 Re: Utakmice.
Vodi Zrinjski, mrs.
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27768 Re: Utakmice.
Kako mi igramo, da li neko gleda utakmicu?
-
last mohicans
- Posts: 18224
- Joined: 09/08/2012 23:19
#27769 Re: Utakmice.
Prekid zbog kise. Imali jednu polupriliku i to je to za sada.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27770 Re: Utakmice.
Igralo se 10 minuta, mi dzali loptu a i oni napadali. Nenormalni uslovi, prekinuto zbog kise i vjetra.
Sad sunce u Bjeljini!
Sad sunce u Bjeljini!
Last edited by Pitar sa Kariba on 27/04/2019 17:24, edited 1 time in total.
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27771 Re: Utakmice.
A sta tek reci za kapitena? Igrac manje na terenu.Grean wrote:Koji je qurac od ovce ovaj Crepulja to je za nevjerovati. Nikad mi nije bilo jasno kad ga pocnu hvaliti.
Da je Saric sad sa ovakvim Rahmanovicem i Stanojevicem gdje bi nam kraj bio.
Cuj lolama kola na stadionu.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27773 Re: Utakmice.
Ovdje se ne može lopta dodati, prije kiše odskakala po busenju, a sad samo uštopa u vodi. Još oni niz vjetar igraju pa u dva dodavanja dođu pred go
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27774 Re: Utakmice.
Da ne bude povreda samo... Previse smo panicni u pojedinim momentima.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27775 Re: Utakmice.
Tvrdi ovi mamu im, djeluju opasnije od Slobode u Tuzli. Ono dijete pravi probleme Lazicu.
ABD da izdobri.
ABD da izdobri.
